Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #2491 21 sierpnia 2013, 11:25

Dorota93 Supermama

babeluniek napisał(a)

Weźcie mnie ochrzańcie!
Zachciało mi się cukierków tych mlecznych Werther's Original więc niewiele myśląc poszłam do sklepu, do którego mam 5 minut na piechotę. Wyszłam, pogoda taka żeźka, więc uznałam, że pójdę dłuższą drogą (jakieś 10 minut spacerkiem). Poszłam i w sklepie okazało się, że tego nie mam, tamtego też... I wyszłam z trzema ciężkimi siatami i zamiarem powrotu też dłuższą drogą. Jaka ja jestem głupia. W połowie tak mnie brzuch rozbolał, że musiałam usiąść na krawężniku. A to taka spokojna uliczka, żywej duszy w koło, przecież jakby mi się coś stało to masakra. Zadzwoniłam do M., że siedzę i nie mogę iść. Niewiele mógł zrobić przez telefon. Posiedziałam, pooddychałam, zjadłam cukierka :P I ruszyłam. Co chwilę musiałam robić przystanek, takie skurcze. Na szczęście jakoś dotarłam (szłam 30 minut). Teraz wzięłam dwa magnezy, nospę i obiecuję leżeć. Ale lanie mi się należy!

masz lanie ! Dopiero co ci się wymioty skończyły to teraz coś takiego? A niech cie dzidziuś pomęczy za to !

Zgłoś nadużycie #2492 21 sierpnia 2013, 11:25

Margaret80 Zaprawiona w bojach
AAAAA i gratuluje kolejnych tygodni-jak ten czas szybko leci

Zgłoś nadużycie #2493 21 sierpnia 2013, 11:56

Anett Gotowa na wszystko
Dzień dobry :) przymierzałam się, żeby wcześniej napisać ale oczywiście miałam trudności z zalogowaniem ale na szczęście teraz się udało... Złośliwy jest ten portal czasem, już miałam mały wkurw.
Dopadła mnie lekka chandra przez tą deszczową pogodę, zwłaszcza że jeszcze godzinka lenistwa i do pracy...
Wczoraj mój brzuszek pokazywał pazurki, nie mogłam ustać za kasą, na przemian jakieś kłucia i bóle ale siadłam pogłaskałam i przeszło, trochę się zaniepokoiłam bo właściwie nie mam często podobnych dolegliwości, ale tłumaczę sobie że szkrabek po prostu rośnie :)

Wiecie co mnie zastanawia, od ok 2 czy 3 tygodni tak kicham, że to nie pojęcie. Zawsze miałam dar do wielokrotnego kichania, ale tak to nigdy nie miałam... I tak myślę czy to może mieć coś wspólnego z ciążowym stanem, nigdy nie miałam żadnych alergii i kataru też nie mam, dopóki się nie zakicham :) Dziwne! :)

Zgłoś nadużycie #2494 21 sierpnia 2013, 12:03

Dorota93 Supermama

Anett napisał(a)

Dzień dobry :) przymierzałam się, żeby wcześniej napisać ale oczywiście miałam trudności z zalogowaniem ale na szczęście teraz się udało... Złośliwy jest ten portal czasem, już miałam mały wkurw.
Dopadła mnie lekka chandra przez tą deszczową pogodę, zwłaszcza że jeszcze godzinka lenistwa i do pracy...
Wczoraj mój brzuszek pokazywał pazurki, nie mogłam ustać za kasą, na przemian jakieś kłucia i bóle ale siadłam pogłaskałam i przeszło, trochę się zaniepokoiłam bo właściwie nie mam często podobnych dolegliwości, ale tłumaczę sobie że szkrabek po prostu rośnie :)

Wiecie co mnie zastanawia, od ok 2 czy 3 tygodni tak kicham, że to nie pojęcie. Zawsze miałam dar do wielokrotnego kichania, ale tak to nigdy nie miałam... I tak myślę czy to może mieć coś wspólnego z ciążowym stanem, nigdy nie miałam żadnych alergii i kataru też nie mam, dopóki się nie zakicham :) Dziwne! :)

wiesz, ze ja wczoraj tez tak miałam? :D non stop jak wpadłam w trans to tragedia :D

Zgłoś nadużycie #2495 21 sierpnia 2013, 12:11

babeluniek Gotowa na wszystko
O kurczę. Myślałam, że się przeziębiłam, bo też kicham jak szalona...
Podobno puchną nam śluzówki w nosie, może to od tego? :)

Zgłoś nadużycie #2496 21 sierpnia 2013, 12:12

Dorota93 Supermama
no może :) ja jeszcze czasem smarkam z krwią

Zgłoś nadużycie #2497 21 sierpnia 2013, 12:19

Konto usunięte
Babeluniek a pisałam Ci że nie masz nic robić !!! Lanie Ci się należy !!! :D do łózka i odpoczywać !!!

Zgłoś nadużycie #2498 21 sierpnia 2013, 12:39

Dorota93 Supermama

kincia napisał(a)

Babeluniek a pisałam Ci że nie masz nic robić !!! Lanie Ci się należy !!! :D do łózka i odpoczywać !!!

odezwała się ta, co najmniej robi haha. Ty tak samo odpoczywać!

