Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lipcówki 2016r :)

Zgłoś nadużycie #751 11 czerwca 2016, 9:30

magda0612 Gotowa na wszystko
Melduje się zapakowana :) Monika to chyba była dziś taka nocka- ja też do 2 nie mogłam spać, ale w końcu zgasiłam światło i się zmusiłam. Dziś mam w planach mówić mężowi co trzeba zrobić :P :P okna brudne aż wstyd- no ale zachciało mu się szlifować barierki na balkonie, dywan wytrzepać, bo pewnie kocur pełno futra już w nim zostawił, więc będzie aktywnie. A no i będę się szykować na jutrzejszego grilla, jakieś przekąski, szaszłyki porobić :)

Zgłoś nadużycie #752 11 czerwca 2016, 9:45

Mamarazydwa Gotowa na wszystko
Na tez jeszcze zapakowana, i tez nie wyspana. Ciężko mi sie śpi bo ciężko mi sie jest przekręcić na drugi bok. Wrrrrr.
Ale mamy zaplanowane wakacje. 8-15 jedziemy do Ustronia morskiego. Mam nadzieje, że będzie wszystko ok.

Zgłoś nadużycie #753 11 czerwca 2016, 11:56

monika8991 Zaprawiona w bojach
Magda Ty chociaż o 2 zasnelas a ja dopiero o 6 gdzieś i o 8 już się obudziłam :/

Mamarazydwa z tym przekrecaniem się na łóżku to jest jakaś masakra :( tyle się nastekam zanim się przekrece, do tego boli brzuch i krocze jak zmieniam pozycję :( mam wrażenie ze im dłużej leżę tym bardziej wszystko mnie boli

Zgłoś nadużycie #754 11 czerwca 2016, 15:04

Mój syn jest najlepszy😂 mąż zrobił dziś na obiad pieczone pstrągi, które obydwoje z Jeremim uwielbiamy. Mąż mój obierał rybę i karmił młodego a ja pałaszowałam w najlepsze. No i sie zakrztusiłam ością i zaczęłam prychac i charczeć. Na co mój synuś: idź tata pomóż mamie bo sobie nie radzi z tą rybą😂😂😊😂

Zgłoś nadużycie #755 11 czerwca 2016, 15:48

ladykate Zaprawiona w bojach
Haha dzieci są boskie! I takie naturalne i szczere 😂

Ja dziś gorący garnek: kabanoski, warzywa 'z patelni' plus czerwona fasola. Leń w tej ciąży NIE SA MO WI TY!

Przekręcanie się w nocy, albo wstawanie na siusiu to u mnie najpierw pół godziny stękania, cieszę się, że nie jestem w tym sama :-P

Zgłoś nadużycie #756 11 czerwca 2016, 15:59

krufkap Supermama
Ja przespałam cala noc w jednej pozycji
Obudziłam sie nieco zdrętwiała ale tak się owinęłam poduszka-rogalem ze nie miałam szans sie poruszyc :)

A wczoraj oglądaliśmy Jack strong
Polecam ,fajny.

Zgłoś nadużycie #757 11 czerwca 2016, 18:42

Hehe to Ci synek pocisnal :D
Krufkap a to jakaś komedia? :)
Ladykate teraz to wszystkie pewnie jesteśmy na etapie stekania hehe ;)

A dziś mężuś mój kochany zrobił obiadek (pierwszy raz :D ) i wyszedł mu przepyszny :) to leżenie ma swoje plusy :D

Zgłoś nadużycie #758 11 czerwca 2016, 20:30

krufkap Supermama
Nie to bardziej sensacja na faktach
Fragment polskiej historii z Dorocinskim i Ostaszewska
:)

Mój to totalna noga do gotowania
Siebie raczej nie otruje ,ale innych ;)

Zgłoś nadużycie #759 12 czerwca 2016, 22:46

Melduje się zapakowana- chociaż przyznam, że zaczyna być mi ciężko. Dziś pojechałam na giełdę i po godzinie musiałam wracać z zakupów do domu, bo już mnie w pachwinach rwało.... eh... weekend w miarę spokojnie, porządki, grill i nauka. Mój promotor przysłał mi zagadnienia, które będą obejmowały mnie na obronie- taki mały szczegół, że miał to zrobić tydzień temu a nie 2 dni przed;/ no ale pomijam fakt, zaskoczeniem było, że tematyka nie dotyczy w ogóle mojego kierunku i specjalności- napisałam mu to w mailu to mi odpisał "trudno. będzie trzeba pomyśleć. Tak trudno to zrozumieć ?? ?" No i jak tu być spokojną- mąż już chodzi wk....ony, że jak Młoda się urodzi jakaś znerwicowana przez palanta to osobiście go znajdzie i porozmawia po swojemu. Ja chce tylko przeżyć tą środę i uwolnie się po 3 latach od tego tyrana, a potem, jak już urodzę, przestanę karmić itd itp to zrobię sobie taki balet, że wrócę do domu na czworaka :P :P A jak tam u Was? Wszystkie jeszcze w komplecie, czy któraś się wyłamała ??

