Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #3811 9 września 2013, 11:13

Dorota93 Supermama
no ja dopiero śniadanie jem :D

Zgłoś nadużycie #3812 9 września 2013, 11:14

babeluniek Gotowa na wszystko
Wizytę mam o 14 :)
Postaram się od razu napisać co i jak, żeby Ece kciuki nie zdrętwiały :)
Ogólnie mam jakieś dziwne przeczucia :(

Zgłoś nadużycie #3813 9 września 2013, 11:17

Dorota93 Supermama
babeluniek idzieszpo to, by sie dowiedziec, ze jest wszystko dobrze ! ! :) Musi być ! :) )

Zgłoś nadużycie #3814 9 września 2013, 11:27

Dorota93 napisał(a)

babeluniek idzieszpo to, by sie dowiedziec, ze jest wszystko dobrze ! ! :) Musi być ! :) )

Tak sobie powtarzam mimo wszystko :)
Dziękuję :*

Zgłoś nadużycie #3815 9 września 2013, 11:44

Konto usunięte
Ece zamki pewnie będę miała przyklejane na następnej wizycie ,bo dziś mam konsultacje powiedzą mi jakie leczenie będę miała i chyba jeszcze jakiś odlew będą robić :)
Babeluniek trzymam kciuki za wizytę :)
Mam nadzieję że dla Was wszystkich dzisiejszy dzień będzie fajny i bezzstresowy :) udanego dzionka :)

Zgłoś nadużycie #3816 9 września 2013, 11:44

Dorota93 Supermama
ja ostatnio też się strasznie bałam przez te skurcze. Ale te nasze pociechy to już silne dzieciaki są i umią się same bronić :) !

Zgłoś nadużycie #3817 9 września 2013, 11:56

Konto usunięte
Ja codziennie odczuwam skórcze a najbardziej bolesne są wiązadła w pobliżu brzuszka... Ale podobno to normalka i nie przejmuję się tym za bardzo poprostu wtedy się kładę lub próbuje je rozejść :)

Zgłoś nadużycie #3818 9 września 2013, 12:10

Dorota93 Supermama
ja wtedy płakałam z bólu przez 3 dni więc nie wiem czy to było normalne :D

a dziś-uwaga! Mdłości... Chyba kibelek będzie mój. Kręci mi się w głowie. Jak nie urok to........ :D

Zgłoś nadużycie #3819 9 września 2013, 12:11

justjag Zaprawiona w bojach
Witam
Ale miałam do czytania zaległości z weekendu :)
U mnie w weekend mieliśmy gości także wczoraj jak już pojechali to o 20 poszłam spać.
Pozdrawiam wszystkie mamuśki i zdrówka życzę zwłaszcza że u nas za oknem jesienna pogoda :(

Zgłoś nadużycie #3820 9 września 2013, 12:17

Konto usunięte
Japłakałam z bólu jak pierwszy raz mnie rozbolało i nie wiedziałam co się dzieje ,ale to bardziej ze strachu chyba było :P niestety ale macica już przygotowuje się do porodu... :)

Zgłoś nadużycie #3821 9 września 2013, 12:27

Dorota93 Supermama
I niech siię przygotowuje, niech będzie w ogóle już luty :D Jak widzę pochmurnie za oknem to ja się cieszę, bo wiem że luty jest bliżej :D
Wali mi już, ale się doczekać nie mgoę :D

Zgłoś nadużycie #3822 9 września 2013, 12:41

Konto usunięte
To ja mamtaksamo jak Ty !!!! :D cieszę się że robi się zimbo :D

Zgłoś nadużycie #3823 9 września 2013, 12:48

Dziewczyny! Za 45 minut wychodzę i siedzę jak na szpilkach.
Ale dowiedziałam się właśnie, że moja siostra przyjedzie do mnie już 27 września i zostanie aż do mojego ślubu więc się cieszę :)

Zgłoś nadużycie #3824 9 września 2013, 12:48

Dorota93 Supermama

kincia napisał(a)

To ja mamtaksamo jak Ty !!!! :D cieszę się że robi się zimbo :D

haha my są udane :D Dzisiaj pochmurno za oknem a ja ucieszona jestem jak nie wiem :D

Zgłoś nadużycie #3825 9 września 2013, 12:53

Dorota93 Supermama

babeluniek napisał(a)

Dziewczyny! Za 45 minut wychodzę i siedzę jak na szpilkach.
Ale dowiedziałam się właśnie, że moja siostra przyjedzie do mnie już 27 września i zostanie aż do mojego ślubu więc się cieszę :)

no to fajnie :) ! Poznamy siostrę na forum? :P I nie przejmuj się wizytą tylko się ciesz, że zobaczysz dzidziusia :) A może poznasz płeć dziś? Czy znasz? Bo ja zakręcona jestem. Ta ciąża mnie odmóżdża :D

Zgłoś nadużycie #3826 9 września 2013, 12:59

Siostra moja jest młodziutka :) Raczej na forum nie zagląda :P
Płci jeszcze nie znam, może dziś rozłoży nogi (choć M. wczoraj stwierdził, że jak dziewczynka to lepiej niech nie rozkłada, bo jeszcze jej tak zostanie - głupek jeden) :)
Jak ja nie lubię czekać!

