Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Lipcówki 2016r :)

Zgłoś nadużycie #611 3 czerwca 2016, 14:45

monika8991 Zaprawiona w bojach
Ja nie kupuje chyba rogala. Będę sobie jakąś inną podusie brać do karmienia :)

Dziś mąż wraca , chyba pojadę sobie z nim na lody :D

Zgłoś nadużycie #612 3 czerwca 2016, 14:47

Mężczyźni :) dla nich wszystko jest takie proste :P

Zgłoś nadużycie #613 3 czerwca 2016, 15:11

dorota27 Fajna mama
Ale się tutaj gwarno zrobilo☺coś mi się wydaje że ja polecę najwcześniej. 13 czerwca mam iść na ktg i wtedy ustala mi termin cc. Tak więc napewno będę czerwcowka. Jeszcze nie mam nic gotowe trochę się boję niby już końcówka Ale nie chce zapeszac. Jak ur i wszystko będzie ok to wtedy będę mogła być spokojna. Och gdzie ta beztroska co była przy pierwszej ciąży

Zgłoś nadużycie #614 3 czerwca 2016, 15:48

misia30 Zaprawiona w bojach
A jaki pampersy kupujecie 0czy1?

Zgłoś nadużycie #615 3 czerwca 2016, 16:19

Mamarazydwa Gotowa na wszystko
Dziewczyny byłam dziś na wizycie. Kostek juz 2550g waży😀
No i w każdej chwili mogę zacząć rodzic. Lekarz sie śmieje, ze to, ze ja chodzę jeszcze to jakiś cud. Powiedział, ze teraz spokojnie mogę juz rodzic. Młody duży i gotowy. Sprawdził pessar i sie śmiał, ze cos tam trzyma ale on sam nie wie co. Ważne, że trzyma.
Zostałam uświadomiona, że w 20tc miałam na maksa 30%szansy aby tą ciąże utrzymać😳 istniało duże ryzyko, że mogę stracić dziecko wraz z macicą(ze wzg. Na łożysko) i teraz najlepsze: i mój mąż o tym wiedział! Na chodziłam sie przebierać a oni sobie poza mną gadali👿 w sumie może i lepiej, ze nie wiedziałam bo bym chyba zawału dostała.
Podsumowując: jest lipa ale ta lipa trwa juz długo. I mam nadzieje, ze ze dwa tygodnie jeszcze potrwa.
Więc dziewczęta obstawiam, ze ja jednak będe pierwsza

Zgłoś nadużycie #616 3 czerwca 2016, 16:53

Mamarazydwa ale skoro lekarz mówi ze już możesz rodzić bo dziecko wystarczająco duże itp to chyba nie ma takiej lipy :P tylko plucka ma pewnie jeszcze nierozwiniete :(

No to dziewczyny czekamy na relację z porodu :D

Zgłoś nadużycie #617 3 czerwca 2016, 16:57

misia30 napisał(a)

A jaki pampersy kupujecie 0czy1?

Nawet nie wiedziałam ze są pampersy 0 :P ja kupiłam jedna paczkę 1 (43 szt) i jedna paczkę 2 :) a resztę to już kupie jak dzieciaczek się urodzi bo one takie małe szybko wyrastają z tych pampersow więc nie ma co tak się rzucać na jeden rozmiar ;)

Zgłoś nadużycie #618 3 czerwca 2016, 17:00

Na płuca dostał sterydy w 26tc to go podgoniło pewnie. Wiadomo, nie ma 100% pewności ale na to co nam groziło to trzeba sie cieszyć z tego co jest. Jeremi urodzony w 34tc i 2 dni i dostał 10pkt. Mam nadzieje, ze i tym razem nam sie uda.

Dziewczyny a może obstawiamy kolejności porodów?

Zgłoś nadużycie #619 3 czerwca 2016, 17:46

magda0612 Gotowa na wszystko
znając moje szczęście to ja się rozpakuje ostatnia :P Moja koleżanka 2 dni temu miała cesarkę normalnie w 9 miesiącu i jej Julka ma 49cm i 2550g. Więc drobinka a donoszona do samego końca. Ja pampersy biorę jedną paczkę 1 do szpitala chyba tam jest 28 sztuk. drugą paczkę 1 bede miała w domu, no i mam 1 karton 2. I narazie więcej nie kupuje. Ale tak patrzę, że cisza jest u exe i kraufkap przestały się odzywać :) Ja obstawiam, że Monika pójdzie pierwsza, potem Mamarazydwa, potem ktoś jeszcze i jeszcze ktoś i potem ja :)

Zgłoś nadużycie #620 3 czerwca 2016, 18:28

To ja obstawiam siebie w przeciągu tygodnia, Monike, Ladykate i Magdę.

Co do pamperków to ja mam 0 jedną pakę i to tyle. Resztę będe na bierząco kupowac

Zgłoś nadużycie #621 3 czerwca 2016, 18:32

krufkap Supermama
Ja jestem tylko pracuje ciągle i mam Malo czasu na pisanie ale czytam :)

Zgłoś nadużycie #622 3 czerwca 2016, 19:18

ladykate Zaprawiona w bojach
1 mam jedną paczkę, którą biorę do szpitala - te 43szt czy tam ile ich jest, łotever 😉. Więcej pieluch nie mam, będziemy kupować. Z tego, co pamiętam, to 1 mi chyba jedna zeszła w domu, a potem już 2.

