Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #2011 10 sierpnia 2013, 11:57

Ece Gotowa na wszystko

Anett napisał(a)

Udało mi się ogarnąć domek w szybkim tempie i zaczynam się szykować do pracy, jak zwykle sobota nie daje odpocząć... Ale liczę na to, że między klientami uda mi się usiąść na chwilę..
Świetny pomysł, taki pocieszny w moim stylu :) ale Kincia myślisz, że można gdzieś zamówić taki tort albo kompozycję ubrankową czy to do zrobienia samemu ?? :) po głowie też mi chodzi jakiś zbiór bajek :)
Ece a słuchaj na takiej srebnej łyżeczce to wzrost i waga z narodzin, czy bieżące ??

Z narodzin ,ale chrzcilismy mała miesiąc po urodzeniu.
kincia-bombowe te Twoje propozycje.
Anett teraz będziesz miała naprawdę trudny wybór :-) .
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #2012 10 sierpnia 2013, 12:06

kirsti30 Gotowa na wszystko
Tak się cieszyłam że mdłości odeszły, a jak bułka z serem zawędrowała na śniadanie tak jakoś nie moge sobie poradzić.
Bombowe te pomysły na chrzciny uwielbiam takie akcje :)
Napado mnie na zrobienie golabków, pogodo deszczowa trwaj :)

Zgłoś nadużycie #2013 10 sierpnia 2013, 12:21

Konto usunięte
U nas w mieście w jednym sklepie z rzeczami dla dzieci robią takie właśnie torty i kwiaty. Ale wiem też że na 100% można zamówić takie coś w każdej kwiaciarni,kupujesz to co byś chciała na te kwiaty,czy tort zanosisz im wszystko do kwiaciarni możesz wydrukować zdjęcie bukietu który Ci się podoba aby im pokazać o co dokładnie Ci chodzi :) albo jeśli masz talent do takich rzeczy to spróbuj sama :) to nie jest trudne :)

Zgłoś nadużycie #2014 10 sierpnia 2013, 12:38

Anett Gotowa na wszystko
To prawda te pomysły są zabójcze :) Żaden problem zrobić coś takiego, zwłaszcza jak się ma artystyczną duszę hehe :)
Uciekam do pracy :'( ściskam Was i miłego dnia życzę :)

Zgłoś nadużycie #2015 10 sierpnia 2013, 16:39

A oto projekt ponizej, oczywiscie jeszcze nieskonczony. Stare ramki odmalowalam, wybralam najfajniesze czarnobiale zdjecia rodzinne i i czekam na zdjecia siostr ze swoimi chlopami, no i jeszcze dojdzie nasze i cytrynka :)

Zgłoś nadużycie #2016 10 sierpnia 2013, 18:58

Ece Gotowa na wszystko
Super pomysł kirsti30.Takie rodzinne galerie mają swój urok.
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #2017 10 sierpnia 2013, 19:09

Margaret80 Zaprawiona w bojach
maInka napisał(a)

Acha czy któraś z was miała bądź będzie miała badanie na przezierność w 14 tc. ??
Ja mialam to badanie w 13 tc i 5d

Zgłoś nadużycie #2018 10 sierpnia 2013, 20:46

Konto usunięte
Kristi30 bardzo ładnie to sobie wymyśliłaś i fajne zajęcie miałaś :) muszę chyba też się czymś zająć :) .
Kobietki czy wiecie może jak to jest u nas w polsce jak chce się dziecku dać nie polskie imie? Robią jakieś przeszkody ,czy nikogo to nie obchodzi ?

Zgłoś nadużycie #2019 10 sierpnia 2013, 20:55

anusiaczek Zaprawiona w bojach
Witajcie!
Wczorajsza wizyta przebiegła pomyślnie....Dzidziuś ma 8,5 cm i wszystko jest ok.
No i poznaliśmy płeć :)
Będzie chłopak :) i mamy nawet 2 zdjęcia siusiaka :)
Wyjeżdzamy w poniedziałek na kilka dni odpoczynku więc odwezwę się ok czwartku :)
Całuje Was i życze szczęśliwych dni bez mdłości...i złych nastrojów :)

