Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #3291 1 września 2013, 10:03

diaglab Gotowa na wszystko
Hejka :-) Babeluniek współczuję :-( ja też jeszcze czasem wymiotuje, nie wiem dlaczego ale zawsze w poniedziałki, więc boję się jutro znowu iść do pracy. I tak jak Ece- też nie mogę spokojnie umyć zębów bo naciąga mnie.
Dorotko- też się wczoraj przeforsowalam- poszłam na działkę i wracałam z dwoma reklamowkami warzywek i owoców-ale nie pełnych. A i tak dało mi to w kość-rozbolal mnie brzuch i do końca dnia już lezalam i wzielam magnez-pomogło całe szczęście :-) ale baty mi się należą :-D
Dziewczyny kiedy robicie usg polowkowe? Słyszałam ze najlepiej w 22 tyg. Bo wtedy fajnie wychodzi nagranie usg 4D :-D miłego dzionka :-)

Zgłoś nadużycie #3292 1 września 2013, 10:21

Dorota93 Supermama
babeluniek może Twój organizm faktycznie na witaminy tak reaguje. Idź do lekarza i powiedz mu co i jak.
diaglab- ja właśnie będę miała w ok 22 tyg :) ale czad już zbliżamy się do półmetka :)

Zgłoś nadużycie #3293 1 września 2013, 11:20

Ece Gotowa na wszystko
Babeluniek-moze faktycznie to te witaminy.Trzymam kciuki ,żeby odstawienie ich pomogło.
Diaglab-czyzby te wymioty to reakcja na pracę ;-) .Co do dźwigania to bezpiecznie jest do 5kg,ale przecież jest mnóstwo mam,które mają male dzieci cięższe i muszą je dźwigać,bo nie maja nikogo do pomocy.Także to pewnie kwestia organizmu.Ja odczuwamy dyskomfort gdy dzwigam,szarpię się z kosiarka i kicham(a to bardzo często)oraz kaszlę.Jak kończą to bol mija i póki co obchodzą się bez pigułek :-) .
Co do polwkowego to pewnie dopiero na wizycie 10.09 dowiem się kiedy będę miała -podejrzewam ,ze pewnie na następnej wizycie czyli na poczatku października :-) .
Moi pojechali do kościoła i na basen,ja zostalam i będę robić obiad.U nas dziś poledwiczki,kartofelki i surówka z młodej kapustki.A Wy co serwujecie? ;-)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #3294 1 września 2013, 11:50

Dorota93 Supermama
A mi nic nie pomaga. Az sie poplakalam z bolu :(

Zgłoś nadużycie #3295 1 września 2013, 12:11

Ece Gotowa na wszystko
Dorotka moim zdaniem za długo to trwa i za mocno boli.Jedźcie na IP albo chociaż zadzwoń do lekarza co masz robić.
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #3296 1 września 2013, 12:14

babeluniek Gotowa na wszystko
Dorota, jeśli ból jest aż tak silny to nie ma na co czekać. Tak jak mówi Ece, chociaż do lekarza zadzwoń.

Zgłoś nadużycie #3297 1 września 2013, 12:32

maInka Zaprawiona w bojach
Dorota i jak ??

Zgłoś nadużycie #3298 1 września 2013, 12:36

maInka napisał(a)

Zamęczę was dzisiaj linkami :) To możecie już znać, ale kiedy bym na to nie weszła to jestem pod wrażeniem http://www.youtube.com/watch?v=JGCsyshUU-A

MaInka, jeśli chodzi o tą kobietę, to jak dla mnie ten kawałek wymiata wszystko :)
http://www.youtube.com/watch?v=aHjpOzsQ9YI

Zgłoś nadużycie #3299 1 września 2013, 12:41

Konto usunięte
Hej Kobietki :)
Babeluniek dobrze że jakoś się trzymasz :)
Dorota daj znać jak się czujesz , trzymam kciuki aby ból przeszedł jak najszybciej :)
Diaglab właśnie to usg mam mieć robione 19 września to będzie chyba 21 tydzień i 5 dzień ciąży :) ale chcę iść do jednego lekarza na nfz a do drugiego prywatnie...to chyba pójdę dwa razy na to badanie :)

Zgłoś nadużycie #3300 1 września 2013, 15:10

Znowu wylądowałam w kibelku :(
Odstawiam witaminy, zobaczymy...

