Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #3451 3 września 2013, 17:06

renika Zaprawiona w bojach
Ok dzięki

Zgłoś nadużycie #3452 3 września 2013, 17:32

Konto usunięte
Ece dziękuje Ci za taką fajną odpowiedz :) dużo w głowie mi rozjaśniłaś :) ja też mam dużą wade zgryzu chyba fachowo nazywa się smoczkowa-krzyżowa :) to nie będę czekać tylko zakładam :) nawet mój ukochany mi mówił że mam sobie zakładać ,bo będzie mi czas leciał aparat razem z ciążą :) a przeciwskazań nie ma aby aparat w ciąży zakładać :)

Babeluniek super że taki fajny dzień miałaś :) też bym się wybrała na takie zakupy :) zawsze to jakaś fajna odskocznia od codzienności :) gratuluję wyboru garnituru :) wiem że to nie jest prosta sprawa wybrać ładny garnitur :)

Dorota trzymam cały czas kciuki i myślę o Tobie !! Czekam na dobre wieści :)

Zgłoś nadużycie #3453 3 września 2013, 18:12

Anett Gotowa na wszystko
Witam :) nawet nie mam siły tego wszystkiego czytać co naprodukowane, dopiero wróciłam z miasta i jestem padnięta.. ale też happy :) a happy dlatego, że jestem po wizycie :) moje wątpliwości zostały rozwiane, te kłucia pulsujące o których wspominałam okazały się wiązadłami (i że to normalne) a nie pęcherzem czyli jest wszystko w porządku :) serduszko jak dzwon :) za 3 tyg mam połowiczne USG z dokładnym opisem, akurat mój M. ma wolne to go zabiorę na to fajne wydarzenie :) iiiiiii....co najważniejsze...... wreszcie moja perełka się odważyła i zademonstrowała wyraźnego siusiorka :) także kolejny facio w naszym gronie :)

Zgłoś nadużycie #3454 3 września 2013, 18:20

babeluniek Gotowa na wszystko
Anett, super! Gratuluję synka :-)

Zgłoś nadużycie #3455 3 września 2013, 18:29

Ece Gotowa na wszystko

Anett napisał(a)

Witam :) nawet nie mam siły tego wszystkiego czytać co naprodukowane, dopiero wróciłam z miasta i jestem padnięta.. ale też happy :) a happy dlatego, że jestem po wizycie :) moje wątpliwości zostały rozwiane, te kłucia pulsujące o których wspominałam okazały się wiązadłami (i że to normalne) a nie pęcherzem czyli jest wszystko w porządku :) serduszko jak dzwon :) za 3 tyg mam połowiczne USG z dokładnym opisem, akurat mój M. ma wolne to go zabiorę na to fajne wydarzenie :) iiiiiii....co najważniejsze...... wreszcie moja perełka się odważyła i zademonstrowała wyraźnego siusiorka :) także kolejny facio w naszym gronie :)

Gratulacje Anett!!Cieszę się,ze wszystko ok.Kolejny chłopczyk lutowy :-) -lecę uzupełnić tabelkę.
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #3456 3 września 2013, 18:31

Ece Gotowa na wszystko
Dziewuszki wstydliwe- pewnie później będą się ujawniać. ;-)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #3457 3 września 2013, 18:35

Anett Gotowa na wszystko
Dzięki Kochane :) a już myślałam że ja zaskoczę Was dziewczynką... tak po cichutku myślałam o małej królewnie ale tak samo cieszę się chłopaczkiem, czułam to :D a mój M. słuchajcie cały czas mówił ze nie typuje płci, że nie uważa czegoś takiego, że tak samo będzie się cieszył ale jak zadzwoniłam to ta radość mówiła sama za siebie, takiego smiechu radości dawno nie słyszałam ale wiadomo syn to syn :D
Jeszcze zapomniałam wspomnieć, że na uczczenie tej słodkiej nowiny poszłam do fryzjera hi hi skróciłam pocieniowałam i jest fajno :)

Zgłoś nadużycie #3458 3 września 2013, 18:43

Ece Gotowa na wszystko
zrobione 8 do 1 dla chłopaków ;-) .18 ciągle tajemniczych.