Zgłoś nadużycie #2020 10 sierpnia 2013, 21:03

anusiaczek Zaprawiona w bojach
Witajcie!
Wczorajsza wizyta przebiegła pomyślnie....Dzidziuś ma 8,5 cm i wszystko jest ok.
No i poznaliśmy płeć :)
Będzie chłopak :) i mamy nawet 2 zdjęcia siusiaka :)
Wyjeżdzamy w poniedziałek na kilka dni odpoczynku więc odwezwę się ok czwartku :)
Całuje Was i życze szczęśliwych dni bez mdłości...i złych nastrojów :)

Zgłoś nadużycie #2021 10 sierpnia 2013, 21:52

Konto usunięte
Anusiaczek super!!! Bardzo się cieszę :) gratulacje!!! :) kolejny chłopak na forum :) też mam zdjęcie siusiaka ,hehe :P ale będziemy mieć pamiatke kiedyś :P życzę miłego odpoczynku :) szerokiej drogi ! :)

Zgłoś nadużycie #2022 10 sierpnia 2013, 22:11

Ece Gotowa na wszystko
Super wieści anusiaczek!Gratuluję synka!Miłego wypoczynku :-)

Zgłoś nadużycie #2023 10 sierpnia 2013, 22:27

wow gratuluje :) widzę że płeć męska dominuje w naszym kobiecym forum :D

Zgłoś nadużycie #2024 10 sierpnia 2013, 22:28

juliaa Gotowa na wszystko
Witam ;)
W lutym urodziłam się ja i mój narzeczony , on 26 a ja 29 (urodziny co 4 lata) ktoras termin ma na 28?

Zgłoś nadużycie #2025 10 sierpnia 2013, 22:30

rozbawiła mnie koncóowka:,,Przypuszczam, że przyszły ojciec też ma wpływ na emocje kobiety.

Tak, ona jest wtedy ogromnie wyczulona na jego reakcje. A te bywają różne. Znam przypadek, kiedy mężczyzna nie odzywał się do żony przez dwa dni, bo był tak zszokowany wieścią o ciąży, że musiał to przetrawić. Zazwyczaj jednak panowie odczuwają ogromną dumę, co pewnie ma związek z odwiecznym przymusem przedłużania własnego rodu. I nagły wzrost poczucia odpowiedzialności - za żonę, za dziecko, za rodzinę. Więc mężczyźni też dojrzewają emocjonalnie. Chociaż nieraz się nam zwierzali, że w pierwszym trymestrze ciąży ona na przemian śmiała się i płakała, że się o byle co złościła, i obawiali się, że jak tak będzie przez dziewięć miesięcy, to chyba nie wytrzymają.''

Zgłoś nadużycie #2026 10 sierpnia 2013, 22:34

juliaa Gotowa na wszystko
zycze powodzenia i spokojnych ciąż ;)

Zgłoś nadużycie #2027 10 sierpnia 2013, 22:44

Ece Gotowa na wszystko

juliaa napisał(a)

zycze powodzenia i spokojnych ciąż ;)

Dziękujemy :-)

Zgłoś nadużycie #2028 10 sierpnia 2013, 23:18

Konto usunięte
Kobietki czy wiecie może jak to jest u nas w polsce jak chce się dziecku dać nie polskie imie? Robią jakieś przeszkody ,czy nikogo to nie obchodzi ?

Zgłoś nadużycie #2029 10 sierpnia 2013, 23:18

Konto usunięte

Zgłoś nadużycie #2030 11 sierpnia 2013, 8:32

kincia napisał(a)

Alo Kincia, z tego co wiem nie ma problemu z nadaniem imienia obco-krajowego ;) jednak w granicach rozsądku, było wielkie boom jakiś czas temu o nadanie dziecku imienia google i rodzice zostali zastopowani. Okazuje się że ludzka wyobraźnia nie zna granic. No a trzeba myśleć też o tym jak dzieci w szkole zareagują na kolege/koleżanke z bardzo dziwacznym imieniem i dziwnym sposobem pisania.

A tak wogóle dzień dobry wszystkim. Nie tak źle po 7 godzinach snu. Oj dzisiaj moje kochane przyjeżdza nie moge się doczekać aby się przytulić i w końcu się wyspać. Udanej niedzieli mamuśki.