Zgłoś nadużycie #3827 9 września 2013, 13:01

Dorota93 Supermama

babeluniek napisał(a)

Siostra moja jest młodziutka :) Raczej na forum nie zagląda :P
Płci jeszcze nie znam, może dziś rozłoży nogi (choć M. wczoraj stwierdził, że jak dziewczynka to lepiej niech nie rozkłada, bo jeszcze jej tak zostanie - głupek jeden) :)
Jak ja nie lubię czekać!

haha ale powiedział :D !

Zgłoś nadużycie #3828 9 września 2013, 13:15

Niutka26 Gotowa na wszystko
witam wszystkie przyszle mamy :)
praca wrze,wiec nie mam jak zaglądnąc,mam nadzieje ze nie ominęło mnie nic ważnego,bo nie dam rady nadrobić 15 stron :)
ale życzę wszystkim duuużo zdrówka i dobrego samopoczucia :)

ja już po badaniu,lekarz stwierdził że wszystko w porządku,pytałam o witaminki bo biore tylko kwas foliowy,a w diecie brakuje mi ryb i witaminy D( brak słońca-ciągle siedze w pomieszczeniu )
ale powiedział że On nie ma w zwyczaju przepisywac witamin jesli nie ma takiej koniecznosci,ponieważ po suplementach wielowitaminowych rodzą się duże dzieci.
powiedzial również że jesli nie bede przybierac na wadze to w przyszlosci cos przepiszemy,a teraz nie ma takiej potrzeby.
spytalam,ponieważ wszędzie w kolorowych pismach witaminy dla kobiety w ciąży to podstawa ,niezbędnik,a w rzeczywistosci często jest tak,że firmy farmaceutyczne mają wykupione reklamy w owych gazetach i specjalnie zachęcają do kupowania-mimo szczególnych zaleceń lekarza prowadzącego.
Ja wolałam spytac..

zapytam Was jeszcze o Furaginum Adamed na zapalenie pęcherza i stane zapalne dróg moczowych-lekarz mi przepisal ale albo nie dosłyszałam albo nie powiedział jak i po co mam to stosować.
Nie bolał mnie pęcherz,ale moze wyniki moczu nie były zbyt dobre więc przepisał to profilaktycznie?
w ostatnich dniach moze ze 2-3 razy chwilę mnie zabolał,ale nie cały czas.Ale sporo przepisac to chyba nalezy brac prawda?
Czy któraś z Was stosuje ten lek?

Zgłoś nadużycie #3829 9 września 2013, 13:27

Dorota93 Supermama

Niutka26 napisał(a)

witam wszystkie przyszle mamy :)
praca wrze,wiec nie mam jak zaglądnąc,mam nadzieje ze nie ominęło mnie nic ważnego,bo nie dam rady nadrobić 15 stron :)
ale życzę wszystkim duuużo zdrówka i dobrego samopoczucia :)

ja już po badaniu,lekarz stwierdził że wszystko w porządku,pytałam o witaminki bo biore tylko kwas foliowy,a w diecie brakuje mi ryb i witaminy D( brak słońca-ciągle siedze w pomieszczeniu )
ale powiedział że On nie ma w zwyczaju przepisywac witamin jesli nie ma takiej koniecznosci,ponieważ po suplementach wielowitaminowych rodzą się duże dzieci.
powiedzial również że jesli nie bede przybierac na wadze to w przyszlosci cos przepiszemy,a teraz nie ma takiej potrzeby.
spytalam,ponieważ wszędzie w kolorowych pismach witaminy dla kobiety w ciąży to podstawa ,niezbędnik,a w rzeczywistosci często jest tak,że firmy farmaceutyczne mają wykupione reklamy w owych gazetach i specjalnie zachęcają do kupowania-mimo szczególnych zaleceń lekarza prowadzącego.
Ja wolałam spytac..

zapytam Was jeszcze o Furaginum Adamed na zapalenie pęcherza i stane zapalne dróg moczowych-lekarz mi przepisal ale albo nie dosłyszałam albo nie powiedział jak i po co mam to stosować.
Nie bolał mnie pęcherz,ale moze wyniki moczu nie były zbyt dobre więc przepisał to profilaktycznie?
w ostatnich dniach moze ze 2-3 razy chwilę mnie zabolał,ale nie cały czas.Ale sporo przepisac to chyba nalezy brac prawda?
Czy któraś z Was stosuje ten lek?

hej :*
Ja tego leku nei stosuję, ale chcę się odnieść co do witamin. Ja też nie biorę, bo bardzo bolał mnie żołądek. Nie wiem czy po tym, czy nie, ale odstawiłam. Lekarz też powiedział, że tragedii nie będzie.
Warto się dobrze odżywiać i jeść owoce. Do witamin już nie wrócę napewno!

Zgłoś nadużycie #3830 9 września 2013, 14:29

A ja mam w brzuszku ruchliwą i uśmiechnięta córcię :-D
Jadę tramwajem, nie przestaje się śmiać jak głupia aż ludzie patrzą jak na zbiega z psychiatryka :-)