Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #2111 13 sierpnia 2013, 15:16

Ece Gotowa na wszystko

kincia napisał(a)

Ja zawsze czekam aż któraś z Was wróci z wizyty i coś napisze :) wtedy co chwile strone odświerzam :P

Skąd ja to znam ;-) .
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #2112 13 sierpnia 2013, 15:16

babeluniek Gotowa na wszystko
Będzie dobrze! :)
Czekamy :)

Zgłoś nadużycie #2113 13 sierpnia 2013, 15:43

Margaret80 Zaprawiona w bojach
Dziewczynki-dziękuję za słowa otuchy,dzisiaj już z moim żołądkiem dużo lepiej.Kristi30-zmień lekarza-przed nami jeszcze kilka miesięcy ciąży i mamy czuć się bezpiecznie pod opieką swojego ginekologa.Nie wyobrażam sobie żeby mój gin przyszedł w złym humorze i nie opowiadał co widzi podczas usg.Wyobrażam sobie-co przeżyłaś.Ale teraz już będzie lepiej-maluszek śliczny.Gratuluje wszystkim pozytywnych wizyt i czekam na kolejne wieści.Często nie piszę-ale czytam wszystko kilka razy dziennie.

Zgłoś nadużycie #2114 13 sierpnia 2013, 15:44

Dorota93 Supermama
ja mam 23 sierpnia wizytę u nowego ginekologa. Boję się, że z moim maluszkiem coś jest nie tak.. Nie wiem dlaczego mam takie myśli !

Zgłoś nadużycie #2115 13 sierpnia 2013, 15:45

AAA Babeluniek- zapomniałam o Tobie-współczuję ci tych wymiotów i pobytu w szpitalu ale może faktycznie to już koniec tej męczarni z nudnościami i wymiotami.Ja za to martwię sie z drugiej strony-bo mi wszystko smakuje i ciagle pilnuję wagi-mam fioła na punkcie nie przytycia za dużo.

Zgłoś nadużycie #2116 13 sierpnia 2013, 15:47

Dorota93-przestań nawet tak mysleć -wszystko musi być dobrze.Każda z nas ma takie mysli pewnei przez większą część ciąży.Najważniejsze że juz tej zmieniłaś ginekologa.Powodzonka

Zgłoś nadużycie #2117 13 sierpnia 2013, 15:50

Dorota93 Supermama
Nie mogę się doczekać na konkretną wizyte. a mam powiedziec to mojemu byłemu ginekologowi?
Będę później, narazie uciekam :)

Zgłoś nadużycie #2118 13 sierpnia 2013, 15:53

babeluniek Gotowa na wszystko

Dorota93 napisał(a)

Nie mogę się doczekać na konkretną wizyte. a mam powiedziec to mojemu byłemu ginekologowi?
Będę później, narazie uciekam :)

Ja bym byłemu nie mówiła :)

Zgłoś nadużycie #2119 13 sierpnia 2013, 16:00

Konto usunięte
Trzymamy mocno kciuki !!! :) na pewno będzie wszystko dobrze :) buziaki

Zgłoś nadużycie #2120 13 sierpnia 2013, 17:45

Konto usunięte
Dorota93 no coś Ty ,wybij sobie takie myśli z głowy!!! Jesteś młoda ,zdrowa,silna i z Twoim maluszkiem na pewno wszystko dobrze :) zobaczysz sobie na kolejnej wizycie jak fika u Ciebie w brzuszku :) nie bierz sobie takich rzeczy do głowy ! Wszystko jest i będzie dobrze :)

Zgłoś nadużycie #2121 13 sierpnia 2013, 18:18

Kiniaa Gotowa na wszystko
Po kilkudniowej nie obecności wpadam się z wami kobitki przywitać *-*dziś wróciliśmy z dłuższego odpoczynku po za domem....a co tam jak odpoczywać to odpoczywać dłużej niż tylko weekend ;) ))My ze słoneczkiem zaczynamy 4 mies.za tydz wizyta więc nie możemy się z mężulkiem się doczekać by zobaczyć naszą kruszynke
Natanek :)

Zgłoś nadużycie #2122 13 sierpnia 2013, 19:11

Anett Gotowa na wszystko
Hej Gwiazdy.. :) wiecie co... podziwiam wszystkie gospodynie domowe a już jak są dzieci to nie wiem jak to można ogarnąć. Wróciłam z pracy, zrobiłam obiad - pulpety w sosie pieczarkowym, pozmywałam posprzątałam i najzwyczajniej w świecie jestem wykończona... lol, nie wiem czy się odnajdę w takim życiu hi hi :D

Bąbeluniek Słońce nie dawaj się :) na pewno dzięki lekarstwom będzie w porządku... :)

Kirsti30 to miałaś przygodę, dobry fajfus z tego lekarza :D nos jak malowanie, a on nie widzi... szok! :)

