Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #2751 26 sierpnia 2013, 13:49

babeluniek Gotowa na wszystko
Nooo kiedyś mieszkaliśmy w kawalerce 19 m :P Nie wiem, jak byśmy dali radę w takiej klitce :)

Zgłoś nadużycie #2752 26 sierpnia 2013, 13:51

Dorota93 Supermama
kurcze my se kupilismy rogowke no i ciezko przestawic te nasze lozko... myslimy i myslimy :) a szukacie czegos nowego, czy zostajecie na dluzej w kawalerce?

Zgłoś nadużycie #2753 26 sierpnia 2013, 13:57

Narazie zostajemy. Fajna okolica, przystępna cena i do tego mamy wyjście do ogródka :)
W rodzinie mojego M. jest mieszkanie, w którym mieszka jego babcia bardzo schorowana i od zawsze była mowa, że dostanie je Grzesiek - starszy brat M. Jak powiedzieliśmy, że jesteśmy w ciąży, pojawiła się myśl babci, że może powinno to mieszkanie być dla nas, bo Grzesiek jest dość specyficzny... :P Dużo całkiem zarabia, jest po 30. ale mieszka z rodzicami, nigdy nie miał dziewczyny i nikt nie ukrywa, że raczej nigdy nie będzie miał :P Ale od zawsze czeka na mieszkanie po babci. No ale jak tu wyszła nasza ciąża, ślub... Grzesiek postanowił nie czekać na śmierć babci, tylko od razu za jej życia przepisać na siebie formalnie to mieszkanie.
Mi tam to wisi... My sobie radzimy :) Zresztą on się tą babcią opiekuje, myślę, że w jakiś sposób mieszkanie mu się należy :)

Zgłoś nadużycie #2754 26 sierpnia 2013, 14:00

Dorota93 Supermama

babeluniek napisał(a)

Narazie zostajemy. Fajna okolica, przystępna cena i do tego mamy wyjście do ogródka :)
W rodzinie mojego M. jest mieszkanie, w którym mieszka jego babcia bardzo schorowana i od zawsze była mowa, że dostanie je Grzesiek - starszy brat M. Jak powiedzieliśmy, że jesteśmy w ciąży, pojawiła się myśl babci, że może powinno to mieszkanie być dla nas, bo Grzesiek jest dość specyficzny... :P Dużo całkiem zarabia, jest po 30. ale mieszka z rodzicami, nigdy nie miał dziewczyny i nikt nie ukrywa, że raczej nigdy nie będzie miał :P Ale od zawsze czeka na mieszkanie po babci. No ale jak tu wyszła nasza ciąża, ślub... Grzesiek postanowił nie czekać na śmierć babci, tylko od razu za jej życia przepisać na siebie formalnie to mieszkanie.
Mi tam to wisi... My sobie radzimy :) Zresztą on się tą babcią opiekuje, myślę, że w jakiś sposób mieszkanie mu się należy :)

my narazie też nie planujemy przeprowadzki. Mamy też kredyt, nie chcemy brać nastepnego :) No a pozatym przy malutkim dziecku to bez różnicy czy wielkie czy małe mieszkanie. Chociaż mimo wszystko trochę mało miejsca hihi. Ja narazie lecę. Muszę się okąpać i mamy spotkanie przed ślubem. Buziaki

Zgłoś nadużycie #2755 26 sierpnia 2013, 14:01

Trzymaj się :)

Zgłoś nadużycie #2756 26 sierpnia 2013, 14:34

diaglab Gotowa na wszystko
Ważne że w ogóle jest mieszkanie :-) jak to mówią ciasne ale własne :-D my mamy 43 m jakoś się pomiescimy we trójkę :-)

Zgłoś nadużycie #2757 26 sierpnia 2013, 15:03

kirsti30 Gotowa na wszystko
A jak wasze życie intymne? :) przyznam że nam się jakoś ... wzbogaciło, nie wiem czy to dobrze czy źle... :D

