Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Listopad2015

Zgłoś nadużycie #31 12 marca 2015, 7:00

Aniula Fajna mama
Gratuluję Wam dziewczyny i życzę spokojnej ciąży :-)

Zgłoś nadużycie #32 12 marca 2015, 11:59

magdalena20 Fajna mama
Gratuluje :-)
ja urodzilam 21 listopada i to fajny miesiac bo cala zima przed wami na zrzucenie wagi do wiosny :-)
i spokojnych ciaz i mama aniolka trzymam kciuki za ciebie bo wiem ile przeszlas , chyba na staraczkach pisalas i ile sie nie myle :-)

Zgłoś nadużycie #33 12 marca 2015, 14:07

skorpionek Supermama
Hej mam pytanie czy którejś z was na teście owulacyjnym wyszło pozytywne i okazała się ciąża ??

Zgłoś nadużycie #34 12 marca 2015, 15:36

mjakmama Gotowa na wszystko
Ja nie używałam w ogole testów owulacyjnych więc nie odpowiem :(
Z retszą na dwoch testach ciążowych po 5 dniach spoznienia okresu rowniez ciąży nie wykryło ;)
Dopiero beta :)

Zgłoś nadużycie #35 12 marca 2015, 17:29

lencia88jaw Gotowa na wszystko

mama.aniolka85 napisał(a)

mjakmama - to u mnie z betą chyba coś mocno nie tak... też mam termin wyliczony na 13.11 (wg dnia ostatniej mies), miałam w pon 798... jutro mam zamiar powtórzyć betę

obawiam się, że to zaśniad :( ... w końcu do kolekcji brakuje mi jeszcze troszkę przypadków - ciąża biochemiczna i puste jajo płodowe już były... śmierć dziecka w 26 tc też... z drugiej strony staram się trzymać pozytywnych myśli... może bliźniaki?... może się uda? może wcześniejsza ciąża była (np. owulacja była wcześniej bo to 5 mies po poronieniu pustego jaja?)...

nie wiem czy wytrzymam 2 tyg do USG :( (bo teraz chyba nie ma sensu robić bo i tak zobaczę co najwyżej pęcherzyk - jeszcze bez zarodka, bez serduszka)...

Kochana trzymam za Ciebie mocno kciuki i zyczę aby tym razem wszystko było dobrze :) ! Bądź dobrej mysli :)
kwietniówka 2015 :)

Zgłoś nadużycie #36 12 marca 2015, 17:47

mala111 Zaprawiona w bojach

mama.aniolka85 napisał(a)

mjakmama - to u mnie z betą chyba coś mocno nie tak... też mam termin wyliczony na 13.11 (wg dnia ostatniej mies), miałam w pon 798... jutro mam zamiar powtórzyć betę

obawiam się, że to zaśniad :( ... w końcu do kolekcji brakuje mi jeszcze troszkę przypadków - ciąża biochemiczna i puste jajo płodowe już były... śmierć dziecka w 26 tc też... z drugiej strony staram się trzymać pozytywnych myśli... może bliźniaki?... może się uda? może wcześniejsza ciąża była (np. owulacja była wcześniej bo to 5 mies po poronieniu pustego jaja?)...

nie wiem czy wytrzymam 2 tyg do USG :( (bo teraz chyba nie ma sensu robić bo i tak zobaczę co najwyżej pęcherzyk - jeszcze bez zarodka, bez serduszka)...

kochana wartość nie jest taka ważna jak przyrost... daj znać jak wyniki bety :) trzymam mocno kciuki :) )

Zgłoś nadużycie #37 12 marca 2015, 20:17

Szpilkka Supermama

skorpionek napisał(a)

Hej mam pytanie czy którejś z was na teście owulacyjnym wyszło pozytywne i okazała się ciąża ??

