Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #3311 2 września 2013, 7:56

Ece Gotowa na wszystko
Hej!
Witam po nocce niezbyt udanej-bolal mnie brzuszek,bo polakomilam się na śliwki nie do końca dojrzałe.Koszmary mnie dręczyły,ze zaczęlam krwawić-ogólnie nocka do bani.Mam nadzieje,ze dzień będzie lepszy,póki co co rusz leje jak z cebra.Zaraz wstaje,bo smigamy z córcia na rozpoczęcie roku szkolnego :-) .
Mam nadzieję,ze u Was wszystko ok dziewczęta.Pozdrawiam i miłego dzionka :-) .
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #3312 2 września 2013, 8:02

babeluniek Gotowa na wszystko
Dzień dobry.
U mnie od rana mdłości więc boję się zjeść cokolwiek.
Jak u Ciebie, Dorota? Lepiej?
A reszta Mamus? Jak się czujecie?
Ece, powodzenia dla Ciebie i corci w tym ważnym pierwszym dniu :-)

Zgłoś nadużycie #3313 2 września 2013, 10:01

Konto usunięte
Hejjj :) ja dzisiaj też mam mdłości... Zjadłam śniadanie i mdli mnie cały czas,staram się dużo popijać wody lub melisy z miodem ,bo wyczytałam że na mdłości pomaga... Ale narazie nie przechodzi mi za bardzo...
Ece powodzenia :) ,jejku kiedy to było jak ja z Mamą szłam na rozpoczęcie roku szkolnego :D
Babeluniek możemy w jednym pokoju się zamknąć z tymi naszymi mdłościami... :(
Dorota jak u Ciebie ?

Zgłoś nadużycie #3314 2 września 2013, 10:04

Dorota93 Supermama
Hej Dziewczyny . U mnie już lepiej, całą noc spałam. Ale teraz do wizyty będę panikować, już to wiem. Brzuch już mnie tak nie boli. Teraz boli mnie już wszystko od leżenia. Buziaki

Zgłoś nadużycie #3315 2 września 2013, 10:08

Konto usunięte
Dorota spokojnie ,jeśli przestało Cię już tak boleć to dobry znak ! :) odpoczywaj dużo ,może to był dla Ciebie znak ostrzegawczy żebyś zwolniła z tymi Twoimi sprzątaniami,gotowaniami i wszystkim innym :P trzymaj się i dbaj o siebie ,Twój synuś pewnie sobie słodko śpi w brzuszku ,bo jego Mama wkońcu się położyła :D hehe buziaki ! :*

Zgłoś nadużycie #3316 2 września 2013, 10:11

Dorota93 Supermama
:*:*
Oby ! Będę więcej odpoczywać i sobie to przysięgłam. W końcu nie chodzi o mnie, tylko o maleńkiego :)
Zaraz jadę do Urzędu Pracy się zarejestrować, bo kurde ubezpieczenie mi się skończyło ! Ale zonk! :/

Zgłoś nadużycie #3317 2 września 2013, 10:15

Konto usunięte
To jedz za wczasu ,ale powoli :) czasem nie biegnij :P Ty to masz w sobie tyle siły i werwy ,że pewnie rodzić będziesz 20 minut :) życzę Ci tego :) moja znajoma tyle rodziła swoje pierwsze :)

Zgłoś nadużycie #3318 2 września 2013, 10:18

Dorota93 Supermama
o kurcze to ja też tak chcę :D No właśnie siły mi wróciły i to jest najgorsze, bo bym coś porobiła, ale no nie da się. Wrzucę Wam potem zdjęcie łóżeczka :)

Zgłoś nadużycie #3319 2 września 2013, 10:28

Konto usunięte
Na zdjęcie i ja czekam :) już nie mogę się doczekać aż łóżeczko kupimy , wózek ...ahh :) a tak apropos poleca ktoś nianię elektryczną z matą bezdechu ? Bo zastanawiam się czy kupić zwykłą nianię czy tą z matą wyłapywania bezdechu..

