Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

LIPCOWKI 2017 NA START

Zgłoś nadużycie #11 31 października 2016, 13:44

Ellie69 Gotowa na wszystko
ZAPRASZAM LIPCOWE MAMY

Zgłoś nadużycie #12 31 października 2016, 14:22

Nina1 Fajna mama
Witam się :) , prawdopodobnie będę lipcową mamą. Beta wskazuje ciąże. Internetowy kalkulator wyliczył mi termin na 5 lipca. Wszystko potwierdzi się za ok 2-3 tygodnie u dr. :)

Zgłoś nadużycie #13 1 listopada 2016, 10:32

Witaj.
Ja robilam jak narazie testy sikane 2 pozytywy. Magiczny kalkulator mowi ze urodze kolo 11 lipca xd
Pozdrawiam

Zgłoś nadużycie #14 1 listopada 2016, 10:37

milamoja Zaprawiona w bojach
Też się witam. Pierwszy raz na tym forum :) Według kalkulatora i własnych obliczeń poród na 5 lipca, jutro zaczynam 6 tydzień ciąży i postaram dostać się do lekarza. U gina byłam 17 października w związku z infekcją, przepisał antybiotyk, a ja umyśliłam sobie, że zacznę go brać po okresie ( lek dowcipny ;) . Jak się domyślacie okres nie nadszedł, akurat w tym miesiącu, w którym odpuściliśmy starania na pewien czas :) ) Jestem nieco nerwowa. Muszę powiedzieć w pracy, nie wiem czy dostanę zwolnienie od lekarza, nie wiem co z tym antybiotykiem i infekcją i jeszcze wyskoczyła mi opryszczka na ustach. Masakra:/

Zgłoś nadużycie #15 1 listopada 2016, 11:07

Gratuluje😊
Koniecznie idz do lekarza i sie podpytaj, moze inne leki distaniesz.
Hmm widze ze Ty tez jestes 4+6 juz sie wystraszylam ze ja cis zle policzylam, jak dzis jestem dokladnie 4+0.
Duzo zdrowka zycze

Zgłoś nadużycie #16 1 listopada 2016, 13:05

:D Dodałam suwaczki starszaków. Na początku nie czułam potrzeby, ale co tam, w końcu jest się czym pochwalić :)

Zgłoś nadużycie #17 1 listopada 2016, 15:25

No jest :) widze ze u ciebie tez liczna gromadka. U nas to byla chwila zapomnienia z mezem  i 2  dni  testuje in sa magiczne 2 kreseczki, nie sadzilam ze jeszcze bede miala dzidzie, po pierwszym szoku chcialabym by wszystko bylo ok.
Jak sie czujecie ??

Zgłoś nadużycie #18 1 listopada 2016, 15:27

O juz masz duze dzieciaki pewnie uciesza sie na wiesc o rodzenstwie, ja sie martwie o najmlodszego oczko w glowie mamusi :p

Zgłoś nadużycie #19 1 listopada 2016, 15:29

Nina1 Fajna mama
Cześć dziewczyny :) , mam nadzieję że będzie nas więcej. Jestem również Marcówką 2015 i super nam się pisze do tej pory mimo, że nasze szkraby już mają po 1,5 roku.

Widzę, że u was lipcowy junior będzie tym trzecim i czwartym :) . U mnie drugim i już dalszych planów "dzieciowych" chyba czynić nie będę więc ostatnim.

Napiszcie coś o sobie, skąd piszecie?

Zgłoś nadużycie #20 1 listopada 2016, 15:33

Nina1 Fajna mama
Ellie dobrze widzę, że też masz synka Aleksandra?

Mój też Aleksander, tyle że nie mówimy na niego Olek :) .

Zgłoś nadużycie #21 1 listopada 2016, 15:37

Heh tak mamy Alexandra przez x-a :p tez wolam Olus :p

Zgłoś nadużycie #22 1 listopada 2016, 15:39

Nina1 Fajna mama
My wołamy Alcio, Aluś, Alek, Alu, Aleksander :) .