Tak. Testy owulacyjne mogą wskazywać na ciążę jeśli wychodzą pozytywnie. W moim przypadku tak właśnie było :-)

Zgłoś nadużycie #38 12 marca 2015, 20:24

Mama aniołka dopiero teraz odczytałam Twoją odpowiedz, może ja poprostu miałam póżniej owulacje a okres miałysmy w tym samym czasie? Jeeli chodzi o bete to to sie zmienia bardzo szybko z dnia na dzien wiec moze dwa dni wczesniej mialas owulacje dlatego wynik u Ciebie dużo wyższy. Albo to ze mna cos nie tak :( chociaz ja staram sie byc dobrej mysli dlatego tlumacze sobie tym ze u mnie pozniej byla owulacja :D

Zgłoś nadużycie #39 12 marca 2015, 20:45

skorpionek Supermama

Szpilkka napisał(a)

Tak. Testy owulacyjne mogą wskazywać na ciążę jeśli wychodzą pozytywnie. W moim przypadku tak właśnie było :-)

Bo mam 3 dni pod rząd pozytywne testy od 25dc,26dc, 27dc tylko u mnie był trochę dziwny @ :) Witam, mam pytanie 12.05.2014.urodziłam synka od lipca prałam tabletki cezarette a od stycznia teenia ponieważ przestałam już karmić synka. Pierwszy okres dostałam 2.02.2015 i nie potrzebowałam podpasek tak było do 13.02. dopiero od 14.02.potrzebowałam podpaski do 2.03.Chciałam zapytać jak mam liczyć okres bo jeśli od 14. to mam 27dc oraz 3 dzień pod rząd mam pozytywny test owulacyjny. Chciałam zapytać czy możliwe jest by test pokazywał ciąże ??

Zgłoś nadużycie #40 12 marca 2015, 22:14

mama.aniolka85 Gotowa na wszystko
dzisiejsza beta - 72h po poprzedniej: 2065.1 jednostek... wiec na zaśniad nie wygląda - ponoć wtedy beta szybuje w gore jak szalona... z drugiej strony mam przeczucie, że owulke miałam 14, a nie 20... (jak to powinnam mieć przy standardowej długości moich cyklów)... nie mam żadnych dowodów, testów, tylko takie przeczucie :P ... wtedy wartość bety byłaby w granicach normy...

Zgłoś nadużycie #41 13 marca 2015, 8:33

Annas111 Fajna mama
Witam Was dziewczyny, tez dolacze, cztery testy pokazuja upragniona i wyczekana 6 lat ciaze ;) w srode mam pierwsze usg, nie licze jeszcze na serduszko ale chce zobaczyc ze maluch jest w dobrym miejscu. Przeszlam jedna ciaze pozamaciczna.
Wychodzi mi 5t 7d ;)
Fajnie ze temat juz jest, milego dnia ;)
"...kto wie czy za rogiem, nie stoją Anioł z Bogiem, nie obserwują zdarzeń i nie spełniają marzeń..." ;) ;)
- I podejscie lipiec 2014 ivf -icsi- 2 zarodki - ciaza pozamaciczna
- II podejscie luty 2015 -1 śnieżynka - 7,9 i 12dpt II ;) 21.03 6tc bije serduszko ;) ;) . 24.11.2015 Adryianek

Zgłoś nadużycie #42 13 marca 2015, 9:13

Szpilkka Supermama

skorpionek napisał(a)

Bo mam 3 dni pod rząd pozytywne testy od 25dc,26dc, 27dc tylko u mnie był trochę dziwny @ :) Witam, mam pytanie 12.05.2014.urodziłam synka od lipca prałam tabletki cezarette a od stycznia teenia ponieważ przestałam już karmić synka. Pierwszy okres dostałam 2.02.2015 i nie potrzebowałam podpasek tak było do 13.02. dopiero od 14.02.potrzebowałam podpaski do 2.03.Chciałam zapytać jak mam liczyć okres bo jeśli od 14. to mam 27dc oraz 3 dzień pod rząd mam pozytywny test owulacyjny. Chciałam zapytać czy możliwe jest by test pokazywał ciąże ??

