Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #2371 18 sierpnia 2013, 21:37

Ece Gotowa na wszystko
Odnośnie tematów jedzeniowych to znalazłam taką pozycję:
http://www.empik.com/co-jesc-podczas-ciazy-conway-rana,prod56451776,ksiazka-p?re...
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #2372 18 sierpnia 2013, 21:41

Ece Gotowa na wszystko

Dorota93 napisał(a)

książka jak książka- podoba się. Ale najważniejszy jest gest :)

Jasne,że tak :-) .Bardzo miły gest,oby kazdą z nas spotykały takie mile gesty ze strony naszych mężczyzn jak najczęściej. :-)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #2373 18 sierpnia 2013, 21:46

Dorota93 Supermama

Ece napisał(a)

Jasne,że tak :-) .Bardzo miły gest,oby kazdą z nas spotykały takie mile gesty ze strony naszych mężczyzn jak najczęściej. :-)

dokładnie :) muszą o nas dbać, a co ?! :)

Zgłoś nadużycie #2374 18 sierpnia 2013, 22:07

maInka Zaprawiona w bojach
Ece - nie próbowałam Colon C i w sumie też nie wiem jak to ma się do ciąży. Wcześniej nie miałam problemu . W poprzedniej ciąży zaczęły się dość późno a teraz męczę się od 1,5 tygodnia. Nie wiem czy nie ma też na to wpływu woda jaką pijemy. Od pewnego czasu piłam tylko Muszynę, Muszyniankę Staropolankę i Ustroniankę z jodem ze względu na dużą ilość minerałów. Ale zrobię mały eksperyment przez najbliższe dni i zobaczę.... ;) .

Dorota - dokładnie, liczy się gest :) .

Kristi - u mnie to wygląda tak że z reguły jem 5 posiłków . Tak średnio wychodzi co 3 godziny. Najgorzej jest w nocy bo jak nie zjem późnej kolacji albo tak koło 22 kanapki to po północy budzi mnie głód. :( I muszę coś przekąsić. Wcześniej tego nie miałam więc to takie ciążowe ;) . Dużo owoców i warzyw jem. Unikam chipsów ale nie stronię zbytnio od słodyczy, Zaczęłam znów piec żeby wyszło taniej, hehe. :) .

Zgłoś nadużycie #2375 18 sierpnia 2013, 22:09

kirsti30 Gotowa na wszystko
ja nie pracuje od początku sierpnia i już tak zostane, tym bardziej że mam takie szlachcickie objawy, typu mdłości, słabości i wogóle jak francuska księżniczka :( mam nadzieje ze niedługo sie ustatkuje.

a ta książka to faktycznie fajny gest :) .

Zgłoś nadużycie #2376 18 sierpnia 2013, 22:32

Ece Gotowa na wszystko
Spadam dziewczynki.Spokojnej nocy i kolorowych snów :-)

Zgłoś nadużycie #2377 18 sierpnia 2013, 22:33

Dorota93 Supermama
ja też mykam :) dobranoc :*:*

Zgłoś nadużycie #2378 19 sierpnia 2013, 8:32

Ece Gotowa na wszystko
Czesc!Ja juz obudzona,po zastrzyku poleguję sobie w wyrku.Dzis ide na przyjecie niespodziankę bliskiej kolezanki z okazji 40-urodzin.Ale się zdziwi ,ze pamietalimy-wszystko gotowe prezenty,tort,stolik w lokalu zarezerwowany.Przywiezc ją ma tam maż-jest ciekawa jak to wszystko wypali.
A co u Was kobietki-jak nocka,plany na nadchodzacy tydzien?

