Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #3231 30 sierpnia 2013, 18:44

babeluniek Gotowa na wszystko
Kirsti, właśnie myslalam o Tobie. Że pewnie już dotarliscie :-)

Ja w końcu nie zrobiłam dziś obiadu. Wymiotowalam :-( Już się odzwyczailam a tu znowu.
Wymeczylam się nad kibelkiem i zasnelam. Nadal czuję się niepewnie więc chyba tylko kisiel zjem.

Zgłoś nadużycie #3232 30 sierpnia 2013, 18:49

Ece Gotowa na wszystko

babeluniek napisał(a)

Kirsti, właśnie myslalam o Tobie. Że pewnie już dotarliscie :-)

Ja w końcu nie zrobiłam dziś obiadu. Wymiotowalam :-( Już się odzwyczailam a tu znowu.
Wymeczylam się nad kibelkiem i zasnelam. Nadal czuję się niepewnie więc chyba tylko kisiel zjem.

Oj biedulko!Współczuję tych wymiotów.Ja od dwóch dni mam znowu problem przy myciu zębów,bo mnie wyrywa,ale to pikuś przy Twoich wymiotach.
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #3233 30 sierpnia 2013, 18:50

qasha Fajna mama
uuuu babeluniek wspolczuje :( oby w koncu te wymioty i nudnosci poszły precz!!! tule :)

Zgłoś nadużycie #3234 30 sierpnia 2013, 19:08

Konto usunięte
Kristi cieszę się że wszystko dobrze :) no i tak jak obstawiałam , macica albo pęcherz :) trzymaj się :*
Babeluniek ojejku :( współczuję Ci :( biedactwo :*

Zgłoś nadużycie #3235 30 sierpnia 2013, 19:17

Anett Gotowa na wszystko
Oj ja też współczuję Bąbeluniek! Mnie już prawie nie mdli nawet a Ty kochana tak się meczysz.. Oby szybko dało Ci spokój :*
Wróciłam i jestem padnięta... Poza tym mam problem, wczoraj chyba pisałyście o problemach z pęcherzem itp. i zaczęłam się nad tym zastanawiać bo nie mam aż tak wyraźnych objawów. Do tej pory myślałam, że normalne są częste wizyty łazience ale to już chyba za często i to parcie ehh... do tego wszystkiego dochodzą te bóle o których pisałyście, dziś jak jechałam samochodem odczuwałam takie pulsujące bóle właśnie takie kujące w okolicach pęcherza i mnie zaniepokoiły bo do tej pory dużo były delikatniejsze i myślałam, że to macica po prostu... ale teraz mam inne przeczucia, muszę koniecznie porozmawiać o tym ze swoim gin we wtorek... aj

Zgłoś nadużycie #3236 30 sierpnia 2013, 19:26

Dorota93 Supermama
Hej Dziewczynki ! :*
Jeśli chodzi o kuchnię, to Kamil jutro robi urodzinki i robimy grilla, no i ja serwuję żeberka w miodzie, szaszłyki z cukinią, sałatkę z kurczakiem i wiele innych pyszności :)
A i też zrobiłam sernik z galaretką i jagódkami :)

Zgłoś nadużycie #3237 30 sierpnia 2013, 20:50

Dorota93 Supermama
Nie ma nikogo :(

Zgłoś nadużycie #3238 30 sierpnia 2013, 21:27

Konto usunięte
Dorota ale działasz ! :) same pyszności !!! Mniam

Zgłoś nadużycie #3239 30 sierpnia 2013, 21:29

Konto usunięte
Anett koniecznie zbadaj mocz ,bo teraz nawet najmniejszy stan zapalny musi być wyleczony... Pamiętaj o tym że teraz Twoje nerki oczyszczają dwa organizmy :) ale mogą to być też bóle macicy ,takie bóle ma bardzo wiele kobiet w ciąży ,bo macica się rozciaga. Niektóre ciężarne całą ciąże chodzą z bólami brzucha powiązanymi z rozciągającą się macicą...

Zgłoś nadużycie #3240 30 sierpnia 2013, 21:41

Dorota93 Supermama

kincia napisał(a)

Dorota ale działasz ! :) same pyszności !!! Mniam

no działam, ale za dużo z tego nie pojem bo i tak mam zaparcia jak cholera a po takim żarełku będzie jeszcze gorzej :D
Mnie cały czas brzuch boli. Ale właśnie czuję, że to ta macica.
A mój Kamilek ma dziś mdłości :D haha biedaczek !

