Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #3831 9 września 2013, 14:48

Niutka26 Gotowa na wszystko
:) ) gratulacje!!!!!!!!!!!!

Zgłoś nadużycie #3832 9 września 2013, 15:07

Ece Gotowa na wszystko

babeluniek napisał(a)

A ja mam w brzuszku ruchliwą i uśmiechnięta córcię :-D
Jadę tramwajem, nie przestaje się śmiać jak głupia aż ludzie patrzą jak na zbiega z psychiatryka :-)

Bardzo się cieszę!!!Wielkie gratulacje Babeluniek!!!
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #3833 9 września 2013, 15:12

Anett Gotowa na wszystko
Hej dziewczynki witam się po niedzieli :) nawet nie miałam czasu zajrzeć - intensywny dzień :) a dziś od 6 rano praca... Trochę się smarkam po wczorajszych imieninach babci w plenerze, te wieczory są już takie zimne... ale fajnie było :) mimo, że nie mogłam nawet ruszyć kieliszeczka wina to spędziłam miło dzień głaszcząc syna na przemian z M. hi hi :)
A dziś kolejna zachcianka, rybka miruna w folii z pieprzem cytrynowym czosnkiem itd itp wylądowała w piekarniku :) plus ziemniaczki opiekane :)
Mniejsza o mnie... :)
Ece - Kochana dziękuję za wparcie i zyczenia w sobotę ale ten nieszczęsny egzamin mam dopiero w sobotę tą co będzie... I to wesele :) ale doceniam i zapamietam :*
Bąbeluniek - coś pięknego :) córcia ach... :) gratulacje ! :) :) :)

Zgłoś nadużycie #3834 9 września 2013, 15:15

Konto usunięte
Babeluniek gratulacje !!! :) wreszcze jakaś dziewczynka dla równowagi :) :*

Niutka26 ja brałam furagin bo miałam bakterie w moczu. Skoro lekarz Ci przepisał to lepiej bierz ,bo pamiętaj że teraz Twoje nerki oczyszczają dwa organizmy i najmniejsze zapalenie i najmniejsza bakteria musi być wyleczona. Ja brałam 2razy dziennie po 3 tabletki furaginu.

Wróciłam od ortodontki i okazało się że muszę czekać do rozwiązania ciąży i wtedy dopiero mogę zakładać aparat :( brakuje mi 1 zdjęcia bocznego , a w ciąży nie robią zdjęć. Jest mi smutno ale trudno poczekać muszę :(

Zgłoś nadużycie #3835 9 września 2013, 15:19

Ece Gotowa na wszystko

Niutka26 napisał(a)

witam wszystkie przyszle mamy :)
praca wrze,wiec nie mam jak zaglądnąc,mam nadzieje ze nie ominęło mnie nic ważnego,bo nie dam rady nadrobić 15 stron :)
ale życzę wszystkim duuużo zdrówka i dobrego samopoczucia :)
ja już po badaniu,lekarz stwierdził że wszystko w porządku,pytałam o witaminki bo biore tylko kwas foliowy,a w diecie brakuje mi ryb i witaminy D( brak słońca-ciągle siedze w pomieszczeniu )
ale powiedział że On nie ma w zwyczaju przepisywac witamin jesli nie ma takiej koniecznosci,ponieważ po suplementach wielowitaminowych rodzą się duże dzieci.
powiedzial również że jesli nie bede przybierac na wadze to w przyszlosci cos przepiszemy,a teraz nie ma takiej potrzeby.
spytalam,ponieważ wszędzie w kolorowych pismach witaminy dla kobiety w ciąży to podstawa ,niezbędnik,a w rzeczywistosci często jest tak,że firmy farmaceutyczne mają wykupione reklamy w owych gazetach i specjalnie zachęcają do kupowania-mimo szczególnych zaleceń lekarza prowadzącego.
Ja wolałam spytac..
zapytam Was jeszcze o Furaginum Adamed na zapalenie pęcherza i stane zapalne dróg moczowych-lekarz mi przepisal ale albo nie dosłyszałam albo nie powiedział jak i po co mam to stosować.
Nie bolał mnie pęcherz,ale moze wyniki moczu nie były zbyt dobre więc przepisał to profilaktycznie?
w ostatnich dniach moze ze 2-3 razy chwilę mnie zabolał,ale nie cały czas.Ale sporo przepisac to chyba nalezy brac prawda?
Czy któraś z Was stosuje ten lek?

Co do witamin,to Moj lekarz ma takie samo zdanie,ze to Interes firm farmaceutycznych i zaleca warzywa i owoce do czego się stosuję :-) .Natomiast furagin jest wskazany,jeśli masz bakterie w moczu,bo to lek przeciwbakteryjny i tu dawkowanie ścisle wg wskazówek lekarza.Najlepiej będzie jak do niego przedzwonisz i dowiesz się co i jak. :-)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #3836 9 września 2013, 15:23

Ece Gotowa na wszystko

Anett napisał(a)

Hej dziewczynki witam się po niedzieli :) nawet nie miałam czasu zajrzeć - intensywny dzień :) a dziś od 6 rano praca... Trochę się smarkam po wczorajszych imieninach babci w plenerze, te wieczory są już takie zimne... ale fajnie było :) mimo, że nie mogłam nawet ruszyć kieliszeczka wina to spędziłam miło dzień głaszcząc syna na przemian z M. hi hi :)
A dziś kolejna zachcianka, rybka miruna w folii z pieprzem cytrynowym czosnkiem itd itp wylądowała w piekarniku :) plus ziemniaczki opiekane :)
Mniejsza o mnie... :)
Ece - Kochana dziękuję za wparcie i zyczenia w sobotę ale ten nieszczęsny egzamin mam dopiero w sobotę tą co będzie... I to wesele :) ale doceniam i zapamietam :*
Bąbeluniek - coś pięknego :) córcia ach... :) gratulacje ! :) :) :)

będę Ci znowu w sobotę kibicować-zrozumialam opatrzne,ale Anett pozytywnej energii i życzliwości nigdy za mało :-) .

