Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #2391 19 sierpnia 2013, 19:05

maInka Zaprawiona w bojach
A czym się zajmujesz, jeśli wolno spytać? :) . No i życzę Ci aby Maleństwo i zdrówko pozwoliły jak najdłużej cieszyć się pracą ;)

Zgłoś nadużycie #2392 19 sierpnia 2013, 20:20

qasha Fajna mama

maInka napisał(a)

A czym się zajmujesz, jeśli wolno spytać? :) . No i życzę Ci aby Maleństwo i zdrówko pozwoliły jak najdłużej cieszyć się pracą ;)

pracuje w branzy recyklingowej, czyli swiat odpadów :)

Zgłoś nadużycie #2393 19 sierpnia 2013, 21:14

Niutka26 Gotowa na wszystko
ja tez chodzilam na takie weekendowe nauki-super sprawa tylko tylek na koiec strasznie boli :)
co do pracy to chyba my decydujemy o tym kiedy chcemy isc na zwolnienie( oprócz oczywiscie lekarza) -pytałam mojego czy są jakieś przeciwwskazania do długotrwałej pracy( czasem pracuje po 12-14 godzin) ale lekarz powiedzial ze jesli dobrze sie czuje i odpoczywam od czasu do czasu to nie ma powodów do obaw,chyba ze pojawią się jakies dolegliwosci.

Zgłoś nadużycie #2394 19 sierpnia 2013, 21:33

Dorota93 Supermama
jest ktos? ja nie mam cos weny na pisanie. czytam Was i czytam i nie wiem co napisac...

Zgłoś nadużycie #2395 19 sierpnia 2013, 21:36

Ece Gotowa na wszystko
Ja jestem, ale oczy mi się zamykają i ziewam okrutnie.
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #2396 19 sierpnia 2013, 21:40

Ece Gotowa na wszystko
Coś dawno do nas nie zagladala Camelkova.
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #2397 20 sierpnia 2013, 6:06

qasha Fajna mama
witam :) i miłego dnia wszystkim mamusiom życzę :)

Zgłoś nadużycie #2398 20 sierpnia 2013, 7:09

Niutka26 Gotowa na wszystko
ja również witam i dołączam się -miłego i spokojnego dnia dla wszystkich przyszłych mam :)

Zgłoś nadużycie #2399 20 sierpnia 2013, 8:17

Ece Gotowa na wszystko
CCzesc ranne ptaszki,a ja naiwnie myslalam,ze bede pierwsza ;-) dzisiaj.
Margaret80-wizytujesz tez dzisiaj?
Babeluniek-jak wizyta u fryzjera?A wlasciwie jej efekty?
Kincia i Dorota93-czy ciagle jeszcze wykonujecie te cwiczonka dla ciezarnych z youtube?
wszystkim pracujacym Mamusiom zycze bezstresowego dnia w pracy,a odpoczywajacym samych przyjemnosci.W Slupsku paskudnie-deszcz leje,szaro buro i ponuro,a ja muszę isc do ogrodu po koper do ogorow bo zebralam wczoraj calą kobialkę i znowu bedą ze 3 sloiczki.W planach mam sernik na zimno bo od kilku dni za mna chodzi. ;-)

Zgłoś nadużycie #2400 20 sierpnia 2013, 8:45

diaglab Gotowa na wszystko
Hejka :-) Ece- widzę że u Ciebie ogórki obrodzily, u mnie niestety nie :-( nad czym bardzo ubolewam-nie będę w ogóle robić z nich weków bo sklepowych nie chce kupować. Liczę na babcię że coś mi da :-P ale za to pigwówke zrobie :-D szkoda że trzeba będzie trochę poczekać zanim będę mogła posmakować efekt :-( :-P
Babeluniek- czekamy na relację z wizyty :-)
Qasha- ja też miałam w planach pracować do samego porodu- z miejsca pracy mam blisko do szpitala, a z domu muszę dojechac z 50 km, ale biorąc pod uwagę że coraz gorzej się czuję będę musiała chyba pójść na zwolnienie :-( choć mam nadzieję że niedługo mi to przejdzie- w końcu już powinno no nie? :-D decydujące są te 2 tyg. Teraz ( i tak nie ma mnie kto teraz zastąpić) - jak mi nie przejdzie idę na L4. Nie będę się męczyć.
Miłego dnia :-)

Zgłoś nadużycie #2401 20 sierpnia 2013, 9:00

babeluniek Gotowa na wszystko
Hej :)
Znalazłam w końcu swoją fryzjerkę! :) Babka rozumiała o co mi chodzi i co dziwne, przyznała mi rację w wielu kwestiach, na wiele rzeczy mnie namówiła i ogólnie jestem bardzo zadowolona :)

Robię dziś gołąbki i zaczynam smażyć powidła śliwkowe, bo dostałam od znajomego sporo śliwek więc nie będę tu dzisiaj często pisać ale postaram się Was czytać :)

Miłego dnia :)

Zgłoś nadużycie #2402 20 sierpnia 2013, 9:06

Dorota93 Supermama

Ece napisał(a)