Zgłoś nadużycie #2758 26 sierpnia 2013, 15:20

qasha Fajna mama
ehhh ale sie namęczyłam :D

robiłam porządki w szafie i przy okazji chciałam wystawić parę rzeczy na allegro. namordowałam się przyznam szczerze :D

my robimy maleństwu kącik w sypialni. mamy co prawda swoje mieszkanie, 50 m, ale tylko dwa pokoje ;)

damy radę dziewczyny :)

Zgłoś nadużycie #2759 26 sierpnia 2013, 15:30

Ece Gotowa na wszystko
Hejka!
Ale produkujecie posty kobietki,ledwo nadrobilam.Ja dzisiaj trochę w kuchni rzadzę-mrozę koper na zimę,gotowalam pomidorówkę na obiad-teraz chwila przerwy na czyt. i pisanie.
Z rodzina to jest tak,ze najlepiej wychodzi się na zdjęciu.Moi rodzice zawsze lubili sterować, ale ja nauczyłem się tak jak mówi kirsti30 wpuszczać jednym,drugim wypuszczać.Teraz gdy zabrakło mojego taty (nie żyje) inaczej na to wszystko patrzę.Babeluniek-ja też źle znoszą krytykę ze strony mojej mamy,ale ona czasem nie zastanawia się co mówi i dopiero jak ja jej to uswiadomię,ze to moglo mnie zabolec przyznaje mi rację. Trudne tematy i wybory przed nami,najważniejsze bysmy się wspólnie starali być jak najlepszymi rodzicami dla naszych brzdacow.
Ja tez jeszcze czekam z zakupami,dopóki nie poznam płci.Zresztą dużo rzeczy mam po Martynce :-) ,chyba ze będzie chlopczyk,to wtedy będę musiała co nieco dokupić.O pokoju dla maluszka pomyslimy w przyszłym roku,choć Martynką deklaruje,że przygarnie maleństwo do swojego pokoiku.Zobaczymy,ale myślę ze przez pierwsze 3 miesiące i tak maluszek będzie u nas w sypialni,a później zrobimy remont i wydzielimy suwerenny pokoik dla bobaska.
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #2760 26 sierpnia 2013, 15:33

Konto usunięte
Nie nie nie!!! Tylko nie łóżeczka turystyczne dla niemowlaków !!! Prosze Was! Wiecie z czego są robione te kojce ? Z najgorszego plastiku i odpadów.śmierdzą plastikiem na kilometr a mały niemowlak w tym leży i to wdycha... Wiem co mówię bo moja siostra ma sklep z łóżeczkami ,fotelikami ,wózkami itp i przyjeżdza przedstawiciel i opowiada nam o tym jaka to jest masakra dla niemowlaka taki kojec... Ale każdy zdrobi jak uważa :) ja zamawiam łózeczko z drewna u stolarza i wcale nie będzie droższe od takiego plastikowego ,wręcz przeciwnie :) boki opuszczane to pośpi w nim ze 4 lata :)

Zgłoś nadużycie #2761 26 sierpnia 2013, 15:37

Co do życia intymnego... :P Jest lepiej od kiedy nie biegam do kibelka wymiotować :)

Mi nigdy się łóżeczka turystyczne nie podobały,, ale to wszystko kwestia gustu :)
Moje wymarzone jest drewniane w ciemnym kolorze z jasną pościelą i bladym bobasem (tak mówi M.) w środku :)

Ece, kochana ta Twoja córcia :) Byłam w jej wieku, kiedy na świat przyszła moja siostra i dokładnie pamiętam jakie to było przeżycie :)

Zgłoś nadużycie #2762 26 sierpnia 2013, 15:49

Konto usunięte
Babeluniek troche poczytałam i strasznie Ci współczuje ,bo u mnie też podobna sytuacja... Powiem Ci tyle : nie przejmuj się ,teraz bobas jest najważniejszy .zapomnij o tym co powiedziała Ci Mama,pomysl sobie ze tego w ogóle nie było ,albo że Ci się to śniło :P trzymaj się :*
Co do łózeczka to nawet nie kwestia gustu ,tylko zdrowia dziecka :) ja niechciałabym spać w łózku z plastiku :D ja właśnie chcę ciemne z dębu łóżeczko :) wszystkie meble w domu mają kolor antyczny orzech,takie mocno ciemne ,to łóżeczko też chcę ciemne żeby do reszty pasowało :) a gust mamy podobny bo beżowa ,jasna czy biała pościel to moje marzenie :) nie podoba mi się jakaś tak kolorowa czy cała rózowa :) buziaki

