Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #291 12 czerwca 2013, 14:04

Dorota93 Supermama
Trzymam mocno kciuki i głęboko wierzę, że będzie dzidzia :) Masz dać znać odrazu :) Mi test wykazał dopiero pod koniec 4 tyg. A pare dni wcześniej robiłam i nic, 3 dni później była druga kreska :) )

Zgłoś nadużycie #292 12 czerwca 2013, 14:14

angel Fajna mama

Dorota93 napisał(a)

Trzymam mocno kciuki i głęboko wierzę, że będzie dzidzia :) Masz dać znać odrazu :) Mi test wykazał dopiero pod koniec 4 tyg. A pare dni wcześniej robiłam i nic, 3 dni później była druga kreska :) )

pewnie ze dam odrazu napisze :)

Zgłoś nadużycie #293 12 czerwca 2013, 14:15

angel Fajna mama
a ty na kiedy masz termin

Zgłoś nadużycie #294 12 czerwca 2013, 15:00

Mama_Majki Świeżo upieczona
angel z tego co już wcześniej pisałaś to możemy mieć wspólny termin na 20.02 :) ja test zrobiłam wczoraj, a w zasadzie dwa, są na obu takie delikatne kreseczki, no i miesiączki termin już minął wczoraj, a mam regularne, do gienka idę w sob, z Mają byłam w 6 tyg chyba i jeszcze nie było nic widać, więc nie wiem czy dobrze, że tak się wcześnie umówiłam, ale w sumie musi mi w razie co zmienić tabletki więc chyba lepiej iść niż nie ;)
któraś z Was pisała że chciałaby poczuć jak to jest z tymi mdłościami, oj uwierz mi Kochana, że lepiej żebyś nie musiała przez to przechodzić :D ja całe 3 m-ce spedziłam pierwzse głównie w toalecie i wtedy zaklinałam się, że przy jedynaku zostanę :D

Zgłoś nadużycie #295 12 czerwca 2013, 15:39

angel Fajna mama

Mama_Majki napisał(a)

angel z tego co już wcześniej pisałaś to możemy mieć wspólny termin na 20.02 :) ja test zrobiłam wczoraj, a w zasadzie dwa, są na obu takie delikatne kreseczki, no i miesiączki termin już minął wczoraj, a mam regularne, do gienka idę w sob, z Mają byłam w 6 tyg chyba i jeszcze nie było nic widać, więc nie wiem czy dobrze, że tak się wcześnie umówiłam, ale w sumie musi mi w razie co zmienić tabletki więc chyba lepiej iść niż nie ;)
któraś z Was pisała że chciałaby poczuć jak to jest z tymi mdłościami, oj uwierz mi Kochana, że lepiej żebyś nie musiała przez to przechodzić :D ja całe 3 m-ce spedziłam pierwzse głównie w toalecie i wtedy zaklinałam się, że przy jedynaku zostanę :D

To super ja ostatnia miałam 15 maja i mam przeważnie co30 dni mam troche nieregularne cykle. ja robiłam wczoraj test i mi tez wyszła druga bladziuchna kreseczka ;)

Zgłoś nadużycie #296 12 czerwca 2013, 15:56

maniaaa Zadomowiona
To ja ostatnia 13 mają mialam :)
I juz nie mogę sie doczekać przyszlego tygodnia i wizyty...

Zgłoś nadużycie #297 12 czerwca 2013, 15:59

maniaaa Zadomowiona
Angel może faktycznie nawet szkoda kasy na bete.choć ja bym nie wytrzymala.liczyłam że od czwartku 110 zł ja testy wydalam...

Zgłoś nadużycie #298 12 czerwca 2013, 19:03

KasikR Początkująca
Dziękuje za Wasze słowa otuchy, sama nie umiałam się pocieszyć, a jak poczytałam Wasze wypowiedzi to jakoś mi tak lepiej. DZIĘKUJE :*

Macie już jakieś objawy ciąży? bo mnie bolą piersi już w sumie drugi tydzień, tak że zanim zrobiłam test przeczuwałam ciąże, bo normalnie nigdy mnie nie bolą. Uważam też że sporo się zaokrągliły do tej pory. Kiedyś miałam duży, jędrny biust, ale po roku karmienia i odchudzaniu po ciąży wyglądał tak, że już nie miałam się czym pochwalić... sama skóra obwisła. A teraz znowu mam pełne kuleczki :)

Zgłoś nadużycie #299 12 czerwca 2013, 19:32

anusiaczek Zaprawiona w bojach
Mi nic nie jest....normalnie nic, żeby nei usg i brak miesiaczki to bym nie wiedziała, że w ciąży jestem...hmmm no może trochę częsciej robie siusiu :)

Zgłoś nadużycie #300 12 czerwca 2013, 19:55

maniaaa Zadomowiona
U mnie też siusiu,ból jajników i taka pelna sie czuje.w 1 ciąży zero objawów na początku a teraz tak mi ciazowo...mam nadzieję że wymioty mnie tym razem ominą....a macie imiona opcjonalnie wybrane ?

Zgłoś nadużycie #301 12 czerwca 2013, 19:58

Konto usunięte
Dziewczyny, byłam na USG. Pęcherzyk ciążowy 5mm, beta z poniedziałku = 2769,00. Co o tym sądzicie? Myślę, że nie wróży to nic dobrego...

