Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

LIPCOWKI 2017 NA START

Zgłoś nadużycie #1191 11 stycznia 2017, 18:29

oka1990 Fajna mama
Co tam słychać? Ja zjadlam dzisiaj pierogi z truskawkami ;-)
"Jeszcze Cię nie znam ,
a już Cię kocham"

Zgłoś nadużycie #1192 11 stycznia 2017, 18:41

nutella89 Zaprawiona w bojach

oka1990 napisał(a)

Dziewczyny poradziciei coś bo marzymy z mężem o większym mieszkaniu i własnym ale obecnie kredyt jest niemożliwy ( za mała zdolność na osobę) i wiadomo inne kredyty. Mam bardzo bogata chrzestna ( można rzec milionerka) nie jest to jednak moja rodzina po prostu znajoma rodziców. Ogolnie nie utrzymujemy kontaktu ostatnio była u mnie na ślubie ( 5 lat temu) i waham się cży mogę ja spytać o pożyczkę dość dużą tj 200 tys. Wszytko na umowe cywilnoprawną i jak tylko uzyskamy kredyt hipoteczny ( przy rodzinie wielodzietnej jest łatwiej) oddalabym jej całość a tak spłacalabym po 1000-1500 zl miesięcznie. Myślicie ze warto zaryzykować cży tylko się wyglupie?

Szczerze?
Ja bym nie ryzykowała - po pierwsze, przykre jest to że pamiętasz o niej dopiero po 5 latach jak Ci kasa jest potrzebna, ale Ty chyba o tym sama dobrze wiesz ...
Po drugie żeby sie nie rozpisywać za dużo, jeżeli chcesz porady ja bym nie ryzykowała - nigdy nie wiadomo co komu się moze przytrafić ;/ nie daj Boże gdyby Twojemu mężowi się cos stało jak byś ją spłaciła? Pomyśl troszke realnie. I nie odbieraj mojej wiadomości żle, ale czasami się zastanawiam czy ludzie świadomie myślą jak biorą np 300tys kredytu przecież to dzieci jeszcze będą spłacały : (

Zgłoś nadużycie #1193 11 stycznia 2017, 18:43

gagatka napisał(a)

Mój jutro mnie wywozi na wieś do rodziców z tej Warszawy żeby mnie na ten smog już nie narażać. Naczytał się czegoś i panika ;) Więc pewnie najbliższe dni spędzę z mamą i tatą ;) tam pewnie pójdę na USG gdzieś.

Gdzie dokładnie wyjeżdżasz?

Zgłoś nadużycie #1194 11 stycznia 2017, 18:44

Emsi napisał(a)

taki mama brzusio :)

wwwwoooowww : ) kocham takie widoki piękny

Zgłoś nadużycie #1195 11 stycznia 2017, 18:47

Paulina21 napisał(a)

Dziewczyny czy Was tez czasem boli krocze mnie od wczoraj pobolewa i nie wiem co jest

Jak to co może kości się rozjeżdzają bo się powiększasz : ) miała tak w pierwszej ciaży ale dopiero okolo 25tc
Ale jeżeli Cię tak to martwi to skocz do lekarza : * trzymam kciuki

Zgłoś nadużycie #1196 11 stycznia 2017, 19:43

Paulina21 Fajna mama
Nutella chyba tak haha ale juz mi to minelo takze super :) popytam jutro jeszcze na usg tej fajnej babki :)
Paulina :)

Zgłoś nadużycie #1197 11 stycznia 2017, 19:46

Paulina21 Fajna mama
Mi juz mija chorubsko i cale szczescie hah bo bym oszalala.

