Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #2211 15 sierpnia 2013, 16:43

Konto usunięte
Ja nie mogę doczekać się zimy!!! :)
Dodam Wam zdjęcie spodni z h&m ,moje ulubione spodnie :) są bardzo mięciutkie i ten materiał na brzuszku rozciąga się i nie ściska. Daje sobię rękę uciąć że do końca ciąży w nich pochodzę :) No i wiązanie w biodrach jest super , bo drugą pare mam bez wiązania ,są takie wciągane jak legginsy i spadają mi z tyłka cały czas :/ naprawde jeśli szukacie wygodnych spodni ,to polecam Wam te :)

Zgłoś nadużycie #2212 15 sierpnia 2013, 18:41

maInka Zaprawiona w bojach
Kincia fajne te spodnie. Mam podobne z new yorkera :) . Czemu nie mozecie doczeka c sie zimy? Ja sie wlasnie obawiam... ;)
.

Zgłoś nadużycie #2213 15 sierpnia 2013, 19:02

Konto usunięte
Dziękuje :) A w new yorker też jest dział dla mam ? :)
No bo wolę zime :) na pewno lepsza niż upały :P

Zgłoś nadużycie #2214 15 sierpnia 2013, 19:21

Dorota93 Supermama
a ja zimy się nie mogę doczekać i mojego maluszka ahhh ! Czekam z niecierpliwością ;) fajne spodnie, ja jeszcze się mieszczę spokojnie w moje, ale jak pojem to guzik nawet nie widzi dziurki hahaha

Zgłoś nadużycie #2215 15 sierpnia 2013, 19:47

maInka Zaprawiona w bojach
Kincia no właśnie teraz nie ma takiego działu , ale kupiłam je już dawno jeszcze w 1 ciąży w Niemczech. Moje mają jeszcze odpinany ten pas na takich malutkich zatrzaskach.

Ja zimy sie boję dlatego że już widzę te męczarnie z ubieraniem butów ;) . Długie wieczory ..... najchętniej przespałabym ten okres od grudnia do lutego :)

Zgłoś nadużycie #2216 15 sierpnia 2013, 19:51

Dorota93 Supermama
o kurcze moj k będzie musiał mi buty ubierać hahaha :D ja lubię takie zimowe wieczorki :) )

Zgłoś nadużycie #2217 15 sierpnia 2013, 20:10

Kiniaa Gotowa na wszystko
kincia-fajne te spodnie, ja mam jeszcze z poprzedniej ciąży kupione tu u nas w "vero moda" i prane kilka razy a jak nowe nie ma to jak firmowe nie rozciągają siie i nie spierają.Ja wybieram się w sobote na zakupy..kilka ciuszków się przyda
Natanek :)

Zgłoś nadużycie #2218 15 sierpnia 2013, 20:11

Dorota93 Supermama

Kiniaa napisał(a)

kincia-fajne te spodnie, ja mam jeszcze z poprzedniej ciąży kupione tu u nas w "vero moda" i prane kilka razy a jak nowe nie ma to jak firmowe nie rozciągają siie i nie spierają.Ja wybieram się w sobote na zakupy..kilka ciuszków się przyda

pewnie, ciuchy zawsze się przydadzą :D

Zgłoś nadużycie #2219 15 sierpnia 2013, 20:11

kirsti30 Gotowa na wszystko
Halo halo. Dołanczam do grona oczekujach zimy, uwielbiam i mozna spac bez wyzutow sumienia ze jedyne co sie zrobilo to napalilo w piecu hihi. Zresztą tutaj na podhalu noce juz zimne i je wrecz uwielbiam. Dodatkowo zrobilam sie spokojniejsza bo z moim chlopem jestem caly czas :) a i rodzina jego dobra dla mnie,moi tez nie sa zli ale mala zmiana chyba dobrze mi sluzy. Wczoraj kupilismy pierscionek ale oficjalnych zareczyn jeszcze nie bylo. Nie przerabialam tego jeszcze w moim zyciu alt fajnie tak, widze ze to nowe dla mojego kochanie i dla mnie i oboje rowno to prezywamy :) , narazie nie naciskam kiedy go zaloze, ciesze sie ze jest. A moj chyba sie denerwuje bo powiedzialam ze na kolano klekac :D hhihih.
Jutro czeka nas USG genetyczne i zobaczymy co tutaj powiedza, ale wiem ze bedzie dobrze. Musi byc,
A Kincia zazdroszcze gatkow, ja nie lubie zwezanych nogawek, musze jakies dzinsy dorwac, chociaz nie powiem na chwile obecna nosze tylko leginsy bo najbardziej komfortowo sie czuje.
Na plecach nie spie wogole w wieszkosci spie na prawej stronie.
Dzisiaj poszlismy do koscioła 3/4 mszy przestałąm wzorowo, ale potem pociaglam mojego za ramie i powiedzialam to koniec, i to w pore zrobilam, jak tylko zobaczylam lawke to usiedlismy.Jejku nigdy tego nie doswiadczylam ale malo brakowalo a zemdlalabym. Wy tez tak macie? naprawde dochodze do wniosku ze ciaza to nie sa zarty, i gadanie typu: ciaza to nie choroba, moga sobie w dupe wsadzic-za przeproszeniem.
Aha i male info, pogodzilam się z ojcem jeszcze przed moim wyjazdem do mojego misia.

