Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lipcówki 2016r :)

Zgłoś nadużycie #711 8 czerwca 2016, 12:57

magda0612 Gotowa na wszystko
Faktem, jest że mamy obowiązek szczepić pod karą grzywny, tylko jakie wybrać szczepionki? ja ogólnie jestem za szczepieniami. Mój mąż trochę czytał i teraz się trochę obawia. Ja zawsze widzę szklankę do połowy pełną- mój mąż odwrotnie :)

Zgłoś nadużycie #712 8 czerwca 2016, 13:46

ladykate Zaprawiona w bojach

magda0612 napisał(a)

Faktem, jest że mamy obowiązek szczepić pod karą grzywny, tylko jakie wybrać szczepionki? ja ogólnie jestem za szczepieniami. Mój mąż trochę czytał i teraz się trochę obawia. Ja zawsze widzę szklankę do połowy pełną- mój mąż odwrotnie :)

To jak u nas, tylko odwrotnie 😉, ale staram się uczyć od mojego pozytywnego patrzenia.
Z tymi karami to też tak nie do końca, ale wiem o co Ci chodzi.
My będziemy szczepić pojedynczymi.

Matko i córko! Zjadłam właśnie batonika musli i szaleństwo normalnie się zaczęło 😉

Zgłoś nadużycie #713 8 czerwca 2016, 16:04

Wie co dobre :) Moja tak szaleje jak zjem lody :)

Zgłoś nadużycie #714 8 czerwca 2016, 19:25

Mamarazydwa Gotowa na wszystko
Ale dzisiaj tutaj cisza.
Moniki nie widziałam. Czyżby u niej coś tam się zadziało....
Ja tez tu dziś nie zaglądałam, bo mąż żeby oderwać moje myśli od porodu, kazał mi szukać domków nad morzem i cały dzień przekopywałam Neta. Nic nie znalazłam. Może Wy macie jakieś fajne namiary? Poszukujemy albo domku 6 osobowego albo 2 3 osobowe. Miejscowość nie gra roli.

Zgłoś nadużycie #715 8 czerwca 2016, 20:44

monika8991 Zaprawiona w bojach
Czesc dziewczynki. :*
Nie pisałam dziś bo mąż mnie odwiedził i tak się nim cieszyłam dziś :) :) ale już pojechał dalej w trasę i wraca w piątek wieczorem. Byłam dziś po truskawki, ugotowałam obiad. I tyle mojej roboty dziś było hihi :P
Dziwnie się teraz czuje.. mam wrażenie jakbym zaraz miała dostać miesiączki.. nie boli to Ale takie dziwne uczucie w podbrzuszu jak na miesiaczke :/ I mała jeszcze mnie tam po szyjce atakuje.

Zgłoś nadużycie #716 8 czerwca 2016, 20:51

Jeśli chodzi o domki nad morzem to niestety nie pomogę bo nigdy tam nie byłam na kilka dni. A nie! Byłam. Ale to była miejscowość oddalona od morza o km prawie, to była taka bardziej wioska, żeby dojść do morza trzeba było iść przez Las ;) spaliśmy w przyczepie campingowej tej dużej :) było nas 5 osób. To była miejscowość Mikoszewo :)

Zgłoś nadużycie #717 8 czerwca 2016, 20:53

Mamarazydwa a to kiedy wybieracie się nad morze? :)

Zgłoś nadużycie #718 8 czerwca 2016, 21:57

My byliśmy w Chłapowie- miejscowość super- blisko morza, fajny klimat. My byliśmy też spontanicznie i spaliśmy w campingach ale domki też były i to całkiem fajny- nie wiem jak w środku ale można zobaczyć na stronie. Chłapowo "Pod samolotem". Właśnie się dowiedziałam, dlaczego jeszcze zasiłku nie dostałam. Ha! Nie zgadniecie! oryginał l4 moj pracodawca zgubił więc lekarz wystawił mi duplikat. Dziś do mnie dzwoni księgowa że znowu czepiają się tego dupliaktu- po masie telefonów do zusu okazało się że duplikat też zgubił pracodawca a do zusu przesłał wydruk z maila ;/ ;/ i dziś musiałam znowu załatwić duplikat duplikatu i dostarczyć do zus. i jeszcze pretensje, szefa, że chyba będzie miał kontrole z zus-u. Ale kuźwa to moja wina, że on ma taki bajzel ?? ?? ?

Zgłoś nadużycie #719 8 czerwca 2016, 22:16

Wybieramy sie drugi tydzień sierpnia.
W chłapowie byłam za młodu. Ale tam pamiętam chyba nad morze trzeba zejść schodami, wiec z wózkiem lipa. Zresztą to jest przy Władku a tam za dużo ludzi. Normalnie jeżdzimy do białogóry ale tam trzeba kitowac ponad km lasem. Wolałabym z maluchem gdzieś bliżej morza, zeby zawsze można było podskoczyć do domu w razie co.