Zgłoś nadużycie #2499 21 sierpnia 2013, 12:52

diaglab Gotowa na wszystko
Kincia- tak naprawdę jestem w 13 tyg. I 3 dniu- tak wskazuje mi zawsze badanie usg, zr mój sztab jest młodszy o te parę dni, bo miałam później owulacje. A ten suwaczek liczy od dnia ostatniej miesiaczki. Ale i tak dziękuję:-*
Dobrze że nie masz już plamień - bardzo się cieszę :-) ja też za każdym razem jak chodziłam fo toalety to bałam się spojrzeć ns wkładkę i tak zostało mi do dziś, nadal paraliżuje mnie strach przed plamieniamiDorota93- gratuluję ślicznego brzusia :-)
Babeluniek- popieram przedmówczynie - lanie jak nic należy Ci się, nie możemy nic dźwigać!!
Anett- rano miałam to samo, też mnie szlag trafiał. Ja też kicham, ale najbardziej dokucza mi zatkany nos przez który nie mogę zasnąć i w dodatku utrudniam to samo mojemu M. Bo mam swiszczący wydech przez ten katar. A krwawienia z nosa to już u mnie codzienność

Zgłoś nadużycie #2500 21 sierpnia 2013, 12:55

Sorry za błędy ale jak zawsze piszę z tel. :-D nie chodziło mi o sztab tylko o mojego szkraba :-)

Zgłoś nadużycie #2501 21 sierpnia 2013, 12:56

Dorota93 napisał(a)

odezwała się ta, co najmniej robi haha. Ty tak samo odpoczywać!

Co prawda to prawda, Dorota93 ma rację :-D

Zgłoś nadużycie #2502 21 sierpnia 2013, 15:48

Ece Gotowa na wszystko
Ja tez kicham jak szalona,ale to przez obrzęk sluzowek.Ponoć norma :-) tak jak krwawienia z nosa.
Kincia-super ,ze juz lepiej
Babeluniek-Tobie się należy lańsko na kolańsko jak nic!Grzecznie odpoczywać i żadnego dźwigania. Zrozumiano ;-) ?
Dorota93-sliczny brzusio :-)
Margaret-znowu była ta ulubiona położna i musialam swoje odsiedziec w poczekalni.
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #2503 21 sierpnia 2013, 16:51

kirsti30 Gotowa na wszystko
dobrze je tam omłocić ! a ja winna się czuje że w większości czasu leże i nic nie robię :) ni ma! leżymy i tak do lutego :) . A my dzisiaj lasagna :) rodzinnie działamy cała ekipa, zaraz zobaczymy co z tego wyjdzie.
Czy wam chormony dalej działają, bo ja dzisiaj rano zrobiłam piękny popis ryczenia przed moim :( eh. Jak mnie przytulił to się uspokoiłam. Ale chamburger był na śniadanie :D hihih

Zgłoś nadużycie #2504 21 sierpnia 2013, 16:53

kirsti30 Gotowa na wszystko
Dorotka ja łazanki robie tak samo jak ciasto na kluski tylko cieniutko i wsio :)

Zgłoś nadużycie #2505 21 sierpnia 2013, 17:04

Dorota93 Supermama
zle napisalam, bo mi nie chodzilo o makaron tylko o całe danie :P ale juz zrobione ;)

Zgłoś nadużycie #2506 21 sierpnia 2013, 17:10

mona3 Zadomowiona
cześć dziewczyny u mnie ostatnio słabo z pisaniem. Mnie od wczoraj bolał brzuch jeszcze takie napinanie mojego lekarza nie ma na urlopie więc dziś pojechałam na izbę przyjęć do szpitala w którym on pracuje na szczęście wszystko ok z dzidzią tez bo robili mi usg i badania ale mam brać luteinę 2x dziennie i nospę no i magnez trochę się wystraszyłam ale wszystko oki trzeba trochę wystopować i odpoczywać do pracy wracam po urlopie tylko na parę dni i ide na L4 tak chyba będzie lepiej. Pozdrawiam

Zgłoś nadużycie #2507 21 sierpnia 2013, 18:18

Byłam grzeczna cały dzień :)
Co prawda nie leżałam bezczynnie ale nie robiłam nic strasznego. Porobiłam sobie etykietki na przyprawy i na słoiki z przetworami, więc miałam wycinania co niemiara :P
Szukałam też w internecie inspiracji... Muszę wybrać kwiaty do ślubu. Nie lubię róż, zawsze ubóstwiałam tulipany i żonkile. Znalazłam kilka ładnych bukiecików z tulipanów, jakie mi się marzą ale nie wiem czy w październiku nie będzie problemów ze zdobyciem tulipanów... Któraś się może orientuje? :)

Zgłoś nadużycie #2508 21 sierpnia 2013, 18:22

Dorota93 Supermama
http://www.mojewypieki.com/przepis/kostka-cappucino u mnie na tapecie to ciasto. na dniach je zrobie :) a jesli chodzi o kwiaty to ja sie nie orientuje jakie beda w pazdzierniku :P

Zgłoś nadużycie #2509 21 sierpnia 2013, 18:58

maInka Zaprawiona w bojach
Dorota aż mi ślinka poleciała :) .
babeluniek - z tego co wiem to na giełdach kwiatów o każdej porze dostaniesz kwiaty jakie zapragniesz. Popytaj tylko jak to wygląda w Twoim mieście .

Czy mój suwaczek widać ?? ? :)
Ja mam kiepski dzień. Noc przepłakana, dzień podobnie. Nie chcę Was zanudzać i jak to mówi moja babcia "po burzy zawsze wstaje słońce". ...więc mam nadzieję że kiepski okres szybko minie.

Zgłoś nadużycie #2510 21 sierpnia 2013, 19:05

MaInka, już nie raz była o tym mowa - jesteśmy tu po to by się wspierać. I nie chodzi tu tylko o wspieraniu się w ciążowych dolegliwościach ale ogólnie :)
Dlatego pisz, co się dzieje... Chyba, że nie chcesz, to też rozumiem :)