Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #3251 31 sierpnia 2013, 13:02

Ece Gotowa na wszystko
Ma Inka-do łóżka marsz i wstawaj tylko do toalety.Ty i dzidziuś teraz jesteście najważniejsi.Może to dotrze do reszty,ze teraz szczególnie muszą o Was dbać.
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #3252 31 sierpnia 2013, 13:06

babeluniek Gotowa na wszystko
Cześć Kobietki :)
Ja dzisiaj już lepiej, choć mdli mnie ciągle. Nie wiem, co się stało. Już prawie 2 tygodnie miałam spokój a tu nagle taka akcja. Zastanawiam się, czy po prostu nie zaszkodziły mi jajka, które zjadłam na śniadanie. Zresztą po mleku też nie czuję się najlepiej.

Wkurzyłam się od samego rana. M. znowu pracuje w niedziele. U niego w pracy jest taka masakra. W czerwcu szefostwo postanowiło sprawdzić, czy opłaci się otwierać punkty w niedziele i na próbe miało to trwać tylko jeden miesiąc. Był słaby ale postanowili spróbować jeszcze lipiec. Też był słaby, małe zarobki ale co z tego. Sierpień też pracowali choć ciągle było mówione, że wrzesień już bez niedziel. I co? Jutro idzie do pracy, o czym dowiedział się dzisiaj. Pewnie, że szefostwu się opłaca. Nawet małe utargi się im opłacają, skoro pracownikom nic dodatkowo za te niedziele nie płacą! No tak się wkurzyłam...
Ja zawsze byłam nerwusem ale ostatnio deneruję się ze zdwojoną siłą, bo bobas chyba denerwuje się razem ze mną... Nie potrafię tak po prostu się nie wkurzać. Kurczę, może medytować zacznę albo coś :P

Zgłoś nadużycie #3253 31 sierpnia 2013, 14:22

Anett Gotowa na wszystko
Cześć Gwiazdy :) niedawno wróciłam z pracy i jestem wykończona. Ilość klientów totalnie zwaliła mnie z nóg, do tego na sam początek dnia stłukłam butelkę piwa oczywiście niechcący ale zalałam całą ladę, szuflady, kolejka mi się zrobiła do kasy myślałam że wyjdę z siebie taki miałam nerw... Na szczęście koleżanka zajęła się obsługą drugiej kasy, ja sobie to sprzątałam ale musiałam wyjść i pooddychać, bo po prostu nie byłam w stanie pracować... aj ciężki był ten dzień. Teraz trochę odpoczywam...ale i tak przede mną sporo sprzątania jeszcze :/ aby do wieczora!  zmuszę M. do masażu i od razu będzie lepiej :)

Zgłoś nadużycie #3254 31 sierpnia 2013, 15:41

Konto usunięte
Babeluniek , Anett oby jutro dzień był dla Was lepszy moje nerwuski :* melisse z miodem Wam zrobie :P

Zgłoś nadużycie #3255 31 sierpnia 2013, 16:06

Anett Gotowa na wszystko

kincia napisał(a)

Babeluniek , Anett oby jutro dzień był dla Was lepszy moje nerwuski :* melisse z miodem Wam zrobie :P

Chyba nie obędzie się bez meliski :) to rób Kochana będę czekać :p

Zgłoś nadużycie #3256 31 sierpnia 2013, 16:20

maInka Zaprawiona w bojach
Kincia Tobie stuknął 18 tydzień!!! :)

U mnie bez meliski też się nie obejdzie. Mój M pojechał po pracy do swojej siostry pomagać w remoncie. 100 km od domu. Dobrze że moja bratowa zajmuje się Patrykiem ....

Zgłoś nadużycie #3257 31 sierpnia 2013, 16:22

Anett i tak patrzę na twój suwaczek to nasze ciąże są "bliźniacze" ;) , raz wygląd suwaczka , dwa te same tygodnie i dnie

Zgłoś nadużycie #3258 31 sierpnia 2013, 16:36

Ece weszłam na Twój blog... Ty taka szczuplutka jesteś :) - zamierzasz dodawać zdjęcia z każdego tygodnia ?? Super pomysł z tym blogiem... hm.. chyba trochę zmałpuję ;) .