Zgłoś nadużycie #3301 1 września 2013, 17:24

Dorota93 Supermama
Dzwoniłam do lekarza, powiedział, że mam nospe brać, a mam jeszcze dzwonić o 20 , bo mi też gorączka lekka doszła. Ja nie umię się załatwić, a jak idzie to bieguna. Może to z tego powodu mnie boli? Mam se dziś zrobić dietę i już nie jeść tylko pić. Póki co leżę i pachnę, a Kamil składa łóżeczko bo dostaliśmy, a za miesiąc mamy gości z małym dzieckiem to se tam pośpi mała, a K ma frajdę :)

Zgłoś nadużycie #3302 1 września 2013, 18:25

Ece Gotowa na wszystko
Dorota ten bol może być od zatrucia pokarmowego lub rotawirusa skoro oprócz biegunki jest tez goraczka.Starań się pic jak najwięcej i odpoczywaj.Trzymam kciuki żeby było lepiej.Jak wrocisz do sil to poprosimy fotkę lozeczka :-) .

Babeluniek-biedulko..

MaIn ka-bardzo fajne te kawałki :-) ,tez mi się podobają.

Zgłoś nadużycie #3303 1 września 2013, 18:25

Ece Gotowa na wszystko
Dorota ten bol może być od zatrucia pokarmowego lub rotawirusa skoro oprócz biegunki jest tez goraczka.Starań się pic jak najwięcej i odpoczywaj.Trzymam kciuki żeby było lepiej.Jak wrocisz do sil to poprosimy fotkę lozeczka :-) .

Babeluniek-biedulko..

MaIn ka-bardzo fajne te kawałki :-) ,tez mi się podobają.

Zgłoś nadużycie #3304 1 września 2013, 20:31

Dorota93 Supermama
lekarz tak samo powiedział, że mam dużo pić i leżeć i już nic dziś nie jeść. tak się boję o mojego syneczka :( aż się popłakałam. K spisuje się na medal !!

Zgłoś nadużycie #3305 1 września 2013, 20:52

justjag Zaprawiona w bojach
Dorotka nie martw się napewno wszystko będzie dobrze i bóle szybko miną
Ja rozkoszuję się perspektywą jutrzejszego wolnego, super uczucie :)
Jutro przedszkole, mam nadzieję że pójdzie bez oporów :)
Współczuję wszystkim wymiotującym, ja ani w pierwszej ciąży ani teraz nie miałam żadnych mdłości, wymiotów czy innych takich ale wyobrażam sobie że musi to być straszne.
Pozdrowienia

Zgłoś nadużycie #3306 1 września 2013, 20:59

Dorota93 Supermama
JEst straszne :) Ja się boję tych skurczów, bo mnie aż zgina. Ale czuję, że ma to związek z moim zatwardzeniem i biegunką w jednym. Justjag Ty już doświadczona. Jak myslisz?

Zgłoś nadużycie #3307 1 września 2013, 21:09

diaglab Gotowa na wszystko
Ece możliwe że to reakcja na pracę pomimo że ją lubię ;-) raz że to początek tygodnia i do weekendu baaardzo długo a dwa że trzeba wcześniej wstać :-(
Dorota93 i Babeluniek- trzymajcie się, mam nadzieję że przejdzie Wam i poczujecie się lepiej.
Ja mykam poczytać książke w wyrku i standardowo o 22 lulu :-D
Dobrej nocy i do jutra:-*

Zgłoś nadużycie #3308 1 września 2013, 21:29

Dafne Gotowa na wszystko
Kochane przyszłe Mamusie!

Jak będziecie miały chwilkę, to oddajcie proszę głos na mojego synka, Kubusia, który walczy właśnie w konkursie o chustę do noszenia. Wystarczy kliknąć na link: http://pl.lennylamb.com/user/show_photo/7554 i zagłosować na zdjęcie

Z góry dziękujemy za wsparcie! :) Pozdrawiamy wszystkie brzuszki! :) :*

Zgłoś nadużycie #3309 1 września 2013, 22:06

Dorota93 Supermama
Fajny filmm na tvp1. Pozdrawia przygnebiona Dorka :(

Zgłoś nadużycie #3310 1 września 2013, 23:43

Ece Gotowa na wszystko
Zajrzalam na chwilkę,żeby zobaczyć co słychać szczególnie u Ciebie Dorotko.Mam nadzieję,ze jutro juz lepiej się poczujesz.A z Malutkim na pewno wszystko jest ok :-) .W ciąży z Martynką tez mnie cos takiego zlapalo i pamiętam,ze bardzo bolalo,ale ja sobie wtedy nie zdawalam sprawy ,ze to mogą być skurcze.Wszystko dobrze się skończyło i jak widać po żuwaczki jutro prowadzą ja pierwszy raz do szkoły :-) .Główka do góry, wszystko będzie dobrze. :-) .
Justjag- powodzenia jutro w przedszkolu :-) .
Babeluniek i Diaglab-oby wymioty nie powróciły.
Wszystkim Mamusiom życzę bajecznych snów o Naszych dzieciątkach i spokojnej nocy.Dobranoc :-) .