Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #2571 22 sierpnia 2013, 15:33

Konto usunięte
Ece dziękuje bardzo Kochana :* tak sobie myślę że obcy ludzie są dla mnie milsi i życzą mi lepiej jak własna rodzina..
Nie pomyślałabym że ktoś będzie mi dziecka zazdrościł. Boją się że to my bedziemy teraz w centrum uwagi z maleństwem , ale przecież ich dzieci nie przestaną być wnukami dla rodziców. A że to nasze pierwsze ,to każdy tak nas wspiera ,a niektórzy tego nie rozumieją i są chorobliwie zazdrośni.. Ehh !! Sorki musiałam się wygadać ;) bo w domu udaje ze mnie to nie obchodzi zeby nie mieli satyswakcji że mnie ranią swoim zachowaniem...

Zgłoś nadużycie #2572 22 sierpnia 2013, 15:41

Ece Gotowa na wszystko

kincia napisał(a)

Ece dziękuje bardzo Kochana :* tak sobie myślę że obcy ludzie są dla mnie milsi i życzą mi lepiej jak własna rodzina..
Nie pomyślałabym że ktoś będzie mi dziecka zazdrościł. Boją się że to my bedziemy teraz w centrum uwagi z maleństwem , ale przecież ich dzieci nie przestaną być wnukami dla rodziców. A że to nasze pierwsze ,to każdy tak nas wspiera ,a niektórzy tego nie rozumieją i są chorobliwie zazdrośni.. Ehh !! Sorki musiałam się wygadać ;) bo w domu udaje ze mnie to nie obchodzi zeby nie mieli satyswakcji że mnie ranią swoim zachowaniem...

Tak to jest z ludziskami,ale co tam..Zawsze kobietka w ciąży drugą w tej samej sytuacji najlepiej zrozumie.A forum jest po to żebyśmy się nawzajem wspierały i wyrzucały z siebie to co nas trapi. :-)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #2573 22 sierpnia 2013, 15:56

diaglab Gotowa na wszystko
Kicia nie stresuj się - niestety tak jest że rodzina potrafi zabić gwóźdź do trumny a u obcych ludzi znajdziesz częściej wsparcie i pomoc niż u rodziny. Sama to przerabialam. Nie przejmuj się, najważniejsze że z dzidzia jest wszystko ok :-) ale fakt- okropne jest to w jaki sposób się zachowują.

Zgłoś nadużycie #2574 22 sierpnia 2013, 15:59

No właśnie Dorotko czekamy na zdjęcie Twojego wypieku :-) moja babcia zawsze cmokała jak wkladala bułki do piekarnika i zawsze się jej udawały choć też nie miała smykałki do wypieków :-)

Zgłoś nadużycie #2575 22 sierpnia 2013, 16:12

kirsti30 Gotowa na wszystko
mal i nka może masz racje z tym bólem okresowym, muszę się przyjżeć jak często powstaje i w jakich odstępach czasowych. Prawda jest taka że dopiero teraz uczę się swojego ciała na nowo, nowe objawy rozciągania i moje zachowanie.

Widzę że kobitki przechodzą miłosne rozterki. Hm my dzisiaj przeprowadzilismy w korku fajną rozmowę i chciałam aby ona się ciągła godzinami. Planowanie przyszłości...wesele, zamieszkanie razem...ale fajnie. ale wczoraj ryczłam jak bóbr, czyli dzień do dnia nie podobny. Podejrzewam że wszystkie pary tak to odczują. Raz super, a później gorsze dni. Fakt faktem że finasowo też szału u nas nie będzie, ale musi być dobrze.

Kincia wspólczuje ci. Masakra jak rodzina taka jest, wiem coś o tym bo moja mama to najlepiej ciągła by za sznurki cały czas, tato nie lepszy. Stąd wychodzą później nie odzywania się, ale ja podobnie jak ty myśle, najważniejsze mój miś i plastuś którego nosze pod brzuszkiem. Nic więcej. Ale jak już mnie zdenerwują....wooo to długo mi schodzi aby się uspokoić. Powodzenia życze.

