Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lipcówki 2016r :)

Zgłoś nadużycie #1151 28 sierpnia 2016, 2:28

Mamarazydwa Gotowa na wszystko
U mnie tabletki odpadaja. W zeszłym roku dostałam udaru niedokrwiennego po tabletkach i mam kategoryczny zakaz tabletek. Rozkminiałam wkładkę ale mój mąż zdecydował sie na wazektomie. Dzieci więcej nie chcemy a raczej ja nie jestem w stanie donosić wiec głupotą byłoby zachodzić w ciąże. We wrześniu będzie miał zabieg

Zgłoś nadużycie #1152 28 sierpnia 2016, 12:09

magda0612 Gotowa na wszystko
Podziwiam męża za odwagę- mało który facet by był w stanie się zdecydować na zabieg.

Zgłoś nadużycie #1153 28 sierpnia 2016, 17:48

A właśnie nie. Chętnych jest tylu, ze czeka na termin ponad dwa miesiące

Zgłoś nadużycie #1154 29 sierpnia 2016, 7:59

Dziewczyny polećcie jakąś fajną miejscówkę na wyjazd w góry. Zakopane, Koscielisko albo jakieś inne góry

Zgłoś nadużycie #1155 29 sierpnia 2016, 10:55

To jestem w szoku. Dobrze, że piszesz może w przyszłości namówię męża :) a Szklarska Poręba? Mąż był i mu się podobało- mogę podpytac o miejscówkę :) Mi jeszcze się w Polańczyku podobało.

Zgłoś nadużycie #1156 29 sierpnia 2016, 11:56

W szklarskiej nigdy nie byłam. W tamtą stronę najdalej sie wypuściłam do Karpacza a Bieszczady odpadaja bo daleko i kiepska trasa. To spytaj sie o tr miejscowke

Zgłoś nadużycie #1157 1 września 2016, 11:55

Apartament trzy świnki- tak się nazywa :)

Zgłoś nadużycie #1158 6 września 2016, 22:55

Pedrova Zaprawiona w bojach
Cześć dziewczyny! gratuluję maleństw :) moja ma już prawie 6 miesięcy, a wydaje się, jakbym to wczoraj ją urodziła...

Chcę Wam polecić coś na pamiątkę. Proszę, nie traktujcie tego jako SPAM. Chodzi o pamiątkowe poduszki i poszewki w metryczką urodzenia. Jeśli któraś jest zainteresowana, zapraszam na https://www.facebook.com/poduchamalucha/
Prowadzę bloga Mama w XXI w. Zapraszam do czytania.

Zgłoś nadużycie #1159 15 września 2016, 9:35

krufkap Supermama
Ale jesteście zajęte swoimi maluchami :)

Mamarazydwa
Jak tam wakacje w górach wybraliście sie gdzies

Zgłoś nadużycie #1160 17 września 2016, 22:15

Tak, jestesmy właśnie w Kościelisku ale nie ma pogody. Wczoraj udało nam sie iść na morskie oko a dziś juz nic bo leje. W tym roku pogoda nie jest dla nas łaskawa

Zgłoś nadużycie #1161 28 września 2016, 22:41

Hej dziewczyny. Jak tam co tam? Dzieciaki dokuczają? Mój Kosti trochę juz odpuścił albo ja sie juz przyzwyczaiłam. Fajny już jest. Śmieje sie cały czas i gada po swojemu. Taki radosny dzidzior mi się trafił😀

Zgłoś nadużycie #1162 19 października 2016, 10:00

Hello :) Nasza Marcelinka też już babuli po swojemu a z rana to ciągle śpiewa :) Jest kochana :) Nie potrzebnie obawiałam się macierzyństwa i że sobie nie poradzę- jedynie co to Młoda by mogła polubić jeżdzenie w gondolce :)

Zgłoś nadużycie #1163 20 października 2016, 20:39

Pedrova Zaprawiona w bojach
Hej dziewczyny! Myślałyście już może o upamiętnieniu narodzin dziecka w formie poduszki ze zdjęciem dziecka i metryczką urodzenia?

Takie można zamówić tu
https://www.facebook.com/poduchamalucha/
Prowadzę bloga Mama w XXI w. Zapraszam do czytania.

