Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #3911 11 września 2013, 8:36

babeluniek Gotowa na wszystko
Hehe, ja też wczorajszej nocy prawie nie spalam, ale dziś odespalam :-)

Zgłoś nadużycie #3912 11 września 2013, 8:44

diaglab Gotowa na wszystko
Cześć :)
Ece i Kiniaa - super wiadomości! :) fajnie że jest kolejny chłopczyk i dziewczynka, tak się cieszę Waszym szczęściem:* Kiniaa koniecznie wklej zdjęcie brzusia :)
Ece - bardzo dziękuję za przepis :) moja babcia podobnie robi sok malinowy :P Zdjęcie Ady jest prześliczne :)
Ja standardowo w pracy, więc jak tylko będę miała chwilkę to do Was zaglądnę :) Miłego dnia :)

Zgłoś nadużycie #3913 11 września 2013, 8:47

Dorota93 Supermama
Ece zdjęcie prześliczne ! ! ! I pomyśleć, że taka kruszynka znajduje się w Twoim brzuszku... Jak Ona już na zdjęciu tak bosko wyszła to o będzie później Ah jestem zachwycona ! :) )

Kiniaa- czekamy na zdjęcie ! :)

Dziewczyny to już coraz bliżej :) Już jesteśmy prawie na półmetku :) Nie wiem co bym zrobiła, gdybym Was nie poznała i siedziała ze wszystkim sama.. Wiadomo- o wszystkim facetowi się nie powie :)

Ece no nie mogę się napatrzeć !

Zgłoś nadużycie #3914 11 września 2013, 8:49

Diaglab, miłej pracy i gratuluję skonczonego tygodnia :-) Tylko 1 dzień różnicy między nami :-)

Zgłoś nadużycie #3915 11 września 2013, 8:51

anusiaczek Zaprawiona w bojach
Cześć dziewczyny! Gratulujje pięknych dzieciaczków no i ciesze się , że wszystko ok na wizytach. Ja mam wizytę w piątek na 15.40 Dziś byłam już na badaniach zapłaciłam 175zł :( . robiłam tosko,rożyczkę hiv i te podstawowe. Na wyniki hiv i różyczki musze czekać tydzień niestety...Ale mam nadzieje, że przynajmniej morfologia i mocz będzie na piątek żebym miała co pokazać lekarzowi.Z tego co mówił ostatnio będę miała teraz usg połówkowe...W piątek mam też wizytę u endokrynologa, jak znowu zwiększy mi dawkę na podstawie tsh tylko to będę też musiała przejść do kogoś prywatnie, bo z tego co słyszałam na tsh w ciąży endo się raczej nie opierają...kurde Ci lekarze, czasem mam wrażenie, że jak się kasy nie wyda to nie ma co liczyć na fachowość....
Piszecie, że dzidzie Was kopią hiihi,ja też coś tam czuje chociaż to nie kopniaczki tylko hmm takie ruchy poprostu czuje  w środku. Kopniaczki to są mocniejsze. Jak mnie nieraz Julka kopnęła w pęcherz albo żołądek to aż podskakiwałam, ale wszystko w swoim czaasie jak to mówią :) . Miłego dzionka :)

Zgłoś nadużycie #3916 11 września 2013, 9:04

Dorota93 Supermama

anusiaczek napisał(a)

Cześć dziewczyny! Gratulujje pięknych dzieciaczków no i ciesze się , że wszystko ok na wizytach. Ja mam wizytę w piątek na 15.40 Dziś byłam już na badaniach zapłaciłam 175zł :( . robiłam tosko,rożyczkę hiv i te podstawowe. Na wyniki hiv i różyczki musze czekać tydzień niestety...Ale mam nadzieje, że przynajmniej morfologia i mocz będzie na piątek żebym miała co pokazać lekarzowi.Z tego co mówił ostatnio będę miała teraz usg połówkowe...W piątek mam też wizytę u endokrynologa, jak znowu zwiększy mi dawkę na podstawie tsh tylko to będę też musiała przejść do kogoś prywatnie, bo z tego co słyszałam na tsh w ciąży endo się raczej nie opierają...kurde Ci lekarze, czasem mam wrażenie, że jak się kasy nie wyda to nie ma co liczyć na fachowość....
Piszecie, że dzidzie Was kopią hiihi,ja też coś tam czuje chociaż to nie kopniaczki tylko hmm takie ruchy poprostu czuje  w środku. Kopniaczki to są mocniejsze. Jak mnie nieraz Julka kopnęła w pęcherz albo żołądek to aż podskakiwałam, ale wszystko w swoim czaasie jak to mówią :) . Miłego dzionka :)

