Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #2191 14 sierpnia 2013, 20:01

maInka Zaprawiona w bojach
Dziekuje i na pewno niebawem wyprobuje. We wrzesniu chce sama zrobic tort na 4 urodziny synka...ale do tego czasu musze sprobowac zebym na ostatnia chwile nie szalala :)

Zgłoś nadużycie #2192 14 sierpnia 2013, 20:07

diaglab Gotowa na wszystko
Ece nie pogada :-) masz talent :-) aż mi ochoty narobilas na ten budyń :-D

Zgłoś nadużycie #2193 14 sierpnia 2013, 20:56

Pojechałam dzisiaj po jakieś spodnie a kupiłam kalosze. Najlepsze jest to, że dokładnie takie jak upatrzyłam sobie na allegro, ale ciągle bałam się kupić buty w ślepo i nie zbyt chciałam wydawać tyle kasy na gumę..... A kupiłam za 45 zł.... :) http://allegro.pl/kalosze-oficerki-italy-kozaki-nude-beige-pasek-38-i3441074809....

Zgłoś nadużycie #2194 14 sierpnia 2013, 21:02

Dorota93 Supermama

Ece napisał(a)

Ja mam już 10 sloikow zakiszonych.Co trzeci dzień zbieram sobie ogórki i robię 3,4 sloiki. nie są ładne,bo rosna mi jakieś grubaski,ale najważniejsze, ze są własne i wiem na pewno,ze nie są przenawozone.A kiszone uwielbiam-od kilku dni chodzi za mną ogórkowa :-) .Chyba będę musiała upichcic :-) .

u mnie na ogródku też jakieś ogóry kulfony rosną :P ale troszkę mało ich..

Zgłoś nadużycie #2195 14 sierpnia 2013, 21:07

Dorota93 Supermama
ale miałam dziś zły dzień :( Ciągle kłóciłam się z K, aż się popłakałam.... Nie potrafiliśmy się wcale dziś dogadać.. Do tego jak wychodziłam z auta to pieprzłam się w nogę i już mam siniaka a boli jak cholera.

Zgłoś nadużycie #2196 14 sierpnia 2013, 21:31

Dorota93 Supermama

Ece napisał(a)

Zaraz idę zakrecić ciasto z borówka amerykańskimi. W poniedziałek tez piekła i zeszło w mgnieniu oka.Sama pochłonęłam trzy kawałki zaraz po wyjęciu z piekarnika.Chyba ten mój Maluszek to taki łasuszek :-) .

mój też łasuszek i chłoptaś :) A Ty wiesz co będziesz miała ?? :)

Zgłoś nadużycie #2197 14 sierpnia 2013, 21:46

Ece Gotowa na wszystko
Diaglab-corcia wymyśliła budyń i borówki a ja maliny i miętę.Także to taka praca wspólna :-) .Fajnie jest mieć córeczkę :-) .
Ma lnka-oryginalne te kaloszki :-) .
Dorota93-nie znam jeszcze płci małżeństwa,ale z kalendarza chińskiego wychodzi mi dziewuszka :-) .Mam nadzieję,ze na USG polowkowym poznam płeć, bo jeśli to chłopczyk to przede mną zakupy ciuszkowe ;-) .
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #2198 14 sierpnia 2013, 21:50

NMaInka- świetne te kalosze,chciałam kupic sobie podobne w tamtym roku na słoty jesienno-wiosenne ale w sklepach takich wysokich nie było. Muszę poszperac na tym allegro :-)
Dorota93 - nie przejmuj się- ja tak samo miałam wczoraj z moim M.nawet w złości poszliśmy spać. A rano było już wszystko w porządku. Zresztą zauważyłam że mężczyźni też na swój sposób przeżywają to że zostaną tatusiami. Ja pi swoim zauważyłam że ma zachcianki, humorki i jest zestresowany-zupełnie jak ja :-D więc głowa do góry, będzie ok, pogodzicie się.
Dziewczyny macie jakieś sprawdzone pozycje do spania? Bo zaczyna przeszkadzać mi brzuch- zawsze na nim spalam- często mam tak że bardzo chce mi się spać a nie mogę się ułożyć do snu.
Dobrej nocki :-) ja postaram się jakoś ułożyć i zasnąć :-D jestem dziś taka padnieta odkąd wróciłam z pracy jakbym niewiadomo co robiła-jak to któraś z Was określiła-dosłownie jak w kamieniołomie :-D dobrze że chociaż jutro mogę się wyspać. Do jutra:-*

Zgłoś nadużycie #2199 14 sierpnia 2013, 21:51

Ece Gotowa na wszystko

Dorota93 napisał(a)

ale miałam dziś zły dzień :( Ciągle kłóciłam się z K, aż się popłakałam.... Nie potrafiliśmy się wcale dziś dogadać.. Do tego jak wychodziłam z auta to pieprzłam się w nogę i już mam siniaka a boli jak cholera.

