Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lipcówki 2016r :)

Zgłoś nadużycie #891 3 lipca 2016, 21:21

magda0612 Gotowa na wszystko
Ej mamy... To jak to jest? 0,0 czy alkohol? Dziś znalazłam na fb warki

Zgłoś nadużycie #892 4 lipca 2016, 5:22

exe Zadomowiona
Hej Magda, wypiłam juz tego ze 3 litry i to jest faktycznie napój 0,0.
Nie ma tak jak inne 0,1. To jest ta sama, słynna warka 0,0%, która jest już pare lat na rynku, ale teraz w butelce plastikowej jak napój.

PS. Właśnie zajrzałam zobaczyć czy nie urodziłas? ! :)

Zgłoś nadużycie #893 4 lipca 2016, 8:45

exe Zadomowiona
Dziś zaczynam 38 tc i nie ukrywam, że chciałabym bardzo mieć już to za sobą. Czy któraś z Was korzystała z metod przyspieszania porodu? :)

Zgłoś nadużycie #894 4 lipca 2016, 9:50

Hej!! Gdzie exe byłaś jak cię nie było ?? Już z miesiąc temu zaczęłam się zastanawiać, że może się rozpakowałaś :) Ja ostatnio czytałam o przyspieszaniu i polecają seks :) :) Widzę, że też już zaczyna Cię to męczyć i kombinujesz co tu robić, żeby urodzić? Wszystko już przygotowane ?? Jak nastawienie na poród? Mi w czwartek zacznie się 39 tydzień.

Zgłoś nadużycie #895 4 lipca 2016, 12:25

krufkap Supermama
Sex
W przyspieszaniu ma medyczne podstawy
;)
Ja mam jeszcze tyle spraw do ogarnięcia na PRZED
Że mimo całego znużenia i zmęczenia chyba niech jeszcze potrwa ta ciąża :)

Zgłoś nadużycie #896 4 lipca 2016, 12:26

krufkap Supermama
Pije wode z cytryna i mięta a to trochę działa "przeczyszczajaco"(choc moze to za duże slowo)
I zapominam o tym i wc mam schiz ze to juz to"oczyszczanie"przed
Ale chyba tydzień to nie trwa ;)

Zgłoś nadużycie #897 4 lipca 2016, 14:17

Nieee ja też tak parę razy miałam- raz jak wypiłam za dużo tego napoju z "vitaminka" z horteksu a drugi raz po grillu :P więc narazie Mamusie czekamy na spokojnie :)

Zgłoś nadużycie #898 4 lipca 2016, 19:34

ladykate Zaprawiona w bojach
Witam,

No ja po kolejnej wizycie. Już się wszyscy, co mnie kojarzą w przychodniach, śmieją, że jeszcze się turlam. Z sob na nd pobudka co godz, tym razem nie na siusiu, tylko bolało cały czas jak na @. Ale nic się nie rozkręciło.
Dziś lekarz powiedział, że nic się nie zmieniło od poprzedniego razu, czyli delikatnie tylko szyjka i ten palec nieszczęsny. Że bardziej jednak ten termin z usg, czyli jutro, bo cykle po 30 dni miałam. Teraz trochę mi się brzuch zaczął stawiać. W środę mam zrobić ktg, jeśli będę czuć, że ruchy są w porządku i nadal nic, to spróbować jeszcze raz zapisać się na ktg w pt i przyjść jeszcze raz na wizytę do lekarza. Skierowanie do szpitala ewentualnie wykorzystać w poniedziałek.

Tyle u mnie. Jeszcze mnie wszystkie przegonicie :-P
Może dziś, jak małż przyjdzie w pół do 1 w nocy z pracy, to powywołujemy :-P , ale nie pamiętam chyba jak to się robi ahahaha. Chciałabym bardzo, żeby był w domu, jak się to wszystko zacznie.

Już bym chciała, żeby to było już, a z drugiej strony jak zaczyna mnie boleć jak przed chwilą (kręcenie maluszka po cukierku plus stawianie brzucha) to nie chcę wcale rodzić, bo boli w ciul. Echhhhh...

Cicho tu dziewczyny, mało piszecie. Już pewnie też macie dość.

Zgłoś nadużycie #899 4 lipca 2016, 19:40

exe Zadomowiona
Ja juz chce rodzić! Już nie mogę przekręcac się z boku na plecy, założyć nogi na nogę, wstać w nocy do wc. Palce u rak tak bardzo mi dretwieja, że już nie mogę. Tak miałam nadzieję,.że w tym tyg. urodze, ale dziś byłam u lekarza, wód dużo, szyjka zamknięta choć miękka ale chyba nic z tego. Tylko modlę się, żeby po terminie nie urodzić...
U mnie walizka i torba spakowane, codziennie coś w nich przekładam, kombinuje ale to porodu jakos nie chce przyspieszyć :) A co do seksu, to podobno tak...więc od dziś będzie codziennie :) ;)

Zgłoś nadużycie #900 4 lipca 2016, 21:52

Ahahaha Exe małże będą się cieszyć 😉.

