Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #4111 14 września 2013, 10:29

Kiniaa Gotowa na wszystko
Dzień dobry mamusie :)

ja wstałam w zarąbistym humorze...jestem jakaś taka hepi,mąż ma dziś wolne i cały dzień razem...ale fajnie :)
zabieram się do ogarnięcia mieszkanka i zrobienia ciasta a popołudniu robimy wypad rodzinny do cyrku bo właśnie dziś mamy w swoim miasteczku,Córeczka będzie szczęsliwa :) ))

Anett miłego weselicha i zabawy...
ja tez uwielbiam szpilki i takie butki mi odpowiadają....no czasem balerinki lub adidasy ale zależy gdzie i kiedy ;)

Babelunku i widzisz nie było czym się tak zamartwiac,jest dobrze i tak będzie :) )

Dorota witam cię z samego ranka :) )

Miłego dnia kobietki: :)
Natanek :)

Zgłoś nadużycie #4112 14 września 2013, 11:00

kirsti30 Gotowa na wszystko
Witajcie.Wróciłam. od poniedziałku leżałam w szpitalu, wczoraj wróciłam. Bóle które narastały w Niedziele w nocy okazały się nie do wytrzymania, rano mój zawiózł mnie na IP, dostałam palpitacji serca ze strachu. Plamień nie miałam, ale silne skórcze. Jestem na luteinie i rozkurczowej tabletce, leżenie :( nic nie mogę robić i powiem szczerze nie ryzykuje. Za dużo widzialam i nasłuchałam się i nie chce stracić tej ciąży.
ciesze się że was widze :)

Zgłoś nadużycie #4113 14 września 2013, 11:06

Dorota93 Supermama

kirsti30 napisał(a)

Witajcie.Wróciłam. od poniedziałku leżałam w szpitalu, wczoraj wróciłam. Bóle które narastały w Niedziele w nocy okazały się nie do wytrzymania, rano mój zawiózł mnie na IP, dostałam palpitacji serca ze strachu. Plamień nie miałam, ale silne skórcze. Jestem na luteinie i rozkurczowej tabletce, leżenie :( nic nie mogę robić i powiem szczerze nie ryzykuje. Za dużo widzialam i nasłuchałam się i nie chce stracić tej ciąży.
ciesze się że was widze :)

kirsti tak sie martwilysmy ! to teraz odpoczywaj duzo! :*

Zgłoś nadużycie #4114 14 września 2013, 11:22

Dorota93 Supermama
a mnie chorobsko zbiera i w ogole chcialabym zobaczyc moje malenstwo... jak go tak dlugo nie widze, to sie martwic zaczynam

Zgłoś nadużycie #4115 14 września 2013, 13:28

anusiaczek Zaprawiona w bojach
Cześc dziewczyny!
Kristi, Babuleniek-wspóczuje i mam nadzieje, że wszystko przejdzie i ułoży się dobrze....byle do 30-tego tygodnia, potem już będzie bezpiecznie :)
Ja byłam wczoraj na wizycie, dzidzia waży 280gram. Miałam wczoraj usg połówkowe, lekarz sprawdzał nerki, pęcherz moczowy, żołądek, serce, mózg...Powiedział, że nie ma zastrzeżeń. Na następną wizyę mam zrobić test z obciążeniem 75 glukozy.
No i  pytałam go czy mogę farbować włosy-mówił, że można i że w większości to są zabobony, nic nie przenika przez skóre tylko chodzi o to żeby nei wdychać takich opar.

