Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #2051 11 sierpnia 2013, 21:19

maInka Zaprawiona w bojach
Wiecie że w C&A chyba jest większy wybór spodni niż w H&mie.... Wrzucam Wam link :)
http://www.c-and-a.com/pl/pl/shop/product.html#!/Kobiety//Moda%20dla%20kobiet%20w%20ci%C4%85%C5%BCy/Spodnie%20i%20d%C5%BCinsy

Zgłoś nadużycie #2052 11 sierpnia 2013, 21:28

To prawda , nie ma chyba idealnej rodziny. Wszędzie coś.... U nas też nie jest różowo. Moje stresy powstały jeszcze za dziecka. Choroba mojej mamy dała się we znaki wszystkim. W ciąży z Patrykiem doszło jeszcze wiele przykrych spraw i na prawdę Bogu dziękuję że jeszcze w jakimś szpitalu nie wylądowałam. Teraz kiedy myślałam że moja ciąża będzie spokojniejsza od poprzedniej to też wiecznie coś . Nie pamiętam kiedy czułam się tak "lekko", bez żadnego niepokoju. Stąd moje zainteresowanie psychologiem. Choć myślę że to i tak za późno. ....

Kincia kochana mój nic wziął się od mama Inka. A Inka od Ewelinka :) , haha.
Jeśli nadal będzie wam sprawiał kłopot to wymyślę coś innego i pozmieniam :) ,

Zgłoś nadużycie #2053 11 sierpnia 2013, 21:36

Ece napisał(a)

To może być wątroba lub woreczek żółciowy. Miałam podobne bóle na samym początku i okazało się, ze mam torbiel na watrobie.To nic groźnego, zazwyczaj samo znikają juz nie odczuwa dolegliwości i mam nadzieje,ze się wchłonęła.

Ece dobrze że piszesz, to nadmienię lekarzowi żeby to sprawdził.  Nie widzę związku z jedzeniem bo jem raczej lekkie rzeczy, choć ostatnio dużo dużo owoców. ....
Kristi wiesz chyba to nie byłby zły pomysł jak to Ty być się przeniosła...

Zgłoś nadużycie #2054 11 sierpnia 2013, 22:22

Dorota93 Supermama
ja mam problemy jak chcę odpisać maInce :)

Zgłoś nadużycie #2055 12 sierpnia 2013, 8:51

diaglab Gotowa na wszystko
Witam :-) . Fatalnie rozpoczęłam ten tydzień-pomimo że za oknem jest fajna rzeska pochmurna pogoda mi musiało zrobić się oczywiście słabo w busie jak jechałam do pracy a po przyjściu do niej odrazu kibelek i wymioty-masakra. Jest mi strasznie słabo, czuje się jak z waty a tu tyle pracy na dziś mam:'( oby u Was było lepiej :-) nie mogę się doczekać jak zobaczę jutro moją kruszynkę na usg :-)

Zgłoś nadużycie #2056 12 sierpnia 2013, 9:42

Dorota93 Supermama
nie pracuj tylko odpoczywaj jak sie tak czujesz

Zgłoś nadużycie #2057 12 sierpnia 2013, 9:58

Konto usunięte
Hejka kobietki :) ciekawe jak nam dziś dzień minie :)
Ma Inka ,przepraszam za pomyłkę Ewelina bardzo ładne imię :) nie wiem skąd sobie tą Iwonę wytrzasnełam :P przecież nawet w tabelce jest Twoje imię :) Faktycznie w c&a większy wybór ,szkoda że nie wiedziałam o tym jak byłam ostatnio na zakupach :) ale na następnych napewno tam wejdę :)
Diaglab, Dorota93 ma rację ,lepiej odpocząć przy takim samopoczuciu :) życzę Ci abyś lepiej się poczuła :)

Zgłoś nadużycie #2058 12 sierpnia 2013, 9:58

Problem w tym że nie ma mnie kto zastąpić :-( nie pracuję w korporacji. Już od dawna poszlabym na L4

Zgłoś nadużycie #2059 12 sierpnia 2013, 12:44

Konto usunięte
To Ci współczuję :( nie ma nic gorszego jak człowiek źle się czuje i musi pracować...

Zgłoś nadużycie #2060 12 sierpnia 2013, 13:17

Ece Gotowa na wszystko
Hejka!
Diaglab-wspolczuję zlego samopoczucia.Mnie tez się wydawało, że nie mogę sobie pozwolić na zwolnienie,ale samopoczucie,lekarz i ryzyko kolejnej straty nie dali mi wyboru.I o dziwo nic się nie zawaliło, koleżanki przejęły część moich obowiązków, resztę nadrobię jak wrócę do pracy.Nie masz przypadkiem jakiegoś zaległego urlopu,żeby choć parę dni odpocząć. A co najważniejsze czym się zajmujesz?Czasem wystarczy porozmawiać z pracodawca i wykonywać pracę z domu-uwazam,ze dla kobiet w ciąży i młodych mam to fajne rozwiazanie.Szkoda tylko,ze nie zawsze możliwe.
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #2061 12 sierpnia 2013, 13:53

kirsti30 Gotowa na wszystko
mal i nka ;) tak sobie przeimiczyłam twoje imie, wysyłam ci virtualny uścisk kochana :) .
A teraz kochane, jade na USG z moich miśkiem i błagam trzymajcie kciuki. Wieczorem powiem co i jak :) yup yup.

