Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #3791 8 września 2013, 21:18

Dorota93 Supermama
I ubieram się w kamizelkę zespołową a tu szok: za ciasna w biuście a w brzuszku ledwo ledwo haa

Zgłoś nadużycie #3792 8 września 2013, 21:19

kirsti30 Gotowa na wszystko
Ece obecnie chodze prywatnie, gin który sie mną zajmuje jest ordynatorem na oddziale położnym szpitala gdzie pewnie wyląduje, idąc do innego doktora pożalą się właśnie jemu że chodze do konkurencji. Teraz mam to w nosie. Bałam się wcześniej.Teraz już nie.
Mówiąc o tych lodach aż mam ochote na kolejne ;)

Zgłoś nadużycie #3793 8 września 2013, 21:22

Dorota93 Supermama

kirsti30 napisał(a)

Ece obecnie chodze prywatnie, gin który sie mną zajmuje jest ordynatorem na oddziale położnym szpitala gdzie pewnie wyląduje, idąc do innego doktora pożalą się właśnie jemu że chodze do konkurencji. Teraz mam to w nosie. Bałam się wcześniej.Teraz już nie.
Mówiąc o tych lodach aż mam ochote na kolejne ;)

w końcu się zdecydowałaś.

Zgłoś nadużycie #3794 8 września 2013, 21:36

kirsti30 Gotowa na wszystko
dorota trzymaj kciuki żebym nie spanikowała ;) -

Zgłoś nadużycie #3795 8 września 2013, 21:37

Dorota93 Supermama

kirsti30 napisał(a)

dorota trzymaj kciuki żebym nie spanikowała ;) -

no coś Ty , nie możesz ! :*

Zgłoś nadużycie #3796 8 września 2013, 21:40

Dorota93 Supermama
no nic ja odpadam ! :* JEstem wykonczona po tym calym dniu, glowa mi peka. Ledwo oczy potrafie otwierac- taka zmeczona jestem

Zgłoś nadużycie #3797 8 września 2013, 21:45

Konto usunięte
Cześć Kochane ,tęskniłam za Wami ... :) niestety miałam dziś aure migrenową ,kto miał to wie co to za paskudztwo :( drętwienie rąk,utrata wzroku,a potem ogromny ból głowy! Masakra... Ale to przez stsres bo zgineły nam klucze od samochodu i teraz czeka mnie zgłaszanie do ubezpieczalni ,salonu samochodowego i na policje. A potem będę musiała jechać do Gdańska ,lub Piły zostawić w salonie samochód ,bo będą zamki zmieniać i cały układ alarmowy ,co pewnie będzie kosztowało nie mało :( jestem załamana ! :( mam nadzieje ze jakoś to będzie... Jeszcze jutro wizyta u ortodąty...

Zgłoś nadużycie #3798 8 września 2013, 21:47

babeluniek Gotowa na wszystko
Też już padam więc idę spać.
Ece, wizyta na 14 :-)
Dobranoc :-*

Zgłoś nadużycie #3799 8 września 2013, 21:47

Dorota93 Supermama

kincia napisał(a)

Cześć Kochane ,tęskniłam za Wami ... :) niestety miałam dziś aure migrenową ,kto miał to wie co to za paskudztwo :( drętwienie rąk,utrata wzroku,a potem ogromny ból głowy! Masakra... Ale to przez stsres bo zgineły nam klucze od samochodu i teraz czeka mnie zgłaszanie do ubezpieczalni ,salonu samochodowego i na policje. A potem będę musiała jechać do Gdańska ,lub Piły zostawić w salonie samochód ,bo będą zamki zmieniać i cały układ alarmowy ,co pewnie będzie kosztowało nie mało :( jestem załamana ! :( mam nadzieje ze jakoś to będzie... Jeszcze jutro wizyta u ortodąty...

oh biedactwa moje ! :*
Dziś już nie mam siły pisać, ale trzymaj się dzielnie, będzie dobrze. Nie przejmuj się, bo zamartwianie się nic nie da :* Buziaczki

Zgłoś nadużycie #3800 8 września 2013, 21:50

Ece Gotowa na wszystko
Kirsti-nie ma się co przejmować,ja też chodzą do dwóch lekarzy i jednemu to nie do końca to pasuje, ale mam to gdzieś-zrobię wszystko żeby wszystko ok.Jak będzie trzeba to znacznę chodzić do trzeciego ;-) .Najważniejsze żebyś była zadowolona.
Dorota-ja dzisiaj tez zauwazylam,że zapisana biała bluzka zaczeła mi się w biuscie rozlazić, a niby rozmiar ciągle ten sam. :-) .
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #3801 8 września 2013, 21:52

