Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #4051 12 września 2013, 21:20

babeluniek Gotowa na wszystko
Kiniaa, ja już jakiś czas temu zrobiłam taką listę rzeczy do kupienia i sama jestem nią przerażona ;-)

Idę spać, więc słodkich snów życzę :-)

Zgłoś nadużycie #4052 12 września 2013, 21:25

Anett Gotowa na wszystko
Ale tu spokój, nie do poznania :) od ostatniego wpisu zdążyłam się zdrzemnąć i jeszcze mnie drastycznie wyrwano ze snu o 20 żebym za kierowce robiła, właśnie wróciłam a tu się niewiele zmieniło :)
Kiniaa
- trochę rzeczy? az Ci zazdroszczę :) u mnie wszystko od podstaw... chociaż tyle, że moja cudowna siostra zaoferowała się kupić wózek :) a łóżeczko będzie po mnie hi hi które mój tato sam zrobił, tylko wpierw musi zrobić porządny tuning :)

Zgłoś nadużycie #4053 12 września 2013, 21:37

Ece Gotowa na wszystko
Diaglab-mam nadzieję,że nie bedzie tak źle i nie stracisz pracy-to jeszcze dużo czasu i przecież może się zmienić.Myśl pozytywnie.

Anett-sukienka bomba-z pewnością będziesz blyszeć.A wzrostu zazdroszczę ,bo ja mam tylko 154 cm jak 12-letnia dziewczynka :-) .

Kiniaa-szkola rodzenia to dobry pomysł,ale z tego co pamiętam to zaczyna się chodzić od 27 tyg.Zastanawiam się nad tym,ale nie wiem jak to bedzię,bo wracam do pracy od poniedziałku-dostalam zgode od wszystkich i chcę sprobować.Jak nie dam rady to wracam na L4.

U mnie gapiostwa ciag dalszy-kupiłam dziś Martynice kwiatki-takie aplikacje do przy prasowania żelazkiem.I za Chiny nie mogę ich znaleźć-przetrząsnęlam torebkę,kosz z zakupami,samochód-nie ma Nie mam juz bladeno pojęcia,gdzie mogłam je wcisnąć.
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #4054 12 września 2013, 21:46

Ece Gotowa na wszystko
Ja też nie poszaleję navzakupach,bo mam wszystko oprócz przewijaka,krzesełka do
Karmienia,nie pamiętam tez w jakim stanie jest materacyk.
Babeluniek spokojnej nocy :-)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #4055 12 września 2013, 23:42

Anett Gotowa na wszystko
Dobra noc :*

Zgłoś nadużycie #4056 13 września 2013, 8:27

justjag Zaprawiona w bojach
witam w piątkowy poranek
Mnie dalej trzyma ale już powiedziałam w pracy że jak mi nie minie to od poniedziałku idę na krótkie zwolnienie, mam nadzieję że wkońcu odpuści, normalnie pierwszy raz jest tak że wszyscy w domu na raz jesteśmy chorzy, najlepiej trzyma się jeszcze Tymek i mam nadzieję że go nie rozłoży.
Pozdrawiam wszystkie mamusie :)

Zgłoś nadużycie #4057 13 września 2013, 8:48

Ece Gotowa na wszystko
Hejka!
Justjag-duzo zdrowia dla Was-oby jak najszybciej odpusciło to chorobsko.
Dzisiaj piątek 13-go-wierzycie w takie przesady ;-) .Ja nie,choć rano miałam chwile zwątpienia jak moj zorganizowany i uporzadkowany M miotal się po domu i garazu w poszukiwaniu kluczy ;-) :-) .

Jakoś dziś słabo spalam-cala noc padał deszcz i tak łomotał w dach,ze ciagle się budzilam.Jednak najlepiej SPI się na sofie z tabletem w rekach ;-) .Wczoraj mnie tak zmoglo,ze nie pochwalilam swoimi zdobyczami.Kupilam wczoraj leginnsy ciazowe,bluzeczkę ciazowe,zwykła bluzkę(na teraz i po ciąży)i kucykowe jeansy dla Martyski (fanka Pony).Wszystko w h&m-mają promocje na jeansy-2 para za pół ceny.
A co u Was?Jak samopoczucie w dzisiejszy dzionek?

Zgłoś nadużycie #4058 13 września 2013, 8:52

qasha Fajna mama
heej :)

a ja dzisiaj po pracy wyruszam do tesciów na weekend :D

Zgłoś nadużycie #4059 13 września 2013, 9:13

Ece Gotowa na wszystko
No to super Qasha-odpoczniesz sobie :-) .Moj tesciowa to czasem wręcz przesadza z rozpieszczaniem,ale narzekać nie będę ;-) .

Zgłoś nadużycie #4060 13 września 2013, 9:25

Anett Gotowa na wszystko
Dzień dobry :) ja dziś wyjątkowo mam do pracy na 2 zmianę, to mogłam troszkę pospać... i wpadłam na chwilę się przywitać i życzyć uroczo miłego dnia bo zaraz mnie odetną od prądu, miało nie być od 9 ale widzę, że jest mała obsówa to szybko do kompa żeby jeszcze zdążyć do Was :D
Qasha - na cały weekend? :) muszą być na prawdę spoko :p Ece - jak słyszę o takich fajnych zakupach to ja też chceeee!!! ale muszę poczekać do następnej wypłaty :D