Zgłoś nadużycie #2062 12 sierpnia 2013, 13:55

kirsti30 Gotowa na wszystko
diaglab u mnie też nie było nikogo na zastępstwo, i miałam wyrzuty sumienia, a okazało się że dziewczyny świetnie sobie radzą i jedna jeszcze na urlop poszła. jak trzeba to znajdą zastępstwo.

Zgłoś nadużycie #2063 12 sierpnia 2013, 13:56

Konto usunięte
Kristi30 trzymam kciuki ,nie zapomniałam o Was :) trzymam mocno !!! Na pewno będzie wszystko dobrze i będziecie bardzo szczęśliwi jak zobaczycie swoje maleństwo :)

Zgłoś nadużycie #2064 12 sierpnia 2013, 14:51

Ece Gotowa na wszystko
Kirstie-trzymam kciuki za wizytę i czekamy na wieści :-)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #2065 12 sierpnia 2013, 14:59

Ece Gotowa na wszystko

maInka napisał(a)

Ece dobrze że piszesz, to nadmienię lekarzowi żeby to sprawdził.  Nie widzę związku z jedzeniem bo jem raczej lekkie rzeczy, choć ostatnio dużo dużo owoców. ...

No właśnie surowe owoce i warzywa są ciezkostrawne niestety-moze sprobuj zrobić kilka dni przerwy i zobaczysz czy będzie jakiś efekt.U mnie przejście na gotowane pomogło, teraz wcinam juz wszystko i co najważniejsze nic mnie boli :-) .

Zgłoś nadużycie #2066 12 sierpnia 2013, 17:16

babeluniek Gotowa na wszystko

kirsti30 napisał(a)

mal i nka ;) tak sobie przeimiczyłam twoje imie, wysyłam ci virtualny uścisk kochana :) .
A teraz kochane, jade na USG z moich miśkiem i błagam trzymajcie kciuki. Wieczorem powiem co i jak :) yup yup.

Trzymamy kciuki i czekamy na relację :)

Zgłoś nadużycie #2067 12 sierpnia 2013, 17:34

Konto usunięte
Byłam u P.psycholog , narazie dużo się nie dowiedziałam ,ale już czuję się lepiej :D albo mam jakieś urojenia :) coś czuję że troche mi to pomoże opanować się w stresie :) teraz czekam na powrót Kristi30 :)

Zgłoś nadużycie #2068 12 sierpnia 2013, 17:38

Wykonuje badania genetyczne u chorych na raka płuca by mogli otrzymac odpowiednią chemioterapie - jest to praca w laboratorium genetycznym i niestety prywatnym- jestem tam jedynym pracownikiem. W nagłych wypadkach i to tylko wtedy kiedy może zastępuje mnie jedna kobitka że szpitala klinicznego ale na dłuższą metę nie ma mnie kto zastąpić :-( mam jeszcze parę dni wolnego. Zobaczę jak jutro usg mi wyjdzie to może uda mi się wziąć zwolnienie do końca tygodnia

Zgłoś nadużycie #2069 12 sierpnia 2013, 17:40

Anett Gotowa na wszystko
Hej Kochane :) jakoś nie miałam czasu podczas weekendu napisać ale dziś pierwsza zmiana więc troszkę wolniejsze popołudnie... :) zrobiłam sobie sałatkę z białej kapusty w zalewie bo mnie taka chęć naszła ale nie wiem czy coś z tego będzie, no i dopiero troszkę odetchnęłam i usiadłam do kompiuterka :)
Kirsti30 trzymam mocno kciuki jak tylko potrafię :)
Ece to prawda, że wygodnie by było wziać pracę do domu tylko przy takiej pracy jak sklep spozywczy to nie wchodzi w grę, aaale z drugiej strony po to idziemy na te zwolnienia żeby odpocząć a nie żeby jeszcze myśleć o pracy hi hi w końcu to ostatni gwizdek na nasz odpoczynek i czas dla siebie :) trzeba to wykorzystać jak najlepiej :)

Zgłoś nadużycie #2070 12 sierpnia 2013, 20:38

Ece Gotowa na wszystko

diaglab napisał(a)

Wykonuje badania genetyczne u chorych na raka płuca by mogli otrzymac odpowiednią chemioterapie - jest to praca w laboratorium genetycznym i niestety prywatnym- jestem tam jedynym pracownikiem. W nagłych wypadkach i to tylko wtedy kiedy może zastępuje mnie jedna kobitka że szpitala klinicznego ale na dłuższą metę nie ma mnie kto zastąpić :-( mam jeszcze parę dni wolnego. Zobaczę jak jutro usg mi wyjdzie to może uda mi się wziąć zwolnienie do końca tygodnia

Ja też pracuję w laboratorium i między innymi jest to jeden z powodów mojego l4-a mianowicie warunki szkodliwe.Ja wykonuje analizy mikrobiol.i chem. i mam do czynienia z bakteriami,truciznami,chemikaliami a nawet substancjami ,które mogą uszkodzić płód.Może jestem przewrazliwiona,ale mam dwie straty za sobą i wolę dmuchac na zimne,tym bardziej,że nie jest wykluczone, że te poronienia miały związek z pracą.Moj lekarz podziela moje obawy,może porozmawiaj jutro ze swoim o charakterze swojej pracy.Trzymam kciuki za Twoje jutrzejsze USG :-)
Kincia-cieszę się,ze jesteś zadowolona z wizyty u psychologa :-) .
Anett-tele-praca w sklepie spożywczym jest tak samo możliwa jak w laboratorium ;-) .Masz rację,ze lepiej ten wolny czas wykorzystać na odpoczynek,tym bardziej ze jeszcze sie napracujemy do 67 roku życia jak nie lepiej ;-) .