Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lipcówki 2016r :)

Zgłoś nadużycie #811 19 czerwca 2016, 15:39

ladykate Zaprawiona w bojach
Witam mamy i brzuchaczki

Przecudny Kostek - zakochałam się!

Dla mnie też jakaś ciężka ta końcówka. Tylko bym spała, mało mogę zrobić, bo żylak w pachwinie nie daje. Albo jakieś duszności, zawroty głowy, mroczki przed oczami. Jeść nie mogę, bo mi zaraz niedobrze, mimo, że brzuch dość nisko. Wczoraj prawie cały dzień przespałam. Jakaś taka sierota jestem. Wydaje mi się, że to nigdy się nie skończy.

Czerwcówki się sypią.

Zgłoś nadużycie #812 19 czerwca 2016, 15:41

Jakaś forma pocieszenia...

Zgłoś nadużycie #813 19 czerwca 2016, 22:15

magda0612 Gotowa na wszystko
Ladykate może będziesz zaraz po Mamarazydwa :) Ja pewnie rozpakuje się na samym końcu :) A kosti jest śliczny :) A co u Moniki ?? ?? ??

Zgłoś nadużycie #814 19 czerwca 2016, 22:44

krufkap Supermama
Kostek wogole wygląda na bardzo dużego
Zupełnie nie wczesniak

Zgłoś nadużycie #815 19 czerwca 2016, 23:42

magda0612 napisał(a)

Ladykate może będziesz zaraz po Mamarazydwa :) Ja pewnie rozpakuje się na samym końcu :) A kosti jest śliczny :) A co u Moniki ?? ?? ??

Ahahaha 😀 nigdy nic nie wiadomo.

Ale już mam stracha. A ten maluch wg mnie nadal nieprzefikołkowany i głowa gdzieś z boku 😑, niby nic gin nie mówił ostatnio na usg, tylko wagę, ale tak po wybrzuszeniach widzę.

Wstyd - właśnie wciągnęłam mleczko zagęszczone, całą tubę 😈

Zgłoś nadużycie #816 20 czerwca 2016, 10:06

monika8991 Zaprawiona w bojach
Hej :) U mnie po staremu :) mam już takie huśtawki nastrojów przez ciąże ze prawie cały czas płacze np jak chce coś zrobić i przez brzuch nie mogę :( ubieranie dolnych części ciała to dla mnie jakiś koszmar. Na samą myśl ze zaraz muszę się ubrać chce mi się płakać. Mam już dość :(

Zgłoś nadużycie #817 20 czerwca 2016, 14:44

Ja już po wizycie :) szyjka w dobrej kondycji, ale już powoli zaczyna się coś dziać, ale za to łożysko już jest "zmęczone" jak to powiedział lekarz. Na ktg nie dostałam skierowania- powiedział, że dopiero jakbym przenosiła. Pobrał dziś wymaz na paciorkowce, obadał dół i górę. Aha i jak co to zawsze mogę podejść do przychodni posłuchać tętna i się upewnić, że jest ok. Marcelina ma około 2980gr. i 54cm. " :) :) Ja jestem za to pełna energii, buciki, skarpetki nie stwarzają mi narazie problemu :)

Zgłoś nadużycie #818 20 czerwca 2016, 18:57

misia30 Zaprawiona w bojach
Dziewczyny a jakie macie WBC?bo ja 14.3 i sie martwię że trochę za wysoko chociaż moja lek uspokaja za do 15 moze być

Zgłoś nadużycie #819 20 czerwca 2016, 19:46

Ja mam takie : morfologia WBC: 15,4
RBC:4,06
HGB:12,7
HCT:35,8

Ale mi nic lekarz nie mówił, że jest to coś niepokojącego. Pochwalił ciągle rosnącą hemoglobinkę :) więc spoko :)

Zgłoś nadużycie #820 20 czerwca 2016, 23:30

krufkap Supermama
Wow z kad sie bierze taka hemoglobinę
Ja mam 10.6
:/

U nas wizyta jutro

Dziwnie z tym ktg

Marcielinka duza panna :)

Buty i skarpetki spoko ale próbowałam " bikini" ogolić i normalnie masakra ,trzeba do lusterka

Zgłoś nadużycie #821 20 czerwca 2016, 23:36

Hehe no pitkę ogolić to już jest wyczyn- ja dałam sobie czas wieczorem, i jechałam na czuja :) macu macu i aha jeszcze trochę tu, i znowu macu macu i znowu trochę tu, trochę noga do góry, trochę na kuckach i jakoś poszło :) Hemoglobina nie wiem, bo właśnie jak zaszłam to miałam o wiele słabszą, a z każdą wizytą coraz lepsza- jem tak samo, ruszam się tyle samo. Może taki po prostu każdej z nas urok :)

Zgłoś nadużycie #822 21 czerwca 2016, 15:28

dorota27 Fajna mama
CZESC DZIEWCZYNY JAKSIE CZUJECIE.JA JUZ MAM TERMIN NA CC USTALONY. W PIATEK MAM SIE WSTAWIC DO SZPITALA. BOJE SIE JAK CHOLERA :(

Zgłoś nadużycie #823 21 czerwca 2016, 20:33

krufkap Supermama
Po wizycie
Mala ma ok 2600
I jest pośladkowo:/
Wierze gorąco ze sie odwróci
Szyjka nieznacznie skrócona ale wejście zamknięte -wszystko w normie
Żartował żebym sms wysłała ale powiedziałam ze raz sie jeszcze z nim zobaczę ;)

Zgłoś nadużycie #824 21 czerwca 2016, 20:34

krufkap Supermama
Dorota
A poprzednie byly naturalne porody?
Dlaczego ten cc?