Zgłoś nadużycie #3259 31 sierpnia 2013, 16:45

Anett Gotowa na wszystko

maInka napisał(a)

Anett i tak patrzę na twój suwaczek to nasze ciąże są "bliźniacze" ;) , raz wygląd suwaczka , dwa te same tygodnie i dnie

Oo faktycznie :) nie zwróciłam na to uwagi wcześniej :) śmisznie hi hi :)

Zgłoś nadużycie #3260 31 sierpnia 2013, 17:35

A to coś dla przyszłych Panien Młodych ;) - fajne na wesele i nie tylko : http://www.youtube.com/watch?v=a3HcZM7LWn8&list=PL153CE67A399A9ECF

Zgłoś nadużycie #3261 31 sierpnia 2013, 18:41

Anett Gotowa na wszystko

maInka napisał(a)

A to coś dla przyszłych Panien Młodych ;) - fajne na wesele i nie tylko : http://www.youtube.com/watch?v=a3HcZM7LWn8&list=PL153CE67A399A9ECF

Oj Ma Inka ale mnie rozczuliłaś, od razu przy pierwszej piosence łzy napłynęły mi do oczu... Co to ciąża robi z emocjami :) wyobraziłam sobie 5 lipiec w przyszłym roku..... Śliczne piosenki, jest w czym wybierać na pierwszy taniec :) ale nie wiem czy dam radę wszystkie co do jednej wysłuchać bez szlochania - głupia jestem :D

Zgłoś nadużycie #3262 31 sierpnia 2013, 19:08

Ece Gotowa na wszystko

maInka napisał(a)

Ece weszłam na Twój blog... Ty taka szczuplutka jesteś :) - zamierzasz dodawać zdjęcia z każdego tygodnia ?? Super pomysł z tym blogiem... hm.. chyba trochę zmałpuję ;) .

Taki mam zamiar,żeby widzieć jak Maleństwo się rozpycha :-) .Myślę,ze później to będzie taka pamiątka,bo po porodzie szybko się zapomina jak to było. :-)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #3263 31 sierpnia 2013, 19:13

Ece Gotowa na wszystko
Ja właśnie wrocilam z ogródka z tym.

Zgłoś nadużycie #3264 31 sierpnia 2013, 19:33

kirsti30 Gotowa na wszystko
Kincia gratuluje pełnego 18-stego :)
Ece - wrrr u nas cienko w ogrodzie w tym roku, nawet jabłka nie obrodziły :( eh.
Babeluniek - czytając o twoich nerwowych reakcjach jakbym widziała siebie ;) ale nie warto. Ja pracuje nad tym. Nie łatwo się nie denerwować. Za tydzień znowu zostane sama do końca miesiąca, i staram się o tym narazie nie myśleć. Ale moja koleżanka była sama cały początek ciąży bo jej facet robi za granicą, oj rozbeczałabym się na maksa a ona była i jest dzielna bo on dalej tam pracuje a ona walczy tutaj sama :) -no z córka. Stała się dla mnie przykłądem.

A ja...zasługuje na baty. Przerobiłam się dzisiaj :( i przed chwilą ryczałam do mojego że plecki bolą-mówiłem nie rób tyle to ty zawsze mądrzejsza- :( no i koniec .... jutro palcem nie kiwne, ale myslałam o basenie :D

Zgłoś nadużycie #3265 31 sierpnia 2013, 19:51

Ece Gotowa na wszystko
U nas w tym roku nie najgorzej,a brzoskwinia pierwszy raz tak obrodzila, AZ do ziemi się ugina pod ciężarem owoców. W tej skrzyneczce było raptem 4 kg -właśnie pakuje je do sloiczkow. :-)

Zgłoś nadużycie #3266 31 sierpnia 2013, 21:15

Ece to masz jakiś dobry rok na swój ogród. W naszych rejonach to bida. A na rynku to widać że większość ma hurtowniane (marketowe) warzywka czy owoce....

Zgłoś nadużycie #3267 31 sierpnia 2013, 21:33

coś uspokajającego. Właśnie tego słucham na słuchawkach a mój szkrabek sobie chyba tańczy http://www.youtube.com/watch?v=ZmsNhcxKUcI

Zgłoś nadużycie #3268 31 sierpnia 2013, 21:36

Zamęczę was dzisiaj linkami :) To możecie już znać, ale kiedy bym na to nie weszła to jestem pod wrażeniem http://www.youtube.com/watch?v=JGCsyshUU-A

Zgłoś nadużycie #3269 31 sierpnia 2013, 22:35

Dorota93 Supermama
no i u mnie meliska się przyda... Bo faceci na urodzinach się ululali alkoholem, a ja ze szwagierka musialam nosic stoly i lawki, bo nikt się nie ruszyl . Poklocilam się ze szwagrem, ktory stwierdzil, ze nie pomoze, bo mu zylka w dupie pekla. Szkoda , ze inni mogli nosic !! :O Grrr !
a z przysmaków to były:
- żeberka w miodzie
- szaszłyki
-skrzydełka i pałki z kurczaka
-karkowka
-krokiety
-fryty
-salatki itp :)

Zgłoś nadużycie #3270 31 sierpnia 2013, 22:42

Dorota to ładnie. Za dużo panowie się najedli i im brzuchy nie pozwalały
;)