Zgłoś nadużycie #3320 2 września 2013, 10:33

justjag Zaprawiona w bojach
Witam
Dorotka dobrze że Ci już lepiej, jeśli masz długo czekać na wizytę to może zadzwoń i umów się wcześniej bo szkoda się tak denerwować napewno niepotrzebnie.
Młody już zaprowadzony do przedszkola, średnio chciał iść ale jak zaszliśmy i okazało się że zmienili mu klasę i teraz ma na piętrze to podniosłam mu ego że teraz jest już starszakiem i poszedł dumny do klasy :)

Zgłoś nadużycie #3321 2 września 2013, 10:37

Konto usunięte
Ahh faceci wystarczy tylko podnieść im ego i zrobią wszystko :D haha

Zgłoś nadużycie #3322 2 września 2013, 10:38

justjag Zaprawiona w bojach
dokładnie :)

Zgłoś nadużycie #3323 2 września 2013, 10:39

Dorota93 Supermama
jeśli chodzi o nianię, to ja jej wcale nie kupuję, bo mieszkamy w kawalerce :P
No właśnie wizytę mam mieć za 2 tyg, ale zastanawiam się czy nie iść jutro upewnić się, że jest wszystko dobrze. Bo lekarz powiedział ,że jak chcę to mogę przyjechać

Zgłoś nadużycie #3324 2 września 2013, 10:41

Dorota93 Supermama
jadę do Urzędu. Ciekawe ile mi zejdzie. Odezwę się potem. Dzięki za wszystko Dziewczyny :)

Zgłoś nadużycie #3325 2 września 2013, 10:44

Konto usunięte
Jak masz taką myśl to idz do lekarza , pamiętaj o tym że możesz iść bez kolejki jako ciężarna ,ja tak byłam ,przyjeli mnie bez umówionej wizyty i kolejki na nfz ... Jak masz się denerwować to idz ,ale zapewniam Cię że jest wszystko dobrze :) sama zobaczysz :)

Zgłoś nadużycie #3326 2 września 2013, 10:48

babeluniek Gotowa na wszystko
Dziewczyny, internet to zło :P
Obudziłam się dzisiaj z bólem z prawej strony brzucha. Pobolewał, przestał... I znowu zaczęło boleć. Ale tak mocno, aż M. się przestraszył. To nie był ciągły ból, tylko tak co kilka minut się pojawiał i tylko z jednej strony. Oczywiście wujek google mi powiedział, że mogę mieć zapalenie wyrostka robaczkowego. I już panika.
Wzięłam tylko magnez i co? I przeszło :P Ale co się nastresowałam to wystarczy.
Od dzisiaj postanawiam! Nie będę czytać pierdół w internecie :P

Zgłoś nadużycie #3327 2 września 2013, 10:50

diaglab Gotowa na wszystko
Hej :-) Dorota93- super że już Ci lepiej :-) oby tak dalej
Ece-powodzenia dla Martynki, napewno sobie poradzi :-)
Kincia- mnie też naszło dziś tak na wspomnienia jak tak od rana mówią o rozpoczęciu roku szkolnego hihi :-D
Na razie nie kracząc nie miałam mdłości i czuję się lepiej :-) tylko źle spalam :-( już lewy bok mnie boli, muszę czasami na prawym się położyć i za każdym przekreceniem na drugi bok budze się :-( a czasami brzuch sobie uraże i boli mnie:'(
Babeluniek i Kincia- oby wymioty poszły sobie precz! :-) trzymajcie się

Zgłoś nadużycie #3328 2 września 2013, 13:28

Dorota93 Supermama
mam trzecie podejście, żeby napisać. Napisałam i mi się skasowało więc posyłam próbną wiadomość, żeby się nie rozpisać nadaremno :P

Zgłoś nadużycie #3329 2 września 2013, 13:31

Dorota93 Supermama
o da się. No więc znowu boli mnie brzuch ale nie mam już wątpliwości, że to przez to, że nie umię się załatwić. Skręca mnie aż właśnie z tego. Bo jak pójdę se popurtać to mi przechodzi :D
W urzędzie nic nie załatwiłam.... Masakra jakaś. nie wiem po co tam jechałam ! :/

Zgłoś nadużycie #3330 2 września 2013, 13:37

Margaret80 Zaprawiona w bojach
Hej dziewczyny_ja też juz po rozpoczęciu roku szkolnego u córci,od jutra sie zacznie.Ja nie mam bóli brzucha-za to mam bardzo maly brzuszek i też zaczynam sie tym martwić-tym bardziej ze kogo nie spotkam każdy zdziwiony że jestem w ciaży i nic nie widać!Ale z innej beczki-w sobote byłam na polowaniu w ciucholandach-i trafiłam spodnie dżinsowe ciążowe z zary akurat M-za całe 14 zł,nic nie zniszczone.Az grzechem było nie brać-mimo ze jeszcze spadaja.Wróciłam bardzo szczesliwa-i planuje juz kolejny wypad.Dziewczyny-co do mdłości-to moze faktycznie po witaminach mdli i sa wymioty-miałam koleżanke której organizm nie tolerował żadnych witamin w tabletkach.