Zgłoś nadużycie #3837 9 września 2013, 15:28

Ece Gotowa na wszystko

kincia napisał(a)

Babeluniek gratulacje !!! :) wreszcze jakaś dziewczynka dla równowagi :) :*

Niutka26 ja brałam furagin bo miałam bakterie w moczu. Skoro lekarz Ci przepisał to lepiej bierz ,bo pamiętaj że teraz Twoje nerki oczyszczają dwa organizmy i najmniejsze zapalenie i najmniejsza bakteria musi być wyleczona. Ja brałam 2razy dziennie po 3 tabletki furaginu.

Wróciłam od ortodontki i okazało się że muszę czekać do rozwiązania ciąży i wtedy dopiero mogę zakładać aparat :( brakuje mi 1 zdjęcia bocznego , a w ciąży nie robią zdjęć. Jest mi smutno ale trudno poczekać muszę :(

Szkoda Kincia,ale bez zdjęć nie da rady,a w ciąży RTG niewskazane.Czas szybko zleci do porodu-zobacz za moment bedziesz na półmetku :-) .

Zgłoś nadużycie #3838 9 września 2013, 15:37

Anett Gotowa na wszystko

Ece napisał(a)

będę Ci znowu w sobotę kibicować-zrozumialam opatrzne,ale Anett pozytywnej energii i życzliwości nigdy za mało :-) .

Jestem tego samego zdania :) i zawsze to powtarzam swojemu M. bo czasem zapomina o tej podstawowej zasadzie funkcjonowania :D

Zgłoś nadużycie #3839 9 września 2013, 15:42

Ece Gotowa na wszystko
Zaraz pęknę.Właśnie pochlonęlam 1|3 tego cuda.

Zgłoś nadużycie #3840 9 września 2013, 15:59

Dorota93 Supermama
babeluniek a nie mowilam, ze corcia bo sie wstydzila zawsze :D A ile wazy? :)

Zgłoś nadużycie #3841 9 września 2013, 15:59

babeluniek Gotowa na wszystko
Dziewczynki, chwalę się :)

Zgłoś nadużycie #3842 9 września 2013, 16:00

babeluniek Gotowa na wszystko
Dorota, nie mam pojęcia ile warzy ani mierzy :P
Byłam tak podekscytowana, że nie spytałam a nie moge tego znaleźć na zdjęciu :P

Zgłoś nadużycie #3843 9 września 2013, 16:01

Ece Gotowa na wszystko

babeluniek napisał(a)

Dziewczynki, chwalę się :)

Ale śliczny ma profilek Twoja córcia :-)

Zgłoś nadużycie #3844 9 września 2013, 16:25

Dorota93 Supermama
ja i moj k stwierdzamy, ze ladne zdjecie !! :)

Zgłoś nadużycie #3845 9 września 2013, 16:27

qasha Fajna mama
babeluniek suuuu ;p er :) gratuluję :) córcia slicznotka ;)

Zgłoś nadużycie #3846 9 września 2013, 16:29

Anett Gotowa na wszystko
Genialna jest :D

Zgłoś nadużycie #3847 9 września 2013, 16:32

Anett Gotowa na wszystko
A jeśli chodzi o smakołyki, to ja też już pękam :) rybkę w każdej postaci mogę jeść i jeść :) dodam, że ta porcja została poprzedzona miseczką rosołu :)

Zgłoś nadużycie #3848 9 września 2013, 16:37

Dorota93 Supermama
mmm wyglada pysznie :)

Zgłoś nadużycie #3849 9 września 2013, 16:59

justjag Zaprawiona w bojach
babeluniek śliczna córeczka :) piękne zdjęcie :)

Zgłoś nadużycie #3850 9 września 2013, 18:20

Anka0o7 Fajna mama
Witam Dziewczyny jestem z innego watku bo z marca :) termin mam na 2 marca ale wszystko zalezy czy bedzie sie dzidzi spieszyc :) mam pytanie bo z naszego watku tylko 3 dziewczyny sa na takim etapie co ja ale chcialabym sie Was spytac. W srode mam wizyte u lekarza bede miala 15 tydz i 3 dzien czy lekarz jest juz w stanie okreslic plec? W ktorym tyg Wy sie dowiedzialyscie? Ach.. i jeszcze cos :) w sobote poczulam takie dziwne bulgotki albo laskotanie z lewej strony brzuszka i przesunelo sie ku srodkowi i juz nic nie czulam czy to mogloby byc malenstwo czy juz mam urojenia i sobie wkrecam? :)