Zgłoś nadużycie #23 1 listopada 2016, 15:59

Moje czwarte będzie tak trochę planowane, trochę wpadnięte, bo jak pisałam wyżej mieliśmy odłożyć starania na chwilę. Mam 35 lat, więc jak nie teraz, to kiedy? Będzie dość duża różnica wieku, bo mój pierworodny za dwa lata będzie pełnoletni, no ale mam tyle na ile się czuję :D Fizycznie jest ok, gdyby nie brak okresu, bolesne, obrzmiałe piersi i kłucie w dole od czasu do czasu, to czuję się normalnie. Gorzej, że mam ciężką fizycznie i psychicznie pracę i nie wiem czy dla mojej gin będzie to wskazaniem do L4, a wcale bym się nie obraziła. Wolę nie ryzykować. Już tak dawno nie byłam w ciąży, że zapomniałam jak to jest i czuję się jak za pierwszym razem, chociaż nie, gorzej, bo jak się naczytam co może pójść nie tak itp. to wpadam w paranoję. Wcześniej nie miałam tego problemu, był mniejszy dostęp do informacji. A tak poza tym mam męża, dwa koty i mieszkam w Gdańsku :)

Zgłoś nadużycie #24 1 listopada 2016, 16:15

Nina1 basz lubi jak sie do niego Alexander mowi,chociaz koledzy wolaja gi Alex
Mieszkamy w Niemczech, dlatego tez wybralam Olka z X :) .

Ja po za bolem brzicha od casu do czasu na zadne dolegliwosci nie nazekam,ake to sie zmieni , bo w kazdej ciazy meczyly mnie mdlosci i wymioty.
No i wczoraj w pracy mialam takie okropne wzdecia.. mam nadzieje ze dzis bedzie lepiej

Zgłoś nadużycie #25 1 listopada 2016, 16:17

Sorry pisze z telefonu

Zgłoś nadużycie #26 1 listopada 2016, 16:20

Milamoja to jestey w podobnym wieku ja mam 32 lata i nie planowalam dzidziusia. No ale na pewno bedzie bardzo kochane :)

Zgłoś nadużycie #27 1 listopada 2016, 16:24

Za szybko zrobilam testy 11 i 12 dpo sa 2 kreseczki ta 2 jasniejsza na obu testach i oczywiscie sie martwie
Ale teraz spokojnie poczekam do terminu@ czyli jeszcze 2 dni ;) chociaz znajac siebie jutro tez potestuje.
Sama nie wierze ale juz od tygidnia podejzewalam ze "zalapalam" :)

Zgłoś nadużycie #28 2 listopada 2016, 6:42

Witam sie z rana
Oczywiscie musialam testawac i co znow bladzioch..
Martwie sie na bete nie mam jak isc. Jedyne co mnie uspokaja
To to ze test nie byl tak czuly jak wczesniejsze ,wiec cos sie ruszylo

Jak sie czujecie? Ja dobrze i pewnie dlatego swiruje :)

Zgłoś nadużycie #29 2 listopada 2016, 11:50

Właśnie wróciłam od lekarza. Dwie godziny czekałam, bo nie byłam zapisana i musiałam załapać się na okienko. Jest pęcherzyk, maluśki ale jest. następna wizyta za trzy tygodnie, skierowanie na morfologie, mocz i cukier. Przepisała inny lek na infekcje, ale zwolnienia sama z siebie nie dała, a mi głupio było nalegać. Nie wiem co teraz. Mówić w pracy czy nie. pracuje jako zastępca kierownika w Biedronce, nadźwigam się, nawkurzam, za kasę jestem odpowiedzialna. Jak powiem będą miały czas znaleźć zastępstwo, ale nie będą w stanie zorganizować mi mniej obciążającej pracy, bo takiej nie ma. Jak nie powiem za jakiś czas zostaną z ręką w nocniku jak pójdę na l4 (przed świętami). Co robić? Ellie, ja testowałam dzień po miesiączce i miałam bladą, widoczną, ąle bladą. Wczoraj zrobiłam test "na pamiątkę" i już jest gruba, pokazywała się razem z testową. Nie denerwuj się i czekaj cierpliwie.

Zgłoś nadużycie #30 2 listopada 2016, 16:09

mamaNatana85 Gotowa na wszystko
Witam dziewczyny

Gratuluję fasolek!! Chciałabym dołączyć do was ;-) dziś odebrała betę 650, 4t3d. Jestem bardzo szczęśliwa ale i zestresowana. Postaram się nadrobić później i coś więcej od siebie napisać.