Ja sobie tak wczoraj myślałam, że już zapomniałam co gdzie mam spakowane w tej torbie.

Przed chwilą wyłam z bólu, tak mnie pachwina bolała (żylak). Darłam się, aż córa się wystraszyła.
O zmianie pozycji z boku na bok nie wspomnę. A chodzę już zupełnie jak rozklekotana kaczka 😋. No i ile można? Ile?-pytam.

Zgłoś nadużycie #901 4 lipca 2016, 22:03

monika8991 Zaprawiona w bojach
Hej :) Mnie ostatnio kolega widział na wsi i mówi do mnie "o kurde Monia ty już ledwo chodzisz" ;) pocieszające :P dziewczyny dziś mam termin z usg a w czwartek termin z om. Nic się nie dzieje. Na bank przenoszę :( I będę się męczyć rodzac takiego przenoszonego olbrzymka ;((

Zgłoś nadużycie #902 4 lipca 2016, 22:05

monika8991 Zaprawiona w bojach
Co do przyspieszania seksem.. Moja koleżanka przenosila tydzień czasu. Zanim się zaczął poród lekarz kazał uprawiać seks żeby przyspieszyć. Ale w ich przypadku to nie pomogło

Zgłoś nadużycie #903 4 lipca 2016, 22:57

krufkap Supermama
Monika moze slaby sex byl ;)

Zgłoś nadużycie #904 5 lipca 2016, 16:09

Ja dziś praktycznie siedzę na boczkach bo tak mnie w d...ie boli. Jak chce usiąść całym tyłkiem to mnie tak kuje w środku. Miałyście tak?

Zgłoś nadużycie #905 5 lipca 2016, 18:43

Dwupak 😈
Zostanie mi tak do końca życia!

Monia OM minął mi w piątek, dziś termin z usg.
Na sex nie mam ochoty! Na nic nie mam ochoty! Aaaaaaaaaaaa!

Madzia pewnie maleństwo się obniżyło i może dlatego kłuje. Mnie bolało bardzo jak się wwiercało.

Już dzisiaj w ogóle humoru nie mam tylko jakieś meganerwy 😤

Zgłoś nadużycie #906 5 lipca 2016, 20:32

krufkap Supermama
Dzis na wizycie gin powiedział ze nawet do sierpnia mogę chodzić jak lozysko bedzie ok i ilość wód plodowych dobra
Szyjka miekkka ale zamknięte zerowa aktywność skurczowa macicy
:/

Jak juz mówiłam nie jestem jeszcze gotowa ale z perspektywy 5.07 sierpień mnie doluje

Zgłoś nadużycie #907 6 lipca 2016, 11:47

A mnie od wczoraj wszystko wnerwia.... mąż... o teściach nie wspomne ;/ oni chyba jeszcze żyją w czasach głębokiej komuny. A ten mój ma pretensje bo się nie wysypia bo ja się kręcę albo czytam gazete do późna. Rozumiecie to ?? ON SIĘ NIE WYSYPIA!!!! to co ja mam powiedzieć ?? ?

Zgłoś nadużycie #908 6 lipca 2016, 12:59

misia30 Zaprawiona w bojach
Heh ja też całą noc niesie niewygodnie za to dziś ocknełam się koło 11 i dalej jestem zamulona

Zgłoś nadużycie #909 6 lipca 2016, 18:13

Mamarazydwa Gotowa na wszystko
Hejo dziewoje :-) tak czekam i czekam a Wy nic. No weźcie, bo nie mam sie komu wypłakać na cycaste problemy i kolki. Dziś w nocy karmiłam co godzine. Co zasnęłam to musiałam sie budzić. Juz osiągnęłam taki poziom zmęczenia, ze jak Kostek wyje w nocy to ja tnę głupa, że nie słysze😂 aż mąż musi mnie potrząsnąć żebym wstała. Ahhhh, zeby był jakis sposób, zeby mu przykręcić moje cycki😁

Zgłoś nadużycie #910 6 lipca 2016, 21:40

krufkap Supermama
Ale on taki glodny?czy przytulania chce?
Moze odruch ssania ma taki silny
Próbowałas dać smoczek uspokajacz?
A jak daleko od was spi?

No i czy skonczyla sie kwarantanna dla starszego brata?