Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #3091 28 sierpnia 2013, 22:26

Dorota93 Supermama

maInka napisał(a)

Dorota jak to się dzieje że tak późno się kładziesz? Ja o 21 walczę , ale jak przetrwam tak do 21:30 to później max do 23 daję radę... Z tym że nie zawsze łatwo mi zasnąć :/.

Bo zawsze patrzę na kiepskich do 24 :D w ogóle wiesz, ja nie pracuję ani nic. Jedynie co robię to w domu posprzątam, czy obiad zrobię. Jakoś nie umię wcześniej zasnąć...
Ale ranki mam ciężkie :)

Zgłoś nadużycie #3092 28 sierpnia 2013, 22:46

Dorota93 Supermama
no to pomału coś odpadam dziś. oczy mi łzawią już od tego kompa. Będę musiała okularki ubierać. Dobranoc :* :)

Zgłoś nadużycie #3093 29 sierpnia 2013, 5:37

qasha Fajna mama
a ja dzisiaj obudzilam sie o 4.30 i spac juz nie moglam :/

Zgłoś nadużycie #3094 29 sierpnia 2013, 7:53

Konto usunięte
Qasha ja dokładnie o tej samej godzinie się obudziłam ! Komuś z sąsiadów alarm w domu się włonczył i wył przez 10 min , już myślałam że nie zasne ,ale jakoś zasnełam potem :)

Zgłoś nadużycie #3095 29 sierpnia 2013, 7:55

maInka Zaprawiona w bojach
Oj to szybciutko dzień zaczęłaś qasha. :) .
Tak popatrzyłam na styczniówki i nie wierzę ... my mamy 155 stron a one ponad 3000. Tam to dopiero byłoby nadrabiania ;) .

Zgłoś nadużycie #3096 29 sierpnia 2013, 8:05

babeluniek Gotowa na wszystko
Mnie też w środku nocy obudził wyjacy alarm. Wyl podobno ponad pół godziny ale ja zasnelam bez problemu :-P

Zgłoś nadużycie #3097 29 sierpnia 2013, 8:15

kirsti30 Gotowa na wszystko
Dzień dobry :)
Ja wstałam razem z moim jak się do pracy szykował. Wycinam fakt że o 3 pobudka na siusiu.
Oj fatalnie te bóle mnie wczoraj wykończyły :( jak tak jeszcze raz bede miała jade na pogotowie. Nie ma plamienia, i jak chodziłąm było ok, ale jak tylko się połozyłam wrrrr kłócie kłócie i kłócie :( .
A dzisiaj rano ssanie w żołądku...tak patrze na moje owłosione ręce ;) masakra ;) hihihihi.

Zgłoś nadużycie #3098 29 sierpnia 2013, 8:45

Dorota93 Supermama
hej miłego dnia :) Mój k ma dziś urodziny :)

Zgłoś nadużycie #3099 29 sierpnia 2013, 9:11

diaglab Gotowa na wszystko
Hej mamuśki :-) w końcu nadrobilam zaległości :-D fakt-u styczniowek byłoby o wiele gorzej :-D
Babeluniek- nie musisz drugi raz robić oznaczenia grupy krwi. Po zmianie nazwiska Twój Pesel się nie zmienia, a w badaniach laboratoryjnych po peselu Cię identyfikują. Zawsze w razie czego nos ze sobą dowód osobisty-tam bedzie Twoje aktualne i panienskie nazwisko. Ja też mam kartę gr. Krwi wyrobiona jeszcze w liceum i na panienskie nazwisko i jest ok, lekarz zaakceptował mi to. poza tym konkretną grupę krwi masz przez całe życie :-)
Co do owlosienia- też mam takie dlugasne czarne 3 włoski na linii od pępka w dół :-) zresztą zauważyłam że szybciej rosną mi włosy na rękach a z glowy niestety wyrywam garściami :-(
Byłam wczoraj u lekarza i z dzidzi wszystko ok, niestety usg mam dopiero za 5 tyg. -Teraz nie miałam robionego :-( tylko dopplera by posłuchać serduszko, więc płeć poznamy strasznie późno :-( a tak bardzo chciałabym już wiedziec kto siedzi w brzuszku :-) lekarz nie przypisał mi też witamin co bardzo mnie zdziwiło.
Wczoraj po południu tak nagle "wywalilo" mi brzuszek :-) widać go już :-D