Zgłoś nadużycie #2379 19 sierpnia 2013, 8:39

diaglab Gotowa na wszystko
Witajcie kobitki :-) co do jedzenia- od dwóch dni nie mam praktycznie na nic ochoty-wciskam na siłę, bo męczą mnie znowu nudności. Dziś z rana standardowo zaliczylam toaletę na rzyganie. Staram się jesc jak najczęściej ale małe porcje-nieraz nawet 6 posiłków w ciągu dnia. Jem na co przyjdzie mi ochota :-P ale nie mogę patrzeć się na słodycze, ciasta, wędliny, mięsa i kwasne rzeczy. Ostatnio robię sobie koktajle owocowe- są fajnie sycace i zdrowe.
Co do pracy- nadal pracuje ale zastanawiam się poważnie czy nie iść na l4 . Oprócz nudności ostatnio jestem słaba jak dętka, muszę cały czas siedzieć lub leżeć i to w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Dojeżdzam do pracy busami ( pluje sobie teraz w twarz że prawka jazdy nie zrobiłam wcześniej),a wiadomo jak w nich jest- duszno, nie ma najczęściej już gdzie usiąść i śmierdzi.robię sobą tylko kłopot tym kierowcom bo wiecznie mi słabo, aż mi głupio przed nimi.

Zgłoś nadużycie #2380 19 sierpnia 2013, 9:09

Dzień dobry. Piękne ssanie w żołądku z samego rana no to mykam na śniadanie które zajmie mi aby zjeść z dobre 20 minut, ale żebym zjadła :) .
diaglab - ja nie zastanawiałabym się ani chwili dużej, tymbardziej że widze że czujesz sie podobnie jak i ja, a to męczarnia no i maleństwo najważniejsze :) .

Zgłoś nadużycie #2381 19 sierpnia 2013, 9:17

Ece Gotowa na wszystko

diaglab napisał(a)

Witajcie kobitki :-) co do jedzenia- od dwóch dni nie mam praktycznie na nic ochoty-wciskam na siłę, bo męczą mnie znowu nudności. Dziś z rana standardowo zaliczylam toaletę na rzyganie. Staram się jesc jak najczęściej ale małe porcje-nieraz nawet 6 posiłków w ciągu dnia. Jem na co przyjdzie mi ochota :-P ale nie mogę patrzeć się na słodycze, ciasta, wędliny, mięsa i kwasne rzeczy. Ostatnio robię sobie koktajle owocowe- są fajnie sycace i zdrowe.
Co do pracy- nadal pracuje ale zastanawiam się poważnie czy nie iść na l4 . Oprócz nudności ostatnio jestem słaba jak dętka, muszę cały czas siedzieć lub leżeć i to w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Dojeżdzam do pracy busami ( pluje sobie teraz w twarz że prawka jazdy nie zrobiłam wcześniej),a wiadomo jak w nich jest- duszno, nie ma najczęściej już gdzie usiąść i śmierdzi.robię sobą tylko kłopot tym kierowcom bo wiecznie mi słabo, aż mi głupio przed nimi.

Wspolczuje Kochana u mnie mdlosci pojawiaja sie wieczor ,ale sa do zniesienia.Ja tez nie jestem w stanie stac,bo zaraz ciemno mi się robi przed oczami.Zastanow się powaznie nad L4.A prawko to niezbedna rzecz,jezdzę od 19 rż - super frajda i niezaleznosc.Polecam :-) .

Zgłoś nadużycie #2382 19 sierpnia 2013, 10:47

Kochane kobiety chciałabym się pochwalić że dzisiaj zapisaliśmy się na nauki przedmałżeńskie na Październik :) Dwa całe dni...fiu fiu tego się nie spodziewałam.

Zgłoś nadużycie #2383 19 sierpnia 2013, 12:19

babeluniek Gotowa na wszystko
Dzień dobry :)
Kirsti, gratuluję :) I cieszę się, że sprawy idą do przodu :)

Jakie plany na dzisiaj?
Ja zamierzam odwiedzić rossmana, bo wszystko mi się pokończyło (zawsze kończy się wszystko na raz) a na 18 umówiłam się do fryzjera. Początkowo planowałam tylko podciąć końcówki, ale przez 3 dni myślałam i jednak skrócę je bardziej.
Ja zawsze miałam dość ładne włosy, ale tej zimy zaczęły się buntować. Nie jestem w stanie ich opanować, rozczesywanie to męczarnia, zrobiły się takie sianowate aż niemiłe w dotyku. I nie będę się z nimi męczyć.
Myślałam o czymś w stylu boba, zawsze w takiej długości czułam się najlepiej i podobno wyglądam tak młodziej. I odżyją, bo nie będę ich szarpać przy czesaniu :)
Także dzisiaj - zmiana :)

