Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lutowe mamusie 2014

Zgłoś nadużycie #1991 9 sierpnia 2013, 18:23

diaglab Gotowa na wszystko

kirsti30 napisał(a)

dzisiaj dzień hormonów, płacz, zazdrość i użalanie się nad sobą...jaka drama queen...wrrrrr. Mam nadzieje że to ostatnie takie podloty bo nie lubię się tak czuć.

Nie martw się :-) ja też mam czasem taką huśtawkę nastrojów. Współczuję tylko mojemu mężowi że musi to znosić. Cały czas mu marudzę nieraz nakrzycze do niego. Najgorsze jest to że czuje się jak piąte koło u wozu- in musi zajmować się teraz całym domem-zakupy, sprzątanie, bo mi lekarz zabronił cokolwiek robić. Aż mi głupio że nie mogę mu pomóc :-( mam nadzieję że za niedługo zagrożenie dla mojej ciąży zniknie i będę mogła robić to co zawsze bo już mnie niesie :-P

Zgłoś nadużycie #1992 9 sierpnia 2013, 18:25

kirsti30 napisał(a)

Brawooo :) odpoczywaj i staraj się oszczędzać. Ja wariuje czasami na punkcie leżenia ale staram się myśleć pozytywnie.Powodzonka jesteśmy z tobą :) )

Dziękuję:-* :-) Wy jedyne potraficie mnie pocieszyć :-)

Zgłoś nadużycie #1993 9 sierpnia 2013, 19:41

maInka Zaprawiona w bojach

kincia napisał(a)

Ma Inka a kiedy masz mieć robione to badanie ? :)

We wtorek . Bedzie to równy 14tc. ...

babeluniek napisał(a)

Masakra! :(
O 13 zaczęłam wymiotować, o 14
zasnęłam i obudziłam się o 17. I od nowa. Zjadłam dzisiaj tylko sałatkę
na śniadanie i kilka winogron. Wymiotowałam już kwasem żołądkowym, teraz
już nie mam w nim nic. Siedziałam nad kibelkiem, rzuca mną, mam skurcze
wymiotne ale nie mam czego się pozbyć.
Staram się po łyczku pić wodę, żeby się nie odwodnić, ale nie jestem w stanie niczego do jedzenia przełknąć.
Przepraszam, że wszystko piszę tak dosłownie, ale aż tak to jeszcze nie miałam i nie bardzo wiem jak sobie ulżyć :(

Babeluńku pisałaś wcześniej mi, że też masz refluks...czy te wymioty Twoje nie są czasem właśnie przez ten refluks ?? Życzę Ci, żeby Cię to w końcu puściło!!! Może spóbuj zjeść kisiel taki dość gęsty i banana...... *

diaglab napisał(a)

Dziękuję:-* :-) Wy jedyne potraficie mnie pocieszyć :-)

Po to tu jesteśmy :) i właściwie  nikt tak nie rozmie kobiety w ciąży jak druga ciężarna :) . Z humorami naszymi muszą nasi mężowie wytrzymać- wyjścia nie mają, hehe..... :)
Wiecie co, ta pogoda jest dziwna. U nas wczoraj 35 stopni a dzisiaj 15 i
teraz spadło do 8. Jest czym oddychać ale taka skrajność pogodowa chyba
jest gorsza niż sam upał..... eh. Nie dogodzisz..... ;)

Zgłoś nadużycie #1994 9 sierpnia 2013, 20:14

A u mnie spadła z 40 st. Na 30 i z niecierpliwością czekam na deszcz :-P zachmurzylo się więc może coś z tego będzie- jest przynajmniej czym oddychać- nie to co w dzień. Męczą mnie te upały i mdłości nasilały mi się

Zgłoś nadużycie #1995 9 sierpnia 2013, 21:28

Anett Gotowa na wszystko
Hej kobietki :) a ja mam takie pytanie, czy któraś z Was była ostatnio na chrzcinach ?? Przyjaciółka mnie zaprosiła na taką imprezkę i kompletnie nie wiem jak się szykować, chodzi mi o zawartość koperty czy lepiej jakiś prezent...hmmm... pomocy :)