Zgłoś nadużycie #302 12 czerwca 2013, 20:05

karanga Supermama

motyl1909 napisał(a)

Dziewczyny, byłam na USG. Pęcherzyk ciążowy 5mm, beta z poniedziałku = 2769,00. Co o tym sądzicie? Myślę, że nie wróży to nic dobrego...

Nie świruj :) że tak dosadnie powiem :) ja na początku 5tc jak byłam na USG to pęcherzyk miał 2mm. Do dziś to pamiętam :) Nawet zdjęcie dostałam i Wiktor ma w albumie :) także 5mm w 6tc to bardzo ładny wynik a i beta dobra :) proszę więc nie stresować się ani dzidziusia :)

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Ai_R3y5RPQEUdG1LWkFkS25pNTNncnZBZUlGblhUcEE#gid=0 

Zgłoś nadużycie #303 12 czerwca 2013, 20:08

Konto usunięte

karanga napisał(a)

Nie świruj :) że tak dosadnie powiem :) ja na początku 5tc jak byłam na USG to pęcherzyk miał 2mm. Do dziś to pamiętam :) Nawet zdjęcie dostałam i Wiktor ma w albumie :) także 5mm w 6tc to bardzo ładny wynik a i beta dobra :) proszę więc nie stresować się ani dzidziusia :)

Karanga, tylko pierwszy pozytywny test wyszedł mi już 14.05, więc to nie może być ciąża 5-6 tygodniowa...

Zgłoś nadużycie #304 12 czerwca 2013, 20:16

Mama_Majki Świeżo upieczona
maniaa mam takie objawy jak Ty, też takie uczucie pełnego brzucha i również mam nadzieję, że tym razem obędzie się bez wymiotów, a także wrażliwości na zapachy... ;)
beta nie robię, w pierwszej ciązy też nie robiłam, blade kreski wychodzą, a co będzie dalej zobaczymy :)

Zgłoś nadużycie #305 12 czerwca 2013, 20:16

karanga Supermama

motyl1909 napisał(a)

Karanga, tylko pierwszy pozytywny test wyszedł mi już 14.05, więc to nie może być ciąża 5-6 tygodniowa...

Mówię Ci sama się nakręcasz. Przestań liczyć (do zapłodnienia mogło dojść później niż Ci sie wydaje, a test mógł wskazać dosyć szybko wynik pozytywny już np. 7 dnia od zapłodnienia bo może akurat miałas b. czuły test albo tak jak wskazuje wynik akurat poziom hormonu hcg rosnie u Ciebie b. szybko i b. wysoko). Najważniejsze jest że jest kropeczka 5mm i że beta jest wysoka. Pozwól się dzieciątku rozkręcić. Będzie wszystko dobrze, trzeba myśleć pozytywnie i nie czytać za dużo neta ;) ja np. w pierwszej ciąży w ogole bety nie robilam.

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Ai_R3y5RPQEUdG1LWkFkS25pNTNncnZBZUlGblhUcEE#gid=0 

Zgłoś nadużycie #306 12 czerwca 2013, 20:23

qasha Fajna mama
Motyl, ja dzisiaj gdzieś czytałam jakiś artykół anglojęzyczny o normach wielkości pecherzyków. i dla 5 tygodnia był od 6mm do 12 mm chyba. też szukałam jakichś norma itp. mój pęcherzyk w 5 tyg 1 dniu miał 0,74 cm. w piątek ide robic badania i około srody znowu do gina. wiec zobacze jak u mnie bedzie.
nie martw sie na zapas kochana, będzie dobrze :)

Zgłoś nadużycie #307 12 czerwca 2013, 20:26

karanga Supermama
A i jeszcze zapomniałam dodać że należy wziąć też pod uwagę błąd lekarza :) przy takich mikroskopijnych wielkościach to najmniejszy ruch ręką albo zmęczone oko mogą spowodować zły pomiar. Nie martwcie sie na zapas. Kolejne USG za te parenaście dni rozwieje Wasze wątpliwości i same zobaczycie że nie było się czym stresować :) Miłego wieczorka!

Zgłoś nadużycie #308 12 czerwca 2013, 21:44

Dorota93 Supermama
maniaaa też tak miałam a dziś wyjątkowo fajnie się czuję. Dalej nie wierzę w to, że będę mamą...

Zgłoś nadużycie #309 12 czerwca 2013, 23:38

neri84 Fajna mama
Gratuluję wszystkim lutowym mamusiom 2014. :)
Zmień myślenie, a świat zmieni się dookoła Ciebie. :)

Zgłoś nadużycie #310 12 czerwca 2013, 23:50

neri84 Fajna mama

Mama_Majki napisał(a)

maniaa mam takie objawy jak Ty, też takie uczucie pełnego brzucha i również mam nadzieję, że tym razem obędzie się bez wymiotów, a także wrażliwości na zapachy... ;)
beta nie robię, w pierwszej ciązy też nie robiłam, blade kreski wychodzą, a co będzie dalej zobaczymy :)

Widzę, że Twoja córeczka jest z początku listopada 2011. :) Ponieważ nie mamy na Fajnej Mamie w dziale o Małym Dziecku wątku Listopadówek 2011, w imieniu Październikówek 2011 i swoim serdecznie zapraszam Cię do nas do wątku Październikówek 2011. :) Żeby łatwiej Ci było nas znaleźć, od razu przesyłam link:
http://fajnamama.pl/forum/temat/pazdziernikowe-mamusie-2011-1/1297/
Jeśli będziesz chciała zajrzeć, zapraszam, może zostaniesz również z nami. :)
Zmień myślenie, a świat zmieni się dookoła Ciebie. :)