Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #3171 30 sierpnia 2013, 8:14

qasha Fajna mama
Gatta - pw poszło :)

Zgłoś nadużycie #3172 30 sierpnia 2013, 8:20

qasha Fajna mama
dziewczyny szykuje sie teraz na zakupki :) u mnie w fashion house dzisiaj i w weekend duuuze promocje :) ide cos upolować, może nie będzie wielkich tłumów od rana to pobuszuję troszkę po sklepach :)

miłego dnia

buziaki

Zgłoś nadużycie #3173 30 sierpnia 2013, 8:59

Konto usunięte
czy Wy też widzicie zmianę w waszych pępkach ? :D mój jakiś dziwny się robi...

Zgłoś nadużycie #3174 30 sierpnia 2013, 9:24

diaglab Gotowa na wszystko
Witam :-) Kincia- mój powoli robi się wypukły. Qasha-udanego szaleństwa zakupowego :-) pochwal się później co nabyłaś :-) czy też macie ochote na ryby? Ja wczoraj zjadlam na raz śledzie i brzuszek z łososia ale niestety nie skończyło się to dla mnie dobrze-standardowy rzyg :-(
Witam nową mamusię :-)
Jeśli chodzi o wagę- ja przytylam tylko 0,3 kg, choć zauważyłam ze mam już boczki i krzyż dobrze umocnione no i brzuszek trochę urósł. Lekarz też mi kazał przytyć,łatwo mówić :-D jak mi zawsze było ciężko przytyć :-D waze nieco ponad 49 kg.
Jak się cieszę ze dziś pt. ;-) w końcu weekend i będę mogła pospać dłużej no i na działkę chcę pójść w końcu zebrać pomidorki koktajlowe, malinki, może już winogrona będą :-D jak widzę zapasy Ece to aż samej chce mi się robić jakieś zapasy na zimę :-D w zamrazarce mam już truskawki, szparagowke i marchewke :-) może jabłka jeszcze będą,choć ostatnio niewiele zebrałam-dużo odpadło i zgnilo a tak uwielbiam robić mus jabłkowy do nalesnikow lub szarlotki.
Miłego dzionka :-)

Zgłoś nadużycie #3175 30 sierpnia 2013, 9:32

Dorota93 Supermama
mój pępęk się nie zmienia nic a nic......

Zgłoś nadużycie #3176 30 sierpnia 2013, 9:47

maInka Zaprawiona w bojach
Mi się bardzo podobają u ciężarnych pępki takie wypukłe.... ale chyba i teraz mój pozostanie prawie bez zmian.... ;)

Zgłoś nadużycie #3177 30 sierpnia 2013, 10:00

Konto usunięte
No właśnie ja miałam taki głęboki ? Pępek zawsze ,a teraz mam taki płytki i bardziej różowy :D z tego co tu piszecie to ja szybciej tyje niz Wy niestety... :( boje sie ze naprawde duzo przytuje ,a wydaje mi sie ze nie jem duzo i niezdrowo. Zupy ,owoce ,na śniadanie kanapki... Smarzonego prawie nie jem... A już 4 kg mi się przybrało :( ale fakt brzuch mam spory i nie wiem dlaczego :P nawet pani u gin w kolejce mi mowiła że mam duży brzuszek

Zgłoś nadużycie #3178 30 sierpnia 2013, 10:02

Dorota93 Supermama
Kincia spokojnie ja już gonie Ciebie :D Może my teraz tyjemy, a potem staniemy a dogonią nas inne :)

Zgłoś nadużycie #3179 30 sierpnia 2013, 10:03

Dorota93 Supermama
kincia a moze Ty masz podwojne szczescie? :P

Zgłoś nadużycie #3180 30 sierpnia 2013, 10:31

justjag Zaprawiona w bojach
Witam
Ja w pierwszej ciąży bardzo przytyłam, troszkę z własnej winy i niestety 10 mi zostało, teraz póki co waga stoi w miejscu wiec może tak nie przytyje.
Też cieszę się że już prawie weekend, byle do 15 i do domku. No i perspektywa urlopu pon i wt coby zaprowadzić Tymka do przedszkola pierwsze dni po wakacjach.
Pozdrowionka dla wszystkich mamusiek :)

Zgłoś nadużycie #3181 30 sierpnia 2013, 10:42

Konto usunięte
Dorota93 mam nadzieję że jednak to nie podwójne szczęście :D haha moja koleżanka ma 5miesięczne bliźniaki , także wiem co to znaczy i dziękuje dobranoc :D fajnie że też tyjesz ,teraz mi raźniej i nie czuje się osamotniona z moimi kilogramami :P