Zgłoś nadużycie #1996 9 sierpnia 2013, 21:34

Konto usunięte
Babeluniek trzymaj się tam Kochana!pij chociaż tą wode,dobrze by było gdybyś zjadła troche tej kaszki dla niemowlaków troche z wodą letnią ,najlepiej w takiej sytuacji zrobić sobie taką lejącą. Kurcze nie wiadomo od czego aż takie wymioty masz :( moja koleżanka wymiotowała od witamin ,jak je odstawiła i zaczeła brać inne to jej przeszło. Mnie dzisiaj mdli i to mocno ,ale jeszcze nie wymiotowałam. Myślałam że już nam przejdą te mdłości... :( buziaki jestem z Tobą!!!
Ma Inka to super :) trzymam kciuki za wizytę :) na pewno będziesz zadowolona :) dają dużo zdjęć, Bąbeluniek też dostała chyba z 10 :)

Zgłoś nadużycie #1997 9 sierpnia 2013, 21:49

Dorota93 Supermama
ja wczoraj wymioty miałam, dziś mi niedobrze....

Zgłoś nadużycie #1998 9 sierpnia 2013, 21:52

Dorota93 Supermama
dobranoc :*

Zgłoś nadużycie #1999 9 sierpnia 2013, 21:54

Anett napisał(a)

Hej kobietki :) a ja mam takie pytanie, czy któraś z Was była ostatnio na chrzcinach ?? Przyjaciółka mnie zaprosiła na taką imprezkę i kompletnie nie wiem jak się szykować, chodzi mi o zawartość koperty czy lepiej jakiś prezent...hmmm... pomocy :)

To zależy do jakiej rodziny idziesz..tzn. zależy im na kasie w kopercie czy nie koniecznie. Ostatnio szliśmy na chrzciny do bliskich nam znajomych i tak: kolega dał 100 zł w kopercie a chrzestna np. zbiór baśni + zabawkę. My daliśmy też książkę z dedykacją w środku + ubranka.
Kincia ma rację. Może to być też od witamin, jeśli jakieś bierzesz. też sobie przypomniałam, że sąsiadka moja mówiła że wymioty zaczeły jej się jak zaczęła brać witaminy .
Kincia dziękuję i trzymaj mocno kciuki i nie puszczaj. :)

Zgłoś nadużycie #2000 10 sierpnia 2013, 9:26

Ece Gotowa na wszystko
Dzien dobry!
Ma Inka trzymam kciuki za wizyte.
Babeluniek-mam nadzieje,ze dzis juz bedzie lepiej.Moze to bylo jakies zatrucie pokarmowe,bo przy tej pogodzie zywnosc psuje sie z predkoscia swiatla.
Anett-mysle,ze kazda z propozycji ma Inki bedzie strzalem w 10!Moj faworyt to ksiazeczka i zabawka.
Diaglab-jak dzis brzusio?
Kincia-gratuluje 15 na suwaczku,ale pedzi do przodu!
Agulinka28-dla mnie zawsze bedziesz lutowa mamusia.dawaj nam znac co u Ciebie i czy badania cos wyjasnily.Sciskam Cie mocno.
Qasha-czekamy na wiesci po wizycie.
Dorotka93-co z mdlosciami,dalej Cie mecza?Czekam z niecierpliwoscia na fotke sukni slubnej.
Co u pozostalych dziewczyn,jak samopoczucie?
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #2001 10 sierpnia 2013, 9:28

Anett Gotowa na wszystko
Dzień dobry :) u mnie dziś zdecydowanie chłodniej i zaraz biorę się za sprzątanie :)
Ma Inka dzięki za podpowiedź, no coś będę musiała wymysleć :) to moja bliska przyjaciółka

Zgłoś nadużycie #2002 10 sierpnia 2013, 9:36

Ece Gotowa na wszystko
Anett-a moze srebrna lyzeczka z wygrawerowanym imieniem dziecka,waga, wzrostem,data ur i godz.Moja corcia dostala od dziadkow taki prezent i jest to pamiatka na cale zycie.
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsNlQxFaaXTNdDJXRF9kakN2cXJabVExbEhfSWlDUFE#gid=0

Zgłoś nadużycie #2003 10 sierpnia 2013, 9:37

kirsti30 Gotowa na wszystko
dzień dobry kobietki. Jaki piękny dzień, za oknem leje :) ouu czekałam na to z utęsknieniem :) rewelacja. Dzisiaj kończe projekt ze zdjęciami, mam taka nadzieje, może później się pochwale. Wczoraj jak na złośc nie mogłam do was odpisać :( coś ten system się kmoci na forum.
Kincia ja miałam podobnie, po każdym przyjęciu witamin był bełt, odtsawiłam na kilka dni, teraz jest lepiej.
Dorotka, ja bardzo schudłam w ciąży i gin powiedział że mam uciać sobie jedzenie do 5-6 posiłów dziennie w małych ilościach, czasami czułam jak chciałam zjeść więcej ale nie jadłam, i tak zaczełam utrzymywać wszystko. plus polecam migdały. ciekawe czy ty się nie ekscytujesz za bardzo i stąd te wymioty, fakt faktem ważna chwila cię czeka. Może strzel sobie sesje masażu, wiem że troche kosztuje ale sie zrelaksujesz...albo niechaj mąż stopy olejkiem masuje.
Pozdrawiam wszystkie mamuśki :)