a nie miałaś na początku ciąży badań na różyczkę itp?

Zgłoś nadużycie #3917 11 września 2013, 9:24

anusiaczek Zaprawiona w bojach
W poprzedniej ciąży nie mialam robione hiv i różyczki, on myślał, że miałam. Dopiero na ostatniej wizycie pytał się o oto i okazało się, że nie mam tych badaniach. Zresztą 2 lata temu badanie na hiv jeszcze nie było wymagane.

Zgłoś nadużycie #3918 11 września 2013, 9:35

Dorota93 Supermama

anusiaczek napisał(a)

W poprzedniej ciąży nie mialam robione hiv i różyczki, on myślał, że miałam. Dopiero na ostatniej wizycie pytał się o oto i okazało się, że nie mam tych badaniach. Zresztą 2 lata temu badanie na hiv jeszcze nie było wymagane.

aaaa to tak.

Zgłoś nadużycie #3919 11 września 2013, 9:37

babeluniek napisał(a)

Diaglab, miłej pracy i gratuluję skonczonego tygodnia :-) Tylko 1 dzień różnicy między nami :-)

Dziękuję Babeluniek :) Wiem, wiem :P

Zgłoś nadużycie #3920 11 września 2013, 9:44

Babeluniek, widzę też, że mamy usg połówkowe w tym samym czasie :D

Zgłoś nadużycie #3921 11 września 2013, 9:49

Dorota93 Supermama
dziewczyny jestem wsciekla... Musze to napisac, bo normalnie nie wytrzymam. Az sie poplakalam jak glupia. Nie dostane w tym miesiacu pieniedzy, bo jedna babka zapomniala wyslac moich papierow. Ja dostaje na kontynuacje nauki a poki co to jest moje jedyne zrodlo dochodu. Im tak fajnie robic, bo one na tym nie traca. Ala ja jestem przed slubem, w ciazy i musze oplacic wszystko zakupy zrobic. A ona se poprostu zapomniala.

Zgłoś nadużycie #3922 11 września 2013, 9:53

Diaglab, rzeczywiście :-)
Na którą masz? Ja na 10. Umowilam się jak najwcześniej, bo ostatnio czekanie do 14 mnie wykonczylo ;-)

Zgłoś nadużycie #3923 11 września 2013, 9:55

Kurcze, Dorota nieciekawie... Nie da się tego w żaden sposób odkręcić? W końcu pieniądze ci się należą...

Zgłoś nadużycie #3924 11 września 2013, 9:59

Ece Gotowa na wszystko
Dziękuję za miłe słowa Dziewczęta :-) .Jedyny mankamenty to to,ze M się nie podoba imię Ada i Martynką jest z tego powodu niezadowolona.Ale jest jeszcze trochę czasu żeby opracować kompromis ;-) .

Diaglab-gratki skończonego tygodnia :-) .

Dorota-ja też się cieszę,że mam Was i razem możemy się cieszyć i wspierać :-) .