Zgłoś nadużycie #2576 22 sierpnia 2013, 16:57

Konto usunięte
Dziękuje :* Wam i Waszym pociechą też życzę wszystkiego dobrego!! Buziaki:*

Zgłoś nadużycie #2577 22 sierpnia 2013, 18:02

qasha Fajna mama
diaglab - na spotkanku suuuper :) objadłam się, wygadałam, wysmialam i odprężyłam :)

Zgłoś nadużycie #2578 22 sierpnia 2013, 21:13

To super Qasha :-) ale tu dziś ciiiisza? Gdzie jesteście? :-) czyżby przetwory wzięły górę nad forum? :-D ja jeszcze chwilke poczytam i idę lulu bo pobudka o 05:30 mnie czeka :-( dobrej nocki wyśpijcie się i niech nam wszystkim przyśnią się nasze malenstwa :-)

Zgłoś nadużycie #2579 22 sierpnia 2013, 21:37

alo diaglab wszyscy sie obijają :) ja spać zaraz uciekam, obym tylko spała :)

Zgłoś nadużycie #2580 22 sierpnia 2013, 21:42

Dorota93 Supermama
dziewczyyny ale kiepski dzien :( tzn od popolunia. Wzielam sie popoludniu za te ciasto... smietane ubijalam 3 razy :/ ciasto wyszlo okropnie... popstrykalam sie z Kamilem. tzn on zly, ze ja sie ciagle wsciekam. jeszcze przed chwila az musialam podloge na kolanach myc... narobilam sie jak dziki wol pol dnia. a jak patrze na te ciasto to mi sie zygac chce...

Zgłoś nadużycie #2581 22 sierpnia 2013, 22:11

Ece Gotowa na wszystko
Ja trochę urzędowalam w kuchni i przy kwiatkach,przy praniu chwilkę mi zeszło ;-) .
Dorota93-szkoda ,że ciacho nie wyszło.Na pocieszenie powiem,ze mi tez nie chciała ubić się śmietana.Głowa do góry, jutro będzie lepiej :-) .Pogodzicie się,zobaczysz Maleństwo :-) .
Qasha-super,ze spotkanie się udało :-) .
Diaglab niefajne takie pobudki o 5:30,ale jutro juz piątek :-) .
Spokojnej nocy kobietki.Poglaszczcie brzusie od e-ciotki ;-) .Do jutra.
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #2582 22 sierpnia 2013, 22:12

Dorota93 Supermama
Az bym se normalnie fajke dziś zapaliła, ale NIE!

Zgłoś nadużycie #2583 23 sierpnia 2013, 5:50

qasha Fajna mama
diaglab - ja codziennie o 5.00 mam pobudkę :) można się przyzwyczaić :)

witam znad sniadanka :)

Zgłoś nadużycie #2584 23 sierpnia 2013, 8:10

Hej Qasha i dzień dobry wstającym. Od 6:00 się obracam w łóżeczku ale stwierdziłam że nie ma sensu na siłe. Wczoraj odwiedzili mojego znajomi ze swoją 19 miesieczną córeczką i posłuchałam sobie porad, jak wiecie ja nie mam tutaj koleżanek i to było coś wielkiego dla mnie, trochę mi było głupio jak powiedziała: ubranek to dostaniesz pełno od znajomych...hm...zostawię to dla siebie.
Bylismy wczoraj jeszcze na targu popatrzeć za kołyską, ale nie było, widać nie ma co się śpieszyć :)
Udanego dnia życze kobitkom i mniej zakalcowatych nastrojów :)

Zgłoś nadużycie #2585 23 sierpnia 2013, 8:11

Czyżbym dzisiaj ja sama świętowała pełny tydzień :) hihi ale ten czas leci :)

Zgłoś nadużycie #2586 23 sierpnia 2013, 8:25

Konto usunięte
Witam się :)
Kristi30 gratulacje 15 tyg !!! :) ale ten czas leeeci :)

Zgłoś nadużycie #2587 23 sierpnia 2013, 8:29

kincia jak samopoczucie :)

Zgłoś nadużycie #2588 23 sierpnia 2013, 8:45

Ece Gotowa na wszystko
Hejka ranne ptaszki ;-) !
Wstaje piekny sloneczny dzień :-) .
Kirsti-gratki 15 tyg!
Dorota93-kciuki za wizytę zacisnietę,daj znac jak bedziesz po.
Wszystkim zyczę udanego dnia:-*.

Zgłoś nadużycie #2589 23 sierpnia 2013, 9:16

Dorota93 Supermama
Dziękuję za trzymanie kciuków :*
kirsti - GRATULACJE KOCHANA :) :*
Ale mam stresa, normalnie jak nigdy :(

Zgłoś nadużycie #2590 23 sierpnia 2013, 9:26

Margaret80 Zaprawiona w bojach
Witam wszystkich w piątkowy poranek :)
Kristi30-ja też dzisiaj świętuję pełny tydzień!
Mainka-ja również ma 2 karty ciąży i używam każdej u danego gina.Dzisiaj mam troszkę luźniejszy dzień w pracy więc mogę coś skrobnąć.Mi się dziewczyny zdaje że mam juz lekki brzuszek ale gin powiedział-że to taki wzdęciowy a nie ciążowy hehhe.Ludzie są zdziwieni jak słyszą że jestem w ciąży-podobno nic nie widać.Miłego dzionka-później sie odezwę.