Zgłoś nadużycie #2123 13 sierpnia 2013, 19:25

diaglab Gotowa na wszystko
Hej :-) już wróciłam :-) z dzidzius ma się dobrze :-) jak fikał koziolki!! :-D cudowne przeżycie :-) wymiary ma ok, przezierność krakowa wynosi 1,3 mm :-) i kość nosowa też jest ;-) a jaki już duży- prawie 6 cm :-) i co najważniejsze nie ma śladu po krwiaku!!! :-) yupiii!! Jestem taka szczęśliwa :-) a tak się martwiłam. Dostalam aż 10 zdjęć :-) niestety ginekolog nie sprawdził czy to chłopiec czy dziewczynka a ja sama będąc pod wrażeniem zapomnialam zapytać :-(

Zgłoś nadużycie #2124 13 sierpnia 2013, 19:52

Anett Gotowa na wszystko

diaglab napisał(a)

Hej :-) już wróciłam :-) z dzidzius ma się dobrze :-) jak fikał koziolki!! :-D cudowne przeżycie :-) wymiary ma ok, przezierność krakowa wynosi 1,3 mm :-) i kość nosowa też jest ;-) a jaki już duży- prawie 6 cm :-) i co najważniejsze nie ma śladu po krwiaku!!! :-) yupiii!! Jestem taka szczęśliwa :-) a tak się martwiłam. Dostalam aż 10 zdjęć :-) niestety ginekolog nie sprawdził czy to chłopiec czy dziewczynka a ja sama będąc pod wrażeniem zapomnialam zapytać :-(

I super :) nie mogło być inaczej :) skoro nic nie mówił o płci to pewnie sam nic nie dostrzegł... :) cierpliwości, moja ziabka też nie odkryła swojego oblicza, musimy jeszcze poczekać Kochana :)

Zgłoś nadużycie #2125 13 sierpnia 2013, 19:57

Konto usunięte

diaglab napisał(a)

Widzisz jak super :) nie było co się martwić :) bardzo cieszę się że wszystko u Ciebie i maleństwa dobrze :) z tym sprawdzaniem płci jest różnie :) ja dowiedziałam się że to chłopczyk ,ale aż się boje cieszyć ,bo za dobrze nie ma widać tych narządów w 14 tygodniu.. teraz na następnej wizycie na pewno ta "diagnoza"? płci będzie pewniejsza :) pozdrawiam i ślę buziaki ,cieszę się Twoim szczęściem !! :)

Zgłoś nadużycie #2126 13 sierpnia 2013, 19:59

Anett Gotowa na wszystko
Dostałam pikę pikę do ćwiczeń! :D

Zgłoś nadużycie #2127 13 sierpnia 2013, 20:00

Konto usunięte

Anett napisał(a)

Hej Gwiazdy.. :) wiecie co... podziwiam wszystkie gospodynie domowe a już jak są dzieci to nie wiem jak to można ogarnąć. Wróciłam z pracy, zrobiłam obiad - pulpety w sosie pieczarkowym, pozmywałam posprzątałam i najzwyczajniej w świecie jestem wykończona... lol, nie wiem czy się odnajdę w takim życiu hi hi :D

Też tak mam Kochana :) męczę się teraz takimi zwykłymi "obowiązkami" domowymi ,gdzie kiedyś mi to w ogóle nie sprawiało trudności :) i jeszcze potrafiłam na trening rano i wieczorem iść. a teraz ? kilka godzin w pracy ,czy zrobienie obiadu to dla mnie jakiś wręcz kosmiczny wyczyn :D zaraz muszę się położyć na chwilę ,bo ze zmęczenia nie mogę :P
dobrze wiedzieć że nie jestem sama :) myślałam że tylko ja się tak rozleniwiłam :P

Zgłoś nadużycie #2128 13 sierpnia 2013, 20:23

diaglab Gotowa na wszystko
Przyłączam się do klubu- codziennie obowiązki domowe okropnie mnie wyczerpują-choć i tak z większości i tak wyrecza mnie mąż bo lekarz zabronił mi wiele rzeczy robić. Obiad gotuję na siedząco w kuchni :-D zresztą cokolwiek zrobię muszę co chwilkę siadać. A obowiązki dzielić na parę dni :-D dziękuję Wam za życzliwe słowa:-*

Zgłoś nadużycie #2129 13 sierpnia 2013, 20:26

mona3 Zadomowiona
Cześć dziewczyny ja też ostatnio jakaś zmęczona jestem no i nie mogę się doczekać początku roku szkolnego bo moje dzieciaki ostatnio przechodzą samych siebie, ale bez nich by było nudno. Tez mam jakieś problemy z żołądkiem i chyba się wybiorę do gastrologa z tymi bólami żołądka i wzdęciami może coś zaradzi.

Zgłoś nadużycie #2130 13 sierpnia 2013, 20:40

Dorota93 Supermama
z tym zmęczeniem to chyba wszystkie tak mamy... Masakra...