Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #2411 20 sierpnia 2013, 12:20

Dorota93 Supermama
http://www.c-and-a.com/pl/pl/shop/product.html?mlid=1246.1051.289191.99b7019c9e8... dla kobiet w ciazy/Spodnie i dzinsy/113225/1&utm_source=adpilot&utm_medium=retargeting&utm_campaign=adpilot-retargeting ale mi się te spodnie podobają...

Zgłoś nadużycie #2412 20 sierpnia 2013, 12:24

Konto usunięte
Dorota93 dzięki :* masz rację Kochana :) mam wizytę za 2 dni to zapytam lekarza o co chodzi ... Spodnie mają bardzo fajne ,wcześniej nie wiedziałam że w c&a są też ciuchy dla mamusiek :) Buziaki !!

Zgłoś nadużycie #2413 20 sierpnia 2013, 12:29

babeluniek Gotowa na wszystko
Kincia za 2 dni wizyta, Dorota za 3 dni, kto jeszcze w najbliższym czasie? :)

Zgłoś nadużycie #2414 20 sierpnia 2013, 12:39

Widziałyście tego "maluszka"? :P
http://www.tvn24.pl/wideo/z-anteny/najwiekszy-maluch-w-meksyku,850712.html?playl...

Zgłoś nadużycie #2415 20 sierpnia 2013, 12:46

kirsti30 Gotowa na wszystko

Dorota93 napisał(a)

http://www.c-and-a.com/pl/pl/shop/product.html?mlid=1246.1051.289191.99b7019c9e84ec6c4a555ddb1899d529...0.1376993886.1.1379585886&cid_af=1246#/Kobiety//Moda dla kobiet w ciazy/Spodnie i dzinsy/113225/1&utm_source=adpilot&utm_medium=retargeting&utm_campaign=adpilot-retargeting ale mi się te spodnie podobają...

ja dzisiaj dorwałam w ''misz masz''tak nazywam sklepy z drugiej ręki :) świetną koszule ciążową później będzie jak znalazł, normalnie się w niej zakochałam i spodnie rybaczki, ale z tym dużym pasem, mega wygodne. Bo dzinsów już nie zakładam.

Zgłoś nadużycie #2416 20 sierpnia 2013, 12:47

Konto usunięte
Oooo matko :D
Babeluniek gratuluję Ci Kochana 14 tygodnia ciąży :) oby mdłości poszły precz!

Zgłoś nadużycie #2417 20 sierpnia 2013, 12:49

Dorota93 Supermama
muszę zainwestować już tak bardziej na poważnie w spodnie Pogoda sie zepsuła a ja nie mam w czym dziś wyjść, żeby było mi wygodnie :/

Zgłoś nadużycie #2418 20 sierpnia 2013, 12:56

kincia zwooooooolnij, ja też czuje się źle z tym że nie robie większości obowiązków, ale staram się cieszyć chwilą. rodzina mojego miśka mnie rozpieszcza i dbają o mnie :) jak mamusia zadowolona to i maleństwo się cieszy.
Aha doszlismy do wniosku że imie dla dziewczynki - Natalka, a dla chłopaka który będzie na 99% - uwaga - Krystian,Rafał,Darek-jeszcze nie wiemy :) hihihi

Zgłoś nadużycie #2419 20 sierpnia 2013, 13:01

diaglab Gotowa na wszystko
Kincia jak najwięcej leż!!! Ja brązowe plamienia miałam w wyniku odwarstwienia kosmowki i krwiaka. Lekarz kazal mi dużo odpoczywać nic nie dźwigać a w zasadzie nic nie robić tylko leżeć i brać progesteron. Uważaj na siebie :-) i trzymam kciuki by to minęło. A masz te plamienia cały czas czy sporadycznie i czy są obfite? Brazowa krew nie powinna niepokoic ale lepiej dmuchać na zimno.
To widzę że tylko u mnie nadal upały i słońce :-D aż zazdroszczę Wam chlodniejszej pogody :-)
Z ubrań muszę kupic jakieś szersze bluzki i spódnice, spodnie narazie mam :-P ale dziękuję że co jakiś czas dacie znać gdzie jest coś fajnego :-)
Ale te tygodnie nam szybko lecą :-) nasze malenstwa rosną jak na drożdżach :-)
Ja wizytę mam ale w następnym tyg. W środę i bez usg. Ciekawa jestem czy dr odstawi mi już kwas foliowy, luteine i duphaston. Z tego co pisalyscie wcześniej to dużo z Was bierze już jakieś witaminy tylko ja jestem inna :-D

Zgłoś nadużycie #2420 20 sierpnia 2013, 13:07

diaglab Gotowa na wszystko
Kirsti30- fajne imiona :-) ja z moim umowilam się że ja wybieram dla dziewczynki a on dla chłopaka, ale chyba już tego żałuję bo jeśli będzie chłopczyk to moj M. Uparł się na imię Tytus ( strasznie mi się nie podoba, może kolejnym chłopcom jak Bozia da, nada imiona Romek i Atomek do kompletu). Będę musiała z tym jeszcze powalczyć :-D :-P A ja chce Malwinkę jak będzie dziewczynka :-)

Zgłoś nadużycie #2421 20 sierpnia 2013, 13:08

Kincia, mdłości przeszły :) Od dwóch dni jestem bez leków i nic się nie dzieje. Nawet apetyt mam spory :P

Diaglab, ja mam jeszcze kwas foliowy na jutro i koniec, przechodzę na witaminy. Lekarka mi powiedziała, żebym wybrała kwas foliowy do końca, żeby nie marnować :)
Kupiłam jak najmniejsze opakowanie witamin, żeby sprawdzić jak się będę po nich czuła :)

Zgłoś nadużycie #2422 20 sierpnia 2013, 13:10

Oh, temat imion :)
U nas masakra. Ciągle się sprzeczamy...
Imię Natalia zawsze bardzo mi się podobało, sama wybrałam to imię dla mojej młodszej siostry, kiedy ja sama miałam 5 lat :)
Teraz podoba mi się dość niespotykane imię, na które wszyscy się krzywią i pewnie nie uda mi się M. do niego przekonać...

