Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #2431 20 sierpnia 2013, 17:18

diaglab Gotowa na wszystko
Ja z kolei jak widzę reklamy z jedzeniem to robi mi się niedobrze :-(
Jeśli chodzi o piwo- moja koleżanka piła reedsa malinowego i dzieci ma zdrowe. Ja szczerze mówiąc obawiałabym się pić alkohol w ciąży ale jak faktycznie ma się na coś smaka to trzeba to zaspokoić :-D
Kincia ładne masz imię, faktycznie oryginalne :-) nigdy nie poznałam kogoś o takim imieniu :-) ja też myślałam że wybranie imienia dla dzidzi będzie proste ale jak widać trzeba mocno negocjować z naszymi mężczyznami :-D

Zgłoś nadużycie #2432 20 sierpnia 2013, 17:24

qasha Fajna mama
witam po pracy :) ja dzisiaj robie spagetti na obiadokolację :> jutro do pracy ze sobą zabiorę i mojemu A też zapakuję :)

dzisiaj byłam na zakupkach jedzeniowych i przy okazji kupiłam troszkę ubranek dla mojego szkraba, takich uniwersalnych i dla chlopca i dla dziewczynki sie nadadza :) coby chlopczyk nie chodzil w rozowych sweterkach :D

Zgłoś nadużycie #2433 20 sierpnia 2013, 17:28

babeluniek Gotowa na wszystko
Właśnie wczoraj byłam w pepco i oglądałam malutkie ciuszki, chciałam nawet coś kupić, ale obiecałam M., że sama nie będę :P On też nakręcony na zakupy :)

Zgłoś nadużycie #2434 20 sierpnia 2013, 17:42

kincia napisał(a)

Wiem jedno : jeśli masz na coś ochotę to to wypij , bo nie zaznasz spokoju :D pewnie cały czas myślisz o tym karmelowym smaku :)

No myślę :P Ale M. jest twardy. Karmi ma 0,5% alkoholu :P

Zgłoś nadużycie #2435 20 sierpnia 2013, 18:37

Konto usunięte
Diaglab , dziękuje :) ja alko w ciąży raczej nie wypiję , bo mam pecha i pewnie nie skończyłoby się to dobrze... Wolę się obyć jakoś ,ale nie powiem że smaka w te upalne dni na takie bardzi zimne miałam ,ale się powstrzymałam :) zreszta gdyby mój się dowiedział że na piwo mam ochotę to by mi to wybił z głowy raz na zawsze :D
Qasha witam Cię :) spagetti to moje jedno z ulubionych dań w ciąży :) smacznego :) ja mam bzika, już bym wszystko kupowała :D ciuszki dostanę od siostry po siostrzeńcu który ma teraz 9 miesięcy , także rzeczy są nowe i ładne :) najbardziej cieszę się że dostanę po nim buty emu takie malutkie od 0-6 miesięcy :) słodkie są :) i kombinezon miś :) na luty będzie jak znalazł na te mrozy :) jak znajdę w necie to dodam fotki tych bucików i kombinezonu :)
Babeluniek bardzo fajnie że się angażuje :) mój też chce wybierać ze mną wszystko ,ale bardziej mu zależy na takich rzeczach jak łóżeczko ,fotelik , wózek :)

Zgłoś nadużycie #2436 20 sierpnia 2013, 18:44

kirsti30 Gotowa na wszystko
awww kincia bomba :) boomba ten misiakowy ubiorek. Karmi ma tyle ile ja wypijam w łyku, a tak jak mówię ja więcej nie moge bo wymiot, ale jak twój m tak ci odmawia, może postaw go w podobnej sytuacji, powiedz ze przez cały tydzien nie moze zjeść lub wypic cos co najbardziej lubi :) ha

Zgłoś nadużycie #2437 20 sierpnia 2013, 18:45

Ojejku, ten kombinezon jest cudowny! Dokładnie taki bym chciała :)
Ostatnio powiedziałam M., że jego działką będzie wybór wózka (oczywiście ostatnie zdanie i tak będzie należało do mnie) i od kilku dni siedzi na forach internetowych, czyta opinię o każdym wózku, który mu się spodoba i co chwilę podsyła mi jakieś linki :P

Zgłoś nadużycie #2438 20 sierpnia 2013, 18:58

diaglab Gotowa na wszystko
Widzę że u Was szał zakupów już praktycznie się zaczyna :-) ja też chciałabym coś kupic ale mój stwierdził że dopiero jak będę w 7 m-cu bo żeby nie zapeszac :-( jak widzę takie słodkie ciuszki jakie kincia wkleila to aż coś mi się robi :-D dzisiaj ja dostalam jakiegoś powera do pracy - prasuje zawzięcie odkąd wróciłam z pracy-trochę mi się uzbierało :-P chyba udzieliło mu się to od Doroty93 :-D

