Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #2551 22 sierpnia 2013, 11:39

Dorota93 Supermama

Ece napisał(a)

Dorota93-śliczny taki okrąglutki brzusio.A kształt zależy od tego jak to wszystko się w środku układa i od spręzystości i napięcia skóry na brzusiu.
Trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę-będzie ok-i zobaczysz Maluszka,może płeć poznasz nawet.

płeć już mi powiedzieli :) na 75% mężczyzna malutki mój :)

Zgłoś nadużycie #2552 22 sierpnia 2013, 11:41

Ece Gotowa na wszystko

mona3 napisał(a)

Cześć dziewczyny u mnie spory brzusio tak na 5 mc spokojnie ale na wadze dalej nic ale w 3 ciąży to szybciej wybija brzusio więc dlatego chyba taki duży już wszyscy wiedzą nie da się ukryć pozdrawiam

Też tak słyszałam i nie mogę się doczekać aż mnie wywali tak porządnie-póki co M mówi,że wyglądam jakbym fasoli za duzo zjadła ;-) .
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #2553 22 sierpnia 2013, 11:42

Dorota93 Supermama

babeluniek napisał(a)

Będzie dobrze :)
A dlaczego zmieniłaś lekarza?

bo moj mi nic nie mowil, nie zrobil mi ZADNEGO USG , mialam badania prenatalne na ktore mnie skierowal do swojego kolegi. Zaplacilam 200zl a dostalam 1 zdj (i wiecej w ogole nie mam) , tabletki na wzdecia(przeterminowane) i gazetke dla mam (z zeszlego roku). Tylko palcami pogrzebal (ten moj gin), miarka sie przebrala bo chce wiedziec co u mojego skarbka

Zgłoś nadużycie #2554 22 sierpnia 2013, 11:43

Ece Gotowa na wszystko

Dorota93 napisał(a)

płeć już mi powiedzieli :) na 75% mężczyzna malutki mój :)

no to lecę do tabelki wpisać Ci chłopczyka :-)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #2555 22 sierpnia 2013, 11:44

Dorota93 Supermama

Ece napisał(a)

no to lecę do tabelki wpisać Ci chłopczyka :-)

a nie ma ? :O musze tam zajrzeć hehe i uzupełnic Ci dane ;)

Zgłoś nadużycie #2556 22 sierpnia 2013, 11:57

Ece Gotowa na wszystko

Dorota93 napisał(a)

a nie ma ? :O musze tam zajrzeć hehe i uzupełnic Ci dane ;)

już jest.

Zgłoś nadużycie #2557 22 sierpnia 2013, 12:03

Dorota93 Supermama

Ece napisał(a)

już jest.

no to fajnie :P

Zgłoś nadużycie #2558 22 sierpnia 2013, 12:41

Anett Gotowa na wszystko
Wpadłam na chwilkę się przywitać bo zaraz uciekam do pracy. Rano byłam w mieście jako kierowca dla mojej mamy i wyskoczyłam na małe zakupy, troszkę się nachodziłam przy okazji kupiłam prezencik na te chrzciny i wróciłam taaaaka zmęczona, a przede mną jeszcze 7 godz pracy. Trzymajcie kciuki :)
Co do brzuszka, u mnie już nie da sie ukryć :) piękna piłeczka :) )
Miłego dnia :D

Zgłoś nadużycie #2559 22 sierpnia 2013, 12:43

Dorota93 Supermama
miłęgo dnia, niech Ci praca szybko zleci ;)

Zgłoś nadużycie #2560 22 sierpnia 2013, 12:48

anusiaczek Zaprawiona w bojach
Witajcie!Moja córa dopiero zasnęła....Widzę, że dużo chłopców będzie ;) . Ja tak wyznaczam sobie koeljne cele..i czekam do 20 tygodnia ;) .Ostatnio oglądaliśmy z mężem fajny film "October Baby" bardzo polecam.Jest bardzo wzruszająco i przez pół filmu płakałam,ale co najważniejsze dobrze się kończy. Opowiada o młodej dziewczynie, która ma różne problemy zdrowotne i emocjonalne i w koncu dowiaduje się, że urodziła się w 24 tyg. w wyniku nieudanej aborcji....Odnajduje swoją biologiczną matkę i położną, która była przy zabiegu...Bardzo wartościowy :)
Ece widzę, że masz dostęp do tabelki i możesz wpisywać więc proszę wpisz u mnie płeć: chłopiec i imię Rafał :)

Zgłoś nadużycie #2561 22 sierpnia 2013, 13:33

Ece Gotowa na wszystko
Anusiaczek-zrobione ;-)

Zgłoś nadużycie #2562 22 sierpnia 2013, 14:25

maInka Zaprawiona w bojach
Kristi - a te bóle masz tak cały czas? Czy np. parę dni czy dzień w jakimś danym okresie. To może byc tak,że odczuwasz bóle w czasie kiedy normalnie miałabyś okres. Ja tak miałam w poprzedniej ciąży przez cały jej okres.
Babeluniek-  haha dobre z tym przepuszczeniem kobiety w ciąży...przyjdzie i na Ciebie pora ;) . Mnie jeszcze w poprzedniej ciąży zdarzyło się tylko 1 raz że zostałam przepuszczona. Przez Niemca w markecie w Gerlitz ;) .....
W ogóle to dziękuję Wam. Kochane jesteście. Sprawa dotyczy mojego męża. jesteśmy razem 11 lat i powtórzyła się "sprawa" jeszcze z przed paru lat . Wtedy sobie obiecałam że jeszcze raz i odchodzę. Teraz jestem w kropce. .... Najchęteniej spakowałabym się i wyjechała do rodziców ale zaraz Patryk zacznie swoje zajęcia, a ponadto nie chciałabym stresować rodziców swoimi zmartwieniami...
Pytanie do dziewczyn, które mają podwójnie lekarzy.... macie 2 karty ciążowe czy z jedną chodzicie ..jak to wygląda ?? ?