Zgłoś nadużycie #1164 13 lutego 2017, 10:33

HELLOOOOOOO... CZY KTOŚ JESZCZE TU ZAGLĄDA ?? ?? CO U WAS ??

Zgłoś nadużycie #1165 14 lutego 2017, 19:26

Mi sie zdarza zajrzeć raz na miesiąc.
U nas trochę pod górę. Kostek bardzo choruje. Jeremi przynosi z przedszkola a Kostkowi od razu na płuca sie rzuca. 4 razy leżeliśmy w szpitalu bo przy tych płucach ma mega duszności. Po ostatnim razie kazali nam Jeremiego zabrać z przedszkola i tak teraz siedzę z dwójką dzieci w domu.
A tak poza to wszystko ok. Rośnie jak na drożdżach, jest bardzo pogodny. Non stop uśmiechnięty, gaduła. Pełza po całym domu z prędkością światła. Szczególnie gania za Jeremim.

Zgłoś nadużycie #1166 20 lutego 2017, 11:24

exe Zadomowiona
cześć dziewczyny :)
Milo Was widzieć, szczerze to myślałam, ze juz nikt tu nie zagląda.
Pół roku...nasze dzieci już mają pół roku, a my dopiero zatanawialysmy się, która pierwsza urodzi.
Jak Wasze samopoczucie i jak Wam mija siedzenie w domu? Ja już chyba lapalam jakąś depreche, ale zajęłam się robieniem pierdół i mi przeszło, ale jakoś nie byłam szczęśliwa siedząc w domu, brakuje mi bardzo pracy,  wyjścia do ludzi... teraz cieszy mnie głupi wypad do marketu na zakupy.
W pracy mam taką sytuację, ze raczej nie mam gdzie wracać, gdyz moja kierowniczka odeszła...to mnie dobija 
Dodatkowo temat żłobka- w Sochaczewie dziecko trzeba zapisać świeżo po porodzie, żeby się dostało...nie mam kasy na prywatny a tym bardziej na nianie...
widziałam, ze tez jesteście chustonoszkami? Ja mam narazie chustę kółkową, i na zewnątrz może z nią byłam może ze 3x, ale w domu ratowala mnie przy kolkach. Już nie mogę doczekać się ciepelka., żeby zacząć wychodzić na dłuższe spacery. 
Mama x2 jesteś na fb w grupie Chusty Sochaczew? :) ja jestem na zdjęciach z flashmoba w takiej czerwonej koszuli w krate w szarej chuscie z koczkiem"matki polki" ;)
Teraz o dziecku - Anielka za 8 dni będzie miała 7 miesięcy, już na początku grudnia zaczęłam rozszerzać jej dietę, gdyż mało jadła mleka - jest na samej butli od 3-miesiąca.
od tej pory wreszcie zaczęła jeść więcej. Wypija 240-250 ml mleka, ale wcale nie przybiera nie wiadomo ile, jest ciągle na 25 centylu. Jest długa i chuda :)
Często ma jakieś boleści brzuszka, mamy skierowanie do gastroenterologa, i będziemy to badać. Jest na nutramigenie i diecie bezglutenowej jak narazie.
Napiszcie JAK Wasze skarby. Pozdrawiam i całuję!!! :)

Zgłoś nadużycie #1167 23 lutego 2017, 13:23

Tak, jestem na grupie. Na flaschmobie niestety nie byłam bo whedy właśnie dzieciaki zaczęły mi chorować.
Zdjęcia właśnie przejrzałam. Czy dobrze wytropilam? Masz na imię Karolina?
Zresztą tak czy inaczej musimy sie wybrać z dzieciakami na spacerek. Tylko jak pogoda sie poprawi i przestaną szaleć wirusy.

Zgłoś nadużycie #1168 24 lutego 2017, 10:40

ooo jesteście!!! my zaczęlismy rozszerzać dietkę od 3,5 miesiąca... niby Marcycha je dużo ale jest tak ruchliwa że chyba wszystko spali... przybiera 600-700g na miesiąc. Nie siedzimy jeszcze same, ale coś tam próbuje :) nocki przesypiamy całe od 19 do 6.30 :) w ogóle macierzyństwo jest super :)