Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #3331 2 września 2013, 13:40

Dorota93 Supermama
ja tak właśnie o babelunku pomyslalam, jak miala mdlosci po witaminach.
Margaret a brzuszkiem sie nie martw, jeszcze bedzie Ci przeszadzal bo bedzie taki duzy ! ;)

Zgłoś nadużycie #3332 2 września 2013, 13:55

Dorota93 Supermama
Patrzę na proces Katarzyny W. Ciekawe jaki final bedzie

Zgłoś nadużycie #3333 2 września 2013, 14:38

Dorota93 Supermama
coś fm dziś kiepsko działa. Będziemy musiały w razie czego zrobić sobie grupę na facebooku, żeby nikt nie mógł czytać i tam pisać :P

Zgłoś nadużycie #3334 2 września 2013, 14:48

Anett Gotowa na wszystko
Siemanko wpadłam się przywitać po pracy i zaraz zmykam na ploteczki z koleżankami :) ale śpiący dzień, taki jesienny już ale liczę że jeszcze będzie ciepło :) a ja dziś psikam cały dzień tzn kicham.. chyba się zakatarzyłam ciut :)
Dziewczynki nie dawajcie się tam żadnym boleściom i mdłościom! ale trzymam za Was kciuki, żeby w końcu przeszło wszystko :) biedactwa :*
A na poprawę nastroju polecam Radio Plus :) akurat na tę pogodę :) w okolicach Warszawy 96,5 :p
Miłego popołudnia :)

Zgłoś nadużycie #3335 2 września 2013, 15:35

Ece Gotowa na wszystko
My juz po rozpoczęciu roku i obiedzie :-) .Dzięki za kciukasy,przydały się ;-) .
Dorotka-cieszę się,że juz masz się lepiej :-) .
Babeluniek i Kincia-oby u Was mdłości poszły jak najszybciej w zapomnienie.
Margaret80-to chyba kwestia lokalizacji ;-) ,bo u mnie tez malo co widać,a ci co nie wiedzą to nawet się nie domyślają.
Justjag-a Twoj synek poszedl w tym roku do zerówki?
Anett-milego plotkowania.
Ja czekam teraz na M jak na szpilkach,bo rynna się nam zerwała i dynda sobie szarpana przez wiatr masakrujac elewacje i od czasu do czasu wali w okno.Mam nadzieje,ze jak przyjdzie to ja ściągnie,bo ja nie mam pojęcia jak si'e do tego zabrać. Zresztą ciągle leje bez opamietania.
Miłego popołudnia.
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #3336 2 września 2013, 17:41

Dorota93 Supermama
jade jutro do lekarza, bo znów to samo.

Zgłoś nadużycie #3337 2 września 2013, 18:03

Dorota93 Supermama
kiepskie foty zrobiłam coś, ale jakoś nie mam na nic siły. Tak to wygląda w stanie surowym. Bez pościeli i wszystkiego. Chcemy też szufladę dokupić.

Zgłoś nadużycie #3338 2 września 2013, 18:31

Konto usunięte
Babeluniek mi moj gin zakazał czytania objaw w internecie. Opowiadal mi ze przyszła do niego pani w 7 tyg ciazy z płaczem ,bo zjadła coś tam ostrego na obiad i dziecko w brzuchu chyba poparzyła wtf ? Haha :D jak się czujesz ? Mi pod wieczór teraz troche puściły mdłości ,ale idealnie jeszcze nie jest ! Dobrze że magnez Ci pomógł :) ale pewnie już na stół operacyjny chciałaś się kłaść z tym wyrostkiem.... :D

Diaglab hejka! :) super że u Ciebie lepiej :) a nie dokucza Ci może krzyż jak za długo na boku śpisz? Bo mnie tak boli że masakra ... Trzymaj się :*

Dorota współczuję że nic nie przechodzi Ci z tym brzuszkiem :( idziesz do lekarza ? Ja zaparć jeszcze nie mam,ale pewnie po woli wszystko mnie wkońcu dopadnie...łóżeczko prześliczne ! Właśnie taki sam kolor chcę :) z tą szufladą to różnie mówią że niby niepotrzebna blablabla... Ale mnie się wydaje że napościel i inne pierdoły jak znalazł i chcę łóżeczko z szufladą :) też patrzalam na ten proces ,masakra jak ten obronca moze jej bronic ? Przeciez ona zabiła dziecko!!