Zgłoś nadużycie #3241 30 sierpnia 2013, 21:46

Anett Gotowa na wszystko
Właśnie mam wyniki badań z soboty bo robiłam na tą wizytę we wtorek, ciekawe co wyczyta z wyników... ale dziękuję Kincia za dobre rady, na pewno to zbadam. :) aj... aby to był drobiazg Muszę być dobrej myśli. a teraz życzę dobrej nocki :* buziaki :)

Zgłoś nadużycie #3242 30 sierpnia 2013, 21:48

Dorota93 Supermama

Anett napisał(a)

Właśnie mam wyniki badań z soboty bo robiłam na tą wizytę we wtorek, ciekawe co wyczyta z wyników... ale dziękuję Kincia za dobre rady, na pewno to zbadam. :) aj... aby to był drobiazg Muszę być dobrej myśli. a teraz życzę dobrej nocki :* buziaki :)

wypoczywaj :)

Zgłoś nadużycie #3243 30 sierpnia 2013, 22:04

Konto usunięte
No udanej nocki Kochane :* my jak takie prawdziwe babcie :D o takiej godzinie już w łóżkach :D

Zgłoś nadużycie #3244 30 sierpnia 2013, 22:05

Dorota93 Supermama

kincia napisał(a)

No udanej nocki Kochane :* my jak takie prawdziwe babcie :D o takiej godzinie już w łóżkach :D

haha no ja też jak zawsze już okąpana w łóżku :P A wczoraj spać nie umiałam wcale :(

Zgłoś nadużycie #3245 30 sierpnia 2013, 22:47

Dorota93 Supermama
No nic to dobranoc :* nie umie na was trafic

Zgłoś nadużycie #3246 31 sierpnia 2013, 6:43

qasha Fajna mama
witam i zmykam w Bieszczady :)

będę do was zaglądała w wolnej chwili :)

trzymajcie sie mamusie :)

Zgłoś nadużycie #3247 31 sierpnia 2013, 7:40

Dorota93 Supermama
Udanego wypoczynku!! Baw sie dobrze :)

qasha napisał(a)

witam i zmykam w Bieszczady :)

będę do was zaglądała w wolnej chwili :)

trzymajcie sie mamusie :)

Zgłoś nadużycie #3248 31 sierpnia 2013, 9:06

Ece Gotowa na wszystko
dzien dobry!
Qasha-wypoczywaj i relaksuj się Kochana.
Babeluniek-jak tam Kochana-lepiej się już czujesz?
Anusiaczek-wczoraj chyba nie był dzien na placki,moje tez kiepsko sie smazyly,a jeszcze do tego za slabo je doprawiam.Dobrze,ze zrobilam do nich sos czosnkowy to daly się zjeść,ale szału nie było ;-) .
Dorota-czyzby juz przygotowania do imprezki.Tyle smakolyków naprodukowalaś,ze sama chetnie b wpadla. ;-)
Kristi30-jak minela pierwsza nocka po powrocie do domu-ja zawsze wtedy doceniam wygodę swojego wyrka ;-) .
Jakie plany na weekend? u nas przygotowania do szkoly na tapecie i szykowanie ogrodu do jesieni.Wczoraj 2 razy slyszalam odgłosy odlatujacych ptakow-chyba żurawii.Niesamowite jak ten czas gna do przodu.Milego dnia!
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #3249 31 sierpnia 2013, 11:49

maInka Zaprawiona w bojach
dzień doberek!! Ale dzisiaj spokój...dzięki temu mogłam nadrobić :) .
Ece - lekarz nadal sugeruje naturalne witaminy ... a jeśli się uprę to żebym kupiła te z DHA skoro nie jem teraz ryb..... Mówił też coś że Prenatalu nie bo to tylko suplement i przereklamowany , hm....

A ja dzisiaj czuję się strasznie. Właściwie od wczoraj.... przez ostatnie dwa dni miałam sporo spraw do pozałatwiania i jeździłam od rana do wieczora prawie w aucie. Nie wiem czy pozycja kierowcy jest mi teraz nie wskazana czy co ale boi mnie brzuch dołem, bokami i u góry. Wzięłam magnez i nospę i dzisiaj leżę. Wczoraj to tak mnie zakuło że telefon z ręki mi wypadł na mieście. Najgorsze jest to, że osoby dla których poświęciłam się w ostatnim czasie tym wożeniem między innymi nawet nie zadzwonią spytać ja się czuję :/.....

Zgłoś nadużycie #3250 31 sierpnia 2013, 12:02

Konto usunięte
Ma inka trzymam kciuki ,abyś lepiej się poczuła :) powiem Ci coś co same mi powiedziałyście :) dużo odpoczywaj i leż ,uwierz mi to naprawde pomaga :) najwidoczniej w naszym stanie najlepszy dla nas i bobasków jest odpoczynek :) buziaki :*