Zgłoś nadużycie #4116 14 września 2013, 14:07

Dorota93 Supermama
Gratulacje :)

Zgłoś nadużycie #4117 14 września 2013, 15:37

Ece Gotowa na wszystko
Hejka Laski!
Babeluńku-cieszę się,ze się,że wszystko ok.Sciskam Cię mocno i proszę nie denerwuj się tak więcej :-) .
kristi30-Kobieto martwilyśmy się Twoją nieobecnością podświadomie chyba czując,ze cos jest nie tak.Cieszę się,ze z Tobą i Małym wszystko ok.Najważniejsze,ze w szpitalu Ci pomogli i teraz tylko lezysz i pachniesz-zrozumiano ;-) ..Bardzo się cieszę,ze jesteś z nami w powrotem :-) .
Dorota93-nie daj się chorobie, ciepla herbatka z malinkami i pod kocyk,żeby się wygrzać.
Anusiaczek-gratuluję udanej wizyty-spory juz Twój dzidzuś :-) .
Anett-pewnie juz nie ma śladu po stresie egzaminacyjnym i teraz bawisz się na weselu.Mam nadzieję,ze jutro pochwalisz się na jaką ocenę zaliczylas ten egzamin,bo ja trzymalam za Ciebie kciuki o 11-stej i mam nadzieję,ze pomogły ;-) . Teraz się odstresuj na maksa i szampańskiej zabawy :-) .
Kiniaa-i jak się ciasto udało?
Miłego popołudnia :-) .
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #4118 14 września 2013, 16:55

Konto usunięte
cześć dziewczyny !!!! jezu jak ja za Wami tęsknie !!!! :( muszę naprawić tablet ,bo oszaleje!!! ;/

Babeluniek cieszę się że wszystko dobrze już :)

Kristi współczuję leżenia w szpitalu :( pewnie się nacierpiałaś i nastresowałaś :( biedactwo :* ale dobrze że już ok i trzymaj się zaleceń lekarza :)

Anusiaczek fajnie że u Ciebie wszystko dobrze na usg :) ja mam swoje w czwartek :D dobrze że mówisz o tych włosach,bo ja mam blond końcówki i przestało mi się to podobać ,chciałabym to pofarbować ,bo obcinać nie ma co ,za dużo włosów bym musiała ściąć :)

Dorota z tym niewidzeniem maleństwa to mam tak samo :D teraz nie widziałam małego od chyba 2 sierpnia i w głowę już dostaje. teraz przez ostatnie dwa dni czuję go częściej i przez to trochę się uspokajam jak mnie "puka" :P

Anett daj znać jak było i na poprawce i na weselu ,trzymam kciuki :)

Zgłoś nadużycie #4119 14 września 2013, 17:43

Dziękuje wam za miłe słowa dziewczyny to naprawde super. Najdłam się strachu, ból był nie do opisania. ale teraz babelek babluje cały czas w brzuszku jak siedze :d hihih także ciesze się razem z wami kobiety :) )

Zgłoś nadużycie #4120 14 września 2013, 17:53

Ece Gotowa na wszystko
Kincia musisz koniecznie naprawic ten tablet,bo nam też bez Ciebie smutno :-( .
Kochana przecieram oczy ze zdumienia patrząc na Twój suwaczek-Jesteś na półmetku!!! Wielkie gratki!!!

Co do farbowania wlosow,to teraz można juz bezpiecznie(lepiej sobie odpuścić w 1trymestrze z uwagi na organogenezę)-są nawet farby dla kobiet w ciązy,ale spokojnie można zwykłymi tylko lepiej wybierać te bez amoniaku,bo on nie dość,ze śmierdzacy to jeszcze jest rakotworczy.
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #4121 14 września 2013, 17:59

Ece Gotowa na wszystko

kirsti30 napisał(a)

Dziękuje wam za miłe słowa dziewczyny to naprawde super. Najdłam się strachu, ból był nie do opisania. ale teraz babelek babluje cały czas w brzuszku jak siedze :d hihih także ciesze się razem z wami kobiety :) )

Wierzę,ze się balaś i nacierpialas.Wiadomo czemu te skurcze się pojawiły?