Zgłoś nadużycie #3182 30 sierpnia 2013, 11:04

Ece Gotowa na wszystko
hejka!
Kirsti-zrobione ;-) .Szerokiej drogi podczas powrotu do domku.
Dorota93-jakby była gwarancja,że się nie zepsuje po drodze to bym Tobie wysłała ;-) .
Kincia-mój pępek bez zmian poza 4 roztępami ktore mi się w nim zrobiły-około 12tc.
Diaglab-po wadze sądzę,że jesteśmy podobnych gabarytów.Ja też startowałam z 48,5 kg.
Justjag-jeśli chcesz mogę Cię dopisać do naszej tabelki,tylko podaj swoje dane;imię,wiek,miejscowość,data porodu,płeć znana lub przewidywana, wybrane imiona.Link do tabelki znajduje się w moim podpisie.
Qasha-udanych łowów.Koniecznie pochwal się zdobyczami ;-) .
Ma Inka-gratuluje udanej wizytki,cieszę się że słyszałaś serduszko.Co lekarz powiedział Ci o witaminach?
Ja zmykam na małe zakupki,bo ser żółty na wyszedł.Do później ;-*
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #3183 30 sierpnia 2013, 11:34

babeluniek Gotowa na wszystko
Heej :)
Byłam dzisiaj z rana w odwiedzinach u... :P Siostry chłopaka siostry mojego M. :P
Od kiedy chłopak siostry M. dowiedział się, że będziemy mieć dziecko, od razu powiedział, że mamy nie kupować wózka, bo jego siostra ma na zbyciu. No i poszłam go zobaczyć. Eh... Trójkę dzieciaków w nim odchowała i nie wygląda on najlepiej. Co prawda ona chce oddać go za darmo ale chyba nawet za darmo go nie chcę.
Niestety mam problem z odmawianiem ludziom i naściemniałam, że jeszcze mamy dużo czasu, nie mamy i tak teraz gdzie go trzymać i w razie czego odezwę się do niej zimą :P

A ja piekę dziś ciasteczka owsiane, choć mam ogromną ochotę na pierniki :P

Zgłoś nadużycie #3184 30 sierpnia 2013, 11:43

qasha Fajna mama
wróciłam :>

kupiłam spodnie, leginsy, bluzeczkę oraz balerinki :D

aaa i cukinię na obiad bo robię faszerowana :D

Zgłoś nadużycie #3185 30 sierpnia 2013, 11:48

Qasha, ja chyba jutro też się wybiorę do fashion house :)

Zgłoś nadużycie #3186 30 sierpnia 2013, 11:54

Konto usunięte
Babeluniek też nie chciałabym zniszczonego wózka..mi chcieli dać całą czarną gondole... A powiedziałam że moi rodzice chcą mi wózek kupić i nie chce teraz im w głowach mieszać :D chciałam dziś robić ciastka kokosanki ,bo mój bardzo je lubi :) ale jaj ze wsi dziś mi nie przynieśli :) wiesz jakie to ciastka? U Ciebie w mieście podobno bardzo popularne :) owsiane też bardzo lubię :) przed ciaza miałam bzika na punkcie zdrowego jedzenia i jak miałam taką ogromną ochote na coś słodkiego to robiłam ciastka owsiane lub jabłecznik z kaszy jaglanej :)
Qasha to nieźle poszalałaś :D ja muszę też coś dobrego wymyśleć dziś na obiad :D

Zgłoś nadużycie #3187 30 sierpnia 2013, 11:57

Kokosanki! Mmmmmm... Po raz pierwszy spróbowałam ich w Gdańsku :) Takich kupnych. Ale nie wszędzie mają takie idealne :) Ja dwa razy robiłam i wydaje mi się, że najlepsze są kilka dni po zrobieniu :)
Ja na obiad chyba zrobię jakieś mięsko, choć jeszcze nie wiem dokładnie :)

Zgłoś nadużycie #3188 30 sierpnia 2013, 11:58

Konto usunięte
Tak sobie myślałam że je znasz :) no właśnie ja nie wiem co by tu na ten obiad wymyśleć... :P

Zgłoś nadużycie #3189 30 sierpnia 2013, 12:01

A może ryba? Jecie ryby?
Ja ogólnie zawsze kręciłam nosem. Jedyne ryby jakie akceptowałam, to był tuńczyk z puszki i makrela wędzona :P
Ale czasem mnie nachodzi i muszę zjeść... Sama już nie wiem czego chcę :P

Zgłoś nadużycie #3190 30 sierpnia 2013, 12:04

qasha Fajna mama
hehe tez mam takie zachcianki ze sama nie wiem czego chce :D