Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #2291 16 sierpnia 2013, 17:32

Ece Gotowa na wszystko
Hejka!
Kirsti30-trzymam kciukasy za wizytę i czekam na relację :-) .
Widzę ,ze tematy jedzeniowe się pojawiły.Ja dziś na obiad miałam pierogi ruskie i chlopskie-te drugie szczególnie pyszne,a do tego zafundowalam sobie kiszona kapuchę(chodziła za mną od 2 dni).Niestety była z dodatkiem octu i teraz ledwo na zakrętach do łazienki wyrabiam :-( A przez chwilę rano się cieszylam,ze przytylam 0,5 kg.Teraz jakbym stanęła na wadze mur beton kilo mniej.Dobrze,ze chociaż brzuch rośnie,dziś stwierdzilam,ze spodnie robią się niewygodne i czas ruszyć na jakieś zakupy.
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #2292 16 sierpnia 2013, 17:40

babeluniek Gotowa na wszystko
Ece, kolejna z zakupowymi planami :) Szkoda, że wszystkie jesteśmy rozproszone po całej Polsce, bo byśmy wszystkie razem się na te zakupy wybrały :D

Zgłoś nadużycie #2293 16 sierpnia 2013, 17:41

Konto usunięte
Ece to niedobrze że Ci ta kapusta zaszkodziła :( mam nadzieję że już Ci lepiej :) mój lekarz gin mówi że nie mamy co się przejmować że narazie nic nie przytyłyśmy ,to normalne podobno że niektóre kobiety dopiero zaczynają tyć później :) ja jeszcze nic nie przytyłam, a chyba jutro zaczynam 16 tc. :)

Zgłoś nadużycie #2294 16 sierpnia 2013, 17:45

Z tym tyciem ostatnio pytalam lekarza dokładnie. Bo mi cały czas powtarza, że najlepiej by było, gdybym do połowy ciąży nic nie przytyła... A potem stwierdziła, że w sumie różnie to bywa, bo są kobiety, które tyją na początku ciąży a później waga im stoi w miejscu :)
Ja mam 3 kg na minusie, ale to przez te wymioty, odwodnienie... Kolejna wizyta dopiero za 3 tygodnie więc zdążę nadrobić pewnie :P

Zgłoś nadużycie #2295 16 sierpnia 2013, 18:00

qasha Fajna mama
Babelniuk fruzelinę to gotowac z troszke cukru owoce i pozniej ich nichczym nie zageszczac tylko odrobine zelatyny mozna dodac. ja jednak dodaje tylko kisiel i ona jest wtedy bardziej hmm rzadka chociaz nie lejąca :) uwieliam wisniowa :) :)

Zgłoś nadużycie #2296 16 sierpnia 2013, 18:06

Dziękuję qasha, myślę, że w przyszłym tygodniu zacznę działać :)

Zgłoś nadużycie #2297 16 sierpnia 2013, 18:11

qasha Fajna mama
zdrowe naturalne i na zimę sie przyda :)

Zgłoś nadużycie #2298 16 sierpnia 2013, 18:22

Ece Gotowa na wszystko

kincia napisał(a)

Ece to niedobrze że Ci ta kapusta zaszkodziła :( mam nadzieję że już Ci lepiej :) mój lekarz gin mówi że nie mamy co się przejmować że narazie nic nie przytyłyśmy ,to normalne podobno że niektóre kobiety dopiero zaczynają tyć później :) ja jeszcze nic nie przytyłam, a chyba jutro zaczynam 16 tc. :)

Wiem Kochana,ale mimo wszystko się niepokoję.
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #2299 16 sierpnia 2013, 18:24

Ece Gotowa na wszystko

babeluniek napisał(a)

Ece, kolejna z zakupowymi planami :) Szkoda, że wszystkie jesteśmy rozproszone po całej Polsce, bo byśmy wszystkie razem się na te zakupy wybrały :D

Tez żałuję,że nas dzielą km.

Zgłoś nadużycie #2300 16 sierpnia 2013, 18:26

Ece Gotowa na wszystko

qasha napisał(a)

Babelniuk fruzelinę to gotowac z troszke cukru owoce i pozniej ich nichczym nie zageszczac tylko odrobine zelatyny mozna dodac. ja jednak dodaje tylko kisiel i ona jest wtedy bardziej hmm rzadka chociaz nie lejąca :) uwieliam wisniowa :) :)

Bombowy przepisowy spróbuje,bo szykują się nam duże zbiory brzoskwiń w tym roku.Drzewko tak obrodziło,ze gałązki się uginają.

Zgłoś nadużycie #2301 16 sierpnia 2013, 20:05

maInka Zaprawiona w bojach

Ece napisał(a)

Hejka!
Kirsti30-trzymam kciukasy za wizytę i czekam na relację :-) .
Widzę ,ze tematy jedzeniowe się pojawiły.Ja dziś na obiad miałam pierogi ruskie i chlopskie-te drugie szczególnie pyszne,a do tego zafundowalam sobie kiszona kapuchę(chodziła za mną od 2 dni).Niestety była z dodatkiem octu i teraz ledwo na zakrętach do łazienki wyrabiam :-( A przez chwilę rano się cieszylam,ze przytylam 0,5 kg.Teraz jakbym stanęła na wadze mur beton kilo mniej.Dobrze,ze chociaż brzuch rośnie,dziś stwierdzilam,ze spodnie robią się niewygodne i czas ruszyć na jakieś zakupy.