Mamarazydwa oczywiście, że lepiej, że nie wiedziałaś, przynajmniej choć trochę mniej stresu. A teraz niech maniuniek jeszcze posiedzi troszkę u mamy w brzuszku i dojrzewa.

Dorotka będzie ok, bo inaczej być nie może i już 😊.

W czerwcówkach Paola stawia karty dziewczynom na termin porodu ;-)

Ja nadaję najczęściej z tel, pozatym termin dość blisko, więc tabelki nie chcę się podejmować, żeby nie było, że potem nie ma kto uzupełnić 😉

Moja mamusia właśnie wróciła, więc już jest pod ręką, a ja spokojniejsza.

Krufkap wrzuć kochanie już na luz, bo się zajedziesz.

A ja chyba kupię tego rogala, bo nie mam porządnej poduszki w domu 😂, a potem nawet do nauki siadania się przyda itp.

Zgłoś nadużycie #623 3 czerwca 2016, 19:18

Znowu mi się posty zaczęły dublować? 😈 nie wyCZymiE!

Zgłoś nadużycie #624 3 czerwca 2016, 19:33

krufkap Supermama
Stresujecie mnie tylko z ta torba ;)
Moja mam jutro przyjedzie na kilka dni to moze bede miała więcej czasu i sie zmobilizuje

Mamarazydwa
Życzę juto udanej imprezki :)

Mysle ze czop i wymioty COS znacza ;)

Zgłoś nadużycie #625 3 czerwca 2016, 19:42

Oj znaczą, znaczą 😉

A o torbie nawet nie mów, ja miałam spakować już dawno, ale ciągle przekładałam, a przecież został mi niecały mc, więc tak naprawdę nie wiadomo czy zaraz, czy za tydzień, czy za 4 😉
Na pocieszenie powiem Ci, że szybko mi poszło to pakowanie. Brakuje mi wody, lizaków i ręczników papierowych. No i małego zwykłego ręcznika, ale już się pierze. A! No i rogal 😈, ale nie kupiony jeszcze.

Zgłoś nadużycie #626 3 czerwca 2016, 20:27

Może u nas któraś dziewczyna tarota odpali😜
Ja jeszcze jutro rodzic nie mogę a później mam zakaz porodu w poniedziałki bo jest gra o tron😁
A takto niech sie dzieje co chce. Byle finał szczęśliwy

Ja juz prawie mam wszystko gotowe. Muszę uprać kojec, rogala i rożek zapasowy.
Biorę ze sobą dwa bo pamiętam, że mój Jeremi strasznie sikał. Co tylko pieluszkę odchyliłam to on robił fontannę i często musiałam go przebierać.

Kurde kobiety, my tu tylko o porodach, rogalach i wyprawkach. Kiedy będziemy gadać o fryzjerach, kosmetyczkach itd😁

Zgłoś nadużycie #627 3 czerwca 2016, 22:16

krufkap Supermama
Moja koleżanka robi podyplomowe z medycyny estetycznej i zamierzam oo ciąży buc jej królikiem doświadczalnym ;)
W pilingach,mezoterapii i innych różnościach

Dzisiaj w końcu jadlam truskawki tle o tym gadalyscie a ze miałam pierwsze wolne popołudnie w tym tygodniu to postanowiłam wykorzystać

A gra o tron super przeczytałam cala serie ale serial tez fajny
Nie lubię tylko oglądać po jednym odcinku
Wole od razu maraton na żądanie

Zaczynam sie zastanawiać jak zareaguje B. Na konkurencje
Bo juz bardzo zabiega o moja uwagę

Fajnie byloby z tabelka ,niestety ja tez się wymiguje bo tylko z telefonu korzystam

Zgłoś nadużycie #628 3 czerwca 2016, 22:17

krufkap Supermama
Rogala nie kupuje i nie zamierzam bo wykorzystywałam poduszkę ta "C"
Do spania karmienia a nawet chyba do siedzenia

Zgłoś nadużycie #629 3 czerwca 2016, 22:36

magda0612 Gotowa na wszystko
Ja dorzuciłam dziś do torby drugą koszulę i stanik :) ja dziś z domu w ogóle nie wychodziłam, za gorąco- więc zamiast truskawek na tapecie były lody :) Moja mama stawia karty i zazwyczaj się sprawdza :) zupełnie o tym zapomniałam, ale jak wróci z podróży to ją namówie na jakąś telefoniczną sesję :)

Zgłoś nadużycie #630 4 czerwca 2016, 12:09

Hellou Kobietki! Jak tam weekend?
My powoli przygotowujemy sie do imprezy urodzinowej mojego starszaka a mnie jak na złość wszystko boli. Pachwiny mnie rozrywają. Szczerze to nie mam ochoty na żadnych gości no ale trudno muszę to jakoś przeżyć.

Wczoraj mąż wreszcie zrobił mi kilka zdjęć z brzuchem. A co tam, pochwale sie jaki ze mnie grubas😜