Zgłoś nadużycie #3100 29 sierpnia 2013, 9:12

diaglab Gotowa na wszystko
Hej mamuśki :-) w końcu nadrobilam zaległości :-D fakt-u styczniowek byłoby o wiele gorzej :-D
Babeluniek- nie musisz drugi raz robić oznaczenia grupy krwi. Po zmianie nazwiska Twój Pesel się nie zmienia, a w badaniach laboratoryjnych po peselu Cię identyfikują. Zawsze w razie czego nos ze sobą dowód osobisty-tam bedzie Twoje aktualne i panienskie nazwisko. Ja też mam kartę gr. Krwi wyrobiona jeszcze w liceum i na panienskie nazwisko i jest ok, lekarz zaakceptował mi to. poza tym konkretną grupę krwi masz przez całe życie :-)
Co do owlosienia- też mam takie dlugasne czarne 3 włoski na linii od pępka w dół :-) zresztą zauważyłam że szybciej rosną mi włosy na rękach a z glowy niestety wyrywam garściami :-(
Byłam wczoraj u lekarza i z dzidzi wszystko ok, niestety usg mam dopiero za 5 tyg. -Teraz nie miałam robionego :-( tylko dopplera by posłuchać serduszko, więc płeć poznamy strasznie późno :-( a tak bardzo chciałabym już wiedziec kto siedzi w brzuszku :-) lekarz nie przypisał mi też witamin co bardzo mnie zdziwiło.

Zgłoś nadużycie #3101 29 sierpnia 2013, 9:16

Dorota93 Supermama

diaglab napisał(a)

no to super, że widać już brzuszek !! :) Czekamy na zdjęcie :)

Zgłoś nadużycie #3102 29 sierpnia 2013, 10:06

Margaret80 Zaprawiona w bojach
Hej dziewczyny-ja mam straszne problemy ze snem,ostatnio od 1.30 nie spałam do rana-wiec po pracy byłam neptyk.Dzisiaj znowu powtórka z rozrywki-nie spałam od 1 wiec juz czuje że mi oczka opadają w pracy nad kompem.
Ece-wizyta nic ciekawego jestem zawiedziona Teodorowiczem.A co do cukinii-z miła chęcią bym troszkę przygarnęła :) Jak patrze na wasze brzuszki-to jestem w szoku że macie już takie spore-ja mam małe wzdęcie tylko-nawet lekarz mówił że to brzuszek wzdęciowy a nie ciążowy.Co do witamin biorę w tej chwili Falvit mama-ale wczoraj w aptece kobietka poleciła mi vita mineral prenatal-zawiera dha i ogolnie ma ten sam sklad co femibion-tylko dużo tańszy.

Zgłoś nadużycie #3103 29 sierpnia 2013, 10:08

Konto usunięte
Ma inka faktycznie dużo postów mają w styczniówkach :) ale zobacz ile Dorota93 ma postów nastukane :D 1064 :D
Kristi30 a badanie moczu masz dobre ? Nie masz czasem jakiejść bakteri w moczu ,bo ja miałam bakterie i właśnie takie same kłucia miałam jak Ty :) dostałam furagin i pomogło :)
Diaglab super że z maleństwem wszystko ok :) ja też za 5 tyg usg będę miała i bardzo się cieszę ,bo po co tyle dzidziusia naświetlać... Nie ma jakiś tam danych że to szkodzi maleństwu ,ale takie prześwietlenia na pewno nie jest za zdrowe... Cieszę się że brzuszek Ci wywaliło , te ciążowe brzuszki są takie słodkie :) aż chce się je cały czas głaskać :)

Zgłoś nadużycie #3104 29 sierpnia 2013, 10:08

Dorota93 Supermama
jedna ma wiekszy, druga mniejszy ;)

Zgłoś nadużycie #3105 29 sierpnia 2013, 10:19

Margaret80 - ja tez miałam duże problemy ze snem, ale zaczełam spędzać więcej czasu na dworze, chodzić itp. wieczorem psychicznie nastawiam się że będę spać, i staram się nie rozmyślać za dużo. Wiem jak cieżo zasnąć jak się przebudze ;)
Kincia - ja będe zmieniać ginekologa teraz, ide do NFZ nie damy rady finasowo opłacać wszystkich badań prywatnie, także w piątek to moja ostatnia wizyta u doktorka ,,noska'' ;) A po poniedziałku na NFZ, ciekawe może masz racje, nie zdziwiłaby mnie na infekcja moczu.

Zgłoś nadużycie #3106 29 sierpnia 2013, 10:26

musicie to obejżeć :) http://www.sosrodzice.pl/postanowili-sprawdzic-jak-boli-porod/

Zgłoś nadużycie #3107 29 sierpnia 2013, 10:26

Ale dziewczyny, takie kłujące bole mogą świadczyć o infekcji? Bo mnie też od pewnego czasu tak kłuje na dole po bokach...

Zgłoś nadużycie #3108 29 sierpnia 2013, 10:37

Dorota93 Supermama
Najlepiej spytać lekarza :)

Zgłoś nadużycie #3109 29 sierpnia 2013, 10:44

Wizytę mam dopiero 9 września, zastanawiam się czy wcześniej nie zrobić badania moczu i w razie czego nie pójść wcześniej.

Zgłoś nadużycie #3110 29 sierpnia 2013, 10:47

Dorota93 Supermama
jak nei ustaną to może faktycznie lepiej zrobić..