Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Laktator - stymuluje wytwarzanie mleka czy nie?

Zgłoś nadużycie #51 3 października 2011, 13:11

snoopy90 Fajna mama

Pola napisał(a)

no wlasnie z ssaniem paluszka to taki sposob na samouspokojenie tylko ze tego chyba dzidzia musi sie sama nauczyc :) Synek mojej szwagierki odkryl ostatnio ze siega stopka do buzi i sobie podgryza hahah :)

heh dobre :D

http://oliwunia.blogspot.com/

Zgłoś nadużycie #52 9 lipca 2014, 12:34

Konto usunięte
Polecam laktator Lovi Prolactis.Używam tego laktatora i jestem bardzo zadowolona!Szybko i sprawnie odciąga pokarm a dwufazowy system ssania dodatkowo bardzo podkręca laktację.

Zgłoś nadużycie #53 11 lipca 2014, 22:07

rzaba Fajna mama

shannaya80 napisał(a)

Polecam laktator Lovi Prolactis.Używam tego laktatora i jestem bardzo zadowolona!Szybko i sprawnie odciąga pokarm a dwufazowy system ssania dodatkowo bardzo podkręca laktację.

tak, moim zdaniem uzywanie laktatora podkreca troche laktacje, jesli uzywa sie go miedzy karmieniami. Ja tez uzywam lovi prolactis i jestem zadowolona. Laktator jest bardzo wygodny w uzyciu, cichy i sciaganie mleka stalo sie dzieki niemu bezbolesne

Zgłoś nadużycie #54 10 września 2014, 12:46

Wuszka Fajna mama
Ja również uważam, że laktator pomaga w laktacji. Osobiście w tym celu używam laktatora elektronicznego z lovi (prolactis), jest szybki, bezbolesny. Cena dość wysoka ale w pakiecie mamy również laktator ręczny. Sprzet jest solidnie wykonany, zapakowany w ładny futerał do przechowywania laktatora. Duży wyświetlacz pomaga kontrolować czas ściągania mleka.

Zgłoś nadużycie #55 11 września 2014, 13:39

doves88 Supermama
no i ja sie przylacze bo rowniez mam takie same zdanie tez uzywam prolactisa Lovi i jestem bardzo zadowolona ze wspolpracy :) jest szybki co pozwala dla nas szybciej sciagnac mleko po czym zostaje jeszcze czas na ogarniecie mieszkania na przyklad :P :P bardzo fajnie zapakowany poreczny :) elektryczny i reczny bo ma w zestawie raczke :) i przedewszystkim mozna go uzywac gdzie sie chce bo jest na baterie :) dodatkowo z lakatorem dodaja wkladki laktacyyjne i poradnik o karmieniu piersia ktory zawiera wiele ciekawych informacji o ktorych wczesniej nie wiedzialam :)

Zgłoś nadużycie #56 12 września 2014, 13:06

ola.d Gotowa na wszystko
Ja mam laktator LOVI Prolactis. Jestem bardzo zadowolona, uratowal moja laktacje. Jak urodzilam corke nie mialam pokarmu 3 dni, ona dostawala butelke a trudno jej bylo ssac bo mam plaskie brodawki wiec sie denerwowala tylko i wrzask. W domu wzielam laktator i zaczelam meczyc piersi az w koncu udalo sie cos wycisnac. I tak z dnia na dzien poszlo juz gladko bo piersi nagle sie wypelnily mlekiem a mala nie umiala pic z piersi wiec codziennie sciaganie mleka laktatorem i podawanie z butli. Tak juz miesiac pracujemy i pokarm nadal mam wiec laktator spokojnie pobudza laktacje, jest tez przydatny przy nawale lub zapaleniu. Moj laktator z LOVI moge szczerze polecic jest prosty w uzyciu i skuteczny odciaganie z jednej piersi to ok 15 min. Jesli ktos ma problemy z karmieniem piersia to sprobujcie najpierw laktatorem pracowac, nie zniechecajcie sie!

