Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #3871 10 września 2013, 9:35

Ece Gotowa na wszystko
Diaglab-moja teściowa robi pigwę w syropie i uzywa do herbaty zamiast cytryny.Moja mama też tak robiła kiedyś. Ja wolę cytrynę,bo jakoś za pigwą nie przepadam.
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #3872 10 września 2013, 9:38

diaglab Gotowa na wszystko

Ece napisał(a)

Diaglab-moja teściowa robi pigwę w syropie i uzywa do herbaty zamiast cytryny.Moja mama też tak robiła kiedyś. Ja wolę cytrynę,bo jakoś za pigwą nie przepadam.

A wiesz może jak robi się taki syrop? Rok temu robiłam dżemy ale strasznie kwaśne wyszły-za mało cukru musiałam dac

Zgłoś nadużycie #3873 10 września 2013, 9:41

Ece Gotowa na wszystko
Będę u niej po wizycie,to poroszę ją o przepis i napiszę ok?Moja teściowa robi wszystko słodkie,bo bardzo lubi cukier,więc nie ma obaw,żeby to było zbyt kwaśne.
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #3874 10 września 2013, 12:23

Dorota93 Supermama
ale słaba dziś jestem...

Zgłoś nadużycie #3875 10 września 2013, 12:39

Ece Gotowa na wszystko
A co zle się czujesz Dorotko?Mnie trochę brzuch ciągnie,bo Młode wali sufit i pępek mi wypycha ;-) .Od wczoraj jest plytszy o jakieś 5 mm.Normalnie nie do uwierzenia.
Ja mam za dużo energii i właśnie rozładowuje się na pieczarkach -potrzebuję je do farszu zęby nadziać paprykę. :-) Chętnie się podzielę tym nadmiarem :-) .Potem w planach odkurzanie,bo jakiś piach mi tu skrzypu pod nogami i do szału mnie doprowadza.Normalnie nieznośna jestem w tej ciąży ;-) .

Zgłoś nadużycie #3876 10 września 2013, 12:45

Dorota93 Supermama
mało spałam w nocy, mały jak się wieczorem rozbrykał to się uspokoić nie umiał hihi no i wcześnie wstałam . Mam dziś totalnego lenia a muszę kuchnię ogarnąć :(

Zgłoś nadużycie #3877 10 września 2013, 13:06

Ece Gotowa na wszystko

Dorota93 napisał(a)

mało spałam w nocy, mały jak się wieczorem rozbrykał to się uspokoić nie umiał hihi no i wcześnie wstałam . Mam dziś totalnego lenia a muszę kuchnię ogarnąć :(

Spokojnie robota nie zając nie ucieknie ;-) .Odpocznij,zdrzemnij się może,a ja siły wrócą to ogarniesz kuchnię :-) .

Zgłoś nadużycie #3878 10 września 2013, 13:50

Dorota93 Supermama
ogarnęłam troszkę mieszkanie, kuchnię posprzątałąm (lodówkę zostawiam mojemu k , żeby ogarnął), powycierałam kurze, a teraz sobie leżę :)

Zgłoś nadużycie #3879 10 września 2013, 14:01

Ece Gotowa na wszystko
To sobie odsapnij,ja duszę paprykę,kartofelki obrane,więc biorę się za odkurzanie :-) .Pępek mnie juz nie boli ale schować się nie chce,wiec chyba brzuch wreszcie mi rośnie :-) .

Zgłoś nadużycie #3880 10 września 2013, 14:02

Dorota93 Supermama
ja tez mam płytszy pępek, ale mnie nie bolał wcale :P No ale ja mam większy brzuszek, coś czuję że zaczynasz gonić ;)

Zgłoś nadużycie #3881 10 września 2013, 14:09

Ece Gotowa na wszystko

Dorota93 napisał(a)

ja tez mam płytszy pępek, ale mnie nie bolał wcale :P No ale ja mam większy brzuszek, coś czuję że zaczynasz gonić ;)

Wreszcie tak,zaczynam gonić do przodu :P .Chyba zaczną sobie mierzyć brzuszek centymetrem :-) .

Zgłoś nadużycie #3882 10 września 2013, 14:24

Dorota93 Supermama
ja też o tym myślałam, ale najpierw muszę go kupić :D !

