Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Kwietniówki 2016

Zgłoś nadużycie #4451 6 grudnia 2015, 23:06

Sil Gotowa na wszystko

Leena napisał(a)

A ja mam na 11 kwietnia ;)

No to będziemy się rozpakowywać jedna po drugiej :D

Zgłoś nadużycie #4452 7 grudnia 2015, 16:11

Leena Fajna mama
Albo wszystkie naraz ;)

Ja dziś dostałam pierwsze ubranka dla Marysi :) są pzeslodkie i aż mi łezki wzruszenia lecą :D

Jak tam dziewczyny Mikołaj do was zawitał ?

Zgłoś nadużycie #4453 7 grudnia 2015, 19:38

Sil Gotowa na wszystko
Ja ubranka powoli zbieram ale największe wydatki czekają mnie po nowym roku:/ dziś byłam na wizycie..malutka waży 404 gramy i nadal jest dziewczynka wiec mogę kupować bezpiecznie sukienki :D a Mikołaj zawitał..ale ja czekam na święta bo są dla mnie ważniejsze pod wzgledem prezentowym :D

Zgłoś nadużycie #4454 9 grudnia 2015, 23:51

Leena Fajna mama
Dziś to mi się na płacz zbiera :(
Wszystko do bani i czuje ze juz nie ogarniam.. sama szukam wyprawki dla dziecka, sama szukam informacji o macierzyńskim i wychowawczym, sama ogarniam dokumenty które będą nam potrzebne do rejestracji dziecka do tego fryzjer lekarze sesje hurtownie i zamówienia na czas gdy będziemy w Polsce. Moja położna robi mnie w ch do tego ciężko się z nią skontaktować i przez to mam problem ze szkołą rodzenia. Dorwalam jakiś ostatni termin na styczen/luty dla par to mój m juz mnie uprzedza ze nie pasuje bo on będzie wyjeżdżał ;( naprawde to już jest ponad moje siły będę ryczec

Zgłoś nadużycie #4455 10 grudnia 2015, 7:11

murron Supermama

Leena napisał(a)

Dziś to mi się na płacz zbiera :(
Wszystko do bani i czuje ze juz nie ogarniam.. sama szukam wyprawki dla dziecka, sama szukam informacji o macierzyńskim i wychowawczym, sama ogarniam dokumenty które będą nam potrzebne do rejestracji dziecka do tego fryzjer lekarze sesje hurtownie i zamówienia na czas gdy będziemy w Polsce. Moja położna robi mnie w ch do tego ciężko się z nią skontaktować i przez to mam problem ze szkołą rodzenia. Dorwalam jakiś ostatni termin na styczen/luty dla par to mój m juz mnie uprzedza ze nie pasuje bo on będzie wyjeżdżał ;( naprawde to już jest ponad moje siły będę ryczec

Nie rycz tylko pomyśl o zmianie położnej, a na szkołę rodzenia możesz sama pochodzić jak Twój nie będzie mógł za każdym razem.

Zgłoś nadużycie #4456 10 grudnia 2015, 11:44

Leena Fajna mama
Właśnie się zastanawiam żeby zmienić położna na ta do której chodzę na basen. Zobaczymy musze najpierw poczytać opinie żeby z deszczu nie wpaść pod rynne...
Aj czasem mnie tak nerwy złapią bo jestem z tym wszystkim sama bo mój mąż do pozna pracuje i nie ma jak się tym zająć i ja czasami myślę że nie dam rady ...
Dzięki za postawienie mnie do pionu :D

Zgłoś nadużycie #4457 11 grudnia 2015, 7:13

murron Supermama

Leena napisał(a)

Właśnie się zastanawiam żeby zmienić położna na ta do której chodzę na basen. Zobaczymy musze najpierw poczytać opinie żeby z deszczu nie wpaść pod rynne...
Aj czasem mnie tak nerwy złapią bo jestem z tym wszystkim sama bo mój mąż do pozna pracuje i nie ma jak się tym zająć i ja czasami myślę że nie dam rady ...
Dzięki za postawienie mnie do pionu :D

Będzie dobrze i tej myśli trzeba się trzymać.
a mnie wczoraj brzuch pobolewał, ale cieszę się, że dziś już piątek i będę miała ponad tydzień wolnego od roboty :)

Zgłoś nadużycie #4458 15 grudnia 2015, 20:40

Leena Fajna mama
Chyba dopadly mnie "humory" ciążowe bo nic tylko bym siedziała i płakała ...

Zgłoś nadużycie #4459 15 grudnia 2015, 23:30

murron Supermama

Leena napisał(a)

Chyba dopadly mnie "humory" ciążowe bo nic tylko bym siedziała i płakała ...

Współczuję, mam nadzieję że szybko minie.
Ja jutro mam wizytę.
Hemoglobina lepirj ale poniżej normy.