Zgłoś nadużycie #2220 15 sierpnia 2013, 20:12

kicia ty w 15 tyg.a sporo już brzuszek ci widać ;) u mnie dosłownie jeszcze nic,no może odrobine urósł

Zgłoś nadużycie #2221 15 sierpnia 2013, 20:12

kirsti30 Gotowa na wszystko
dorota video bomba :)

Zgłoś nadużycie #2222 15 sierpnia 2013, 20:15

Dorota93 Supermama

kirsti30 napisał(a)

dorota video bomba :)

dzięki :)
No i super, że u Ciebie wszystko się dobrze potoczyło :) To video z genetycznego mam ;) Maluszek machał rączką ajjjj ale agent z niego będzie :) I śni mi się codziennie :D
A pierścionek...Grunt, że jest ! :D

Zgłoś nadużycie #2223 15 sierpnia 2013, 20:16

Dorota93 Supermama

kincia napisał(a)

Ja nie mogę doczekać się zimy!!! :)
Dodam Wam zdjęcie spodni z h&m ,moje ulubione spodnie :) są bardzo mięciutkie i ten materiał na brzuszku rozciąga się i nie ściska. Daje sobię rękę uciąć że do końca ciąży w nich pochodzę :) No i wiązanie w biodrach jest super , bo drugą pare mam bez wiązania ,są takie wciągane jak legginsy i spadają mi z tyłka cały czas :/ naprawde jeśli szukacie wygodnych spodni ,to polecam Wam te :)

kincia a te spodnie to są taki bardziej na lato, czy już na chłodniejsze dni?

Zgłoś nadużycie #2224 15 sierpnia 2013, 20:20

Zapomniałam sie przywitać a więc witam mamusie brzuszkowe i wpadam się pochwalić że dziś swiętujemy roczek naszej córeczki :) jest tort, prezenty i mała imprezka to tak na tygodniu.W sobote robimy większą impreze Kornelce,juz wszystko załatwione :) )

Zgłoś nadużycie #2225 15 sierpnia 2013, 20:22

Dorota93 Supermama

Kiniaa napisał(a)

Zapomniałam sie przywitać a więc witam mamusie brzuszkowe i wpadam się pochwalić że dziś swiętujemy roczek naszej córeczki :) jest tort, prezenty i mała imprezka to tak na tygodniu.W sobote robimy większą impreze Kornelce,juz wszystko załatwione :) )

ja poproszę kawałeczek tortu i 1000000 lat i wszystkiego kolorowego dla córci :)

Zgłoś nadużycie #2226 15 sierpnia 2013, 20:32

Dorota93 napisał(a)

ja poproszę kawałeczek tortu i 1000000 lat i wszystkiego kolorowego dla córci :)

ślicznie dziękujemy :) )) i przesyłamy wirtualnie torta :) bo przecież kobietom w ciąży się nie odmawia ;)

Zgłoś nadużycie #2227 15 sierpnia 2013, 20:35

Dorota93 Supermama

Kiniaa napisał(a)

ślicznie dziękujemy :) )) i przesyłamy wirtualnie torta :) bo przecież kobietom w ciąży się nie odmawia ;)

Dziękuję :) A mi się nudzi i czytam lutówki od 1 strony :D

Zgłoś nadużycie #2228 15 sierpnia 2013, 20:45

Ece Gotowa na wszystko
Buziaki dla Jubilatki!!Moja cora tez sierpniowa,ale ciut starsza ;-) .
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #2229 15 sierpnia 2013, 22:41

Konto usunięte
Dorota93 ja też mieszczę się w swoje spodnie ,ale tak mnie cisneły w brzuszek że z odpiętym guzikiem chodziłam :) kurcze nie wiem czy są na zimę ,chyba raczej z rajtkami :) bo one są z lnu chyba ,to dość cieńkie :) a z butami to faktycznie masz rację że nasi M. będą się musieli wykazać hehe :P
Ma Inka to super że mają odpinany pas , bo można nosić spodnie i po ciąży :)
Kiniaa wszystkiego najlepszego dla Kornelki!!! :) prawdziwych przyjaciół i dużo beztroskiej zabawy :)
opłaca się w takie spodnie zainwestować ,szczególnie jak planuje się następne ciąże kiedyś tam :) lub zawsze jakiejś koleżance można odsprzedać lub pożyczyć. Brzuszek już mam taki dosyć :) koleżankę spotkałam ostatnio i do mnie mówi że patrzy co tam za kobieta w ciąży stoi a to ja , a ja mówie skąd wiesz że w ciąży a ona na to że przecież widać :)
Kristi30 cieszę się że u Ciebie wszystko dobrze Kochana :) super że jesteś ze swoim ,zaraz pewnie inaczej wszystko jak zakochani razem :) ja ostatnio z moim się rozstałam jak miałam 2 lata temu operacje :P a tak to cały czas razem :) super że pierscionek wybrany :) to takie cuuudowne chwile dla Was obojga :) pozdrawiam :)

Zgłoś nadużycie #2230 15 sierpnia 2013, 22:59

Ece , kincia -dziękuje za życzenia :) a ja mam nadzieję że na dniach i mój brzuszek trochę wystrzeli :) dzięki bogu mdłości dały mi spokój.My w poniedziałek wizyta,nie mogę się doczekać by zobaczyć czy u dzidzi wszystko w porządeczku i co tam porabia ;)