Pracodawca, faktycznie melepeta😜

Zgłoś nadużycie #720 8 czerwca 2016, 22:57

Fakt, zejście w Chłapowie nie należy do przyjemnych- jeszcze gorzej z wchodzeniem ;/ Miło wspominam też wypoczynek w Darłówku. Ostatnie wakacje w Ustce nie wspominam najlepiej- moim zdaniem przereklamowane, plaża zamknięta i jeszcze pogoda była do kitu....

Zgłoś nadużycie #721 9 czerwca 2016, 15:31

Hej :)  
A co tu dziś tak cicho? Ja dostałam nakaz leżenia. Masakra. Muszę tak wytrzymać co najmniej tydzień

Zgłoś nadużycie #722 9 czerwca 2016, 16:33

Ja dziś nad jeziorem byłam :) łapałam słoneczko :) a teraz obiadek i na kanapę odpoczywać dalej :)

Zgłoś nadużycie #723 9 czerwca 2016, 16:38

Nad jeziorem? Zazdroszczę :)

Zgłoś nadużycie #724 9 czerwca 2016, 18:03

monika8991 napisał(a)

Hej :)  
A co tu dziś tak cicho? Ja dostałam nakaz leżenia. Masakra. Muszę tak wytrzymać co najmniej tydzień

Znaczy sie, ze cos tam sie zaczęło dziać?
Dasz rade leżakować, ja juz prawie 20tygodni leże

Zgłoś nadużycie #725 9 czerwca 2016, 18:05

ladykate Zaprawiona w bojach
Siemka brzuchaczki!
Cicho, cichuteńko tu faktycznie.

Pracodawca niezły popierdółek zgubić tyle dokumentów! I dobrze mu tak, niech kontrolują.

Moja córcia pojechała dziś o świcie do Krakowa na wycieczkę. Pierwszy nocleg w obcym miejscu poza domem. Kilka łez poleciało wczoraj wieczorem i rano, ale jak dzwoniła była zadowolona. Zobaczymy jak nocka.

Jutro idę na KTG, a w pon mam wizytę u gina. Człowieniuś szaleje jak zawsze 😉

Zgłoś nadużycie #726 9 czerwca 2016, 18:21

taaaak :) nad jeziorem :) mąż ze mną pojechał do zusu i później już miał wolne, więc prosto z zusu nad jezioro, kocyk i plażing :) ale było fajnie... :) ja w poniedziałek na badanie krew itd. a dopiero za tydzień do gin. Wiecie, że patrzyłam w swoją kartę ciąży i byłam dopiero 5 razy na wizycie u gin? jakoś mało mi się wydaje ;/

Zgłoś nadużycie #727 9 czerwca 2016, 19:01

5 razy? To faktycznie mało. Mówi się, ze przy dobrze przebiegającej ciąży powinno się chodzić na wizytę co miesiąc.
Ja juź naprawdę na wylocie. Czuje się mega tragicznie. Bolą mnie pachwiny i dół brzucha. Nawet moja mama powiedziała, że chyba urodzę do niedzieli....
Jakbym dzić urodziła to by było dokładnie jak Jeremiego 34 i 2 dni. No ale nie chce jeszcze rodzić

Zgłoś nadużycie #728 9 czerwca 2016, 20:41

Mamarazydwa była dziś u mnie położna. Gadalysmy o moich dolegliwościach i koniecznie kazała się bardzo oszczędzać a już na pewno nie chodzić po schodach tak jak to robiłam do tej pory (pokój mam na górze, a łazienkę i kuchnie na dole).
Mam leżeć dużo najlepiej z uniesionymi nogami. Powiedziała ze muszę tak wytrzymać chociaż tydzień żeby ciąża była donoszona. Bo ja będę rodziła w "klinice" i tutaj jest tak ze jak kobieta rodzi wczesniaka to muszą ją odesłać do szpitala bo tu jakiegoś tam sprzętu nie mają czy coś takiego.. A nie widzi mi się rodzić w szpitalu, nie wyobrażam sobie tego. Tu mam zaufanego lekarza i ogólnie tu tak wszyscy sympatyczni sa. Boję się :(

Zgłoś nadużycie #729 9 czerwca 2016, 20:57

Podłóż sobie książki pod łóżko, żebyś miała nogi wyżej. Ja tak leże. 36tc to i tak nieźle. Ja pewnie tyle nie wytrzymam. Dasz rade. Nie łaź, odpoczywaj, śpij to napewno wyciągniesz jeszcze ten tydzień.

Ps. Jeszcze nie wysłałam tej wkładki bo zawsze mężowi cos tam wypadało. Jutro go pogonie

Zgłoś nadużycie #730 9 czerwca 2016, 22:07

krufkap Supermama
Monika chyba przegapiłam z kad jesteś?

Nie rozpakowywać mi sie jeszcze
Zakaz ;)
Do lipca !!!

Dzisiaj troche sie powkurzalam w pracy dobrze ze jutro piatek