Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

łóżeczko turystyczne

Zgłoś nadużycie #11 8 października 2014, 13:06

Aleksandra1982 Początkująca
Wiem,że ten temat nie dotyczy bezpośrednio wózków,ale nie mogę znaleźć podobnego. Mam pytanie odnośnie łóżeczek turystycznych. Czy ktoś używał takowego zamiast normalnego,drewnianego? Jestem na etapie wybierania mebelków. Teściowie ostatnio oznajmili,że widzieli świetne łóżeczko (plastikowe),z dwoma poziomami,siatką, funkcją kołyski itp. Generalnie byli zachwyceni. Jak się poźniej okazało,chodziło im o łóżeczko turystyczne, które dla mnie absolutnie nie jest do codziennego użycia. Te które oglądałam mają poziomy wysokości, materac itp.,ale wydaje mi się,że dla dziecka takie łóżeczko na stałe jest po prostu niezdrowe. Proszę o opinie :)

Zgłoś nadużycie #12 15 października 2014, 8:36

Lululaj_pl Początkująca
Moim zdaniem łóżeczko turystyczne to bardzo dobra opcja jeżeli często podróżujecie z dzieckiem i potrzebujecie czegoś co będzie lekkie,mobilne- tutaj idealnie się ono sprawdzi. Drewniane z kolei jest bardziej stałe,stabilne do postawienia na dłuższy czas w pokoju.