Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

lipcowe mamusie 2012

Zgłoś nadużycie #88571 16 stycznia 2013, 23:41

kesja Fajna mama

agata2 napisał(a)

Czasami tak piszecie jakbym byla bohaterka a ja sie czuje do d, co robie zle ze moje dziecko tak choruje, nie potrafie nauczyc jej zasypiania i jedzenia w stalych godz. Jezdze do pracy gdzie rozczarowalam siebie i chyba wszystkich wkolo, mam balagan w domu, kg w bokach do zgubienia i m ktory drazni mnie jak plachta na byka. kochane jestescie za te cieple slowa ale tak naprawde to Klarcia jest mega dzielna ze w tym wszystkim jest usmiechnieta, ostatnio znajoma stwierdzila ze moze nie potrafie o nia dobrze zadbac skoro tyle juz chorowala i zastanawiam sie czy nie ma racji :-(

Ciekawe, jak ona zachowywała się w Twojej sytuacji ?? Łatwo jest oceniać kogoś i to jeszcze negatywnie, myśleć sobie, ale tamten to nieudacznik, zrobiłbym to lepiej, tylko ciekawe, że tylu ludzi załamuje się jak zetkną sie z problemami, z prawdziwym życiem.....niektórzy uciekają nawet od własnego dziecka i boją sie nazwać po imieniu jego przypadłość, bo to ich przerasta.
Agatko, jesteś dobra mamą i to widać po usmiechu dziecka:*
Kilogramy w bokach ma niejedna z nas, a co do pracy, to nie mogłas tego wszystkiego przewidzieć, niestety :( A bałagan, no cóz on sie robi potajemnie, ale zamiast w tym podziemiu zostać wyłazi na wierzch ;) w kazdym domu, tylko niektórym łatwiej go ogarnąć ;)

Zgłoś nadużycie #88572 16 stycznia 2013, 23:46

doris29mk Supermama

kesja napisał(a)

Ciekawe, jak ona zachowywała się w Twojej sytuacji ?? Łatwo jest oceniać kogoś i to jeszcze negatywnie, myśleć sobie, ale tamten to nieudacznik, zrobiłbym to lepiej, tylko ciekawe, że tylu ludzi załamuje się jak zetkną sie z problemami, z prawdziwym życiem.....niektórzy uciekają nawet od własnego dziecka i boją sie nazwać po imieniu jego przypadłość, bo to ich przerasta.
Agatko, jesteś dobra mamą i to widać po usmiechu dziecka:*
Kilogramy w bokach ma niejedna z nas, a co do pracy, to nie mogłas tego wszystkiego przewidzieć, niestety :( A bałagan, no cóz on sie robi potajemnie, ale zamiast w tym podziemiu zostać wyłazi na wierzch ;) w kazdym domu, tylko niektórym łatwiej go ogarnąć ;)

Opowiem wam cos. Dzis Pawel pojechal z Kacprem na basen, zaprosil nas pelnomocnik osob niepelnosprawnych u nas...maly bedzie z nimi chodzil, to glownie osoby z niepelnosprawnosciami fizycznymi, na wozkach, niwewidome z lekkimi uposledzeniami.... Pawlowimsie nie chcialo,a marudzil bym ja szla ale poszedl.....gdy wrocil byl bardzo zadowolony i nakrecony ...i powiedzial jedno..." Wiesz co , zrozumialem jedno, ze ludzie maja ciezko a potrafia sie cieszyc zyciem, polowa z nich nie chodzi a mi bylo glupio wyjsc w klapkach bo moim problemem byl czerniejacy paznokiec u nogi !!!! .....

Zgłoś nadużycie #88573 16 stycznia 2013, 23:48

doris29mk Supermama
Czasem nie zdajemy sobie sprawy ile sily trzeba w cos wlozyc....krytykujemy, a sami nie bylibysmy w stanie zrobic nawet1% z tego.......
Takze Agatko mozesz byc z siebie dumna bo dzieki tobie Klarka jest tak radosnym i pogodnym dzieckiem....

Zgłoś nadużycie #88574 16 stycznia 2013, 23:51

ewuleczek Supermama

doris29mk napisał(a)

Opowiem wam cos. Dzis Pawel pojechal z Kacprem na basen, zaprosil nas pelnomocnik osob niepelnosprawnych u nas...maly bedzie z nimi chodzil, to glownie osoby z niepelnosprawnosciami fizycznymi, na wozkach, niwewidome z lekkimi uposledzeniami.... Pawlowimsie nie chcialo,a marudzil bym ja szla ale poszedl.....gdy wrocil byl bardzo zadowolony i nakrecony ...i powiedzial jedno..." Wiesz co , zrozumialem jedno, ze ludzie maja ciezko a potrafia sie cieszyc zyciem, polowa z nich nie chodzi a mi bylo glupio wyjsc w klapkach bo moim problemem byl czerniejacy paznokiec u nogi !!!! .....

Czasami nie zdajemy sobie sprawy z tego z jakimi problemami ludzie się borykają dopóki nie staniemy z tym twarzą w twarz.... Wtedy docenia się to co się ma!

Zgłoś nadużycie #88575 16 stycznia 2013, 23:52

doris29mk Supermama

ewuleczek napisał(a)

Czasami nie zdajemy sobie sprawy z tego z jakimi problemami ludzie się borykają dopóki nie staniemy z tym twarzą w twarz.... Wtedy docenia się to co się ma!

Dokladnie.....i z wieloma wielu sobie nie radzi !