Zgłoś nadużycie #2763 26 sierpnia 2013, 15:50

Konto usunięte
Nie mogę się doczytać tyle postów :D normalnie książka :D heheh

Zgłoś nadużycie #2764 26 sierpnia 2013, 15:57

kincia napisał(a)

Nie mogę się doczytać tyle postów :D normalnie książka :D heheh

Tak to jest jak się człowiek lenił i nie zaglądał do nas :P

Zgłoś nadużycie #2765 26 sierpnia 2013, 16:01

Ece Gotowa na wszystko
My mamy po Martynce drewniane,kolor zloty dąb z dwoma wyjmowanymi szczebelkami.Posłużyło jej 2 lata,potem przeniosła się na duze wyrko. Taki przenośny kojec-lozeczko mam też-dostalam w prezencie,ale uzywalismy go raz podczas wyjazdu do rodziny.Strasznie niewygodny,nisko trzeba się nachylać i od powrotu leży sobie grzecznie na strychu,z przerwami gdy go komuś pozyczamy na wyjazd. :-)

W kwestii plastiku mogę wam powiedzieć,ze kolega który pracuje w firmie produkującej wyroby plastikowe,o zestrzegał nas przed kupowaniem czarnego plastiku.Stwierdził,ze lepiej go unikać.Staram się,ale nie zawsze wychodził ostatnio kupilismy czarną podkladkę pod laptopa w Ikea.Zielona nie podobała się M.
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #2766 26 sierpnia 2013, 16:22

kirsti30 Gotowa na wszystko
prosze wybaczyć ja i qasha pilnowałysmy aby postów nie brakło przez weekend ;) hihihi.

A ja sikam dzisiaj i uwaga ! 1kg nam przybył, wczoraj widziałam go, ale dzisiaj nie zniknoł :) hihi mamy tyjemy :) czas zacząć rosnąć :)

Zgłoś nadużycie #2767 26 sierpnia 2013, 17:01

Konto usunięte
Babeluniek właśnie że jest na odwrót :P jak się lenie to tu zaglądam :D właśnie skończyłam obiad robić i położyłam się troche polenić hehe :)
Ece bo właśnie do tego to łóżeczko jest :) to jest łóżeczko na wyjazdy itp ,a nie na codzień :) nawet stąd ta nazwa łóżeczko turystyczne :) fajnie że macie łóżeczko po Martynce ,ja też planuję to nasze że kiedyś będzie dla siostry bądz brata :)
Kristi30 wybaczam Ci :P przynajmniej mam co robić :) super że przytyłaś :) ja przytyłam 2,5 kg ważyli mnie u gin :) podobno dobrze przytyłam :) a no brzuszek mam rano taki jak kiedyś wieczorem po kolacji ,także chyba poszło te 2 kg w brzuszek a nie w tyłek :D hehe

Zgłoś nadużycie #2768 26 sierpnia 2013, 17:09

mjankun Początkująca
Dziewczyny a co z tymi wózkami ? Pytalam sie wczesniej ale cisza :) czyzby jeszcze zadna nie miala nic na oku ? :)

Zgłoś nadużycie #2769 26 sierpnia 2013, 17:20

mjankun, ja póki co tylko obserwuję wózki :)
Mój M. ma się tym zająć od strony technicznej, czyli zorientować się jakie są najlepsze (i bardzo się tym przejął), choć ostateczną decyzję podejmiemy wspólnie :)

Zgłoś nadużycie #2770 26 sierpnia 2013, 17:26

mjankun Początkująca
Ja to oglądam i oglądam i w sumie jestem zdecydowana juz z tym ze kupimy go gdzies w styczniu jak bedzie mundurowy przyplyw gotowki :) a i gwarancja na marne nie bedzie leciala :)