Zgłoś nadużycie #760 13 czerwca 2016, 10:08

Ja jeszcze w dwupaku ale coś tam zaczyna już się dziać. W nocy mnie zaczęło czyścić, do tego krążek gniecie i generalnie jakoś dziwnie mi:-/

Zgłoś nadużycie #761 13 czerwca 2016, 10:25

Hej :) ja strasznie niewyspana. Musiałam jechać dziś na badania. Jutro wizyta :)

Zgłoś nadużycie #762 13 czerwca 2016, 11:42

Dzień dobry :) własnie sie obudziłam- można tak powiedzieć :)
Wstałam rano i pojechałam na badania. Oczywiście kolejka jak smok, więc przyjechałam do domu koło 9, głodna jak smok- rzuciłam się na śniadanie jak pies na kości. Potem zrobiło mi się tak przyjemnie po śniadanku i zasnęłam. :) :) Wizyta w następny poniedziałek. Chociaż jak dziś się widziałam z położną i na mnie spojrzała to się pytała kiedy wizyta, to jej mówię, że w poniedziałek a w środę ta cholerna obrona. A ona, że lepiej żeby poszło wg planu tzn obronić się i nie urodzić przez tydzień- bo brzuszek mi się zmienia. Teraz szybko przygotowywać obiad i do nauki :) Mamarazydwa to może pierwsza się rozpakujesz....ale mam nadzieje, że jeszcze troszkę z nami poczekasz :)

Zgłoś nadużycie #763 13 czerwca 2016, 12:58

Magda a na kiedy termin masz? :)

Zgłoś nadużycie #764 13 czerwca 2016, 13:16

ja z OM mam dokładnie na 22 lipiec. Więc trochę szybko mi się wydaje. A jeszcze dziś maż w delegacje wyjeżdża do końca tygodnia. Zła jestem - bo myślalam, że chociaż będzie mnie wspierał na obronie ;/

Zgłoś nadużycie #765 13 czerwca 2016, 19:38

Kostek juz z nami. Jest duży ale sam nie oddycha. Było dramatycznie. Odkleili sie łożysko. Miałam szybka cesarkę. Straciłam dużo krwi i mi ja przetaczają. Prosimy o kciuki

Zgłoś nadużycie #766 13 czerwca 2016, 21:16

Mamarazydwa jezuniu to juz po wszystkim? Takie mialam dzis dziwne przeczucie, ze u Ciebie juz sie zaczelo. Kochana bardzo Ci gratuluje ! :* oczywiscie trzymam kciuki zebyscie szybko doszli do siebie :* cudownie, mamy pierwszą mamusie w lipcowkach :) :) trzymaj sie kochana , będzie dobrze :)

Zgłoś nadużycie #767 13 czerwca 2016, 21:25

Mamarazydwa gratulujemy i trzymamy kciuki za Was!!! Duuuużo zdrówka i siły!! Kosti jest silny i da sobie radę :) No to teraz już pójdzie cała lawina porodów u Nas :)

Zgłoś nadużycie #768 13 czerwca 2016, 23:12

krufkap Supermama
O rany
Trzymam kciuki zeby bylo ok.
Bardzo mocno

Zgłoś nadużycie #769 14 czerwca 2016, 10:43

Ja już po wizycie. Szyjka bardzo krociutka, miękka, rozwarcie na 1 palec :) ciąża już donoszona więc lekarz powiedział ze mogę już rodzić ;)

A co tam u Was dziewczynki? Ja mam taki pierdzielnik w pokoju, wszędzie leżą jakieś rzeczy dla małej, muszę to dziś ogarnąć bo potknac się można :P

Zgłoś nadużycie #770 14 czerwca 2016, 14:33

hej, ja dziś powinnam się uczyć, ale zawsze jest w takim momencie coś do zrobienia np. gofry!!! ale się dziś ujem :) Ja wizytę mam dopiero w poniedziałek. No już 37 tydzień to spokojnie możesz rodzić :) ja w czwartek zacznę 36. Więc mam nadzieję, że jeszcze tydzień wytrzymam. Dla Młodej już mam wszystko spakowane, dla siebie też. W pokoju też wszystko gotowe- tylko folie z lampy ściągnąć i ubrać łóżeczko.