CCzesc ranne ptaszki,a ja naiwnie myslalam,ze bede pierwsza ;-) dzisiaj.
Margaret80-wizytujesz tez dzisiaj?
Babeluniek-jak wizyta u fryzjera?A wlasciwie jej efekty?
Kincia i Dorota93-czy ciagle jeszcze wykonujecie te cwiczonka dla ciezarnych z youtube?
wszystkim pracujacym Mamusiom zycze bezstresowego dnia w pracy,a odpoczywajacym samych przyjemnosci.W Slupsku paskudnie-deszcz leje,szaro buro i ponuro,a ja muszę isc do ogrodu po koper do ogorow bo zebralam wczoraj calą kobialkę i znowu bedą ze 3 sloiczki.W planach mam sernik na zimno bo od kilku dni za mna chodzi. ;-)

ja narazie nie, bo ostatnio po ćwiczeniach wymiotywałam... Nie wiem czy to z tego powodu, czy nie, ale dałąm se na luz narazie

Zgłoś nadużycie #2403 20 sierpnia 2013, 9:13

kirsti30 Gotowa na wszystko
Dzień dobry :) .
Qasha gratuluje że podjełaś decyzje pracować do końca, ja też bardzo chciałam wytrwać z dużym brzusiem i być silną ciężarną kobietą, jednak realia mnie przerosły. 
Niutek - właśnie nasze nauki mają trwać dwa całe dni-przewidziany obiad i kolacja, jak to usłyszałam to zapytałam jeszcze raz od której te nauki-od 8.30.Powtórzyłam mojemu, a on super będzie jedzenie, a ja mu na to 8.30 rano i kolacja to początek i koniec dnia-a on....zatkało :) całe dwa dni...już w tym wieku i tak dużo się nie nauczymy ;)
Mal i nka a ile trwał twój kurs?
Wczoraj byłam pełna energi, szwagierka zabrała mnie do biblioteki, z moim byliśmy na długim spacerku i cieszyłam się że będe spać jaj suseł. A tutaj mordęga...brzuszek tak mi wywaliło że czułam jak się rozciąga noramalnie, naciągniety jak balonik, coś mi się wydaje że ten olejek to już nie będzie wystarczający. No i ssanie w żołądku...a przecież YEMM ;)

Zgłoś nadużycie #2404 20 sierpnia 2013, 9:19

kirsti30 Gotowa na wszystko
popieram też zauważyłam że brak camelkova-ej

Zgłoś nadużycie #2405 20 sierpnia 2013, 10:44

Konto usunięte
Hej kobietki :) wczoraj cały dzień siedziałam w kuchni :) ogórki musztardowe i powidła śliwkowe z czekoladą się robiły :) . Co do ćwiczeń to na razie nie mam poprostu czasu ćwiczyć ,taka zabiegana jestem :( ale mam nadzieję że to się zmieni jak na l4 się wybiorę :) Camelkova chyba dwa terminy miała ,na 5 lutego i na koniec stycznia ,tak mi się wydaje ale nie chcę nikogo w błąd wprowadzać :) i chyba jest jednak w styczniówkach :) miłego dnia Wam życzę :)

Zgłoś nadużycie #2406 20 sierpnia 2013, 11:03

Anett Gotowa na wszystko
Cześć dziewczynki, baaaaardzo dawno mnie nie było i stęskniłam się za Wami... Ostatnio ciężko znaleźć mi czas na klikanie, cały czas do pracy dodatkowo robią u mnie dach, tzn. rodzinna ekipa tata, brat taty i mój M. z nimi bo akurat ma dwa tyg urlopu, no i po pracy muszę im przygotować obiad, poza tym z moją babcią nie jest dobrze więc przejęłam sporo obowiązków po mamie, bo mama zajmuje się babcią i tak.... Wieczory znowu spędzam z M. i tak mi czas przez to ucieka i ciągle mi go brakuje... Aj... Ale będę się starać tu co jakiś czas zaglądać :D
Miłego dnia Mamusie :)

Zgłoś nadużycie #2407 20 sierpnia 2013, 11:07

maInka Zaprawiona w bojach
babeluniek-  super że jesteś zadowoona z efektów. Ja też mam soje fryzjera już od dawna ale teraz to zapuszczam włosy więc jego kwalifikacje bardziej ograniczją się do podcinania końcówek. :)
Aleś mi narobiła smaka na powidła śliwkowe. Mniam..... chyba i ja się za nie zabiorę ale śliwki to musiałabym kupić.....
Kristi - myśmy mieli 4 spotkania tak po godzinie. ;) Ale wiem że znakomi chodzili przez 3 miesiące 2 razy w tygodniu. My mieliśmy przyśpieszony kurs, hehe.
Ece- ja ćwiczę ale trochę rzadziej, bo słoiki..... I okazał się że ta laska z You Tube jest z mojego miasta ;) .
Ja od rana mam podniesione ciśnienie...mojego sąsiada dziewczynie z naszego osiela ukradli w nocy samochód. Wrr zabiłabym !!!!!

Zgłoś nadużycie #2408 20 sierpnia 2013, 12:07

Konto usunięte
A ja chyba muszę zwolnić tępo... Za dużo ostatnio robię , dziś w nocy zauważyłam małe brązowe plamienie... :( to chyba jakiś znak ostrzegawczy dla mnie ...

Zgłoś nadużycie #2409 20 sierpnia 2013, 12:09

Konto usunięte
Anett , Ece gratulacje pełnego 15 tygodnia ciąży :)

Zgłoś nadużycie #2410 20 sierpnia 2013, 12:13

Dorota93 Supermama
no kincia uważaj uważaj, nie wiem co znaczą plamienia ale jeśli chodzi o nasze Skarby, to lepiej dmuchać na zimne. buzka