Ece to chyba muszę sobie taka kolacyjkę z kiszonką sprawić...mimo iż jem w miarę zdrowo, dużo piję to mam problemy z załatwieniem się. :( I bardzo się boję że znów będę miała hemoroidy jak poprzednio :( . Wczoraj czytałam o czopkach dla ciężarnych na rozluźnienie stolca...eh :(

Zgłoś nadużycie #2302 16 sierpnia 2013, 20:30

Dorota93 Supermama
co slychac? ja patrze na bajke :P

Zgłoś nadużycie #2303 16 sierpnia 2013, 21:39

Margaret80 Zaprawiona w bojach
Ece gdzie kupilas taka cudowna kapustke?jutro bede w Slupsku wiec bym zakupila-marze zeby nie wyrabiac na zakretach.Mainka mam to samo co ty-jem warzywa,duzo pije a i tak mam problem z zalatwianiem sie,az boje sie myslec co to bedzie dalej.Doraznie stosuje lactuloze-pomaga.Kincia chyba ty pisalas o pierogach ze szpinakiem-pycha.uwielbiam szpinak i moglabym wcinac go codziennie.

Zgłoś nadużycie #2304 16 sierpnia 2013, 21:43

Dorota93 Supermama

maInka napisał(a)

Ece to chyba muszę sobie taka kolacyjkę z kiszonką sprawić...mimo iż jem w miarę zdrowo, dużo piję to mam problemy z załatwieniem się. :( I bardzo się boję że znów będę miała hemoroidy jak poprzednio :( . Wczoraj czytałam o czopkach dla ciężarnych na rozluźnienie stolca...eh :(

ma I nka mam ten sam problem. Jeden dzień lepiej, to następny znów nic Straszne

Zgłoś nadużycie #2305 16 sierpnia 2013, 22:29

Konto usunięte
Margaret80 fajnie że ktoś lubi pierogi ze szpinakiem tak samo jak ja :) u mnie w domu to średnio to lubią ... przynajmniej więcej dla mnie :D gratuluję równego 15 tygodnia ciąży :) szybko leci ,prawda ? :)

Zgłoś nadużycie #2306 16 sierpnia 2013, 22:39

Dorota93 Supermama
Padam z nóg. Mam do dupy dzień i taki też nastrój. Dobranoc.

Zgłoś nadużycie #2307 16 sierpnia 2013, 22:54

kirsti30 Gotowa na wszystko
Halooo :) byliśmy i suuperowo było :) . USG genetyczne zdane wzorowo z plusem :) a mayły jeszcze groził rączką do nas, chyba się zdenerwował że 3 raz go podglądamy w tym tygodniu. Jejku mogłabym codziennie go tak podglądać. Serduszko puka w rytmie, a teraz czekamy na wyniki krwi do skompletowania usg gen. Najbardziej martwiły mnie wymiary ale one się teraz zgadzają, i uwaga chyba siusiorka widziałam :) hihihi ale nie potwierdzone w 100%. Oczywiście uczcilismy to pizzą ;) . Ale to tak od święta.
Mówicie o tyciu. No ja też wzorowa nie jestem, spadłam dużo ale dzisiaj kupiliśmy wage i kg przytyłam-to chyba po pizzy :) .
Te pierogi ze szpinakiem....hm ciekawe :) .
A wogóle to fajnie że aż tyle was ściskało kciuki :) . Jesteście bombowe, dziękuje.diablaq twój dzidzius to chyba lekkoatleta będzie :) .
Teraz czuje żeby powoli zacząć wić gniazdgkoooooo :)

Zgłoś nadużycie #2308 16 sierpnia 2013, 22:54

Kincia a farsz szpinakowy robisz z bialym serem? Ja uwielbiam szpinak z czosnkiem dlatego najczesciej robie nalesniki ze szpinakiem i sosem czosnkowym :) .

Zgłoś nadużycie #2309 16 sierpnia 2013, 22:56

Kristi SUPER! !

Zgłoś nadużycie #2310 16 sierpnia 2013, 23:05

Ece Gotowa na wszystko

Margaret80 napisał(a)

Ece gdzie kupilas taka cudowna kapustke?jutro bede w Slupsku wiec bym zakupila-marze zeby nie wyrabiac na zakretach.Mainka mam to samo co ty-jem warzywa,duzo pije a i tak mam problem z zalatwianiem sie,az boje sie myslec co to bedzie dalej.Doraznie stosuje lactuloze-pomaga.Kincia chyba ty pisalas o pierogach ze szpinakiem-pycha.uwielbiam szpinak i moglabym wcinac go codziennie.

Margaret na rynku na Reymonta na straganie warzywnym u pani Wiesi,po lewy stronie na środku.