Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #4031 12 września 2013, 15:10

Ece Gotowa na wszystko
Babeluniek-ja tam nektarynki-juz w syropie?
Qasha-na takie male grzeszki przymykamy oko :-) .Od czasu do czasu trzeba zaszaleć :-) .
Anett-swietnie,ze spotkanko udane ona uważnie w ze to dobrze sie bawić w doborowym towarzystwie,a odespać te godziny zdazysz. :-)
Od pol godziny leje-cale szczęście udalo mi sie zebrać maliny przed deszczem.Gorzej z praniem-wlasnie piorę pościel i obawiam się ze na dworze dziś nie da rady juz jej wysyszyc-a przeciaz nie ma to jak pranko pachnace wiatrem.
Super właśnie się okazało,ze Moj telefon zostal w malinach i nie muszę mówić jak wygląda,leje się z niego,ale póki co działa-ta skleroza ciazowa to koszmar ;-) :-)
A gdzie pozostałe kobietki się podziały?
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #4032 12 września 2013, 15:21

babeluniek Gotowa na wszystko
Dorota, to okropne jak zachowuje się Twoja szwagierka. Nawet próbując postawić się na jej miejscu nie jestem w stanie tego zrozumieć.

Diaglab, dlaczego tak się stało w pracy?

Ece, rozbawiłaś mnie swoim "gapiostwem" ;)
Moje nektarynki już gotowe. Choć się namęczyłam, bo jak dłużej stoję, to mnie te plecy bolą, udo drętwieje i muszę szybko usiąść.
"Dzięki temu" nie zmywam, M. mnie wyręcza ;)

Zgłoś nadużycie #4033 12 września 2013, 15:23

Anett Gotowa na wszystko
No właśnie z nowymi znajomościami mam tak jak Ty Bąbeluniek :) wyjatkiem jest to forum, tu nie ma żadnych oporów przed otworzeniem, się to miłe :) Dorota93 Ty dobrze myślisz, prawdziwa przyjaźń jest na dobre i złe, zawsze... a w Twoim przypadku to nie ma się nad czym zastanawiać. Nie była Ciebie warta... Ece - co racja to racja, nie ma to jak doborowe towarzycho :) zwłaszcza że juz miałam wesoło jak im się języczki zaczęły plątać na koniec :D

Zgłoś nadużycie #4034 12 września 2013, 15:25

Dorota93 Supermama
A mnie kincia pechem zarazila i komputer zepsuty i z tel pisze. A mi tak niewygodnie , ze szok pisac z telefonu. No ale czego sie dla was nie zrobi :)

Zgłoś nadużycie #4035 12 września 2013, 15:36

Konto usunięte
Hejka :) jestem po zupie ogórkowej i oglądam tv :) co do mleka to ja również piję dużo ,znacznie więcej niż przed ciążą :) byłam dziś w urzędzie zgłosić zaginięcie dowodu i wyrobiłam sobie nowy.

Diaglab głowa o góry może jeszcze nic straconego ,mam nadzieję że nie stracisz pracy ! :) może coś wymyślą i nie będzie likwidacji :)

Dorota mam podobną sytuację ,tylko moja szwagierka ma dzieci swoje ,tylko odkąd jestem w ciąży to jest dla mnie nie miła i wymyśla jakieś niestworzone historie na mój temat... :( ale już się z tym pogodziłam ,bo ja tak samo jak Ty myślałam że będę miała lepszy kontakt jak w ciąże zaszłam ,a tu wszystko na odwrót. No ale nie będziemy nikogo zmuszać aby nas lubili... jak my same siebie tu na forum lubimy najbardziej :)

Babeluniek tak czytam o tym Twoim udzie... mnie też od jakiś dwóch dni boli biodro i udo lewe i do kolana promieniuje... mam nadzieję że nam to przejdzie ,bo jak połamana chodzę i pewnie Ty też :(

Ece najlepszego z okazji 18-nastego tygodnia ! :* telefon w malinach ? :D haha :P

Zgłoś nadużycie #4036 12 września 2013, 15:47

Anett Gotowa na wszystko
A ja tak z innej beczki całkiem - pomyślałam, że zapytam o Waszą opinie, którą bardzo cenie oczywiście :0 otóż to moja kreacja na sobotnie wesele, elegancka a przy tym seksowna bo przy moich 172 cm mocno odkrywa nogi :) do tego jest czarny paseczek z którym ładnie eksponuje się brzuszek, czarne butki długie kolczyki i włosy do góry coś irokezowatego :) Jak myślicie ?? ? na zdjęciu trochę kolor blado wyszedł :)