Zgłoś nadużycie #2439 20 sierpnia 2013, 19:05

Ja dzisiaj też mam niespotykanego u mnie powera :)
Wysprzątałam kuchnię, nagotowałam gołąbków, powideł i zrobiłam porządki na swojej półce w piwnicy.
I zaraz nawet pójdę na spacer z psem, choć wieczorami M. chodzi :)

Zgłoś nadużycie #2440 20 sierpnia 2013, 19:05

Ja dzisiaj też mam niespotykanego u mnie powera :)
Wysprzątałam kuchnię, nagotowałam gołąbków, powideł i zrobiłam porządki na swojej półce w piwnicy.
I zaraz nawet pójdę na spacer z psem, choć wieczorami M. chodzi :)

Zgłoś nadużycie #2441 20 sierpnia 2013, 19:06

Konto usunięte
No na ten kombinezon najbardziej czekam :P on jest ze smyka i wydaję mi się że jak zacznie się sezon na takie ciepłe pajacyki to na pewno znajdzie się na półce w sklepie :)
Babeluniek co do wózka ,to ja nie mam pojęcia ,jak jakiś Wam wpadnie w oko to dajcie znać ,może i mi pomożecie :)
Diaglab ja pewnie dopiero w 7 miesiącu też zacznę kupować ,głównie z tego względu że dopiero wtedy dostanę pierwsze chorobowe ,teraz całą kasę jaką mam wydaję na zusy niestety... :( ale potem będzie z tego jakaś korzyść przez rok macierzyńskiego :)

Zgłoś nadużycie #2442 20 sierpnia 2013, 19:26

jak to z tym L4. Pierwsza pencja za miesiac na zwolnieniu jest wypłacana przez...?Pracodawce czy ZUS? I czy wraz z początkiem miesiąca trzeba dostarczyć zwolnienie czy można później?

Zgłoś nadużycie #2443 20 sierpnia 2013, 19:29

Konto usunięte
1 l4 przez pracodawcę zawsze :) chyba że masz swój zakład ,wtedy zawsze zus :) zwolnienie najlepiej dostarczyć jak najszybciej ,ale na złożenie jego w zusie jest kilka dni

Zgłoś nadużycie #2444 20 sierpnia 2013, 19:33

czyli kolejne l4 składam do pracodawcy czy do zusu?
Aha zobaczcie co znalazłam :) http://allegro.pl/zimowy-tygrysek-0-9m-disney-mega-paka-i-nowe-i3463343531.html

Zgłoś nadużycie #2445 20 sierpnia 2013, 19:35

Konto usunięte
Do pracodawcy :) wszystkie zwolnienia niesiesz do pracodawcy w trakcie ciąży . pracodawca ma 7 dni na złożenie zwolnienia w zusie.

Zgłoś nadużycie #2446 20 sierpnia 2013, 19:37

Konto usunięte
Ale śliczne perełki :) przepiękne te ciuszki :)
Piękna lalka na tych zdjęciach :) moja znajoma kiedyś szukała takiej dla swojej córki ,właśnie aby wyglądała jak prawdziwy dzidziuś :)

Zgłoś nadużycie #2447 20 sierpnia 2013, 20:02

Margaret80 Zaprawiona w bojach
Ece-masz rację wizytowałam dzisiaj,ale na prywatnej wizycie,z nfz mam 27 sierpnia.Ale teraz najważniejsze-najprawdopodobniej będzie dziewczynka,więc póki co po mojej myśli :) Dzidziuś rośnie jak na drożdżach-serce ładnie bije,więc jestem spokojna.A jak u Ciebie dzisiejsza wizyta?

Zgłoś nadużycie #2448 20 sierpnia 2013, 20:29

kincia podziękować :) . Margaret świetne wieści gratuluje, jeśli moge, widze że ty nfz i prywatnie, ja też tak chyba zaczne robić bo już rece opadają a finasowo pasowałoby na ubranka odkładać :)

chamburgeraaaa mi sie chce :D

Zgłoś nadużycie #2449 20 sierpnia 2013, 20:32

Niutka26 Gotowa na wszystko
Witam i ja :)
ja od początku ciąży tez biore jedynie kwas foliowy,żadnych witaminet nie dostalam.
A propos kombinezoników- ja dostałam od koleżanki taki milusi -

Zgłoś nadużycie #2450 20 sierpnia 2013, 20:35

Konto usunięte
Kristi30 musiałaś mi narobić apetyt na chamburgera ,co nie ? :P dzięki wielkie ! :D teraz bez chamburgera nie zasnę :D
Niutka26 przepiękny ten kombinezonik :) mi najbardziej te uszka na kapturku się podobają :) słodziutkie :)