Gwiazdeczki Lutowe miłego dziona jeszcze raz. :*

Zgłoś nadużycie #4061 13 września 2013, 9:40

diaglab Gotowa na wszystko
Hej :-) Hej dziękuję dziewczyny za wsparcie:-* narazie staram się o tym nie myśleć, że zostanę bez pracy :-( najgorsze jest to że na Lubelszczyźnie ciężko jest znaleźć pracę w moim zawodzie :-( czasami żałuję ze zmarnowalam 5 lat na studiach,zarobki i tak niczym się nie różnią jakbym była po liceum . Eh... :-( chyba trzeba będzie coś swojego otworzyć.
Anett-przepiekna sukienka :-) będziesz napewno bosko w niej wyglądać :-) !
Co fo szkoły rodzenia-zastanawiałam się nad tym bo ponoć można polozna już sobie wybrać ale w obecnej sytuacji raczej zrezygnuje :-(
Chyba sama muszę zrobić taka listę zakupów dla maluszka :-) i iść za waszym przykładem żeby zacząć już coś powoli gromadzić :-D
Ece- ja też mam skleroze. Położę coś nie tam gdzie trzeba a później nie wiem gdzie :-D
Justjag-dużo zdrowka ;-)
Qasha udanego weekendu :-)

Zgłoś nadużycie #4062 13 września 2013, 9:58

Ece nie mogę się napatrzec na zdjęcie Twojej córeczki-jest przesliczna! :-) napewno urodę odziedziczy po mamie :-) w pt. 13 zawsze coś miłego mnie spotykało a dziś z samego rana zalalam sobie półkę w kuchni, nadrobilam niezłego hałasu garnkami a tak bardzo chciałam być cicho by nie obudzić mojego M.
Anett-oby szybko włączyli prąd i wracaj do nas na pogaduchy :-D
Co do tesciowych moja ostatnio też mnie zaskakuje ;-) kupuje mi ubrania ciazowe, jest miła, przytula mnie często i zrobiła nawet specjalnie pode mnie obiad-wie że mam narazie awersję do mięsa :-) byliśmy u teściów w tamten weekend i był chyba najlepszy ze wszystkich tam spędzonych :-D

Zgłoś nadużycie #4063 13 września 2013, 10:02

Ece Gotowa na wszystko
Diaglab-zawod masz dobry,tylko w niedoceniany w tym naszym chorym systemie.W całej służbie zdrowia to chyba tylko lekarze mają satysfakcjonujące zarobki.

Zgłoś nadużycie #4064 13 września 2013, 10:08

Ece napisał(a)

Diaglab-zawod masz dobry,tylko w niedoceniany w tym naszym chorym systemie.W całej służbie zdrowia to chyba tylko lekarze mają satysfakcjonujące zarobki.

Niestety to jest prawda-choć i tak narzekają że im mało :-D

Dorota93- ja cały czas piszę do Was z tel. Na początku było ciężko ale przyzwyczaisz się :-)

Zgłoś nadużycie #4065 13 września 2013, 10:10

babeluniek Gotowa na wszystko
Dzień dobry :)
Uwielbiam piątki 13 :) 7 lat temu 13 października - był to piątek rozpoczął się mój związek z M. :)
Moja psinka też urodziła się w piątek 13 :)
Chciałam nawet brać dzisiaj ślub, ale jak poszliśmy do urzędu to już terminu nie było.

Wyjątkowo dobrze mi się dzisiaj spało. Nawet M. rano wstał z uśmiechem i powiedział, że się dziś nie rozpychałam i nie kradłam mu kołdry ;)

Od rana wzięłam się za sprzątanie, w końcu uporządkowałam dokumenty i inne pierdoły.

Ece, gratuluję powrotu do pracy, czuję, że bardzo tego chcesz więc trzymam kciuki, żebyś dała radę :)

Qasha, miłego weekendu, zazdroszczę dobrych relacji z teściami :)

Justjag, wyobrażam sobie, że masz szpital w domu ale przezwyciężycie to :)

Diaglab, najważniejsze to się nie załamywać :)

Dorota cichutko siedzi przez awarię komputera, ale coś mówiła, że mają w planach kupno nowego :) Oby jak najszybciej, bo brakuje tu jej całodziennego pisania :)

Zgłoś nadużycie #4066 13 września 2013, 10:18

qasha Fajna mama
ojj dziewczyny moi teście to do rany przyłóż :D dzwonię z teściową do siebie, ona tylko troszkę duzo gada ale jest ogolnie spoko :D teść - też ;)

tesc malemu/malej będzie robil wlasnorecznie kolyske ;)

cały czas pytaja jak sie czuje itp. ;)

na cały weekend jedziemy, wracamy w niedziele :)

Zgłoś nadużycie #4067 13 września 2013, 10:24

Ece Gotowa na wszystko

diaglab napisał(a)

Niestety to jest prawda-choć i tak narzekają że im mało :-D

No tak zawsze apetyt rośnie w miarę jedzenia ;-)

Babeluniek obawiam się tylko,że moj powrót do pracy może się wiązać z mniejszą aktywnością na forum,ale może nie będzie tak źle.Zobaczymy jak to będzie :-) .

Zgłoś nadużycie #4068 13 września 2013, 10:27

Ece Gotowa na wszystko
Qasha-moja tez tesciowa dużo gada,ale co się dziwić nauczycielka.Zresztą moja mama też.Tylko ja taka malomowna jestem :-) .

Zgłoś nadużycie #4069 13 września 2013, 10:30

qasha Fajna mama

Ece napisał(a)

Qasha-moja tez tesciowa dużo gada,ale co się dziwić nauczycielka.Zresztą moja mama też.Tylko ja taka malomowna jestem :-) .

hahahha :D

Zgłoś nadużycie #4070 13 września 2013, 10:31

qasha Fajna mama
diaglab - mam nadzieje ze pracowo wszystko sie ulozy :)