Zgłoś nadużycie #3459 3 września 2013, 18:45

Ece Gotowa na wszystko

Anett napisał(a)

Dzięki Kochane :) a już myślałam że ja zaskoczę Was dziewczynką... tak po cichutku myślałam o małej królewnie ale tak samo cieszę się chłopaczkiem, czułam to :D a mój M. słuchajcie cały czas mówił ze nie typuje płci, że nie uważa czegoś takiego, że tak samo będzie się cieszył ale jak zadzwoniłam to ta radość mówiła sama za siebie, takiego smiechu radości dawno nie słyszałam ale wiadomo syn to syn :D
Jeszcze zapomniałam wspomnieć, że na uczczenie tej słodkiej nowiny poszłam do fryzjera hi hi skróciłam pocieniowałam i jest fajno :)

A królewna będzie następna ;) . idealna parka(moja wymarzona)starszy brat i młodsza siorka ;-)

Zgłoś nadużycie #3460 3 września 2013, 19:34

Konto usunięte
Anett gratuluję chłopczyka !! :)

Zgłoś nadużycie #3461 3 września 2013, 19:47

Konto usunięte
Doooorota Doooorota gdzie jesteś ?? ?? :)

Zgłoś nadużycie #3462 3 września 2013, 19:50

babeluniek Gotowa na wszystko
Właśnie. Dorota, jak tam?

Zgłoś nadużycie #3463 3 września 2013, 20:05

Anett Gotowa na wszystko

Ece napisał(a)

A królewna będzie następna ;) . idealna parka(moja wymarzona)starszy brat i młodsza siorka ;-)

Ja też zawsze marzyłam o starszym bracie, dlatego fajno.. :) a myślę tak jak Ty że to wymarzona para starszy brat i młodsza siostrzyczka.. :)

Zgłoś nadużycie #3464 3 września 2013, 20:19

Dorota93 Supermama
Anett gratulalcje :) A ja jestem, jestem tylko tu kolacyjke trzeba było zrobić, tu posiedzieć na kibelku z 20 minut ! :O
Okazuje się, że to mój żołądek tak źle pracuje. Z małym wszystko dobrze, serduszko bije i lekarz nie widział nic złego :) Ja tylko muszę przejść na gotowane itp, żeby mi te skurcze odpuściły bo są nie do wytrzymania !

Zgłoś nadużycie #3465 3 września 2013, 20:35

Konto usunięte
Dorota cieszę się i ANIEMÓWIŁAM!!! :P pamiętaj teraz że na następny raz dostaniesz śmitką :D przydałby Ci się teraz garnek do gotowania na parze... :) ale współczuję że żołądek zle pracuje :( buziaki :*

Zgłoś nadużycie #3466 3 września 2013, 20:39

Dorota93 Supermama
no niedługo ślub, może coś się ogarnie hehe. Boli mnie jak cholera ten zoladek. Ale wiesz, mnie tak kusilo na cole ze nawet 4 litry wypilam w ciagu 2 dni !! i juz koniec z tym. Od jutra biore sie za odzywianie.
obiadek na jutro- ugotuje garnek rosolku,
na drugie danie zjem skrzydelko z rosolku, ziemniaczki i mizerie.
:)
Najważniejsze, ze te moje skurcze nie maja wplywu na Igorka! Jakbym miala sily to bym skakala z radosci ! :)
a i mam minus jeden kg.

Zgłoś nadużycie #3467 3 września 2013, 20:43

Konto usunięte
Ja również cieszę się że z Wami wszystko dobrze !! :) czekałam na Twój post :) całkiem apetycznie brzmi to Twoje menu :P nawet jak odzyskasz siły ,to proszę Cię nie skacz z radości !! :D jeden kg to nie tak zle :) na pewno szybko go odzyskasz :)

a ja Wam zrobię smaka :P zrobiłam całą michę sałatki jarzynowej ,takiej samej jak na święta :D idę się objadać :)

Zgłoś nadużycie #3468 3 września 2013, 20:57

Dorota93 Supermama
Mmmmmmm ! :) Wiecie co jest najgorsze, bo ja jako tako czuję, że mam siły ale jestem obolała, jak po jakimś wypadku. Leżę 3 dni i wszystko mnie boli, jakby mnie kopali całymi dniami. Jutro mam w planach już się ruszyć choćby na spacer :)

Zgłoś nadużycie #3469 3 września 2013, 20:58

Dorota93 Supermama
a daj chociaż zdjęcie sałatki :D Też bym zjadła :D

Zgłoś nadużycie #3470 3 września 2013, 21:34

Dorota93 Supermama
Odmeldowuję się! :) Zmykam leżeć, patrzeć na film i głaskać mojego ZDROWEGO Synka :) buziaczki