Nie prościej było by zrobić test ciążowy skoro już kilka testów owulacyjnych masz pozytywnych ?? ;-) a może cykle ci się poprzesuwały i masz dopiero owulację ?? Tak naprawde ciężko określić czy ciąża czy nie, chociaż faktem jest że owulacyjne też wykrywają ciążowy hormon. Najlepiej było by zatestować, albo iść na betę. :-)

Zgłoś nadużycie #43 13 marca 2015, 20:44

Ja dziś w nocy miałam krwawienie :( co prawda delikatne ale podczas robienia siku cały czas wypływa krew. Ból taki jak przy miesiące. Lekarz telefonicznie przepisał mi luteine pod język a jutro idę na wizytę o 9:30.
Myśli mam raczej dobre ( tłumacze sobie ze może się zagnieżdża lub rośnie) boję się tylko że jutro na wizycie za dużo się nie dowiem bo to ok 5 tyg dopiero minęło od ostatniej miesiączki więc moja fasolka ms dopiero ok 3 tyg

Zgłoś nadużycie #44 14 marca 2015, 9:36

mama.aniolka85 Gotowa na wszystko

mjakmama napisał(a)

Ja dziś w nocy miałam krwawienie :( co prawda delikatne ale podczas robienia siku cały czas wypływa krew. Ból taki jak przy miesiące. Lekarz telefonicznie przepisał mi luteine pod język a jutro idę na wizytę o 9:30.
Myśli mam raczej dobre ( tłumacze sobie ze może się zagnieżdża lub rośnie) boję się tylko że jutro na wizycie za dużo się nie dowiem bo to ok 5 tyg dopiero minęło od ostatniej miesiączki więc moja fasolka ms dopiero ok 3 tyg

Daj znać jak po wizycie i jak krwawienie?
może powtórzyć betę będziesz spokojniejsza?

Trzymam kciuki - u mnie beta raz też była 80 a tydz pozniej juz prawie znikoma - diagnoza - ciąża biochemiczna - na becie do 1000-1500 niestety tylko beta i jej całkowity przyrost jest wazny... tylko gin mi zaznaczył że to tylko na to czy bea rosnie w czasie sie patrzy a nie o ile... bo sa znane przypadki gdzie rosla bardzo slabo a kobiety urodzily zdrowe dzieci

Zgłoś nadużycie #45 14 marca 2015, 12:11

Szpilkka Supermama

mjakmama napisał(a)

Leż, odpoczywaj ..... czasem i krwawienie podobne do miesiączki może występować w pierwszych miesiącach ciąży , więc bądź dobrej myśli :-)

Zgłoś nadużycie #46 14 marca 2015, 15:02

Ehhh byłam dzisiaj u lekarza daje mi 50 na 50 % szans. W poniedziałek i środę mam zrobić betę. Jeżeli rośnie to za tydzień/ półtora na usg ;)
Powiedziała żebym sceptycznie do tej ciąży pochodziła bo nawet jeżeli się utrzyma to przy tak niskiej becie mogę mieć prawdopodobienstwo ciąży pozamacicznej.
Z jednej strony się cieszę że mnie tak nastawila bo nie będę tak zawiedziona lub właśnie będę miała powód do skakania że szczęścia. Ja czuję że obydwie z,, dzidzia, jesteśmy silne
i damy radę! 
Trzymajcie kciuki za moją cierpliwość ;)

Zgłoś nadużycie #47 14 marca 2015, 16:05

mala111 Zaprawiona w bojach
Trzymam kciuki, musi być dobrze :) ja jeszcze muszę jeszcze prawie 2 tygodnie czekać na wizytę ale mam nadzieję że zobaczę wtedy serduszko

Zgłoś nadużycie #48 14 marca 2015, 17:14

No musi być dobrze ale tak ciężko jest cierpliwie czekać :(

Zgłoś nadużycie #49 14 marca 2015, 18:24

sany89 Supermama
Gratulacje i spokojnych 9 miesięcy :)
Życzy marcówka 2015 :)

Zgłoś nadużycie #50 14 marca 2015, 23:45

Milkusia2012 Fajna mama
Ja dziękuję, już listopad'15!
Dziewczyny, gratulacje!!!!
Ja miałam być grudniówką 2014, ale urodzilam 21 listopada :)
Życzę szczęścia i zdrówka dla Was i dzieci :*