Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #2311 16 sierpnia 2013, 23:10

Ece Gotowa na wszystko
Ja tez bardzo lubię szpinak i robię go z rocottą i czosnkiem jako farsz do pierogów albo nalesnikow.Pyszotka :-) .
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #2312 16 sierpnia 2013, 23:14

Ece Gotowa na wszystko
Kirsti30-bardzo się cieszę i Gratuluję synusia :-) .Spokojnej nocy i słodkich snów Mamusie :-) .Na dobranoc widoczki z dzisiejszego spaceru nad morze,które wyglądało jak jezioro.
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #2313 17 sierpnia 2013, 7:59

qasha Fajna mama
witam się :)

Zgłoś nadużycie #2314 17 sierpnia 2013, 9:02

Konto usunięte
Dorota93 głowa do góry !!! Uśmiech poproszę :)
Kristi30 super ,bardzo się cieszę że wszystko dobrze :) no i gratuluję następnego chłopczyka na forum :)
Ma Inka wczoraj robiłam bez sera farsz ,ale czosnek obowiązkowo :) do tego robię zawsze sos z winiary kupuję taki śmietankowo-koperkowy ,on jest w sumie do ryby ,ale pierogi z nim są przepyszne :) a na to nie wpadłam że naleśniki można przecież też zrobić ze szpinakiem :D a naleśniki też bardzo lubię :) dzięki za pomysł! :)
Ece widoki prześliczne :) uwielbiam takie śliczne zdjęcia :) dodam jakieś zdjęcia z działki nad rzeką ,wijemy sobie tam gniazdko :)
Qasha witam Cię ranny ptaszku :P :)

Zgłoś nadużycie #2315 17 sierpnia 2013, 9:08

maInka Zaprawiona w bojach
Dzień doberek! i Miłego dnia mamuśki!!!

Zgłoś nadużycie #2316 17 sierpnia 2013, 9:12

diaglab Gotowa na wszystko
Cześć dziewczyny :-) Kirsti30-świetne wiadomości :-) ! Gratuluję ;-) na to wygląda że mój maluszek będzie atletą hihi :-D nigdy nie jadlam pierogow ze szpinakiem-aż muszę spróbować :-) w Przemyślu skąd pochodzę standardem były ruskie pierogi, z kapustą i z owocami sezonowymi mniam :-P aż mi smaka narobiłście :-D

Zgłoś nadużycie #2317 17 sierpnia 2013, 9:16

sierrotka Świeżo upieczona
Dziecko w piecu, więc czekamy na luty.

Zgłoś nadużycie #2318 17 sierpnia 2013, 9:18

diaglab Gotowa na wszystko
Kincia i Ece - zazdroszczę widoków....aż rozmarzyc się można :-)
Na problemy z defekacją polecam wafle ryzowe popite dużą ilością wody i jogurty- mi pomaga :-) miłego dbia :-) dnia ja znowu idę na działkę. Idę za radą Doroty93 - zrobimy grilla i może trochę przytyje :-D

Zgłoś nadużycie #2319 17 sierpnia 2013, 9:49

Konto usunięte
Miłego dnia !!! :)

Zgłoś nadużycie #2320 17 sierpnia 2013, 11:44

Ece Gotowa na wszystko
Dzień dobry wszystkim Mamusiom!
Kincia Ślicznie widoczki,wcale się nie dziwię,że w takiej okolicy wijecie gniazdko :-) .Gratuluję 17 Tygodnia,chyba Cię nigdy nie dogonię ;-) .
Bardzo się cieszę,że możemy się powymieniać pomysłami na ciekawe dania szczególnie teraz gdy mijają dolegliwości I trymestru.
Mam nadzieję,że u Was wszystko ok i humorki dopisują.Miłego dzionka!

Zgłoś nadużycie #2321 17 sierpnia 2013, 12:46

Konto usunięte
Ece dziękuje :) dogonisz ,dogonisz :) :P buziaki !!!

Zgłoś nadużycie #2322 17 sierpnia 2013, 12:54

qasha Fajna mama
u mnie dzisiaj ochota na wszystko :D mogę pochłaniać ilości hurtowe... :/

Zgłoś nadużycie #2323 17 sierpnia 2013, 15:20

babeluniek Gotowa na wszystko
Hej. Ulepilam 314 pierogow. Wszystko poszło do zamrożenia bo przez tą robotę już nie mogę na nie patrzeć :-P

Zgłoś nadużycie #2324 17 sierpnia 2013, 15:24

qasha Fajna mama
woooow, podziwiam :) ja pewnie za dwa tyg, podczas urlopu sobie troszkę narobię ;)

Zgłoś nadużycie #2325 17 sierpnia 2013, 17:43

Ece Gotowa na wszystko

babeluniek napisał(a)

Hej. Ulepilam 314 pierogow. Wszystko poszło do zamrożenia bo przez tą robotę już nie mogę na nie patrzeć :-P

O matko!!!Szacun :-) .

