Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #3491 4 września 2013, 10:53

diaglab Gotowa na wszystko
Hejka, u mnie niestety nie najlepiej :-( znowu miałam rano plamienie brązowe x takimi nitkami:'( wątpię by były to jeszcze pozostałości z krwiaka bo oczyścił się ponad m-c temu:'( czy te plamienia będą mnie wiecznie przesladowac?:'( zapisałam się na wizytę do lekarza po 13, mam nadzieję że łożysko mi się nie odkleja:'(

Zgłoś nadużycie #3492 4 września 2013, 10:54

Dorota93 Supermama
trzymam kciuki ! Będzie dobrze !! musi być !! :* Myśl pozytywnei !! :)

Zgłoś nadużycie #3493 4 września 2013, 10:59

Płakać mi się chce, już było wszystko w porządku :-(

Zgłoś nadużycie #3494 4 września 2013, 11:00

Ece Gotowa na wszystko

diaglab napisał(a)

Hejka, u mnie niestety nie najlepiej :-( znowu miałam rano plamienie brązowe x takimi nitkami:'( wątpię by były to jeszcze pozostałości z krwiaka bo oczyścił się ponad m-c temu:'( czy te plamienia będą mnie wiecznie przesladowac?:'( zapisałam się na wizytę do lekarza po 13, mam nadzieję że łożysko mi się nie odkleja:'(

Trzymam kciuki,żeby to nie było nic groźnego. Daj znać po wizycie.Są kobietki,które krwawia cala ciąże i rodzą zdrowe dzieci,wiec nie martw się na zapas.Główka do gory-jestesmy wszystkie z Tobą Kochana :-) .
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #3495 4 września 2013, 11:00

Dorota93 Supermama
nie pękaj :* Odpoczywaj i nie myśl już . Poczekaj do wizyty :*

Zgłoś nadużycie #3496 4 września 2013, 11:03

Konto usunięte
Ece to super :) ale fakt szkoła na 8 nie jest fajna ,sama pamiętam to wstawanie do szkoły z krzywą miną :D już zapisałam się na poniedziałek do ortodoty ,całe szczęście że mam zdjęcie zębów to rentgenowskie ,bo w ciąży chyba w ogóle ich nie robią. Ja już pozbyłam się dwóch zatrzymanych ósemek i wydaje mi się że będę musiała mieć rozpychacz na podniebieniu ,ale to już oceni lekarz :) ja już na te swoje krzywe zęby patrzeć nie mogę , pewnie miałaś to samo :) zazdroszczę Ci prostych zębów ! :P

Diaglab trzymam kciuki żeby było wszystko dobrze !! Mogę Cię pocieszyć i powiedzieć Ci że ostatnio też miałam plamienie i nawet tu na forum Wam pisałam. Poszłam do lekarza i okazało się że to nic takiego i podobno takie plamienia się zdażają i nie ma co się zamartwiać No chyba że są bardzo obfite i krwisto czerwone wtedy to jest powód do obaw. Trzymam mocno kciuki i czekam na dobre wieści :) wierzę w dobry los :)

Dorota jak dzisiaj się czujesz ? :)

Zgłoś nadużycie #3497 4 września 2013, 11:06

Dorota93 Supermama
nie mam skurczy :) Tylko mam nadwyrężony żołądek, taki jak po wymiotach się ma- naciągnięty. Ale jest niebo lepiej :)

Zgłoś nadużycie #3498 4 września 2013, 11:11

Dorota93 Supermama
jest możliwe, że poczułam teraz Igorka? Dodam, że wg USG i pomiarów małego jest o tydzień starszy.

Zgłoś nadużycie #3499 4 września 2013, 11:32

Anett Gotowa na wszystko
Dzień dobry :) wstałam już dużo wcześniej koło 8 ale miałam trochę zajęć i nie miałam siły już siąść przed komputer tylko od razu pod koc i leżałam... To był chyba najgorszy ranek w moim życiu, po wczorajszej mojej zachciance (kanapki zapiekane z serem) tak się źle czułam, obudziłam się z ogromnym bólem żołądka i mdłościami ale nie wymiotowałam na szczęście a może dobrze by mi to zrobiło bo do tej pory mnie mdli i pali w przełyku, wypiłam mięte i szybko musiałam lecieć na kibelek yhh...to wiele nie pomogło, poza tym zostałam dziś sama ze swoją chorą i upierdliwą babcią, więc jak zobaczyła że wstałam to zaraz chciała żebym ją ubrała zrobiła jeść i kompletnie mnie tym wykończyła bo po tym chciała jeszcze żebym zaprowadziła ją na kibelek no i wtedy to już ledwo się powstrzymałam od wymiotów... z tego wszystkiego płakać mi się zachciało, bo już nie miałam całkiem siły i po prostu padłam na łózko ale teraz już muszę zacząć się szykować do pracy ach..
Diaglab - jestem z Tobą, wszystko będzie ok za bardzo się teraz nie martw, żeby nie niepokoić maleństwa. On też wszystko odczuwa...
Dorota93 - to jest bardzo możliwe :) super! :)