Dorota93 Supermama
a to ja juz 2 rozm do przodu w stanikach :P
Dobranoc LAski ide juz naprawde ;p

Zgłoś nadużycie #3802 8 września 2013, 21:53

Konto usunięte
Dzięki dobrej nocy :* do jutra !!! :)

Zgłoś nadużycie #3803 8 września 2013, 21:59

Ece Gotowa na wszystko

kincia napisał(a)

Wspolczuje Kochana. Może jeszcze się znajdą te klucze.Trzymam kciuki za wizytę u ortodonty.
Kirsti-bedzie dobrze :-)
Ja tez powoli odpadam.Spokojnej nocy Mamusie :-) .
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #3804 9 września 2013, 5:44

qasha Fajna mama
witam się :) u mnie pobodki o 5 rozpoczely sie ponownie ;)

babeluniek, kirsti, kincia - dbajcie o siebie kochane. jak trzeba to marsz do lekarza!

jak bede miala chwilkę wpracy bede was podczytywala, ale po urlopie to roznie moze byc ;)

milego dnia mamuski :)

Zgłoś nadużycie #3805 9 września 2013, 7:06

maInka Zaprawiona w bojach
Ece a jak wyglądają twoje wizyty u tych lekarzy? Tzn. Czy w jednym miesiącu chodzisz do jednego i drugiego czy raz do jednego raz do drugiego ??

Kincia- współczuję problemów . Jak wymienią wszystko to może i będziesz lżejsza w portfelu ale za to spokojna że auta nie gwizdną....

A u mnie w tygodniu była niezła nerwówka i odchorowałam to leżeniem plackiem, bardzo wysokim ciśnieniem . Z czwartku na ppiątek mał do szpitala nie trafiłam. Dzisiaj już mocz mąz powiózł mi do badania żeby wykluczyć białko bo jak będzie to oznacza zatrucie ciążowe w moim przypadku :( . Nic, mam nadzieję że będzie dobrze....

Zgłoś nadużycie #3806 9 września 2013, 7:55

babeluniek Gotowa na wszystko
Jejku, maInka... Dokładnie to samo przeszło mi przez myśl wczoraj... Mialam te bóle, strasznie bolała mnie głowa więc zmierzylam ciśnienie i było wysokie... Badanie robiłam we wtorek i było ok, zastanawiam się co dzisiaj powie moja pani doktor...

Zgłoś nadużycie #3807 9 września 2013, 9:28

Konto usunięte
Dzięki za wsparcie moje Anioły :)
Ma Inka trzymam za Ciebie kciuki , na pewno będzie wszystko dobrze :*
Qasha miłego dnia w pracy :)
Ece dzięki za wsparcie :) i trzymanie kciuków :)
Babeluniek chyba do lekarza się wybieracie ? To trzymam mocno kciuki :) udanej wizyty ! :*
Dorota jeszcze śpi ? :D szok :P

Zgłoś nadużycie #3808 9 września 2013, 9:28

Dorota93 Supermama
hej miłego dnia Mamusie

Zgłoś nadużycie #3809 9 września 2013, 10:24

Dorota93 Supermama
babeluniek o któej masz lekarza?

Zgłoś nadużycie #3810 9 września 2013, 10:44

Ece Gotowa na wszystko
hej!
MaInka-pierwsza wersja jest prawidłowa ;-) .Mam podwójne wizyty ;-) .Trzymam kciuki za dobre wyniki moczu,oby żadnego białak tam nie było :-) .mam też nadzieję,że ciśnienie ustabilizowało Ci się na dobre.
Qasha-miłego powrotu do pracy,oby nie było zaległości,a dzionek szybko upłynął ;-) .
Babeluniek-kciukasów nie puszczam dopóki się nie odezwiesz po wizycie ;-) .
Kincia-za Ciebie też tak samo.Czy dzisiaj będziesz już miała przyklejane zamki i zakładane łuki?
Ja już po zakupach,załatwianiu spraw w mieście i po wypiciu Kubiusia-taka mnie chcica naszła w Netto,że nie mogłam sobie odmówić :-) .A ostatni raz o ile dobrze kojarzę, piłam na studiach,więc trochę temu ;-) .
Zaraz ruszam do garów,coś trzeba na obiad upichić :-) .