Zgłoś nadużycie #4460 16 grudnia 2015, 9:39

Leena Fajna mama
Tez mam dziś wizyte. Morfologi nikt mi tu nie robi ... i dlatego chyba sama zrobię w PL. Jakie jeszcze badania dobrze zrobic? Na plazmoze chlamydie tsh mam zrobione.
Trzymam kciuki za wizyte. Daj znać po :)
Ja mam dziś ciężki dzien. Źle spałam a rano dopadły mnie wymioty i straszne mdłości :/

Zgłoś nadużycie #4461 16 grudnia 2015, 13:41

murron Supermama
U nas wszystko w normie, szyjka macicy ładnie zamknięta. Pobrał mi cytologie.
Morfologie zrób konicznie.
Ja jeszcze ostatnio miałam glukozę i toksoplasmoze.

Zgłoś nadużycie #4462 16 grudnia 2015, 13:42

murron Supermama

Leena napisał(a)

Tez mam dziś wizyte. Morfologi nikt mi tu nie robi ... i dlatego chyba sama zrobię w PL. Jakie jeszcze badania dobrze zrobic? Na plazmoze chlamydie tsh mam zrobione.
Trzymam kciuki za wizyte. Daj znać po :)
Ja mam dziś ciężki dzien. Źle spałam a rano dopadły mnie wymioty i straszne mdłości :/

Współczuję nudności.

Zgłoś nadużycie #4463 16 grudnia 2015, 15:56

Leena Fajna mama

murron napisał(a)

U nas wszystko w normie, szyjka macicy ładnie zamknięta. Pobrał mi cytologie.
Morfologie zrób konicznie.
Ja jeszcze ostatnio miałam glukozę i toksoplasmoze.

Toksoplazmoze mam zrobiona, glukozę mam w styczniu. Czyli zostaje mi morfologia. Dziękuję bardzo :)
Ciesze się ze u was wszytko w porządku :) ja dziś miałam tylko usg - pierwszy raz zobaczyłam buzię mojej coreczki ♡ prześliczna :)

Zgłoś nadużycie #4464 16 grudnia 2015, 16:05

murron Supermama

Leena napisał(a)

Toksoplazmoze mam zrobiona, glukozę mam w styczniu. Czyli zostaje mi morfologia. Dziękuję bardzo :)
Ciesze się ze u was wszytko w porządku :) ja dziś miałam tylko usg - pierwszy raz zobaczyłam buzię mojej coreczki ♡ prześliczna :)

fajowe uczucie :)

Zgłoś nadużycie #4465 16 grudnia 2015, 16:56

annaka Fajna mama
Hej ja dziś miałam wizytę :) Mój synek waży już 775 g i ładnie rośnie. Wszystko jest w porządku... No i stało się- dostałam skierowanie na glukozę - już się boję :D

Zgłoś nadużycie #4466 16 grudnia 2015, 18:43

Leena Fajna mama

annaka napisał(a)

Hej ja dziś miałam wizytę :) Mój synek waży już 775 g i ładnie rośnie. Wszystko jest w porządku... No i stało się- dostałam skierowanie na glukozę - już się boję :D

Super to wzystkie 3 mialysmy wizyte hihi :)
Ciesze sie ze z synkiem wszystko w porzadku i ze ladnie rosnie. Moja corcua wazy niecale 600 gram :D

A tak z innej beczki... szukam wlasnie materaca do lozeczka ktos cos moze doradzic?

Zgłoś nadużycie #4467 16 grudnia 2015, 19:43

motylek1909 Supermama

Leena napisał(a)

Super to wzystkie 3 mialysmy wizyte hihi :)
Ciesze sie ze z synkiem wszystko w porzadku i ze ladnie rosnie. Moja corcua wazy niecale 600 gram :D

A tak z innej beczki... szukam wlasnie materaca do lozeczka ktos cos moze doradzic?

najzyklejszy piankowy kupiłam :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #4468 16 grudnia 2015, 20:41

Leena Fajna mama
A ja się zastanawiam nad piankowy ale z pianki wysokoelastycznej... te wszystkie lateksu kokosy czy gryki mają skrajne opinie...

My się zaopatrujemy w hurtowni bebe club na prawobrzezu. Nawet rabat dostaliśmy przyzwoity także polecam ;)

Motylku wybrałaś juz wózek ?

Zgłoś nadużycie #4469 17 grudnia 2015, 11:06

murron Supermama
my mamy ten kokoso - jakiś tam i jesteśmy zadowoleni :)

Zgłoś nadużycie #4470 17 grudnia 2015, 11:58

motylek1909 Supermama

Leena napisał(a)

A ja się zastanawiam nad piankowy ale z pianki wysokoelastycznej... te wszystkie lateksu kokosy czy gryki mają skrajne opinie...
My się zaopatrujemy w hurtowni bebe club na prawobrzezu. Nawet rabat dostaliśmy przyzwoity także polecam ;)
Motylku wybrałaś juz wózek ?

ja kupiłam w Bobolandzie na Prawobrzeżu, bo Bebe Club jes 30% droższy :P
fura Filipa już stoi u moich rodzicow :D
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...