Wspolczuje,ale czasem są takie dni.Ja też ostatnio częściej się sprzeczam z moim M-szybko się denerwuje i glos podnoszę, a normalnie to spokojny czlowieczek ze mnie.Co te hormony z nami robią ;-) .
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #2200 14 sierpnia 2013, 21:54

Ece Gotowa na wszystko
Diaglab-najlepiej spać na lewym boczku,wtedy macica jest najlepiej ukrwiona,a dzidzia dotleniona.Ja tak zawsze zasypia,a rano budzę się na brzuchu :-) .Póki co jeszcze nie przeszkadza :-) .

Zgłoś nadużycie #2201 15 sierpnia 2013, 8:30

Ece Gotowa na wszystko
dziendoberek!
Jak nocka i dzisiejsze samopoczucie?Bo u mnie ok,nawet za oknem nie leje :-) .Milego dzionka!

Zgłoś nadużycie #2202 15 sierpnia 2013, 10:02

dzień doberek!! U nas nawet słońce od rana :) . Nie wyspałam się bo młody co chwilę wołał do siebie. I tak krążyłam między jego pokojem a sypialnią. :( . W ogóle mógłby być to zwykły dzień roboczy ;)

Zgłoś nadużycie #2203 15 sierpnia 2013, 10:21

Dorota93 Supermama
a mi się znowu śnił mój synek. Że go głaskałam, a on się uśmiechał :) Prawie codziennie mi się śni !

Zgłoś nadużycie #2204 15 sierpnia 2013, 10:34

Hej :-) ja dopiero wstalam :-D ale spioch ze mnie. Staram się na lewym boku spać ale nie zawsze mi to wwychodzi-dretwieje mi ta strona. Ja niestety miałam koszmar-śniło mi się że dostalam silnego krwotoku i jechałam do szpitala bo bałam się że poronilam. Mam nadzieję, że nie sprawdzi mi się ten sen bo ostatnie niestety tak- śniły mi się 2x brązowe plamienia:'(jadę dziś na działkę u mnie ładna pogoda jest, miłego dnia :-)

Zgłoś nadużycie #2205 15 sierpnia 2013, 10:35

Dorota93 Supermama

diaglab napisał(a)

Hej :-) ja dopiero wstalam :-D ale spioch ze mnie. Staram się na lewym boku spać ale nie zawsze mi to wwychodzi-dretwieje mi ta strona. Ja niestety miałam koszmar-śniło mi się że dostalam silnego krwotoku i jechałam do szpitala bo bałam się że poronilam. Mam nadzieję, że nie sprawdzi mi się ten sen bo ostatnie niestety tak- śniły mi się 2x brązowe plamienia:'(jadę dziś na działkę u mnie ładna pogoda jest, miłego dnia :-)

ostatnio też śniło mi się, że działo się coś niedobrego. Ale po mojej panice taki sen mnie uspokoił :)

Zgłoś nadużycie #2206 15 sierpnia 2013, 11:33

Dorota93 Supermama
gdzie wszyscy są?

Zgłoś nadużycie #2207 15 sierpnia 2013, 11:45

To co nam się śni to ponoć wyraz tego o czym często myślimy podświadomie...nasze lęki, obawy. często też po dość kiepskim dniu odreagowujemy go we śnie. ....
Życzę Wam ( i sobie) samych dobrych snów!!!! :)

Zgłoś nadużycie #2208 15 sierpnia 2013, 11:47

Dorota93 Supermama
W zimie już nie będziemy musiały się martwić :)

Zgłoś nadużycie #2209 15 sierpnia 2013, 13:36

Konto usunięte
Hej wszystkim :) nie zaglądałam tu wczoraj i nie mogę z tematem nadążyć :P jeśli chodzi o witaminy to od 4 tygodnia ciąży jem prenatal classic ,bo mój lekaż stwierdził że ten kwas foliowy co jadłam wcześniej w ciąży już jest za słaby. Krem mój ulubiony do tortu to poprostu śmietana 36% ubita na sztywno i troche żelatyny żeby lepiej się trzymała np. Na dekoracji :) Śpię od samego początku ciąży na lewym boku , tak mi najwygodniej :) czasami wkładam poduszkę między nogi :) ze snami to różnie :P ostatnio mi się śniło uwaga : że karmiłam swojego kota piersią :D nie wiem skąd się biorą takie sny :D może dlatego że ostatnio dużo rozmyślam o laktacji :) pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

Zgłoś nadużycie #2210 15 sierpnia 2013, 14:19

Ece Gotowa na wszystko
Ja też dzisiaj miałam beznadziejny sen-snilo mi się,ze mój niedowidzacy brat wsiadł za kierownicę i miał wypadek samochodowy.Tak się zdenerwowalam,ze się w nocy obudziłam.Rano nic nie pamiętałam,dopiero jak przeczytałam o Waszych snach to mi się przypominało.Ja tez wierze,ze to podświadomość i nasze leki platają nam takie figle.A Maluszek jeszcze mi się nie śnił,natomiast plamienia i krwawienia na poczatku bardzo często.