Zgłoś nadużycie #4037 12 września 2013, 15:51

Anett, bardzo ładna kiecka :)
Ja ogólnie uwielbiam wszelkie odcienie błękitu.
Ale ja bym chciała mieć tyle wzrostu! :)

Zgłoś nadużycie #4038 12 września 2013, 15:52

Konto usunięte
piękna sukienka !!! :) ja mam 176 :D chciałabym być niższa :D

Zgłoś nadużycie #4039 12 września 2013, 15:56

Tak to już chyba jest, że niskie chcą być wyższe, a te wyższe marzą o niższym wzroście :P Ja mam 160 cm, choć u mnie w rodzinie wszyscy wysocy :)

Zgłoś nadużycie #4040 12 września 2013, 16:00

Anett Gotowa na wszystko
Ona tak bardziej wpada w miętę coś takiego, na zdjęciu tego nie widać ale ładny kolor :) hi hi wiem wiem Bąbeluniek , niski chciałby być wysoki a wysoki niski, chudy grubszy a gruby chudszy, kręcone włosy mogłyby być proste a proste kręcone :) życie, ale trzeba się cieszyć z tego co się ma ( chociaż czasem nie jest łatwo) :)  
Kincia - wysoki wzrost  też ma swoje wady prawda ?? ? :)

Zgłoś nadużycie #4041 12 września 2013, 16:07

Kiniaa Gotowa na wszystko
Anett super kiecka....będziesz seksownie wyglądasz jak odsłonisz swoje długie nogi ;) no i kochany będzie zazdrosny(tak myslę hihi)
lubię bardzo kolor niebieski...
jak któraś chce oddać trochę cm wzrostu to ja chętnie przyjmę bo ja z tych niższych ;)

Kobietki myślałyście może o szkole rodzenia?
Ja już jeden poród mam za sobą ale z Kornelką nie chodziliśmy do SR a teraz tak dumamy z mężem i pewnie się zapiszemy...dobrze będzie się podszkolić
Natanek :)

Zgłoś nadużycie #4042 12 września 2013, 16:13

Anett Gotowa na wszystko
Hi hi ta zazdrość mojego kochanego jest taka w miarę zdrowa więc myslę, że tego nie da po sobie poznać nawet jeśli będzie zazdrosny(a pewnie będzie) ale obawiam się że w środku imprezy może mnie zaciągnąć w ciemny kąt i zedrzeć ze mnie tę kieckę :p mój wiecznie napalony M. hahahaha :D

Zgłoś nadużycie #4043 12 września 2013, 16:46

Tylko jak tak poczochrana wrócisz na impreze....może lepiej niech jeszcze przed weselem zedrze z ciebie te kiecke będziesz miała czas jeszcze raz się ubrać hehe ;)

Zgłoś nadużycie #4044 12 września 2013, 16:47

Anett Gotowa na wszystko
Kiniaa dobrze kombinujesz :) hmm.... :)

Zgłoś nadużycie #4045 12 września 2013, 16:48

qasha Fajna mama
witam już z domku :)

Anett suuper kiecka :)

Zgłoś nadużycie #4046 12 września 2013, 17:03

Anett Gotowa na wszystko
Cieszę się, że ogólnie sie podoba :) chociaż jedną noc się nacieszę bo to nie moja :(
Najgorsze, że w to całe szykowanie wtryniła mi się poprawka o 11 i nie wiem jak zrobić z fryzjerem, bo generalnie z siostrą i mamą jestesmy zapisane na 9 i bym poszła na pierwszy rzut i pojechała wystylizowana do szkoły ale średnio mi się to widzi, z drugiej strony nie mam już innego wyjścia a zresztą co mnie obchodzi kto co pomysli ....prawda? ale problemy heh :)

Zgłoś nadużycie #4047 12 września 2013, 17:19

Anett Gotowa na wszystko
Wybaczcie, że Was tak zanudzam :p

Zgłoś nadużycie #4048 12 września 2013, 17:40

Anett, nie zanudzasz :)
W sumie taka odstawiona jak się stawisz na poprawkę, to na pewno zdasz :) Masz rację, nie ma co przejmować się opinią innych :)

Zgłoś nadużycie #4049 12 września 2013, 17:42

Anett napisał(a)

Wybaczcie, że Was tak zanudzam :p

ja tam podczytuje chętnie ;)

Zgłoś nadużycie #4050 12 września 2013, 17:47

a my właśnie tak zmężulkiem debatujemy że trzeba zrobić liste zakupów dla naszego księcia bo przecież ciuszków z Korneli mu nie założymy :) oj czuje że kieszenią potelepiemy ale dobrze że chociaż mamy trochę rzeczy po córce jak np.wózek,nosidełko,leżaczek,łóżeczko,mata itp.itd
jedynie na ubrankach to zaszaleje i pieluchach ;)