Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #2971 28 sierpnia 2013, 8:09

kirsti30 Gotowa na wszystko
Bóle - czy wy też je odczuwacie, spanie na lewej stronie staje się udręką powoli, wczoraj w samochodzie to normalnie cały czas ból po lewej stronie-od jajnika jakby, długo nic i znowu. No i zasłabniecia wczoraj...kilkakrotnie, a myślałam że już się skończyło.Zganiam to na to że mało wody piłam. Cycu też dzisiaj boli, lewy. Ponoć od 15 tyg zaczyna się produkcja mleka w piersiach. 
Pracodawca - kurcze wspólczuje wam dziewczyny za te akcje z pracodawcą, nie ma prawa krzyczeć itp. ja myślałam że u mnie jest źle ale to już przegięcie.

Zgłoś nadużycie #2972 28 sierpnia 2013, 8:24

Konto usunięte
Hejka :) co do tych kłuć w brzuszku to ja mam je często jak siedzę i się garbie :D i wtedy się wyprostuje to czuje ból wyrzej pępka ,ale tylko chwilowy :)

Zgłoś nadużycie #2973 28 sierpnia 2013, 9:07

Dorota93 Supermama
Hej dziewczyny :)
A ja się Wam muszę pochwalić, że mam dziś babski wieczór :) Tak dawno nigdzie nie byłam ! Się wystroję i heja ! hehe

Zgłoś nadużycie #2974 28 sierpnia 2013, 9:22

Konto usunięte
Dorota93 super :) i podziwiam Cię za chęci i siły :D ja o 21 już w piżamie ahaha :D a kiedyś to do 2 w nocy codziennie siedziałam :)

Zgłoś nadużycie #2975 28 sierpnia 2013, 9:27

Ece Gotowa na wszystko
hej!
Dorota93-wazna jest patelnia,mi tez nie eychodzily dopoki nie zainwestowalam w patelnie do nalesnikow w biedronie za 10 zl.Teraz smazenie to pikus i zawsze wychodza :-) .
Qasha-powodzenia u fryzjera!
Ma Inka-mnie boli brzuch przy przekrecaniu sie w lozku,wstawaniu,podnoszeniu sie z kucek z tym ze ponizej pepka w kierunku spojenia lonowego i bioder.Z Martyna tak mocno mnie nie bolal.
Kristi-tak jak mowisz trzeba zaakcepyowac zmiany,bo to dla maluszka.Po porodzie wszystko wroci do normy :-) . Moj M tez jest zachwycony zmianami i nie mialby nic przeciwko gdyby piersi mi zostaly pelniejsze jak teraz.Smaruje sie rano i wieczorem,bo nie wyrabiam ze swedzeniem,szczegolnie piersi i lydek.
Mam dzis lenia,nie chce mi sie wstawac.
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #2976 28 sierpnia 2013, 9:30

Ece Gotowa na wszystko

Dorota93 napisał(a)

Hej dziewczyny :)
A ja się Wam muszę pochwalić, że mam dziś babski wieczór :) Tak dawno nigdzie nie byłam ! Się wystroję i heja ! hehe

Super-baw się dobrze :-) .
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #2977 28 sierpnia 2013, 9:36

Dorota93 Supermama
kincia- sily to mi wrocily jakis tydzien temu :)

ece- mam dobrą patelnoę, bo mi teściowa na nowe mieszkanie kupiła ;)

miałam sen, że krwawiłam.... :( Ale ja chyba za dużo się stresuję..

Zgłoś nadużycie #2978 28 sierpnia 2013, 9:52

Kiniaa Gotowa na wszystko
Dzieńdoberek wam wszystkim ;)
Ja już w pracy i ogarniam swoje biurko bo mam troszeczkę nie porządek hehe a klienci się gapią jak na wariata....
jakoś musze się pozbierać bo jestem dziś do du..
w nocy nie mogłam spać, rzucałam się po całym łóżku a mąż biedulek chciał wskoczyć do łóżeczka do córeczki ale stwierdził że to kiepski pomysł bo się tam nie zmieści :) tak więc wylądował w salonie bo mówił że nie dało się zemna wyrzymać...aż mi go szkoda :(
Ja jestem szczęsliwa i bo mnie nic nie boli i oby nie zapeszyć tego,dzidzia ma się dobrze i mamuśia również więc oby tak dalej ;)
Miłego dnia kobitki ;)
Natanek :)

Zgłoś nadużycie #2979 28 sierpnia 2013, 9:57

maInka Zaprawiona w bojach
Dorota - baw się dobrze. A sny w ciąży chyba już takie są bo za dużo myślimy....
Co do bóli to znalazłam wczoraj artykuł że takie bóle podbrzusza raz z jednej raz z drugiej strony są spowodowane wzrostem macicy i nasilają się od 16 Tc. Moje są od przepracowania i braku relaksu w dzień bo wieczory i noce są okropne (Kristi mnie już wkurza spanie na lewym boku i podłożyłam sobie ze 2 poduszki pod głowę i teraz mam pozycję pół siedzącą ale za to wygodną ;) ). Do tego stres też zrobił swoje i dodatkowo odczuwam bóle w lewej łopatce i lewej piersi i drętwienie lewej ręki :/.
Ja dzisiaj też mam lenia ale chcę wybrać się do miasta w poszukiwaniu płaszczyka - grzybka albo jakiegoś cieplejszego poncza. Na zimę dostałam od przyjaciółki kurtkę taką jak chciałam kupić więc choć to z głowy.
Wrzucam Wam zdjęcie domku mojego robaczka wykonane wczoraj