Zgłoś nadużycie #2326 17 sierpnia 2013, 19:16

Niutka26 Gotowa na wszystko
Witam wszystkie przyszłe mamy :)
baaardzo dawno tu nie zaglądałam,nawet nie próbuje doczytywać tego miliona postów,bo nie zdąże do rana :)
mam nadzieje że nic ważnego nie ominęłam.
Dużo pracuje i nie mam tyle czasu by tu zaglądnąc na dłużej.
Z nowych dolegliwosci zauważyłam bóle krzyża w odcinku lędzwiowym,częstsze niż wcześniej bóle brzucha i podbrzusza ale mysle ze to normalne na początku drugego trymestru gdzie wszystko rośnie dwa razy szybciej prawda?
poranne mdłości i wymioty na szczęscie ustąpiły,zaparcia także,nogi puchną jak od początku,ale to przez stojącą prace.
Ostatni tydzien dosyc dużo pracowałam,był to wyjątkowy czas ze względu na konieczność wywiązania sie z zamówień,wczoraj od rana bolał mnie brzuch ,no-spa pomogla,ale powiem Wam że w nocy bardzo się przestraszyliśmy z mężem gdy nagle ze snu wyrwał mnie okropny,przeszywający i ostry ból w okolicach pochwy lub odbytu-nie jestem właśnie tego pewna ,bo byłam rozespana,ale te kilka sekund po prostu w mig postawiły mnie na nogi-i za chwile ten ból sie powtórzył.
Mąż chciał zawieść mnie na pogotowie,ale sytuacja już się nie powtórzyłam więc starałam się zasnąc.
Przed ciążą zdarzały mi się takie sytuacje-czytałam troche o tym -nazywają to napadowym bólem odbytu,to takie uczucie,jakby zbity,twardy kał nagle przemieszczał się przez tkankę.Ból nie do pisania,na szczęście trwał zawsze kilka sekund i przechodziło,zdarzał się sporadycznie,ale wczoraj nie lada nas wystraszył,bo nie jestem pewna skąd było źródło bólu..
Czy Wy też tak macie?
A jak rozróżnic normalny ból związany z powiększaniem się naszych narządów a ból który powinie nas niepokoic?
Teraz czuje ucisk na pochwe i ból podbrzusza,nieco częściej niż na początku ciąży.

Zgłoś nadużycie #2327 17 sierpnia 2013, 19:33

Ece Gotowa na wszystko
Cześć Niutka26-faktycznie wieki do nas nie zagladalaś.
Moim zdaniem bóle o których piszesz nie mają związku z ciąża i powiększaniem się macicy,tym bardziej ze występowały przed ciąża. Myślę ,ze wymagają konsultacji lekarskiej szczególnie ze są tak silne.Oszczedzaj się i koniecznie skontaktuj się ze swoim lekarzem.
Mnie brzuch boli jak na okres,ciągnie przy kichanku i kaszlu,zawsze krótkotrwale i bez potrzeby sięgania po farmakologię.

Zgłoś nadużycie #2328 17 sierpnia 2013, 19:37

Niutka26 Gotowa na wszystko
następna wizyta dopiero 2 wrzesnia,ale jesli to sie powtórzy to raczej udam się wczesniej.
niedługo szykuje sie na wolne od pracy,bo z moją wydajnością w pracy coraz marniej i przez duugie stanie żylaki cora bardziej dają się we znaki,a i maluszkowi chce już ulżyć.

Zgłoś nadużycie #2329 17 sierpnia 2013, 19:44

Ece Gotowa na wszystko
Ja bym spróbowała na Twoim miejscu wczesniej choćby telefonicznie,bo to jeszcze 2 tygodnie do 2go.

Zgłoś nadużycie #2330 17 sierpnia 2013, 20:09

kirsti30 Gotowa na wszystko
Witajcie mamuśki. Dzisiejszy dzień zaliczam do w miare udanych. Nie uczyniłam nic, prócz rozwieszenia prania i jedzenia ;) i spania. Ale widzę ze powoli energia mnie wraca i chęci, zwłaszcza jak poczytałam o tym rekordowym lepieniu pierogów...fiu fiu. Czyli chcieć to móc.
Mój kochany na słuzbie, ponoć wybrał 5 imion dla chłopczyka - przypominam dziewczynke mamy wybraną Natalia- ale powiedział: wiesz co, to wcale nie takie łatwe może ty też wybież 5 imion dla chłopca i wybieżemy razem. Dzisiaj misja wybierania :) Wogóle to widząc po jego minie mój to chyba dziewczynke chce...no w szoku jestem :D hihihi. Pozdrawiam apetycznie.

Aha. Czy was też skręca żołądek w nocy? wydaje mi się że mały chce mi coś powiedzieć ale ja nigdy w nocy nie jadłam...