Zgłoś nadużycie #2384 19 sierpnia 2013, 12:50

anusiaczek Zaprawiona w bojach
Czesć dziewczyny!
My już po urlopie. Pogoda się udała, trochę odpoczęlismy :)
Chyba moge już wszystkim pogratulować ukończenia 12 tygodnia....
Mówią, że ryzyko poronienie po tym tygodniu bardzo spada...Ja teraz czekam z utęsknieniem na pierwsze kopniaczki :) . Z Julką poczułam ok 19 tyg. A i jeszcze w ostatnim tygodniu wywaliło mi brzuszek, już ponoć widać :) .
Co do jedzonka to u nas dzisiaj ogórkowa i łazanki ze świeżą kapustą i pieczarkami. :) . Na szczęście mdłości chyba odeszły w niepamięć....mam nadzieję, że nie wrócą...

Zgłoś nadużycie #2385 19 sierpnia 2013, 13:49

Ece Gotowa na wszystko
Babeluniek powodzenia u fryzjera,ja to przerabialam tydzień temu i ciągle jeszcze oswajam się ze swoim wyglądem.Musiałam je skrócić zdecydowanie,bo strasznie mi wypadają,a przez zniszczone końcówki wyszarpywalam jeszcze więcej.Cale szczęście, ze włosy szybko rosną.
Anusiaczek witaj po urlopie,dobrze ze odpoczelaś.Gratki 17 tygodnia!

Zgłoś nadużycie #2386 19 sierpnia 2013, 14:37

Margaret80 Zaprawiona w bojach
Hej dziewczyny-a ja dzisiaj pierwszy dzień po urlopie w pracy i przeżyłam jakiś koszmar,nie mogę się odnaleźć.Burdel się zrobił na kółkach jak mnie nie było-ale to już dłuższa historia.Z tego wszystkiego pobolewa mnie brzuch i nie mam nawet apetytu-co u mnie bardzo dziwne.Chce już do domku -poleniuchować i odciąć się od tego.Jeden plus-że jest już osoba na zastępstwo an moje miejsce więc od wrześnai szykuję się na chorobowe :) Co do zmiany fryzurki-też się z tym nosze-ale jak zwykle sie boje że trafię na złego fryzjera.

Zgłoś nadużycie #2387 19 sierpnia 2013, 16:05

Kristi - 2 całe dni ?? To taki przyśpieszony kurs ?? :)   Super!!!
Babeluniek- Wrzuć później fotkę fryzury :)
Moje włosy w ciąży bardzo się poprawiły, paznokcie i skóra też. Gorzej będzie tak 4 miesiące po porodzie. ... ;) .
Margaret -  jeszcze trochę i będziesz odpoczywać . Wytrwałości...

Zgłoś nadużycie #2388 19 sierpnia 2013, 18:36

qasha Fajna mama
witam się :)

co tutaj taka cisza dzisiaj? :)
ja jem 5 posilkow dziennie. wstaje codziennie o 5.10 - okolo 6 jem sniadanie, okolo 9 w pracy 2 sniadanie, okolo 12 obiad, 15 przegryzka (jablko lub inny owoc) i okolo 18 kolacja.
pracuje na razie i mam zamiar jak najdłużej. chciałabym do konca roku ;) nie wyobrazam sobie siedziec w domu... oszalalabym ;)

Zgłoś nadużycie #2389 19 sierpnia 2013, 18:39

qasha napisał(a)

witam się :)

co tutaj taka cisza dzisiaj? :)
ja jem 5 posilkow dziennie. wstaje codziennie o 5.10 - okolo 6 jem sniadanie, okolo 9 w pracy 2 sniadanie, okolo 12 obiad, 15 przegryzka (jablko lub inny owoc) i okolo 18 kolacja.
pracuje na razie i mam zamiar jak najdłużej. chciałabym do konca roku ;) nie wyobrazam sobie siedziec w domu... oszalalabym ;)

qasha to super że możesz pracować jak najdłużej....chyba masz pracę którą lubisz...? :) .

Zgłoś nadużycie #2390 19 sierpnia 2013, 18:58

qasha Fajna mama
tak, lubię bardzo swoją pracę :)

mam nadzieje ze maluszek i zdrowie pozwolą mi pracowac jak najdłużej :)