Zgłoś nadużycie #2980 28 sierpnia 2013, 10:13

No i wymiot z rana :( oj coś dzisiaj nieciekawie się czuje, spanie też mi nie poszło.Dorota sen z krwią to na rodzine, nic złego, wręcz przeciwnie. Ja mam absurdalne sny ostatnio.
Malinka też mam promieniujące bóle w lewej piersi. A te bóle to nawet w odbycie czuje :( wrr. Od 5 rano nie śpie. Też mi mojego szkoda bo się przezemnie nie wysypia.
Mal i nka brzusio superowy :) rośniesz.
Ide zupe zjeść ... bo mało zostało w brzusiu :(

Zgłoś nadużycie #2981 28 sierpnia 2013, 10:26

Konto usunięte
Ma inka śliczny brzuszek !!! :) :*
a ja się zaczynam martwić, bo znów przytyłam ... Niecały tydzień temu 72 kg a dziś juz 73 kg boje się że przytyję za dużo w ciąży... Nigdy nie ważyłam ponad 70 kg :D to dopiero 17 tydzień a ja już 3 kg przytyłam

Zgłoś nadużycie #2982 28 sierpnia 2013, 10:38

haha kincia witaj w klubie :) ja ciesze się że nadrabiam :) prawie 72 kg. ale żołądek nadal nie działa jak trzeba.

Zgłoś nadużycie #2983 28 sierpnia 2013, 11:17

Kiniaa Gotowa na wszystko
Ja po poprzedniej ciąży schudłam 16kg zdrowe odżywianie trochę ćwiczeń i długo karmiłam małą ;)
Teraz przybyło mi dopiero 1,kg więc moja waga to 56kg i liczę na to że i tym razem zakończy się na 15-16 na plusie
Natanek :)

Zgłoś nadużycie #2984 28 sierpnia 2013, 11:32

Konto usunięte
Kristi może spróbuj zjeść coś z nabiału ? Mi nabiał na żołądek zawsze pamagał :)
Kiniaa wow :D 16 kg to naprawde dużo !! :)

Zgłoś nadużycie #2985 28 sierpnia 2013, 11:37

Konto usunięte
Dołączyłam do dzisiejszego klubu kobiet z czymś bolącym :( rozbolał mnie brzuszek z lewej strony ,a byłam tylko spacerkiem na poczcie...

Zgłoś nadużycie #2986 28 sierpnia 2013, 11:48

mjankun Początkująca
Hej :)
Tak czytam te wasze posty z tym jak boli lub ciagnie brzusio to doszlam do wniosku ze u mnie dawno nie bylo zadnych niedogodnosci  chociaz kiedys nawet jak szlam to mnie cos ciagnrlo przy robieniu kroka  :( Az zaczynam sie martwic bo tez jestem niezla panikara a wizyta i gincia dopiero we wtorek :(
W ogole rano obudzilam sie z takim bolem glowy ze bez apapu sie nie obylo  ;( was czasem tez tak boli? ja nie przyzwyczajona do bolu glowy bo nigdy nie mialam takich problemow... a teraz co pare dni cos lupie.
Dxziewczyny co do brzuszkow macie sliczne normalnie zakochalam sie w nich bo u mnie wydaje mi sie ze wiecej tluszczyku niz ciazowego bebzonka :D

Zgłoś nadużycie #2987 28 sierpnia 2013, 11:55

Konto usunięte
Mjankun to Ci się na pewno wydaje z tym tłuszczykiem :) cały czas czekamy na Twoje zdjęcie :) ból głowy to normalny objaw ciąży ,mi niestety apap nie pomoga :( muszę zamknąć się w ciemnym pokoju i na czoło zimne okłady ,zazwyczaj przechodzi po 1h. Ostatnio trzy dni mnie bolała głowa ,ale to były nerwobóle przez moją kochaną rodzinę która mnie zestresowała. Bóle brzuszka to podobno też norma w ciąży :) ja właśnie czuję taki ból jakby mi coś się naciągało..tzn rosło :D

Zgłoś nadużycie #2988 28 sierpnia 2013, 11:58

od 5 rano na nogach...kanapeczki misiowi do pracy zrobione i już zapowiedziałam że na kolacje pizza...OOooo jaka reakcja :) porozpieszczam mojego....mam nadzieje że później jakiś masaż mi zrobi...stóp :) a brzusio boli dalej ;)

Zgłoś nadużycie #2989 28 sierpnia 2013, 12:02

babeluniek Gotowa na wszystko
Hej!
Mnie też ciągle coś boli. I marudzę :P
Dziewczyny, mam dziwne pytanie... Czy zauważyłyście może, że jesteście bardziej owłosione? :P
Ja ogólnie nigdy nie miałam jakiegoś bujnego owłosienia, zresztą nawet jeśli to było jasne i delikatne (bo jestem bladą blondynką) a teraz to jakaś masakra :P Nie nadążam z goleniem nóg i mój brzuch też się zrobił owłosiony. To przez hormony?

Zgłoś nadużycie #2990 28 sierpnia 2013, 12:07

babeluniek ja też zarastam :) hje hje :) brzusio ręce itp. :D