Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

laktacja a ciąża?

Zgłoś nadużycie #11 1 sierpnia 2012, 18:07

velicy Świeżo upieczona
Drogie Panie, przepraszam, że w tym temacie, ale jakoś najbardziej pasował mi ten post właśnie do tego wątku...
Czy spotkałyście się z laktacją bez ciąży?
Mój mały ma już 11 miesięcy i nigdy go piersią nie karmiłam, Marek po prostu nie tolerował mojego mleka. Dziś natomiast zauważyłam mleko w swoich piersiach, nie jest to typowa żółta siara, ale gęsty biały płyn, typowe mleko dla dziecka...Ostatnio z synkiem bardzo sie do siebie zbliżyliśmy, ale to raczej normalne po tak długim czasie wspólnego przebywania....
Jako że nie współżyliśmy z mężem w okresie płodnym ciążę zdecydowanie należy wykluczyć, jednak dla pewności jutro robimy test.
Czy któraś z Was, drogie Mamy, spotkała się z czymś takim lub odczuła to na własnej skórze? Jeśli możecie - odpowiedzcie szybko :)

Zgłoś nadużycie #12 29 sierpnia 2018, 11:41

biedronkaja Gotowa na wszystko
Jeżeli masz problem z małą laktacją lub jej ogólnym brakiem po porodzie powinno Cie puscić, jednak warto też się zapoznac z ciekawym artykułem na ten temat tutaj http://mojtrymestr.pl/jak-zwiekszyc-laktacje/ Jest to bardzo dobra strona z wieloma ciekawymi wskazówkami na temat twojej ciaży jak i pobudzenia laktacji, jest to bardzo dobry portal dla przyszłych mam :) warto sie zapoznać z tą stroną :)

Zgłoś nadużycie #13 14 stycznia 2019, 12:00

inavel Świeżo upieczona
fdrrf

Zgłoś nadużycie #14 15 stycznia 2019, 18:07

Szwajcar Świeżo upieczona
Dzięki wielkie za interesujące porady. Z całą pewnością przydadzą mi się one ;)
Dla niej zawsze w powietrzu unosiła się jakaś
miłość. Nie mówię, że tak nie jest - po prostu ja nazywam to pyłkami.
Łzawią mi od nich oczy i kicham jak szalony

Zgłoś nadużycie #15 1 marca 2019, 19:49

Wercia26 Gotowa na wszystko
Ja też miałam z tym spory problem, jednak przez znajomą trafiłam na https://www.nocnaniania.com/ gdzie możesz znaleźć również położne które będą w stanie dokładnie powiedzieć Ci jak zająć się dzieckiem w tym okresie oprócz karmienia piersią, również jak uspokajać, kłaść do snu itd. wszystkiego już dowiesz się na podanej stronie.

Zgłoś nadużycie #16 22 stycznia 2020, 14:18

Nikoll Świeżo upieczona
warto w trakcie karmienia sprawdzać sobie czy w ogóle jajeczkowanie wróciło, mnie do tego służył prosty i szybki tester owulacyjny ze śliny, a że był wielokrotnego użytku to służył długo

Zgłoś nadużycie #17 21 maja 2020, 10:59

aniulaxx Gotowa na wszystko
Dobrze, że poruszasz taki temat. Zawsze warto zebrać sobie na spokojnie wcześniej potrzebną wiedzę żeby mieć pewnego rodzaju komfort psychiczny. Ciągle są to tematy, o których zbyt mało się mówi. Ze swojej strony polecam Wam zerknąć tutaj: https://www.lactosan.pl/elementarz-karmiacej/naturalne-metody-wspierania-laktacji  - znajdziecie tam świetny, merytoryczny wpis dotyczący naturalnych metod wspierania laktacji. Dla mnie okazał się być on bardzo przydatny, więc może i dla któreś z Was również będzie :)