Zgłoś nadużycie #3500 4 września 2013, 11:36

Dorota93 Supermama
Ile ważą wasze szkraby ? Wiecie? :) Ja wzrostu nie znam :( Bo wczoraj zaczęłam żartować z lekarzem i się śmiał, że ma 167cm , a ja mu- o to większy ode mnie, więc lekarz zaczął się wypytywać o mnie a wzrostu mojego Skarba nie znam :(

Zgłoś nadużycie #3501 4 września 2013, 11:48

Konto usunięte
Dorota pewnie że mogłaś poczuć Synka :) to już właśnie ten czas :) z mojego usg też wychodzi na to że jest starszy o tydzień :) właśnie nie wiem ile teraz waży ,ani ile ma cm :(

Zgłoś nadużycie #3502 4 września 2013, 11:49

Konto usunięte
W kalendarzu ciąży pisze że w 18 nastym tc maluszek może mieć od 12-17 cm :)

Zgłoś nadużycie #3503 4 września 2013, 11:51

Dorota93 Supermama
za 2 tygodnie się dowiesz, a potem ja znowu ujrzę mojego Skarbeczka :) Mój waży 200gram +/- 30 :)

Zgłoś nadużycie #3504 4 września 2013, 12:32

Konto usunięte
No to fajnie już sobie waży :) to jest takie słodziutkie ,taki mały bobasek w brzuchu :) hehe :D no te nasze wizyty ja tam idę taka uśmiechnięta zawsze :D

Zgłoś nadużycie #3505 4 września 2013, 12:40

Ece Gotowa na wszystko
Dorota i Diaglab gratuluję skończonych tygodni ciazy.

Dorotka-to pewnie Igorek-teraz jest wielkości grejfruta,więc nic dziwnego ze możesz go czuć :-) .
Na usg wychodzi ze moje tez jest starsze o tydzień niż wynika Z OM.Rosną nam dzieciaczkow jak na drożdżach.Ja tez niecierpliwie czekam na wizytę we wtorek licząc po cichutku,ze poznam płeć ;-)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #3506 4 września 2013, 12:58

Dorota93 Supermama
No fajnie by było :)
Ece ale ci zazdroszczę tej wizyty we wtorek :) ja bym mogła codziennie :D Ale bym chyba tego mojego grejfrucika wykończyła ! :P

Zgłoś nadużycie #3507 4 września 2013, 12:59

Dorota93 Supermama
diaglab trzymamy kciuki mooooocno !
Ja posprzątałam w kuchni bo przez ostatnie 3 dni tylko kolekcjonowałam syf :D

Zgłoś nadużycie #3508 4 września 2013, 13:56

Jestem już po. Z dzidzią jest ok ale obok niego mam jakieś ciało obce przypominające wloknik i duże to jest :-( to dlatego pewnie miałam to plamienie z nitkami. Całe szczęście nie zagraża to malenstwu ale znowu muszę brać gestageny. I płci nie poznałam- ma pepowine między nogami :-P wstydzioszek :-D mam nadzieję że na polowkowym ujawni się i nie wywinie nam psikusa :-P dziękuję za wsparcie dziewczyny:-*
Małe było o tydzień młodsze i już nadrobilo to :-) wg usg to 15tydzień i 5 dzień/16 tydz. :-D dziękuję Kincia :-)

Zgłoś nadużycie #3509 4 września 2013, 14:00

Ece Gotowa na wszystko
Ugotowalam właśnie pierwsze 10pierogow-i musialam zrobić degustację. ;-) .Całkiem dobre- będę robić je dalej.A póki co spadam po pierwszoklasistkę.
Ja intensywnie myślę nad detektorem tętna płodu,ale M jest przeciwko,poza tym to emituje podobno ultradźwięki jak usg-to tak odnośnie podgladania i podsłuchiwania mieszkańca brzuszka :-) .Szkoda ze skora na brzuchu nie robi sie przezroczysta ;-) ,nie mialabym nic przeciwko ;-) .

Zgłoś nadużycie #3510 4 września 2013, 14:03

Ece Gotowa na wszystko

diaglab napisał(a)

Jestem już po. Z dzidzią jest ok ale obok niego mam jakieś ciało obce przypominające wloknik i duże to jest :-( to dlatego pewnie miałam to plamienie z nitkami. Całe szczęście nie zagraża to malenstwu ale znowu muszę brać gestageny. I płci nie poznałam- ma pepowine między nogami :-P wstydzioszek :-D mam nadzieję że na polowkowym ujawni się i nie wywinie nam psikusa :-P dziękuję za wsparcie dziewczyny:-*
Małe było o tydzień młodsze i już nadrobilo to :-) wg usg to 15tydzień i 5 dzień/16 tydz. :-D dziękuję Kincia :-)

Może to resztki krwiaka.Najważniejsze ze nie zagraża dzidzi :-) .Będzie dobrze!