Zgłoś nadużycie #2423 20 sierpnia 2013, 13:40

Konto usunięte
Kristi30 no właśnie chyba za bardzo się zagalopowałam... Zapomniałam kto tu jest najważniejszy... Teraz tyłek na kanapę i ulubione seriale przedemną :) dobrze że o Ciebie dbają , wydaję mi się że takie wsparcie jest najważniejsze w ciąży :) imiona piękne :) nigdy nie zdawałam sobie sprawy że tak trudno wybrać imię dla swojego dziecka... :)
Diaglab bardzo dziękuje :* na razie tylko raz miałam takie plamienie i bardzo małe ,ale jednak na pewno to nie jest dobry znak... :( mam nadzieję że już to się nie powtórzy :) trzymam się Waszych rad :) Malwinka bardzo ładne imię , śliczne :) ja na 99% mam chłopaka w brzuszku i jeszcze nie mam pojęcia jakie imię... :D zawsze w głowie miałam poukładane imiona dla dziewczynek :P ale od pierwszych tygodni ciąży czułam że to chłopak jednak itak nie mam żadnego pomysłu. Mężczyźni mają różne pomysły , mój chce dać włoskie imię ... Jakieś tak korzenie włoskie niby mamy,ale nie wiem jak ludzie zaareagują na obcojęzyczne imię :)
Babeluniek cieszę się że nie ma mdłości !!! Bardzooo !!! :) ja mam na imię karina ,kiedyś było również rzadko spotykane i ludzią kojarzyło się tylko z koniem z polskiego serialu " koń karino " ,ale mi się bardzo podobało zawsze moje imię ,chociaż często mówiono na mnie karolina lub kamila :) rzadko spotykane imiona są takie wyjątkowe :) sama chciałabym dać swojemu synkowi jakieś ładne nietypowe imię :)

Zgłoś nadużycie #2424 20 sierpnia 2013, 13:47

Miałam kiedyś takie koleżanki, były siostrami i miały na imię Karina i Marika :) Tylko wtedy miałam styczność z tym imieniem ale dobrze mi się kojarzy, bo to fajne dziewczyny były :)
Hm... I tym oto sposobem mam kolejny pomysł na imię dla dziewczynki :)

Zgłoś nadużycie #2425 20 sierpnia 2013, 14:27

babeluniek napisał(a)

Kincia za 2 dni wizyta, Dorota za 3 dni, kto jeszcze w najbliższym czasie? :)

ja czekam na wyniki testu krwi i usg genetyczne będzie kompletne, jednak chyba nie powinnam sie martwić bo usg wymiary wszystkie wyszły wzorowo, także podejrzewam że krew jedynie braki witamin pokaże.

Zgłoś nadużycie #2426 20 sierpnia 2013, 14:50

Konto usunięte
Kristi30 wyniki będą na pewno wzorowe :)
Odkąd jestem w ciąży nie nawidzę reklam z jedzeniem !!!! :D zobaczę coś w reklamie i nie ma tego w lodówce to trzeba iść do sklepu :P okropne :D hehe

Zgłoś nadużycie #2427 20 sierpnia 2013, 14:52

Oj to nie tylko reklamy tak działają :P
Wystarczy, że rozmawiam z mamą a ona powie, co właśnie robi na obiad (dlatego ja dzisiaj robię gołąbki) :P
Co usłyszę, to bym zjadła :D

Zgłoś nadużycie #2428 20 sierpnia 2013, 14:57

Dziewczyny! Ja od kilku dni mam nieziemską ochotę na piwo Karmi. Ono ma alkoholu tyle co nic, ale M. mi nie pozwala :(
Ja sama zresztą się tak zarzekałam, że absolutnie nie jest mi alkohol do niczego potrzebny, ale tu mi chodzi o tej smak karmelkowy...

Zgłoś nadużycie #2429 20 sierpnia 2013, 15:04

babeluniek napisał(a)

Dziewczyny! Ja od kilku dni mam nieziemską ochotę na piwo Karmi. Ono ma alkoholu tyle co nic, ale M. mi nie pozwala :(
Ja sama zresztą się tak zarzekałam, że absolutnie nie jest mi alkohol do niczego potrzebny, ale tu mi chodzi o tej smak karmelkowy...

Ja nie lubie tego piwa, alkoholu wogóle praktycznie nie pije, bo wymiotuje :) ale przyznam że jak mój pije pifko to łyka małego sobie chlusne ;) i to mnie raduje...ale nie wiecej bo pewnie wymiot ;)

Zgłoś nadużycie #2430 20 sierpnia 2013, 16:37

Konto usunięte
Wiem jedno : jeśli masz na coś ochotę to to wypij , bo nie zaznasz spokoju :D pewnie cały czas myślisz o tym karmelowym smaku :)