Zgłoś nadużycie #3883 10 września 2013, 17:37

Anka0o7 Fajna mama
Dziekuje Dziewczyny za odpowiedzi :) No ja bylam i na prenatalnych i na wizycie usg w 12 tyg ale nic mi nie powiedzieli :) moze jutro jak dzidzia sie ulozy cos zobacze :) a co do ruchow to tak jak pisalam to bylo chyba takie jednorazowe bo juz tego nie czuje :( trudno... kiedys w koncu maluszek da o sobie znac :) Fajnie ze Wy juz czujecie malenstwo :) jak bede jutro po wizycie to napisze czy udalo sie lekarzowi zobaczyc :) Jeszcze raz dziekuje:*

Zgłoś nadużycie #3884 10 września 2013, 18:39

babeluniek Gotowa na wszystko
Ece... Jak tam? :-)

Zgłoś nadużycie #3885 10 września 2013, 18:47

Dorota93 Supermama
no właśnie czekamy na info :) ale pisała, że do mamy jeszcze jedzie to pewnie opowiada :)

Zgłoś nadużycie #3886 10 września 2013, 18:55

Dorota93 Supermama
patrzcie :) http://joemonster.org/art/24703/Ciaza_przed_i_po

Zgłoś nadużycie #3887 10 września 2013, 19:52

Anett Gotowa na wszystko
Czeeeeść Kochane :) dopiero znalazłam chwilę.. :) po pracy wybrałam się do miasta z mamą na zakupy, dobieraliśmy jej bolerko do sukienki na sobotnie wesele, do tego parę innych drobiazgów ale generalnie zakupy zakończone sukcesem a wróciłam padnięta, tak mnie teraz męczą te przechadzki po sklepach... :) no i dopiero jak wróciłam zaczęłam wybieranie kreacji dla siebie, tak czekałam do ostatniej chwili bo wiedziałam że coś pożyczę od przyjaciółki, bez sensu coś kupować :) wczoraj dostałam torbę sukienek i dziś robiłam pokaz mody :) wybrałam taką właśnie w której ta moja A. była w 5m-cu na weselu :) wyglądam jak typowa ciążówka ale sexy ciążówka :)

A tak w ogóle jeśli chodzi o ruchliwe brzdące nasze, to ja też muszę się pochwalić :) wczoraj już gotowa do odpłynięcia w krainę snów, ciemno cicho leżąc na wznak położyłam rękę na ten mój bebolek i... aż mi się ciepło zrobiło jak poczułam tą małą iskierkę, delikatnymi kopniaczkami dawała znać o swoim istnieniu :) :) wspaniałe uczucie :)

O pępku nie wspomnę, mój zawsze mega głęboki pępek ukazuje się światłu dziennemu :)

Zgłoś nadużycie #3888 10 września 2013, 19:59

Kiniaa Gotowa na wszystko
Hello Mamusie :)
nadrobiłam zaległości w waszych postach i wracam do was po kilkudniowej nie obecności ;)
wróciliśmy właśnie ze spóźnionych wakacji....ale było warto bo miejsce cudowne :)

Chciałam was oznajmić że czekamy z mężem na synka i chcielibyśmy już go przytulić....tak bardzo się cieszymy :) )))
Natanek :)

Zgłoś nadużycie #3889 10 września 2013, 20:11

Dorota93 Supermama

Kiniaa napisał(a)

Hello Mamusie :)
nadrobiłam zaległości w waszych postach i wracam do was po kilkudniowej nie obecności ;)
wróciliśmy właśnie ze spóźnionych wakacji....ale było warto bo miejsce cudowne :)

Chciałam was oznajmić że czekamy z mężem na synka i chcielibyśmy już go przytulić....tak bardzo się cieszymy :) )))

kolejny chłopaczek ! :) gratulacje ! ! :) )

Zgłoś nadużycie #3890 10 września 2013, 20:12

Dorota93 Supermama

Anett napisał(a)

Czeeeeść Kochane :) dopiero znalazłam chwilę.. :) po pracy wybrałam się do miasta z mamą na zakupy, dobieraliśmy jej bolerko do sukienki na sobotnie wesele, do tego parę innych drobiazgów ale generalnie zakupy zakończone sukcesem a wróciłam padnięta, tak mnie teraz męczą te przechadzki po sklepach... :) no i dopiero jak wróciłam zaczęłam wybieranie kreacji dla siebie, tak czekałam do ostatniej chwili bo wiedziałam że coś pożyczę od przyjaciółki, bez sensu coś kupować :) wczoraj dostałam torbę sukienek i dziś robiłam pokaz mody :) wybrałam taką właśnie w której ta moja A. była w 5m-cu na weselu :) wyglądam jak typowa ciążówka ale sexy ciążówka :)

A tak w ogóle jeśli chodzi o ruchliwe brzdące nasze, to ja też muszę się pochwalić :) wczoraj już gotowa do odpłynięcia w krainę snów, ciemno cicho leżąc na wznak położyłam rękę na ten mój bebolek i... aż mi się ciepło zrobiło jak poczułam tą małą iskierkę, delikatnymi kopniaczkami dawała znać o swoim istnieniu :) :) wspaniałe uczucie :)

O pępku nie wspomnę, mój zawsze mega głęboki pępek ukazuje się światłu dziennemu :)

tak to cudowne uczucie :) Ja miałam identycznie jak Ty wczoraj :)

A ja dziś kupiłam buteleczkę i podgrzewacz samochodowy do mleka dla Igorka. Ale tanio ! Bo podgrzewacz w tesco za 14zł, bo pudełka nie było, tak samo butelka tylko, że 5 zł. A nówka i zadbane :) To braliśmy :P