Dziewczynki sliczne te wasze maluszki rosna jak na drozdzach :) a wnusia jaka zgrabna jaka slodka stopcia hihi
Paulina :)

Zgłoś nadużycie #1198 11 stycznia 2017, 19:52

oka1990 Fajna mama

nutella89 napisał(a)

Szczerze?
Ja bym nie ryzykowała - po pierwsze, przykre jest to że pamiętasz o niej dopiero po 5 latach jak Ci kasa jest potrzebna, ale Ty chyba o tym sama dobrze wiesz ...
Po drugie żeby sie nie rozpisywać za dużo, jeżeli chcesz porady ja bym nie ryzykowała - nigdy nie wiadomo co komu się moze przytrafić ;/ nie daj Boże gdyby Twojemu mężowi się cos stało jak byś ją spłaciła? Pomyśl troszke realnie. I nie odbieraj mojej wiadomości żle, ale czasami się zastanawiam czy ludzie świadomie myślą jak biorą np 300tys kredytu przecież to dzieci jeszcze będą spłacały : (

Kochana ja nie zapomniałam o niej ale sprawa jest bardziej skomplikowana ;-) , obecnie kontaktuje się na śwista i urodziny itp, mieszka daleko i dlatego dawno jej nie widzialam. Po drugie teraz też muszę płacić za nie swoje mieszkanie ponad 1000 zatem bez różnicy komu te pieniądze dam nie sądzisz? A jak mezowi tfu tfu coś by się stało to i tak musialabym zapewnić dach nad głową 3 dzieci. Zdecydowałam ze zapytam ale najpierw wyjaśnienia sprawy prywatne bo to ze jej nie odwiedzam wiąże się z jej mężem ale to bardzo skomplikowane.
"Jeszcze Cię nie znam ,
a już Cię kocham"

Zgłoś nadużycie #1199 11 stycznia 2017, 21:02

gagatka Gotowa na wszystko

nutella89 napisał(a)

Gdzie dokładnie wyjeżdżasz?

W okolice Rawy Mazowieckiej, na wieś po sadach pochodzić u rodziców ;) Na początek tydzień tam będę.

Zgłoś nadużycie #1200 11 stycznia 2017, 21:47

Jusia26 Zaprawiona w bojach

gagatka napisał(a)

W okolice Rawy Mazowieckiej, na wieś po sadach pochodzić u rodziców ;) Na początek tydzień tam będę.

Ja też wyjechalam do rodziców na Podlasie, a weekend maz zabiera Mnie do Puszczy Białowieskiej :)
Kupiłam dzisiaj książkę Mamo Tato co ty na to :) zobaczymy co tam ciekawego piszą :)

Zgłoś nadużycie #1201 11 stycznia 2017, 21:54

Jusia26 napisał(a)

Ja też wyjechalam do rodziców na Podlasie, a weekend maz zabiera Mnie do Puszczy Białowieskiej :)
Kupiłam dzisiaj książkę Mamo Tato co ty na to :) zobaczymy co tam ciekawego piszą :)

To skoro też wracasz w przyszłym tygodniu to wtedy musimy się spotkać w tej stolicy ;)
Dobrze ,że wyjechałaś lepiej z tym smogiem nie ryzykować, dzisiaj wyszłam spotkać się z przyjaciółką i już mnie oczy szczypią :( Nie jest wcale tak wesoło.

Zgłoś nadużycie #1202 11 stycznia 2017, 22:45

gagatka napisał(a)

To skoro też wracasz w przyszłym tygodniu to wtedy musimy się spotkać w tej stolicy ;)
Dobrze ,że wyjechałaś lepiej z tym smogiem nie ryzykować, dzisiaj wyszłam spotkać się z przyjaciółką i już mnie oczy szczypią :( Nie jest wcale tak wesoło.

Może już nie będzie tego smogu :) ucieklam, bo każda wizyta na dworze kończyła się bólem głowy, a w niedziele na wymioty nawet Mnie zrywało:/

Zgłoś nadużycie #1203 11 stycznia 2017, 23:01

Ja we wtorek wymiotowałam po powrocie z pobrania krwi jak tylko zjadłam kanapkę, nigdy wcześniej tak nie miałam. Może też przez smog.