Zgłoś nadużycie #88576 16 stycznia 2013, 23:53

kesja Fajna mama

doris29mk napisał(a)

Czasem nie zdajemy sobie sprawy ile sily trzeba w cos wlozyc....krytykujemy, a sami nie bylibysmy w stanie zrobic nawet1% z tego.......
Takze Agatko mozesz byc z siebie dumna bo dzieki tobie Klarka jest tak radosnym i pogodnym dzieckiem....

Dokładnie :D
Agata, głowa do góry i nie przejmuj sie ludzkim gadaniem ludzie zawsze beda gadac, szczególnie ci, którzy nie maja nic lepszego do roboty

Zgłoś nadużycie #88577 16 stycznia 2013, 23:54

doris29mk Supermama
A jak masz slabsze chwile to zagladaj do nas !!!!! Pisz i sie zal.......my pomozemy i zawsze bedziemy z toba.......
Oczywiscie w dobrym humorku tez badz z nami!!!!
Zawsze pisz do nas :)

Zgłoś nadużycie #88578 16 stycznia 2013, 23:56

ewuleczek Supermama
Dziewczęta, idę spać, bo tak mi kark zdrętwiał, że nie mogę ruszyć głową :)
Dobranoc! :*

Zgłoś nadużycie #88579 16 stycznia 2013, 23:57

kesja Fajna mama
Dobranoc Ewcia:*

Zgłoś nadużycie #88580 16 stycznia 2013, 23:58

doris29mk Supermama

ewuleczek napisał(a)

Dziewczęta, idę spać, bo tak mi kark zdrętwiał, że nie mogę ruszyć głową :)
Dobranoc! :*

apapaaaa...ja chyba tez ide bo potem spie do 10 a teraz nie ma tak dobrze bo P do pracy wrocil

Zgłoś nadużycie #88581 17 stycznia 2013, 0:01

kesja Fajna mama
I wybiła północ, ja tez się zbieram, dobranoc:*

Zgłoś nadużycie #88582 17 stycznia 2013, 0:02

doris29mk Supermama
Dzien dobry......to ja ide spac :D : D

Zgłoś nadużycie #88583 17 stycznia 2013, 0:02

kesja Fajna mama
A Darla ja kupiłam taki niekapek:

Zgłoś nadużycie #88584 17 stycznia 2013, 0:03

kesja Fajna mama
dzień dobry Doris :D

Zgłoś nadużycie #88585 17 stycznia 2013, 0:05

ewuleczek Supermama

kesja napisał(a)

A Darla ja kupiłam taki niekapek:

a własnie, ja też kupiłam taki niekapek dzisiaj :)

Zgłoś nadużycie #88586 17 stycznia 2013, 1:26

liliputka87 Supermama
Dzien dobry :-D :-D :-D :-D :-D pierwszaaaa :-D :-D :-D co do wagi to ja rano sie zwazylam i mialam 58 a wieczorem sie waze i mam 60 :-/ helllollll a po kupie bylam wiec teoretycznie powinno byc mniej :-D :-D ale zrobilam dzis konspekty na zaliczenie i napisalam trzy strony pracy wiec mysle ze ta waga to ten teges...mozg :-D :-D :-D :-D :-D ogolnie to ostatnio mam czas tylko was nadrobic :'( nocami :'( ale mam nadzieje ze po weekendzie powroce! Mala tez niezla sie zrobila imprezowicZka- budzi sie o 22 i siedzi z nami do 1. No litosci a jest taka ismiechcnieta i urocza ze nie moge sie wtedy na pisaniu skupic bo ciagle ja miziam,kiziam i dotykam.
Agata my wszystkie rowno jak jeden maz uwazamy ze jestes nasza bohaterka forumowa! A kolezanki nie sluchaj. Nie wiem czy ma dzieci czy nie ale smiem sadzic ze sie na tym nie zna ;-) wazne ze ty sobie radzisz. Moze ci sie nieraz wydawac ze jest inaczej ale nieprawda. Nie poddalas sie wiec radzisz sobie zajebiscie!!! Niektore z nas sie uzalaja na katar u dziecka ze sobie z nim nie radza a ty masz mega wieksze wyzwania i dajesz czadu!!!! Wazne ze klara sie usmiecha wiec jest szczesliwa ze ma taka kochana mame! :-*
A co do reaktywacji forumowego zakonu krzyzackiego to ja z racji nazwiska aplikuje od razu :-D

Zgłoś nadużycie #88587 17 stycznia 2013, 1:29

liliputka87 Supermama
Kesja chyba ty kochana pytalas o moje konsultacje. A wiec cala zesrana poszlam do niej w sobote a ta nie kojarzyla co jak gdzie i kiedy. Zabrala to co jej przynioslam i oddala mi to co juz sprawdzila i do widzenia. Konsultacje moje potrwaly jakies trzy minuty. Niecierpie tej baby. A w ta sobote pewnie znowu mi cos dojebie :-D

Zgłoś nadużycie #88588 17 stycznia 2013, 9:19

doris29mk Supermama
Helooo lasencje, u nas noc wxtra....maly abudz sie o 4na herbatke i o 8:30 juz do harcow .

Zgłoś nadużycie #88589 17 stycznia 2013, 9:24

Asiek1813 Supermama
witam i ja z poranną kawą wstałysmy godzinkę temu u nas też nocka o.k pobudka o 1 o 5 i godzinkę temu ;)
ale mam lenia dzisiaj teściowa na weekend przyjeżdża ;)

Zgłoś nadużycie #88590 17 stycznia 2013, 9:25

doris29mk Supermama
Wiecie co , maly ladnie spi a ja i ta niewyspana jestem na maxa, moglabym spac w nieskonczonosc !!! Czemu........ ?? ?? ?? Teraz kawa zeby sie nie przewrocic :)