Zgłoś nadużycie #2004 10 sierpnia 2013, 10:03

Konto usunięte
Witam Was moje Kochane :) u mnie pogoda się zmieniła ,pada deszcz i jest czym oddychać! :)
Ma Inka nie puszczę kciuków :)
Ece dziękuje :* racja ,pędzi jak nie wiem :) dopiero co to był 3 tc , a już 15 :)
Kristi30 czekam na ten Twój projekt :) coś jest z tymi witaminami,bo ja miałam też większe mdłości od prenetal'u .Moja siorka 13 lat temu nie brała żadnych witamin, a siostrzenica zdrowa i ma najlepszą średnią w szkole :)
Bąbeluniek ,Dorota93 jak się czujecie? Mam nadzieję że lepiej! :)
Buziaki miłego dnia Wszystkim :)

Zgłoś nadużycie #2005 10 sierpnia 2013, 10:36

Ece napisał(a)

Anett-a moze srebrna lyzeczka z wygrawerowanym imieniem dziecka,waga, wzrostem,data ur i godz.Moja corcia dostala od dziadkow taki prezent i jest to pamiatka na cale zycie.

No taki prezent byłby super!!! My na ślub  dostaliśmy taką cukiernicę z wygrawerowanymi życzeniami . I bardzo się z tego cieszyłam !

Zgłoś nadużycie #2006 10 sierpnia 2013, 10:44

Ece Gotowa na wszystko
Kincia-ja tez nie biore witamin,bo moj gin nie jest zwolennikiem.Podzielam jego zdanie,ze najwiecej wartosci maja sezonowe owoce i warzywa,wiec sobie ich nie zaluje.Z drugiej strony ja mialam tylko silne mdlosci ,ale nie zwracalam.Teraz jest juz bosko,bo tylko czasem delikatnie mnie mdli,ale to pikus.Aha biore jeszcze kwas foliowy 5mg,bo on slabo sie wchlania z pozywienia i przez jakis czas bralam magnez i b6 na mdlosci i bole brzucha.

Zgłoś nadużycie #2007 10 sierpnia 2013, 10:49

Ece Gotowa na wszystko

maInka napisał(a)

No taki prezent byłby super!!! My na ślub  dostaliśmy taką cukiernicę z wygrawerowanymi życzeniami . I bardzo cos się z tego cieszyłam !

To dobrze,ze mi sie przypomnialo :-) ).Jak cos mi jeszcze wpadnie do glowy to dam znac ;-) .A kiedy masz te chrzciny Anett?

Zgłoś nadużycie #2008 10 sierpnia 2013, 11:22

Anett Gotowa na wszystko

Ece napisał(a)

Też pomysłowe :) liczę na Was dziewczyny :) i czekam na propozycje... :) chrzciny mam za 2 tyg to jeszcze troszkę czasu jest...

Zgłoś nadużycie #2009 10 sierpnia 2013, 11:26

Konto usunięte
Fajnym pomysłem też jest tort z pampersów , albo kwiaty z ubranek smoczków itd :) na chrzciny widziałam dużo osób teraz to daje.

Zgłoś nadużycie #2010 10 sierpnia 2013, 11:52

Anett Gotowa na wszystko
Udało mi się ogarnąć domek w szybkim tempie i zaczynam się szykować do pracy, jak zwykle sobota nie daje odpocząć... Ale liczę na to, że między klientami uda mi się usiąść na chwilę..

kincia napisał(a)

Fajnym pomysłem też jest tort z pampersów , albo kwiaty z ubranek smoczków itd :) na chrzciny widziałam dużo osób teraz to daje.

Świetny pomysł, taki pocieszny w moim stylu :) ale Kincia myślisz, że można gdzieś zamówić taki tort albo kompozycję ubrankową czy to do zrobienia samemu ?? :) po głowie też mi chodzi jakiś zbiór bajek :)
Ece a słuchaj na takiej srebnej łyżeczce to wzrost i waga z narodzin, czy bieżące ??