Margaret niektórym dopiero brzuszek wywala w 5 miesiacu ciazy :) nic się nie martw na pewno urośniesz :) a maleństwo narazie ma kilka cm także w Twoim brzuszku ma dużo miejsca i zdrowo rośnie :)

Ece ciesze się że rozpoczęcie było udane :) to u Ciebie też są te wichury ? Masakra z ta pogodą :D

Zgłoś nadużycie #3339 2 września 2013, 18:43

babeluniek Gotowa na wszystko
Ja też chciałabym właśnie tego koloru łóżeczko, bardzo ładne :)

Kincia, ja spałam od 14 do teraz. Tak już mam, że po spędzeniu dłuższego czasu nad kibelkiem, padam na łóżko i zasypiam.
Zastanawiam się tylko, czy to te witaminy są winne. Wzięłam ich 8 i dopiero się zaczęło. Ile dni muszę je odpuścić, żeby przeszło...

Dorota, super, że masz możliwość pójścia do lekarza wcześniej. Nie wahaj się, przynajmniej będziesz spokojniejsza.

Zgłoś nadużycie #3340 2 września 2013, 19:30

Konto usunięte
Babeluniek opowiem Ci moją historię z witaminami :P a więc tak :) zrobiłam test ciążowy ,dwie kreseczki :) poszłam do apteki i kupiłam sam kwas foliowy . Zapisałam się do ginekologa ,ale oczywiście musiałam na tą wizytę czekać tak ok tygodnia ,a przez ten cały czas jadłam kwas foliowy i czułam się dobrze , naprawde wtedy jedyne co mi dolegało ,to takie coś w głowie " jak ja wychowam małego na dobrego człowieka " " jak sobie poradzę w roli matki " itp :) nadszedł dzień wizyty u ginekologa aby potwierdzić ciąże. No i zgadza się jestem w 4 tyg ciąży i dostałam karteczkę z nazwami witamin ,bo lekarz stwierdził że ten kwas foliowy co brałam jest za słaby. Poszłam prosto od gin do apteki polecono mi tam prenatal ,bo starczy na długo a kosztował chyba 60zl? 90 tabletek. Wziełam te witaminy ,na drugi dzień obudziły mnie mdłości i trzymały się tak " konkretnie" do 10 tyg ,potem troche popuściły ,ale nigdy do końca. I teraz nasuwa się myśl : :D czy mdłości mam od witamin ,bo dopiero jak zaczełam je brać to przyszły mdłości ,czy mdłości mam od mojego stanu psyhicznego że w głowie zapaliło mi się światełko że na 100% jestem w ciazy i te wszystkie obawy działają jakoś w podświadomości i od tego mam mdłości ? :D :D

Zgłoś nadużycie #3341 2 września 2013, 19:54

kirsti30 Gotowa na wszystko
Alo. Jejku chyba was zaniedbałam, ale nadrabiamy zalgłości w domu.
Dzisiaj od rana biurowce a po południu dom...aha i niedawno skończyliśmy sałatke jarzynową, pychaaaa :) a teraz flaki za mną chodzą.
Zawiozłam L4 do pracy, i pierwszy słowa:ale mały masz ten brzuch....wrrrr. Małpy zazdrosne :)
Po za tym kochanie chyba niedługo dostanie przeniesienie :) yeey.
moja kondycja-Brzuś nie boli tak makabrycznie jak ostatnio, piersi kłóją, ochota na seks zmalała do minimum :( -szkoda ;) - więcej energi na obowiązki domowe, czuje jak skóra się naciąga-olejek regularnie stosowany,KRĘGOSŁUP - wrrr.Kurcze czuje się jak stara babcia :( po dłuższym staniu wysiadam i podusia pod plecki, sny - wow kilka razy już śniło mi się że dzidziuś był z nami. Aż się przeraziłam, ale miłe to było :D
A teraz komentuje :)
Kincia - ja też biore prenatal, i masakra. zaczełam oszukiwać i jak je biore to w trakcie jedzenia, jem jem jem...połykam i jem jem jem i wtedy jakoś wszystko zostaje, ale jak popije to wymiot :( Dostałam próbkę witamin od gin Femibion, wow polecam, żadnych problemów no i mają DHA.Aha i podzielam czytanie objawów u doktora google-a, my jeszcze musimy te nasze jajeczka ponosić troche.
Dorota - łóżeczko rewelacja, jejku to normalnie jak świąteczny nastrój :) u ciebie taka dzidziowa atmosfera już :)
Anett - plus fm to cały czas słuchamy :) uwielbiamy :) i cieszymy się że więcej wielbicieli.
Ece - juz odpasowana do szkoły :) teraz się pewnie zacznie poranne latanie.
Babeluniek - ty nasza bohaterko bądź dzielna, naprawde ci współczuje.