Zgłoś nadużycie #4122 14 września 2013, 18:54

Konto usunięte
Kristi cieszę się razem z Tobą !!! :* to jest takie piękne gdy czuć maleństwo w brzuszku :)

Ece dziękuje Kochana :* sama nie mogę uwierzyć w to że te tygodnie nam tak szybko lecą... :) już niedługo zobaczymy swoje kruszynki :* Masz prześliczne zdjęcie z usg na awatarze :) przesiadłam się na komputer,większy wyświetlacz i napatrzeć się nie mogę na to zdjęcie :) to jest 4d ,tak ? :) włosy chciałabym na jakiś brąz i tylko żeby pokryć te końcówki.Jak myślicie lepiej iść do fryzjera i poprosić o farbę bez amoniaku ,czy sama mam robić eksperyment ? znowu boję się że u fryzjera akurat jak ja przyjdę ,będą obok mnie robić jakieś trwałe ,lub włosy rozjaśniać jakiejś klientce ,nie chciałabym nawdychać się jakiegoś paskudztwa ;/

Zgłoś nadużycie #4123 14 września 2013, 19:06

Ece Gotowa na wszystko
Kincia-to 4d-też się nie mogę napatrzeć na moją córcię -cudowna ta technika teraz. :-) .

Jeśli chodzi o farbowanie to wydaje mi się ,ze lepiej w domu,bo u fryzjera to tak jak mowisz może byc ktoś obok ze swinstwem na głowie ;-) .

Zgłoś nadużycie #4124 14 września 2013, 22:27

Dorota93 Supermama
Pisze a moje wiadomosci sie nie zapisuja :( to ide

Zgłoś nadużycie #4125 15 września 2013, 7:54

Dorota93 Supermama
Milej niedzieli

Zgłoś nadużycie #4126 15 września 2013, 12:37

Ece Gotowa na wszystko
Hejka!
Dorotka-ja wczoraj mialam to samo-chyba jakieś problemy z forum.Dziś od rana za to problemy z Netem,ale teraz juz ok.
Zachcianki na dziś zrealizowane-gotowe do konsumpcji -gar bialego barszczu,salatka jarzynowa i serniczek na zimno :-) .Pogoda słoneczna i cieplutko,więc żal z niej nie skorzystać.Miłego dzionka.

Zgłoś nadużycie #4127 15 września 2013, 14:11

Ece przyjmuje luteine a to ponoć ma coś wspólnego z brakiem hormonu, nie wiem jakiego. Najwazniejsze ze spowolnilam sie....ale ciezko czasami.

Udanej niedzieli kobitki :)

Zgłoś nadużycie #4128 15 września 2013, 16:39

diaglab Gotowa na wszystko
Witam mamusie :-) Kirsti30- tak się cieszę że już jest wszystko w porządku,dobrze że jesteś już z nami :-) brakuje Ci progesteronu-mam to samo. Ja od początku ciąży bralam duphaston a po plamieniach dodatkowo luteine. Będzie ok nie martw się:-*
Dziewczyny ja chyba też poczułam ruchy malenstwa! :-) mam nadzieję że to już to :-) a dziś rano jak przekrecilam się na prawy bok to chyba główka przebijala mi przez brzuch! :-)

Zgłoś nadużycie #4129 15 września 2013, 16:47

diaglab Gotowa na wszystko
Anusiaczek dobrze że z tym farbowaniem mnie uspokoiłas :-D wyglądam już tragicznie z tymi odrostami, myślałam ostatnio o farbowaniu ale nie odwazylam się po tym co mowilyscie mi w 1 trymestrze. Czas więc chyba o siebie zadbać :-D

Zgłoś nadużycie #4130 15 września 2013, 17:09

qasha Fajna mama
czesc dziewczyny ;) powróciłam :D

gratuluję udanych wizyt!
kirsti i babeluniek - mam nadzieje ze u was juz wszystko bedzie ok. trzymam za to kciuki!

u mnie weekend suuper :) mimo ze u tesciow :D

ale wiecie co wczoraj poczulam chyba pierwszy kopniaczek malenstwa mojego :) ehhh juz chce go zobaczyc. wizyte mam w czwartek.juz sie nie moge doczekac :)