Zgłoś nadużycie #57 17 października 2014, 13:43

adelajdaa Początkująca
tez polecam ten z Lovi, ale ja cały czas do tego pije zioła na Karmienie Piersią baby mama med i może to mieć jakiś wpływ na wytważanie się pokarmu przy jednoczesnym używaniu laktatora, bo jednak sztuczne odciąganie wpływa na obniżenie ilośći - lepiej jak dziecko może ssać swobodnie

Zgłoś nadużycie #58 18 października 2014, 22:10

rzaba Fajna mama
mi laktator rozbujal laktacje, maly je jeszcze z cyca, ale w sumie raz, albo 2 dziennie, a tak to sciagam... szybciej sie najada .Uzywamy butelek lovi aktywne ssanie, smoczek ma takie podluzny ksztat troszke i nie zaburza odruchu ssania, wiec z cycem generalnie tez nie mamy problemow, tylke ze ja sie przwyczailam juz troche do sciagania, szcregolnie w nocy, jest mi tak po prostu wygodniej. Musialam tylko przejsc na smoczek ten od 3 miesiecy, bo z poprzedniego za wolno mu lecialo i sie denerwowal. Butelki lovi sa lekkie i fajnie sie je trzyma w dloni, generalnie dobrze mi sie z nich karmi.

Zgłoś nadużycie #59 23 października 2014, 18:24

adelajdaa Początkująca
no własnie ja się zastanawiałam czy to te moje zioła baby mama med czy co, ze ten laktator nie ogranicza laktacji, ale jak mówisz on tak działa po prostu - no to super - jestem teraz chyba najbardziej mleczna mamą :)

Zgłoś nadużycie #60 16 kwietnia 2015, 15:33

Magda1 Świeżo upieczona
U mnie podobnie jak u rzaby laktator pomógł w utrzymaniu laktacji, że córkę karmiłam rok synka chciałabym również jak najdłużej. Bez laktatora bym sobie nie poradziła, mogę wam polecić Lovi Prolactiv jest elektryczno ręczny co pomaga w dostosowaniu do potrzeb.

Zgłoś nadużycie #61 21 kwietnia 2015, 10:08

asiako Świeżo upieczona

doves88 napisał(a)

no i ja sie przylacze bo rowniez mam takie same zdanie tez uzywam prolactisa Lovi i jestem bardzo zadowolona ze wspolpracy :) jest szybki co pozwala dla nas szybciej sciagnac mleko po czym zostaje jeszcze czas na ogarniecie mieszkania na przyklad :P :P bardzo fajnie zapakowany poreczny :) elektryczny i reczny bo ma w zestawie raczke :) i przedewszystkim mozna go uzywac gdzie sie chce bo jest na baterie :) dodatkowo z lakatorem dodaja wkladki laktacyyjne i poradnik o karmieniu piersia ktory zawiera wiele ciekawych informacji o ktorych wczesniej nie wiedzialam :)

mam podobne doświadczenia. moje piersi dzięki laktatorowi przyzwyczaiły się do tego, że mleko jest pobierane w sposób jednostajny. laktator ręczny też bardzo pomaga w sytuacji, gdy jestem ze śpiacą córką w pokoju i powinno być cicho :)

Zgłoś nadużycie #62 17 czerwca 2015, 10:13

justynkach Świeżo upieczona
Ja mialam laktator by pobudzic laktacjeg mialam reczny lakta mila, jest super. Jakby ktoras z Was chciala tu jest link do konkursu http://supermamasuperkobieta.pl/laktator-na-tak/
Mozna wygrac laktatory i wkladki laktacyjne

Zgłoś nadużycie #63 17 czerwca 2015, 10:13

justynkach Świeżo upieczona
Ja mialam laktator by pobudzic laktacjeg mialam reczny lakta mila, jest super. Jakby ktoras z Was chciala tu jest link do konkursu http://supermamasuperkobieta.pl/laktator-na-tak/
Mozna wygrac laktatory i wkladki laktacyjne