Zgłoś nadużycie #3342 2 września 2013, 20:03

Dorota93 Supermama
no dostaliśmy, to żal nie brać jak za darmoszkę fajne i zadbane łóżeczko dają :)

Zgłoś nadużycie #3343 2 września 2013, 20:06

Dorota93 Supermama
dziewczyny boję się jutra i tej wizyty, płaczę i się uspokoić nie mogę :( Jak się coś stanie to będzie tylko i wyłącznie moja wina...

Zgłoś nadużycie #3344 2 września 2013, 20:22

Konto usunięte
Dorota nic się nie stanie!!! Wszystko jest i będzie dobrze ,poprostu odpoczywaj :)

Zgłoś nadużycie #3345 2 września 2013, 20:26

Dorota93 Supermama
Strasznie sie dzis poklocilam z K i powiedzial, ze to moja wina, bo o siebie nie dbam.... przepraszam za te narzekanie...

Zgłoś nadużycie #3346 2 września 2013, 20:26

Konto usunięte
Kristi a ja myślałam że sama jestem z tym bólem kręgosłupa.. :( masakra nie ? A co dopiero będzie potem jak po 10 kg nam przybędzie ? :) a co do brzuszka to masz śliczny ,a małpy zazdroszczą !! :D właśnie chcę zmienić witaminy na te z dha , mówisz że polecasz femibion ? To jutro do apteki się wybieram :) już nawet kończyć mi się nie chce tego prenatalu...bo z wymiotami mi się kojarzą te tabletki :( wspominałaś o tym przeniesieniu :) też się cieszę Waszym szczęściem :)

Zgłoś nadużycie #3347 2 września 2013, 20:32

Konto usunięte
Dorotko od tego tu jesteśmy ,żeby się wygadać i posłuchać siebie nawzajem :) nie przejmuj się on na pewno martwi się o Ciebie i Maleństwo. Głupoty ze zmęczenia i troski gada :P na pewno tak nie myśli że coś jest z Twojej winy , a na pewno nie jest. Nie można obwiniać siebie na wzajem,ale pod przypływem emocji mówi się różne rzeczy... Zobaczysz że wyjdziesz jutro od lekarza z uśmiechem na twarzy :) niczym się nie martw ,a i nie martw się o to że się stresujesz i przenosi się to na dzidziusia ,bo to nie jest tak do końca... Siostra całą ciąże przepłakała i się strasznie stresowała ,ale naprawdę prawie całe 9 miesięcy,a mały się urodził i prawie nie płacze ,takie spokojne dziecko :) a mówią że jak się w ciąży denerwujemy to dziecko potem nerwowe ,wcale nieprawda ! Trzymaj się kochana :* na którą masz tą wizytę ? Trzymam kciuki :) tylko ja wiem że wszystko z Wami dobrze , poprostu potrzebujesz więcej spokoju i odpoczynku !

Zgłoś nadużycie #3348 2 września 2013, 20:32

justjag Zaprawiona w bojach
Dorotka dobrze będzie Nie nakręcaj się bo to najgorsze
Ece Tymek jest w pieciolatkach, ale z racji tego że jego rocznik w połowie ma iść obowiązkowo do szkoły jako sześciolatki to Ci z drugiej połowy jak mój Tymek będą mieli właściwie dwa lata takiej zerówki, chociaż może lepiej się przygotują :)

Zgłoś nadużycie #3349 2 września 2013, 20:43

Dorota93 Supermama
bede jutro do niego dzwonic, powiedzial mi, ze jak chce do moge przyjechac , ze mnie przyjmie :) Tak tez mysle, ze w nerwach... ale wiecie jak to jest...

Zgłoś nadużycie #3350 2 września 2013, 20:47

Dorota93 Supermama
OBIECUJE, ze jak jutro wyjde od lekarza i bedzie wszystko ok to juz nie bede sie nakrecac i wmawiac glupot :)