Anusiaczek-ja byłam w ciąży w 2011 i 2012 roku i miałam robione HIV,toxo,różyczkę wraz z podstawowymi badaniami krwi i moczu po pierwszej wizycie na NFZ,więc musiały być to badania obowiazkowe już wtedy.Problem w tym,ze w rożnych przychodniach mają mniejsze lub większe kontrakty i w związku z tym nie wysyłają na badania,bo oszczedzają.Z HIV jest o tyle dobrze,ze można go zbadać za darmo w punktach diagnostyczno-konsultacyjnych-ja tak zrobilam,bo mi podpowiedziela pielęgniarka w przychodni.Poniżej wklejam link z adresami tych punktów:
http://www.aids.gov.pl/?page=testy
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #3925 11 września 2013, 10:03

Ece Gotowa na wszystko

Dorota93 napisał(a)

dziewczyny jestem wsciekla... Musze to napisac, bo normalnie nie wytrzymam. Az sie poplakalam jak glupia. Nie dostane w tym miesiacu pieniedzy, bo jedna babka zapomniala wyslac moich papierow. Ja dostaje na kontynuacje nauki a poki co to jest moje jedyne zrodlo dochodu. Im tak fajnie robic, bo one na tym nie traca. Ala ja jestem przed slubem, w ciazy i musze oplacic wszystko zakupy zrobic. A ona se poprostu zapomniala.

Jejku to niemożliwe, muszą to jakoś odkrecić,przecież to nie z Twojej winy.A te pieniazki Ci się należą.
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #3926 11 września 2013, 10:12

maInka Zaprawiona w bojach
Ece to zdjęcie to z 3D czy już z 4D ?? Niesamowite :) .

Gratuluję udanych wizyt i kolejnych potwierdzonych płci ;) .
U mnie nadal nie wiadomo.... Ale tak samo miałam z Patrykiem. W 5 miesiącu była córa a w 6 okazało się że chłopak :) . I teraz tak samo. Niby było widać wargi sromowe, ale równie dobrze mogą to być puste jąderka. Bo chłopcom do 30 tygodnia napełniają się jajeczka.
Chyba pójdę na 3D , choć za 3 tygodnie 01.10. mam usg połówkowe :) .
Mocz wyszedł prawidłowo a te ciśnienie i bóle brzucha najprawdopodobniej na tle nerwowym. Aaa i mam póki co łożysko przodujące ale znając moje szczęście to zawędruje na swoje miejsce.

Zgłoś nadużycie #3927 11 września 2013, 10:29

Mainka, cieszę się, że wszystko dobrze :-)
Też rozważamy usg 4d, ale w Gdańsku to ogromny koszt...

Zgłoś nadużycie #3928 11 września 2013, 10:31

To ja po południu, oboje z M. Po pracy dopiero :-( chyba na niczym się nie skupie w tym dniu i będę w pracy siedzieć jak na szpilkach :-D pewnie to samo M. Bo na żywo jeszcze nie widział naszego malenstwa tylko na zdjęciach usg. I mam nadzieję że dzidzia w końcu ujawni a między nozkami :-D jak mówicie kogo nosicie w brzuszkach to sama nie mogę się doczekac jakiej płci jest nasze malenstwo :-D

Zgłoś nadużycie #3929 11 września 2013, 10:35

Ece Gotowa na wszystko
Dorotko-gratuluję skończonego tygodnia wlaśnie zauwazylam na Twoim suwaczku. Depczę Tobie po piętach ;-) .

MaInka-to z zdjęcie zrobione z filmu 4d. :-) Ta technika jest cudowna -naprawdę wszystko można zobaczyć :-) .M pytał się jeszcze czy w kwestii płci może się cos zmienić,a on odpowiedział,ze gdyby nie miał pewnosci to by nic nie mówił.Cieszę się,ze u Ciebie ok-a na uspokojenie polecał meliskę-mnie pomagała jak się denerwowalam na początku ciazy czy wszystko jest ok.

Zgłoś nadużycie #3930 11 września 2013, 10:35

Ece Gotowa na wszystko
Dorotko-gratuluję skończonego tygodnia wlaśnie zauwazylam na Twoim suwaczku. Depczę Tobie po piętach ;-) .

MaInka-to z zdjęcie zrobione z filmu 4d. :-) Ta technika jest cudowna -naprawdę wszystko można zobaczyć :-) .M pytał się jeszcze czy w kwestii płci może się cos zmienić,a on odpowiedział,ze gdyby nie miał pewnosci to by nic nie mówił.Cieszę się,ze u Ciebie ok-a na uspokojenie polecał meliskę-mnie pomagała jak się denerwowalam na początku ciazy czy wszystko jest ok.