Zgłoś nadużycie #2563 22 sierpnia 2013, 14:27

Ece u mnie możesz dopisać wiek- 30 ;)

Zgłoś nadużycie #2564 22 sierpnia 2013, 14:30

Kincia - przejrzałam teraz naszą tabelkę i zobaczyłam że masz na imię Karina... Jest to jedno z imion nad którym zastanawiam się jeśli okaże się że będę miała córę ;) .

Zgłoś nadużycie #2565 22 sierpnia 2013, 14:37

babeluniek Gotowa na wszystko
MaInko, podejrzewam, że straciłaś teraz zaufanie do swojego faceta... To przykre, że ktoś ważny dla nas potrafi nas ranić i zawodzić ale ja znam tego typu sytuacje z tej drugiej strony (to ja byłam winna) i wiem, że gdyby nie to, że mój M. potrafi być tak wyrozumiały, cierpliwy i kochający to teraz nie byłoby tak pięknie jak jest.

Też podoba mi się imię Karina, na tą propozycję M. zaproponował jeszcze Kalina :) I w sumie oba mi się podobają :)

Zgłoś nadużycie #2566 22 sierpnia 2013, 14:57

Ece Gotowa na wszystko

maInka napisał(a)

Ece u mnie możesz dopisać wiek- 30 ;)

Zrobione ;-) .
Co do pytania odnośnie lekarzy-to oczywiście mam 2 karty.
Wspólczuję sytuacji z mężem :-( . Nie duś w sobie tych zmartwień,bo to niedobre dla Ciebie i dzidzi.Może ten wyjazd do rodziców to dobry pomysł,czasem warto spojrzeć na problemy z dystansu.Tym bardziej,że jeszcze tydzień do rozpoczęcia roku szkolnego.
Jeśli chodzi o imiona to mam pustkę w głowie,M też.Natomiast Martynka już wybrała dla chłopca Maksymilian, dla dziewczynki wybrała Mia(z ulubionej bajki) ;-) .

Zgłoś nadużycie #2567 22 sierpnia 2013, 15:14

Ece Gotowa na wszystko
Dorota93-jak tam ciacho?

Zgłoś nadużycie #2568 22 sierpnia 2013, 15:16

Ece Gotowa na wszystko

Anett napisał(a)

Wpadłam na chwilkę się przywitać bo zaraz uciekam do pracy. Rano byłam w mieście jako kierowca dla mojej mamy i wyskoczyłam na małe zakupy, troszkę się nachodziłam przy okazji kupiłam prezencik na te chrzciny i wróciłam taaaaka zmęczona, a przede mną jeszcze 7 godz pracy. Trzymajcie kciuki :)
Co do brzuszka, u mnie już nie da sie ukryć :) piękna piłeczka :) )
Miłego dnia :D

Na co się zdecydowałaś-mam na myśli oczywiście prezent na chrzciny?Trzymam kciuki,żeby czas w pracy minął bez obciązenia i szybko.

Zgłoś nadużycie #2569 22 sierpnia 2013, 15:22

Konto usunięte
Witam się po wizycie u gin :) wszystko dobrze ,szyjka się trzyma dobrze ,ale nie widziałam dziś mojego maleństwa ,bo stwierdziłam że nie chcę tak często mieć usg i będę miała robione w 20-21 tygodniu ciąży ,czyli za miesiąc :) mam stresowe sytuacje w domu :( niektórzy zachowują się jakby nie wiedzieli że kobiety w ciąży nie można denerwować i mają do mnie co chwile jakieś dziwne obiekcje ,ale olewam to !!! Skoro ja byłam miła i robiłam wszystko co tylko mogłam, a ktoś tego nie docenił to mam tą osobe gdzieś :) interesuje mnie tylko mój M. I nasz synek :) chyba agrafkę lub cerówkę zaczne ze sobą nosić ,aby mnie nie zauroczyli ,ani maleństwa ( hehe zabobony ) bo już nawet ludzie dziecka zazdroszczą :(

Zgłoś nadużycie #2570 22 sierpnia 2013, 15:29

Ece Gotowa na wszystko

kincia napisał(a)

Witam się po wizycie u gin :) wszystko dobrze ,szyjka się trzyma dobrze ,ale nie widziałam dziś mojego maleństwa ,bo stwierdziłam że nie chcę tak często mieć usg i będę miała robione w 20-21 tygodniu ciąży ,czyli za miesiąc :) mam stresowe sytuacje w domu :( niektórzy zachowują się jakby nie wiedzieli że kobiety w ciąży nie można denerwować i mają do mnie co chwile jakieś dziwne obiekcje ,ale olewam to !!! Skoro ja byłam miła i robiłam wszystko co tylko mogłam, a ktoś tego nie docenił to mam tą osobe gdzieś :) interesuje mnie tylko mój M. I nasz synek :) chyba agrafkę lub cerówkę zaczne ze sobą nosić ,aby mnie nie zauroczyli ,ani maleństwa ( hehe zabobony ) bo już nawet ludzie dziecka zazdroszczą :(

Gratuluję udanej wizytki!Super,że wszystko w porządku.
Wspólczuję stresowej sytuacji w domu.