Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #3931 11 września 2013, 10:36

diaglab Gotowa na wszystko
To wyżej to do Babeluńka - nie wkleil mi się cytat :-P
Dorota93 - współczuję może nakrzycz na tą babe-te urzedasy są okropne. Powiedz jej w jakiej jesteś sytuacji. Powinna oddać Ci swoją pensję za swoją niekompetencję. Ja bym się klocila-jak można zapomnieć o takim czymś i mieć w nosie to że ktoś nie będzie miał za co żyć?! Nie wyobrażam sobie czegoś takiego. Zero empatii

Zgłoś nadużycie #3932 11 września 2013, 10:40

babeluniek Gotowa na wszystko
Diaglab, to będzie przeżycie dla Twojego M.
Pamietam reakcję mojego jak zobaczył na monitorze, że dziecko się tak rusza...
Też będziemy szli razem na polowkowe. I już jako małżeństwo, bo 4 października to nastąpi... :-)

Zgłoś nadużycie #3933 11 września 2013, 10:48

diaglab Gotowa na wszystko

babeluniek napisał(a)

Diaglab, to będzie przeżycie dla Twojego M.
Pamietam reakcję mojego jak zobaczył na monitorze, że dziecko się tak rusza...
Też będziemy szli razem na polowkowe. I już jako małżeństwo, bo 4 października to nastąpi... :-)

To super :-) ! Będzie kolejna okazja by to uczcić :-) nie mogę się doczekac reakcji mojego M. :-D

Zgłoś nadużycie #3934 11 września 2013, 10:52

Ece Gotowa na wszystko

diaglab napisał(a)

To super :-) ! Będzie kolejna okazja by to uczcić :-) nie mogę się doczekac reakcji mojego M. :-D

Trzymam kciuki za Was i żeby Maluszek współpracował :-) .
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #3935 11 września 2013, 11:32

Konto usunięte
Dziewczyny jak ja nie mam pecha ,to nie wiem co to :(

Zgłoś nadużycie #3936 11 września 2013, 11:32

Dorota93 Supermama
Odkręcą to tak, że za miesiąc dostanę 2 razy pieniążki. Ale w tym miesiącu przygotowania do ślubu i w ogóle... pieniążki by się przydały. A nie byłam w stanie się kłócić z nią, bo ze złości się popłakałam.

Gratuluję Wam dziewczyny ! Ja też się nie umię doczekać połówkowego :)
A o to co kupiłam dziś:

Zgłoś nadużycie #3937 11 września 2013, 11:33

Dorota93 Supermama

kincia napisał(a)

kochana nie poddawaj się :*

Zgłoś nadużycie #3938 11 września 2013, 11:34

kincia napisał(a)

Ała.... Jakby Cię tu pocieszyć? Dobrze, że to nie lustro? ;)
Kochana, myślałam właśnie o Tobie. Jak u Ciebie? Jak z tym autem? I ogólnie z samopoczuciem?

Dorota, Ty kolejne zakupy robisz a ja nie mam kompletnie nic! W ten weekend już muszę! :)

Zgłoś nadużycie #3939 11 września 2013, 11:36

Konto usunięte
dziękuje :* spakowałam do kartoniku chciałam zanieść na pocztę żeby wysłać do serwisu ,ale zadzwoniłam aby zapytać o adres i powiedzieli mi że naprawa 800zł ;/ także tablet poleży sobie dobre dwa miesiące w takim stanie ;/

Zgłoś nadużycie #3940 11 września 2013, 11:37

Dorota93 Supermama

babeluniek napisał(a)

Ała.... Jakby Cię tu pocieszyć? Dobrze, że to nie lustro? ;)
Kochana, myślałam właśnie o Tobie. Jak u Ciebie? Jak z tym autem? I ogólnie z samopoczuciem?

Dorota, Ty kolejne zakupy robisz a ja nie mam kompletnie nic! W ten weekend już muszę! :)

a ja ciucholandy zaliczam :) /i to tak przy okazji. Mam zaraz koło bloku, więc sama wiesz .. :P A sprzedaje taka sympatyczna dziewczyna. Młoda i też w ciąży. Dzisiaj się pochwaliła :)

Zgłoś nadużycie #3941 11 września 2013, 11:38

Dorota93 Supermama

kincia napisał(a)

dziękuje :* spakowałam do kartoniku chciałam zanieść na pocztę żeby wysłać do serwisu ,ale zadzwoniłam aby zapytać o adres i powiedzieli mi że naprawa 800zł ;/ także tablet poleży sobie dobre dwa miesiące w takim stanie ;/

uuuuuu.... Nie wiem czy nie lepiej już nie kupić nowego. 800zł to strasznie dużo :(