Zgłoś nadużycie #825 21 czerwca 2016, 20:47

Mamarazydwa Gotowa na wszystko
Hejo, my juz w domku :-)
Ale pecha to mamy na maksa do samego końca. Dziś na obchodzie miała zapaść decyzja, czy wychodzimy, bo kostek miał podwyższone wskaźniki żółtaczki. W nocy był na lampach a rano pani dr miała sprawdzić jak wyglada sprawa. Przyprowadzili mi Młodego na golaska i mówią, zeby go juz nie ubierać bo zaraz obchód. Dosłownie chwile później na korytarzu zrobiło sie zamieszanie.
Pani Doktor zmarła...
Nie muszę mowić jaka atmosfera panowała.
Koniec końców wyszliśmy o 17.

Zgłoś nadużycie #826 21 czerwca 2016, 21:17

dorota27 Fajna mama
Krufkap to jest moja 3 cesarka i dlatego. Pierwszy porod mialam sn a kolejne cc. 100 razy bym wolała sn rodzic.

Zgłoś nadużycie #827 21 czerwca 2016, 22:24

Witam mamusie 😊

Mamarazydwa ojeju jakie traumatyczne przeżycia, współczuję. To musiało być straszne. Całe szczęście jesteście już w domku.

Krufkap też mam hemoglobinę ok 10,pod koniec ciąży często spada. Bierzesz żelazo?

Monia ja też mam huśtawki nastroju, płacz bez powodu, nerwy, że brzuch utrudnia najbardziej błahe czynności. Albo ogarniający strach przed porodem, przed tym co potem, ogólnie przed wszystkim.

Madzia, golenie u mnie tylko z lusterkiem, szczególnie, że od dawna brzuch nisko i nie widać gąszczu 😉

Mnie bardzo boli krzyż i brzuch, albo brzuch i krzyż, kiedy maluszek się rusza, a rusza się bez przerwy. Ale jak śpi to w sumie też boli. Chyba napiera mi gdzieś na kręgosłup. Nie mogę najprostszych rzeczy zrobić w domu, nie mówiąc o spacerze.

Zgłoś nadużycie #828 21 czerwca 2016, 22:32

krufkap Supermama
Żelazo suplementuję od poczatku
Po B.bardzo mi spadla i długo wracałam do normy i "zycia"
Połóg =masakra
Dlatego sie boje

Mam czasem wrażenie ze skrzypie jak chodzę. Cos mi się w środku tak obciera

Troche mam stresu z tym położeniem pośladkowym
Głupio miec z tego powodu cc zwłaszcza jak juz miałam sn.
Zobaczymy

Mam nadzieje ze jutro przyjdzie materac
Dzis przywieźliśmy wózek
Teraz tylko wyczyścić

Zgłoś nadużycie #829 22 czerwca 2016, 7:14

Dzień dobry! 💕

Krufkap jeszcze czas, w każdej chwili maluniek może zmienić pozycję. Ja po ruchach mam wrażenie, że też położenie nie jest główkowe. Ale lekarz nic nie mówił ostatnio i teraz nie wiem, czy było ok, czy nie chciał mnie martwić. Kolejna wizyta w pon, ale nie wiem, czy będzie znów robił usg. Że też głupia nie spytałam!
I wcale nie głupio mieć z jakiegokolwiek powodu cc 😉, nie martw się, będzie dobrze.

My już wózek i fotelik wyczyszczone. Łóżeczko też już do nas wróciło, trochę się tych dzieci przez nie przewinęło 😀, ma swoją historię. Materac zafoliowany leży już na swoim miejscu. Ciuszki w torebkach, żeby się nie kurzyły. Została mi pościel do wyprasowania, ale przez te bóle nie mogłam. Może dziś.

Dorota a wskazanie masz od początku na CC? Wiem, że czasem i po cc babeczki rodzą naturalnie.

Mamarazydwa nie mogę przestać myśleć o tych Waszych przeżyciach.
W naszym życiu większe wydarzenia też zawsze z przygodami. Zaręczyny, ślub, pierwszy poród - zawsze jakieś niespodzianki.

Zgłoś nadużycie #830 22 czerwca 2016, 10:13

monika8991 Zaprawiona w bojach
Hej dziewczynki :) tak mi już ciężko się chodzi.. masakra.
Do mnie przyjechało teraz łóżeczko i materac :) łóżeczko muszę pomalować i chyba dziś to zrobię bo ładna pogoda. Zamówiłam też uniwersalna wkładkę do fotelika bo bałam się ze na dniach urodze a my wkładki nie mamy :( I już wkładka dotarła do nas i teraz jestem już spokojna :)

Mamarazydwa super ze Wy już w domku :)