Zgłoś nadużycie #1204 12 stycznia 2017, 0:53

Marzenka85 Gotowa na wszystko
Kochane wczoraj miałam prenatalne 😀wyniki i krwi i usg idealne 😀Moje dzieciątko ma 6,75 cm i ssalo sobie kciuka. Niesamowicie ruchliwe to moje maleństwo. Jutro wstawię fotki, choć są mało wyraźne bo cały czas w ruchu 😀widziałam stupki piekniunie malunie nawet. Acha i lekarz powiedział nam płeć, i chyba będzie kolejny synek. 26 idę do swojego gina i myślę że wtedy dowiem się na 100%.Mam jeszcze ciut ciut nadzieji na dziewczynke, bo marzy mi się parka 😀

Zgłoś nadużycie #1205 12 stycznia 2017, 5:42

Marzenka85 bardzo fajnie ,że wszystko jest w porządku :)

Kurcze dziewczyny,nie śpię od 4 przez straszny katar.Strasznie Mnie osłabił. Co polecacie na katarzysko?

Zgłoś nadużycie #1206 12 stycznia 2017, 9:36

Jusia26 napisał(a)

Marzenka85 bardzo fajnie ,że wszystko jest w porządku :)

Kurcze dziewczyny,nie śpię od 4 przez straszny katar.Strasznie Mnie osłabił. Co polecacie na katarzysko?

Prenalen sobie psikaj. Jest taki sztyft do nosa z tego.

Zgłoś nadużycie #1207 12 stycznia 2017, 10:28

tandem Supermama
emsi wnusia rzeczywiście zgrabniutka :)

gagatka dobry pomysł, na wsi powietrze jest zupełnie inne, też korzystam często z gościnności rodziców :)

oka pierogi z truskawkami, pycha :)

paulina dobrze, że zdrowiejesz :)

jusia daj znać jak tam książka, ja jeszcze żadnych nie mam, najpierw popożyczam od kuzynek :) jedna jest położną, ma wpaść niedlugo

marzenka gratuluję zdrowego maluszka!

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #1208 12 stycznia 2017, 12:08

oka1990 Fajna mama

Marzenka85 napisał(a)

Kochane wczoraj miałam prenatalne 😀wyniki i krwi i usg idealne 😀Moje dzieciątko ma 6,75 cm i ssalo sobie kciuka. Niesamowicie ruchliwe to moje maleństwo. Jutro wstawię fotki, choć są mało wyraźne bo cały czas w ruchu 😀widziałam stupki piekniunie malunie nawet. Acha i lekarz powiedział nam płeć, i chyba będzie kolejny synek. 26 idę do swojego gina i myślę że wtedy dowiem się na 100%.Mam jeszcze ciut ciut nadzieji na dziewczynke, bo marzy mi się parka 😀

Ja nigdy nie chcialam mieć parki bo sama mam 2 braci i czuje się pokrzywdzona bo brak siostry doskwiera. Nigdy nie miałam z kim pogadać o sprawach damsko męskich i w ogóle także ciesze się ze mam 2 córki ;-)
"Jeszcze Cię nie znam ,
a już Cię kocham"

Zgłoś nadużycie #1209 12 stycznia 2017, 12:50

Marzenka85 napisał(a)

Marzenka czy Twój syn jest z lipca? którego się urodził, czy to córka?

Zgłoś nadużycie #1210 12 stycznia 2017, 13:54

milamoja Zaprawiona w bojach
U mnie będą dwie parki i chłopaki woleliby kolejnego brata i o dziwo córka też. Chyba nie chce konkurencji ;) Ale różnica wieku ( prawie 17, 15 i 9 lat) będzie na tyle duża, że tak naprawdę kruszyna nie będzie towarzystwem dla nikogo z rodzeństwa. Jeszcze najmłodszy się ciesz, co to on z siostrą nie będzie robił razem, ale jak ona zacznie być w miarę komunikatywna , to on będzie miał lat 12 i już mu zapał przejdzie :)