Zgłoś nadużycie #3942 11 września 2013, 11:42

Konto usunięte
Babeluniek hej Kochana :) z autem masakra , do serwisu musimy jechać i 1200zł zapłacić za zmianę alarmu ;/ czuję się w miarę ok ,oprócz stresu to wszystko dobrze ,tylko od kilku dni mdłości rano mnie męczą :( a Ty jak się czujesz ? :) super że będziesz miała córeczkę !!! te różowe sukienki :p i robienie warkoczyków :) hehe

Zgłoś nadużycie #3943 11 września 2013, 11:50

Ale Cię wydatków czeka, przykro mi :(

U mnie lepiej. Nie biorę już witamin, ciągle coś jem i pokonuję tym mdłości :P Wczoraj spotkałam się ze znajomą i się ze mnie śmiała, bo miałam torebkę pełną jabłek i marchewek. Po prostu jak tylko mnie zamdli, to muszę coś przekąsić i przechodzi :) Może też spróbuj :)
Mój M. oszalał na wieść o córeczce. Wszystkim rozpowiada, że będzie miał malutką księżniczkę :) Jeszcze u niego w pracy wszyscy mają synów (z czego jeden ma się urodzić na dniach, jeden w grudniu i kolejny w styczniu) a tu wyskoczyła dziewczynka :)

Dorota, też udam się do lumpków, choć mam wszystkie dość daleko :)

Dziewczyny, mogę pić wapno?
Strasznie mnie coś pogryzło i drapię się jak szalona. Zawsze mi wapno pomagało...

Zgłoś nadużycie #3944 11 września 2013, 11:57

Ece Gotowa na wszystko
Jejku Kincia Wspolczuje.Ale czasem bywa ze nieszczescia chodzą parami-samochod i tablet.Teraz Kochana bedzą tylko same szczęścia :-) .Limit pecha wykorzystany.A co do naprawy,to chyba lepiej odpuścić i zainwestować w nowy tablet.

Dorota-bluza sliczniutka,ale się rozkrecasz z tymi zakupami. A centymetr kupilas?Ja robilam dziś pomiar w najszerszym miejscu-2 cm pod pepkiem-jest 84cm.
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #3945 11 września 2013, 11:59

Ece Gotowa na wszystko

babeluniek napisał(a)

Ale Cię wydatków czeka, przykro mi :(

U mnie lepiej. Nie biorę już witamin, ciągle coś jem i pokonuję tym mdłości :P Wczoraj spotkałam się ze znajomą i się ze mnie śmiała, bo miałam torebkę pełną jabłek i marchewek. Po prostu jak tylko mnie zamdli, to muszę coś przekąsić i przechodzi :) Może też spróbuj :)
Mój M. oszalał na wieść o córeczce. Wszystkim rozpowiada, że będzie miał malutką księżniczkę :) Jeszcze u niego w pracy wszyscy mają synów (z czego jeden ma się urodzić na dniach, jeden w grudniu i kolejny w styczniu) a tu wyskoczyła dziewczynka :)

Dorota, też udam się do lumpków, choć mam wszystkie dość daleko :)

Dziewczyny, mogę pić wapno?
Strasznie mnie coś pogryzło i drapię się jak szalona. Zawsze mi wapno pomagało...

Możesz Kochana pić spokojnie wapno.

Zgłoś nadużycie #3946 11 września 2013, 12:03

Ece Gotowa na wszystko
http://fajnamama.pl/forum/temat/wapno/ :-)

Zgłoś nadużycie #3947 11 września 2013, 12:05

Dziękuję, Ece :)

Zgłoś nadużycie #3948 11 września 2013, 12:05

Ece Gotowa na wszystko
Czy u Was też tak pada.Muszę iść do ogródka po warzywa i jak sobie pomyśle,ze będę moknąc i brnac w błocie to mam gęsia skórkę :-( .

Zgłoś nadużycie #3949 11 września 2013, 12:07

Tak.. Pada od rana :(
Na szczęście wszystkie zakupy zrobiłam wczoraj i nie muszę wychodzić...

Zgłoś nadużycie #3950 11 września 2013, 12:11

Ece Gotowa na wszystko
No nic idę-chcialam świeże warzywa to będę miała, tylko odrobinie mokre ;-) .